Greek GSX-R forum
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων

Πήγαινε κάτω 
+28
ripper
lKiNG
panikas
paul22
louk6
Opeth
gixxermak
giannisK6
magfaria
gsxrk71000
tromokratis
theatiss
kostasva
mitsos
Akis_s3
ENDURASX
potis
totoulis
giXXXer
kostaskr6
Miou
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ghost
ktm_21
spastos
panos1313
valentinosgsxr
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panos1313
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 109
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 17:24

Οσο ειχα την ηλεκτρονικα αναδιπλουμενη ημουν κυριος παντου. Τωρα που χαλασε απλα δεν φοραω πινακιδα πανω. Ουτως η αλλως μεσα σε πολη δεν κυκλοφορω, και εκτος πολης δυσκολο να με σταματησουν/να σταματησω. Τωρα αν ποτε τυχει θα πω οτι το εχω ετσι για να μην πληρωνω διοδια και οτι γινει εγινε, ουτως η αλλως την αποσβεση μιας τετοιας κλησησ αν ερθει την εχω κανει και με το παραπανω~~

Στο μελλον θα ηθελα να ξαναβαλω αναδιπλουμενη, αλλα και η ομορφια του χωρις-πινακιδα κωλου στην μηχανη δεν ειναι μικρο πραγμα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasva
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : κωστας
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 107
Αγωνιζόμενος : στο δρομο με τον εαυτο μου
Hμερομηνία εγγραφής : 06/06/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 06:55

μου εφερε μια μερα ενας φιλος ενα xx1100 να του περασω το undertray μου μολις ειχε παρει , αφου ακομη μυριζε πολυεστερα , που να το πιασω , δεν ειχε ουτε μια βαση ουτε μια τρυπα γαμω το κερατο μου.τελος παντων μετα απο 2-3 ωρες του το βολεψα , αντε και την κλειδαρια της σελας και αφου αγανακτησα του λεω -για την πινακιδα βολεψε το εσυ γιατι εφτασα στα ορια μου- , νταξ μου λει και την επομενη εβδομαδα που περασε τι ειδα ρε παιδια.......2 μεντεσεδες απο ντουλαπια κουζινας κατασκευη για αναδιπλωμενη πινακιδα (απο αυτους που ασφαλιζουν κιολας με ελατηριο) και εχω μεινει μαλακας , αλλα αυτος την εκανε τη δουλιτσα του μια χαρα στην τελικη.... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 07:31

kostasva έγραψε:
.2 μεντεσεδες απο ντουλαπια κουζινας κατασκευη για αναδιπλωμενη πινακιδα (απο αυτους που ασφαλιζουν κιολας με ελατηριο) και εχω μεινει μαλακας , αλλα αυτος την εκανε τη δουλιτσα του μια χαρα στην τελικη.... Shocked

το χω δει κ εγω σε φιλο μου...περα της αισθητικης ασφαλιζει καλα κ δν επηρρεαζεται απο λακουβες κ σαμαρακια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasva
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : κωστας
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 107
Αγωνιζόμενος : στο δρομο με τον εαυτο μου
Hμερομηνία εγγραφής : 06/06/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 08:29

παντως εγω εφαρμοζω την τακτικη -πιαστε με και θα υποστω τις συνεπειες-,επειτα απο μια 700αρα που εφαγα ΧΩΡΙΣ να φταιω απλα επεσα σε κ@λοπαιδι , το ξαναλεω χωρις να περασω με κοκκινο , με εγραψε για κοκκινο , και αφου πηγα να βρω το δικιο μου ευγενικα παντα μου ελεγε φυγε γιατι θα σε γραψω και για τη γυρισμενη πινακιδα και για αναστροφη (που εκανα)........ε ,απο τοτε ΔΕΝ ξανασταματαω πουθενα και για τιποτα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 09:08

Εγω φίλε έπεσα σε περιστατικό που ενώ έγραψαν
Κάτι gsxr ια στη γέφυρα στο ολυμπιακό χωριό
Για πινακίδα επιδη τα παλικάρια εφυγαν
τσαμπουκαλεμενα τους κοπσαν κανά 1000 επιπλέον
Χωρίς να είναι παρόντες το είδα με τα ματιά μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 09:09

Ένα μαύρο κ6 ήταν και ένα μπλε άσπρο χαμηλομενο πίσω Πριν κανά μηνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 11:39

tromokratis έγραψε:
Εγω φίλε έπεσα σε περιστατικό που ενώ έγραψαν
Κάτι gsxr ια στη γέφυρα στο ολυμπιακό χωριό
Για πινακίδα επιδη τα παλικάρια εφυγαν
τσαμπουκαλεμενα τους κοπσαν κανά 1000 επιπλέον
Χωρίς να είναι παρόντες το είδα με τα ματιά μου


ρε σπυρο πως γινεται αυτο ρε φιλε? αφου οταν σου κοβουν κληση σου δινουν το αλλο το ροζ
χαρτακι που γραφει τις παραβασεις και το προστιμο πως γινεται μετα να προσθεσουν και αλλα 1000€?
αφου εφυγα παει τελος πουθα γραψεις το επιπλεον 1000ρικο? ασε οτι αν ειναι διαφορετικες μετα οι κλησεις παω και κανω θεμα ολοκληρο για φτιαχτη κληση , αδικη, παρανομη κτλ κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 12:31

ρε παιδιά,έχει πιασει κανεναν σας ραντάρ ή κάμερα οπουδήποτε με αναδιπλώμενη πινακίδα από κάτω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 12:31

Φίλε το είδα κανονικά σου λέω τους γραψαν καινούργιες με τα στοιχεία
Απο την προηγούμενη και λέγανε ότι θα τους αποστολή στο σπίτι
Αφού ξέρεις ότι τα μπατσονΙα έχουν 1002 τρόπους να σου κάνουν ζημιά
Χωρίς να βρεις το δίκιο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 13:01

gsxrk71000 έγραψε:
ρε παιδιά,έχει πιασει κανεναν σας ραντάρ ή κάμερα οπουδήποτε με αναδιπλώμενη πινακίδα από κάτω?

εμενα ακομα δεν μου εχει ερθει τιποτα ολα αυτα τα χρονια που καβαλαω ςς και δεν εχω πινακιδα πανω...
ουτε εχω ακουσει για κανεναν φιλο μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 13:03

και εγώ μια απο τα ίδια!ποτέ δεν μου έχει έρθει κάτι στα τόσα χρόνια που έχω την αναδιπλώμενη βάση και την πινακίδα διπλωμένη!
άρα λογικά δεν φαίνεται τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 14:17

gsxrk71000 έγραψε:
και εγώ μια απο τα ίδια!ποτέ δεν μου έχει έρθει κάτι στα τόσα χρόνια που έχω την αναδιπλώμενη βάση και την πινακίδα διπλωμένη!
άρα λογικά δεν φαίνεται τίποτα!


φαινεται και παρα φαινεται... εξαρτατε απο την κλιση που στιβεις...επισης τι νομιζεις οτι θα σου ερθει την επομενη μερα? xaxa xaxa xaxa μετα απο 1.5-2 χρονια σχεδον θα σου ερθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 14:35

μην μου λες τέτοια!
καλά αν ήταν θα μου είχε έρθει κάτι σε τόσα χρόνια ήτε από διόδια ήτε απο ραντάρ!
πάντως άντε να φαίνονται οι αριθμοί,τα γράμματα δεν φαινονται!
η κλήση είναι τέρμα όσο παει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 16:31

ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΞΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΚΑΤ'ΕΝΤΟΛΗΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ "ΝΕΑ ΟΔΟΣ" ΠΗΓΑΝ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑΣ ΤΟΥ "ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ" Σ.Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΑΦΙΔΝΩΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΧΕΣΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ 530 ΕΥΡΩ ΚΙ ΕΝΩ ΕΚΡΕΜΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΦΕΙΛΗ. ΑΜΕΣΩΣ ΕΣΠΕΥΣΑΝ ΔΕΚΑΔΕΣ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ "ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ" ΚΑΙ ΕΚΔΙΩΞΑΝ ΤΟΥΣ ΕΝΤΟΛΟΔΟΧΟΥΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ. ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ ΕΝΩ ΝΕΑ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-10-11 ΣΤΙΣ 5 μμ. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΕΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΑΞΗ ΠΡΟΣΤΙΜΑ 22 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ "ΝΕΑ ΟΔΟΣ" ΓΙΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΕΣ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ.(ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ oxidiodia.gr)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 18:59

KARDITSARA έγραψε:
ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΞΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ ΚΑΤ'ΕΝΤΟΛΗΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ "ΝΕΑ ΟΔΟΣ" ΠΗΓΑΝ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑΣ ΤΟΥ "ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ" Σ.Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΑΦΙΔΝΩΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΧΕΣΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ 530 ΕΥΡΩ ΚΙ ΕΝΩ ΕΚΡΕΜΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΦΕΙΛΗ. ΑΜΕΣΩΣ ΕΣΠΕΥΣΑΝ ΔΕΚΑΔΕΣ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ "ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ" ΚΑΙ ΕΚΔΙΩΞΑΝ ΤΟΥΣ ΕΝΤΟΛΟΔΟΧΟΥΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ. ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ ΕΝΩ ΝΕΑ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-10-11 ΣΤΙΣ 5 μμ. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΕΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΑΞΗ ΠΡΟΣΤΙΜΑ 22 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ "ΝΕΑ ΟΔΟΣ" ΓΙΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΕΣ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ.(ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ oxidiodia.gr)


κατι εχει αλλαξει τα τελευταια χρονια στο θεμα με τις κατασχεσεις και πλεον πρεπει να χρωστας πανω απο
καποιο ποσο... πχ εαν χρωσταγες στην γαμ@τραπεζα 1000€ για το αυτοκινητοδανειο που ειχες και αδυνατουσες να πληρωσεις σου εκαναν κατασχεση στο αμαξι... πλεον εχει αλλαξει αυτο (το ποσο ) και για να γινει κατασχεση πρεπει να χρωστας πανω απο καμποσα (δεν ειμαι σιγουρος νομιζω ειναι πανω απο 20000€ πλεον) αυτο ομως εχει να κανει με τα χρεη μας προς τις τραπεζες... με την νεα οδος-που δεν θα τελειωσει ποτε η οποια ειναι εταιρεια δεν ξερω ποιο ειναι το ποσο που πρεπει να χρωστας για να εχει το δικαιωμα να προβει σε κατασχεση περιουσιακων στοιχειων αλλα μου ακουγετε πολυ περιεργο να κανουν κατασχεση για 530ε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 19:03

ειδα και αυτο... διευκρινίζοντάς της ότι το χρέος 530 ευρώ, είχε πλέον 20πλασιαστεί, με αποτέλεσμα να έχει φτάσει στις 10.600 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 19:03

αν κανει να μου ερθει κανα τετοιο παω χαμενος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 19:28

KARDITSARA έγραψε:
αν κανει να μου ερθει κανα τετοιο παω χαμενος


μαλλον αυτος που θα ερθει και θα στα ζητησει θα παει χαμενος....


ninza ropalo ninza ropalo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 19:31

oraios polybolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 19:32

Miou έγραψε:
KARDITSARA έγραψε:
αν κανει να μου ερθει κανα τετοιο παω χαμενος


μαλλον αυτος που θα ερθει και θα στα ζητησει θα παει χαμενος....


ninza ropalo ninza ropalo

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 23:34

Miou έγραψε:
tromokratis έγραψε:
Εγω φίλε έπεσα σε περιστατικό που ενώ έγραψαν
Κάτι gsxr ια στη γέφυρα στο ολυμπιακό χωριό
Για πινακίδα επιδη τα παλικάρια εφυγαν
τσαμπουκαλεμενα τους κοπσαν κανά 1000 επιπλέον
Χωρίς να είναι παρόντες το είδα με τα ματιά μου


ρε σπυρο πως γινεται αυτο ρε φιλε? αφου οταν σου κοβουν κληση σου δινουν το αλλο το ροζ
χαρτακι που γραφει τις παραβασεις και το προστιμο πως γινεται μετα να προσθεσουν και αλλα 1000€?
αφου εφυγα παει τελος πουθα γραψεις το επιπλεον 1000ρικο? ασε οτι αν ειναι διαφορετικες μετα οι κλησεις παω και κανω θεμα ολοκληρο για φτιαχτη κληση , αδικη, παρανομη κτλ κτλ...




γινετε και παρα γινετε μου ειχε ερθει εμενα οταν ημουνα πιτσιρικας πριν βγαλω διπλωμα mal@kies με σταματαει ενας και με γραφει για αντιθετη πορεια πληρωνω κανονικα και μετα απο 1 με 2 χρονακια με ψαχναν οι μπ@τσοι περναν τηλεφωνα σπιτι και τετοια παω στην τροχαια αφου ειχαν παρει καμια 10ρια φορες τηλ. και μου λενε αντε ρε που εισαι σε ψαχνουμε καιρο Twisted Evil ρωταω τι εγινε και μου λενε οτι με ειχε γραψει τοτε και για διπλωμα ( μαλλον επειδη δεν ειχα καθολου εξατμιση στο DT 50 και ακουγομουνα 3 τετραγωνα μακρια polybolo ) αλλα δεν μου ειχε πει τιποτα και μετα εβγαλα διπλωμα και ολα τα σχετικα αθωος ο κυριος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:30

Aλλο αυτο που λες εσυ...αυτο ειναι το δικαστηριο (που ολοι εχουμε φαει )και παντα ερχεται ετεροχρονισμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:34

Κι εμενα μου ήρθε να πληρώσω κλίση για εξάτμιση που είχε πάει στο δημόσιο ταμείο,μετά από δυο χρονια!!Eκεί σε θέλω....την πλήρωσα 2 φορες πάνω από την κανονική!! aftokt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:59

GSXR-750 έγραψε:
Κι εμενα μου ήρθε να πληρώσω κλίση για εξάτμιση που είχε πάει στο δημόσιο ταμείο,μετά από δυο χρονια!!Eκεί σε θέλω....την πλήρωσα 2 φορες πάνω από την κανονική!! aftokt

affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 01:03

gsxrk71000 έγραψε:
GSXR-750 έγραψε:
Κι εμενα μου ήρθε να πληρώσω κλίση για εξάτμιση που είχε πάει στο δημόσιο ταμείο,μετά από δυο χρονια!!Eκεί σε θέλω....την πλήρωσα 2 φορες πάνω από την κανονική!! aftokt

affraid affraid

Την είχα δώσει σε έναν γνωστό μπάτσο να με φτιάξει και με έγραψε στα παπάρια του χωρίς να μου πει τίποτα!!
Mετά από δυο χρονια δικάστηκα ερήμην και πήγε δημόσιο ταμείο η κλίση...
Συμπέρασμα....μην εμπιστεύεστε ποτε μπάτσο όσο φίλος και αν είναι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επιτροπές Διόδια STOP
» πρόστιμο για ηχορύπανση και αφαίρεση άδειας κυκλοφορίας
» ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com