Greek GSX-R forum
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
JIMK7
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
nasos-v
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
T.R.E
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
k8 600 kk
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
kostaskr6
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
κολτρέϊν
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
Leroy
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
ripper
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_l10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_c10Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Poll_r10 

 

 Σκασιμο χρωματος απο υγρασια...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σκασιμο χρωματος απο υγρασια...   Σκασιμο χρωματος απο υγρασια... EmptyΤρι 19 Απρ 2011, 16:34

Λογω νησιωτικης καταγωγης (Κυκλαδες) του προηγουμενου ιδιοκτητη του μωρου μου,εκτος τα καπακια του κινητηρα (τα οποια οπως εχω δει στα περισσοτερα Κ5,Κ6 εχει σκασει το χρωμα) σε ενα μικρο μερος του σκελετου καθως και στο ψαλιδι εχει κανει σκασιματακια το χρωμα και φυσσωντας το με αερα για να καθαρισω την ανοιξιατικη γυρη μεγαλωσα λιγο την σκασμενη επιφανεια :p.....Yπαρχει καποιος που να ξερει τι μπορω να κανω πχ τοπικη βαφη ωστε να εχω ενα ωραιο αποτελεσμα...;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σκασιμο χρωματος απο υγρασια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μοτοσυκλετα και προστασια απο αλατα-υγρασια
» "υγρασια" στο σωληνακι υγρων φρενων
» κωδικοί χρώματος??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com