Greek GSX-R forum
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων

Πήγαινε κάτω 
+28
ripper
lKiNG
panikas
paul22
louk6
Opeth
gixxermak
giannisK6
magfaria
gsxrk71000
tromokratis
theatiss
kostasva
mitsos
Akis_s3
ENDURASX
potis
totoulis
giXXXer
kostaskr6
Miou
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ghost
ktm_21
spastos
panos1313
valentinosgsxr
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 13:13

Θεωρω οτι να μην εχεις καθολου πινακιδα πανω στη μηχανη προκαλει περισσοτερο απο την αναδιπλουμενη βαση.φυσικα αν σε σταματησεις κανενας ραμπο τοτε ολα σκατα ειναι...οσο για τα διοδια ακομα δεν εχουν μπει καμερες για τις πινακιδες κατω απο την ουρα..
αυτο που εχω απορεια εγω ειναι μολις πληρωσει το αυτοκινητο και ανεβει η μπαρα και περασουμε εμεις και η μπαρα ξανακλεισει τι γινεται μετα??πρεπει να ξαναπληρωσει το αυτοκινητο??και πως θα δικαιολογησει ο υπαλληλος το ανοιγμα της μπαρας αφου δεν βλεπει τη πινακιδα μας?? ποσες καταρες μπορει να εχουμε φαει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 13:30

εγω δεν εχω καθολου πινακιδα πανω !για βολτες εκτος πολης

για τις μπαρες αν περασεις μπροστα απο το τουτου η μπαρα πεφτει

δεν ξαναπληρωνει αλλα πεφτει

τωρα αν θελει καποιος να ειναι λιγο πιο ευγενικος με τους υπολοιπους περναει μετα το αμαξι
για να μην του πεφτει η μπαρα του φουκαρα !!

(εγω τουλαχιστον ετσι περνω αν και καλη λυση ειναι πισω απο τα e-pass)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 13:58

Babis έγραψε:
αυτο που εχω απορεια εγω ειναι μολις πληρωσει το αυτοκινητο και ανεβει η μπαρα και περασουμε εμεις και η μπαρα ξανακλεισει τι γινεται μετα??πρεπει να ξαναπληρωσει το αυτοκινητο??και πως θα δικαιολογησει ο υπαλληλος το ανοιγμα της μπαρας αφου δεν βλεπει τη πινακιδα μας?? ποσες καταρες μπορει να εχουμε φαει??

Εχω δει αρκετους να κανουν αυτη την μαλακια!Πανε και χωνονται πριν ξεκινησει το αμαξι,με αποτελεσμα να πεφτει η μπαρα πανω σε οροφες και παρ-μπριζ. Εχεις περιθωριο να περασεις πισω απο το αμαξι αφου πληρωσει και ξεκινησει!Γιατι να χωθεις απο πριν?Μονο ζημια μπορει να κανεις.
Ασε που γλυτωνεις και τις καταρες ..... θα μας πανε φυλακη με αυτα που γραφουμε οεο geek fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 14:29

ρε παιδια...ρε παιδια...παντα υπαρχει χωρος στην ακρη της μπαρας...εγω περιμενω, πληρωνει
οποιος ειναι μπροστα μου, περναει, πεφτει η μπαρα και μετα περναω σαν κυριος με τη σειρα μου
απο το κενο στη δεξια πλευρα της μπαρας χωρις κανενα προβλημα και ρισκο να φαω την μπαρα
στο κεφαλι και χωρις να κανω κανεναν να περιμενει και χωρις να πληρωσω φυσικα................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 14:41

Ρε παιδια η μπαρα ανοιγει με το που μετρησει ο υπαλληλος τα λεφτα μεχρι να δωσει αποδειξη - ρεστα φευγεις και δεν εχει προλαβει ο αλλος να ξεκινησει..η μπαρα εχει φωτοκυταρρο και δεν πεφτει αν εχει εμποδιο απο κατω,οποτε οπως δεν κλεινει πανω μας οταν περναμε πισω απο αμαξια ετσι δεν θα κλεισει στα αμαξια που θα περασουν απο πισω μας και εαν κλεισει παει να πει οτι ειναι μακρυα απο το ματι οποτε προλαβαινει να σταματησει..
δεν θα πω ψεματα οτι δεν το εχω κανει. μαλακια μου απλα το εκοψα γιατι δεν ηξερα τις συνεπειες για τα αυτοκινητα..τωρα που ξερω τα κατατοπια ξερω σε πιες μπαρες εχουν κενο και ετσι δεν περιμενω περναω με τη μπαρα κλειστη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 14:52

ghost έγραψε:
ρε παιδια...ρε παιδια...παντα υπαρχει χωρος στην ακρη της μπαρας...εγω περιμενω, πληρωνει
οποιος ειναι μπροστα μου, περναει, πεφτει η μπαρα και μετα περναω σαν κυριος με τη σειρα μου
απο το κενο στη δεξια πλευρα της μπαρας χωρις κανενα προβλημα και ρισκο να φαω την μπαρα
στο κεφαλι και χωρις να κανω κανεναν να περιμενει και χωρις να πληρωσω φυσικα................

Δεν ξερω απο ποια διοδια περνας εσυ,αλλα απο εκει που περναω εγω δεν χωρας με κατεβασμενη μπαρα!Εκτος αν πας τερμα δεξια λωριδα.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 14:55

διοδια μεγαρων κενο δεν εχει διοδια σπαθοβουνιου εχουν κενο και ειδικα το πρωτο δεξια προς ναυπλιο εχει τεραστιο κενο,διοδια πατρας ολα εχουν κενο,διοδια κιατου ολα εχουν κενο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 15:01

Babis έγραψε:
Ρε παιδια η μπαρα ανοιγει με το που μετρησει ο υπαλληλος τα λεφτα μεχρι να δωσει αποδειξη - ρεστα φευγεις και δεν εχει προλαβει ο αλλος να ξεκινησει..η μπαρα εχει φωτοκυταρρο και δεν πεφτει αν εχει εμποδιο απο κατω,οποτε οπως δεν κλεινει πανω μας οταν περναμε πισω απο αμαξια ετσι δεν θα κλεισει στα αμαξια που θα περασουν απο πισω μας και εαν κλεισει παει να πει οτι ειναι μακρυα απο το ματι οποτε προλαβαινει να σταματησει..
δεν θα πω ψεματα οτι δεν το εχω κανει. μαλακια μου απλα το εκοψα γιατι δεν ηξερα τις συνεπειες για τα αυτοκινητα..τωρα που ξερω τα κατατοπια ξερω σε πιες μπαρες εχουν κενο και ετσι δεν περιμενω περναω με τη μπαρα κλειστη.

Κιομως εχω δει στην Αθηνων-Λαμιας να περνανε μηχανες πριν τα αυτοκινητα και να πεφτουν οι μπαρες πανω στα αμαξια.Βλεπει ο σενσορας οτι περασε οχημα και κατεβαζει την μπαρα,ωστοσο ξεκιναει το αυτοκινητο (που δεν σε εχει δει) και δεν προλαβαινει!Πεφτει η μπαρα πανω του και κανει γκελ σε παρ-μπριζ/καπω! rabbit What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 15:03

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Mα ολοι πληρωνουμε διοδια σε αυτο το φορουμ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 15:05

εγω παλι παω στην μπαρα, την σπρωχνω πρως τα μπροστα και αυτη ανοιγει! και εγω φευγω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 15:14

louk6 έγραψε:
εγω παλι παω στην μπαρα, την σπρωχνω πρως τα μπροστα και αυτη ανοιγει! και εγω φευγω!

Χανεις πολυτιμα δευτερολεπτα ετσι!! χαχαχα Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 15:55

kouzinas έγραψε:
ghost έγραψε:
ρε παιδια...ρε παιδια...παντα υπαρχει χωρος στην ακρη της μπαρας...εγω περιμενω, πληρωνει
οποιος ειναι μπροστα μου, περναει, πεφτει η μπαρα και μετα περναω σαν κυριος με τη σειρα μου
απο το κενο στη δεξια πλευρα της μπαρας χωρις κανενα προβλημα και ρισκο να φαω την μπαρα
στο κεφαλι και χωρις να κανω κανεναν να περιμενει και χωρις να πληρωσω φυσικα................

Δεν ξερω απο ποια διοδια περνας εσυ,αλλα απο εκει που περναω εγω δεν χωρας με κατεβασμενη μπαρα!Εκτος αν πας τερμα δεξια λωριδα.... Wink

δεν είναι όλα τα διόδια το ίδιο!σε άλλα αφήνει κενό η μπάρα και σε άλλα όχι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 15:59

Αλλος ενας λογος λοιπον να μην ξαναπερασω πριν απο αυτοκινητα..δεν ηξερα οτι αν σπρωξεις τη μπαρα θα σηκωθει..φυσικα ολα τα λεφτα ειναι οταν περνας βαραει σειρηνα και σε κοιτανε οι policemen..εκει κολαει και μια σουζα...τι ξενερα τρωνε καθε φορα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:00

Babis έγραψε:
δεν ηξερα οτι αν σπρωξεις τη μπαρα θα σηκωθει..

βασικά δεν σηκώνετε ανοίγει στο πλάι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:08

Και πως την σπρωχνετε την μπαρα ρε παιδια?? Τιραμολα κ ετσ!? fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:17

με το που την ακουμπας φευγει πισω

παλια βγαιναμε απο τα αμαξια και το καναμε τωρα κολλητα πισω απο τον αλλον

ειτε με αμαξι η με μηχανη!!!

https://www.youtube.com/watch?v=T0IyENUPHhM&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:30

Να σας δω να ανοιγετε αυτην εδω την μπαρα γατακιαα!!!!! fafoutis fafoutis

Προχωρηστε το στο 1:30 και δειτε...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 17:16

lol! lol!
ήθελα να ήξερα γιατί έχουν βγάλει το βίντεο στο πλάι και στραβολαίμιασα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 17:52

KARDITSARA έγραψε:
lol! lol!

με το εργαλειο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=jqudE9t0aEw&feature=player_embedded


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa ακομα γελαω... !!!!!!!!!!!! Το εργαλειο !!!!!! xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 09 Δεκ 2011, 00:13

KARDITSARA έγραψε:
lol! lol!

με το εργαλειο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=jqudE9t0aEw&feature=player_embedded

lol! lol! lol!
ρε φίλε πόση τρέλα μπορεί να κουβαλάει ένας ανθρωπος??? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Επιτροπές Διόδια STOP
» πρόστιμο για ηχορύπανση και αφαίρεση άδειας κυκλοφορίας
» ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com