Greek GSX-R forum
Για τους γνωστες των  Dynojet Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Για τους γνωστες των  Dynojet Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Για τους γνωστες των  Dynojet Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
JIMK7
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
nasos-v
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
T.R.E
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
k8 600 kk
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
kostaskr6
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
κολτρέϊν
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
Leroy
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
ripper
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_l10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_c10Για τους γνωστες των  Dynojet Poll_r10 

 

 Για τους γνωστες των Dynojet

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Για τους γνωστες των  Dynojet Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για τους γνωστες των Dynojet   Για τους γνωστες των  Dynojet EmptyΚυρ 22 Μάης 2011, 19:56

Ενταξει με τα μειγματα τα φτιαχνουμε με ενα Wideband τωρα οσο αφορα το Ignition Module πως μπορουμε να το φτιαξουμε εμενα μου το εχει φτιαξει ο μαστορας αλλα πως ξερουμε οτι ειναι σωστο. Οποιος θελει ας δωσει ενα παραδειγμα τι εχει κανει εγω εχω δωσει μεχρι 4 μοιρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Για τους γνωστες των  Dynojet Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για τους γνωστες των Dynojet   Για τους γνωστες των  Dynojet EmptyΔευ 06 Ιουν 2011, 12:14

akisrio έγραψε:
Ενταξει με τα μειγματα τα φτιαχνουμε με ενα Wideband τωρα οσο αφορα το Ignition Module πως μπορουμε να το φτιαξουμε εμενα μου το εχει φτιαξει ο μαστορας αλλα πως ξερουμε οτι ειναι σωστο. Οποιος θελει ας δωσει ενα παραδειγμα τι εχει κανει εγω εχω δωσει μεχρι 4 μοιρες

Πας σε ένα δυναμόμετρο και αρχίζεις το παίζω και μαθαίνω... Βλέπεις την καμπύλη που αλλάζει,και όταν καταλήξεις κάπου βγαίνεις ξανά στο δρόμο και τελειώνεις την ρύθμιση με το wideband...

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Για τους γνωστες των  Dynojet Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για τους γνωστες των Dynojet   Για τους γνωστες των  Dynojet EmptyΠαρ 07 Οκτ 2011, 18:48

και τι afr πρεπει να βγαζει το wideband; στο δρομο, οχι στο δυναμομετρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Για τους γνωστες των Dynojet
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τα φωτα απο τους γνωστες
» Θεμα με λαμπακι FI..Οσοι γνωστες ας ριξουν φως
» Dynojet Wideband Βλαβη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com