Greek GSX-R forum
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)

Πήγαινε κάτω 
+29
lakisman46
mistiriodis_tsantakias
DimSTriple
tati
InSaNeRiDeR
T.R.E
ENDURASX
stoui
abrestas
TheoDo R
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
mitsos
JIMK7
gixxermak
maikstain
Opeth
ripseventh
valentinosgsxr
κολτρέϊν
christos_drifter
panos1313
paulosk
gkourv
Darksoul
giXXXer
kontos 750
blackk8
mike
totoulis
33 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 16:45

Darksoul έγραψε:
totoulis έγραψε:
μεγαλη μαλακια.
μηπως να αρχισουμε να βαζουμε αγγελιες???
το παλικαρι οντως ειναι καλα μου το ειπε ο γερος μου.....ο οποιος ειναι μηχανοβοιος και αυτος ξερετε απο τις εποχες με τα zundapp και τα sachs μακρι μαλλι και καμπανα!!!!!!!!!
μου λεει τοσα χρονια δεν φανταζοταν ποτε οτι θα εβλεπε κατι τετοιο!!!!!
τι κανουμε ρε μαγκες???

α το καλυτερο δεν σας το ειπα......ηρθε ο ξαδερφος του παιδιου που ειχε το κ και τραβαγε τα μαλλια του.ελεγε οτι την προηγουμενη εβδομαδα ειχε αυτος την μηχανη και μαλιστα επιασε 300χλμ............... toixos toixos toixos

φιλε κ αγγελια να βαλεις παλι καποιο παιδι θα το παρει μπορει να μην τυχει σε σενα η σε μενα αλλα σε καποιο αλλο παιδι ειναι μεγαλη μαλακια αυτο κ επρεπε να ειχε κανει ανακληση η σουζουκι για τα πλαισια κ να τα αλλαζε κ οχι να κανουν τα κοροιδα κ να τα χουν κ 2πλασια τιμη απο τα αλλα 1000αρια!δηλαδη αυτο ειναι εξωφρενικο εμ κοβονται εμ ειναι πανακριβα!! τωρα αυτο το παιδι θελει 2700 +καμια 200 εργασια = 2900 για να το φτιαξει κ μετα θα το πουλησει κ καλα θα κανει γτ δεν νομιζω να το κρατησει με τπτ!
αμα εκανε ανακληση η σουζουκι τοτο θα χε πτωχευση κ θα χανονταν ολα αλλα εκανε το κοροιδο χαθηκαν σκελετοι στους δρομους κ τα οικονομανε κιολλας 2700 του κ8-κ7 1000 κ του ΖΧ 1000 08-09-10 950 με φπα παρακαλω!
Ευρηκα yioupi yioupi θα βαλω στο κ5 μου πλαισιο απο καφασακι ειναι και φτηνο trella :P :P .οκ πλακα πλακα αλλα δεν ειναι καθολου αστειο αυτο που συμβαινει με τα suzuki k5-6-7-8 ευτηχως που ειναικαλα το παληκαρι και για μενα να παει μες την αντιπροσωπεια κ να τους το τρψει στην μουρη και παω κ εγω μαζι του ninza τους π@π@ρ>%ς που μας δινουν ενα τσοφλι και καλα γ ενισχυση του πλαισιου τι να κρατισει αυτο ρε αμα ειναι να κοπει το πλαισιο.Τιποτα μαγκες ομαδικο κυνηγι θελουν απο ολους μας fotia fotia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 16:47

valentinosgsxr έγραψε:
Σιγουρα το πλαισιο δεν φευγει με την μια σαν πρασσο. Εγω τουλαχιστον θα ριχνω μια καλη ματια στις ραφες καθε φορα που την πλενω απο δω και περα.

Σκεφτομαι ακομη να ζητησω και απο τον μηχανικο μου, μιας και ειναι εξουσιοδοτημενος, να φτιαξει μια επιστολη με θεμα τα πλαισια των Κ7-Κ8 και να δουμε τι εχει να απαντησει το εργοστασιο. Μακαρι η "μαμα" να αναγνωρισει το προβλημα καποιοα στιγμη και να κανει κατι και για αυτα τα μοντελα. Εξαλου και η ανακληση των Κ6 ηρθε καθυστερημενα αλλα τουλαχιστον ηρθε.
Οκ ρε φιλε να σας πουνε κ εσας παρτε το τσιγαροχαρτο για ενισχυση του πλαισιου...ε και? θα αλαξει κατι... δεν νομιζω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 21:37

αμαν.... τι ειδανε τα ματακια μου και ετοιμαζομουνα για κ7....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 21:38

Opeth έγραψε:
αμαν.... τι ειδανε τα ματακια μου και ετοιμαζομουνα για κ7....

για μενα βαλε δωσεις παραπανω κ παρε κ9 να καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 21:41

Darksoul έγραψε:
Opeth έγραψε:
αμαν.... τι ειδανε τα ματακια μου και ετοιμαζομουνα για κ7....

για μενα βαλε δωσεις παραπανω κ παρε κ9 να καλυτερα!

κατι τετοιο με κοβω να κανω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 21:44

Opeth έγραψε:
Darksoul έγραψε:
Opeth έγραψε:
αμαν.... τι ειδανε τα ματακια μου και ετοιμαζομουνα για κ7....

για μενα βαλε δωσεις παραπανω κ παρε κ9 να καλυτερα!

κατι τετοιο με κοβω να κανω...

φιλε προχωρα 1000 ειναι θα το χεις καιρο θα τ ευχαριστηθεις στο φουλ!!!
απο μενα παντα ορθιος νασαι κ οτι κ να παρεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 21:55

ti? ti? ti? κανενα δικηγορο δεν εχουμε στο forum?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 21:58

Darksoul έγραψε:
Opeth έγραψε:
Darksoul έγραψε:
Opeth έγραψε:
αμαν.... τι ειδανε τα ματακια μου και ετοιμαζομουνα για κ7....

για μενα βαλε δωσεις παραπανω κ παρε κ9 να καλυτερα!

κατι τετοιο με κοβω να κανω...

φιλε προχωρα 1000 ειναι θα το χεις καιρο θα τ ευχαριστηθεις στο φουλ!!!
απο μενα παντα ορθιος νασαι κ οτι κ να παρεις!!!

Καλά έκανα και κράτησα το K3 εγώ!! file

______________________________________________________
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Ae255310

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
paulosk
Normal gixxer
Normal gixxer
paulosk


Άντρας Όνομα: : Παύλος
Τόπος : Παλλήνη
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 148
Αγωνιζόμενος : ε ;;;
Hμερομηνία εγγραφής : 20/05/2011

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:01

έχω πολύ καλό δικηγόρο που ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με μηχανές και αυτοκίνητα

όταν τον χρειάστηκα μου άλλαξαν το μοτο μου με κούτας

όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ

επίσης αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει το παιδί με το συμβάν θα ήθελα να έρθω σε επικοινωνία μαζί του για να τον βοηθήσω όσο μπορώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:03

το θεμα ειναι παυλο να κανουμε κατι ομαδικα οχι ο καθενας μονος του,δεν θα καταφερει και πολλα.μηπος ξυπνησουν και κανουν κατι στη σουζουκα πριν σκοτωθει κανενας τσαμπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulosk
Normal gixxer
Normal gixxer
paulosk


Άντρας Όνομα: : Παύλος
Τόπος : Παλλήνη
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 148
Αγωνιζόμενος : ε ;;;
Hμερομηνία εγγραφής : 20/05/2011

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:07

το καλύτερο είναι αυτό που λες,

άντε ρε παιδιά ξεσηκωθείτε,μαζευτείτε σαν φόρουμ μπας και βγεί κάτι καλό από αυτό

αν καθόμαστε με τα χέρια σταυρωμένα και το σταυρό στο χέρι μου τύχει δεν μου τύχει το έχουμε χάσει το παιχνίδι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:27


Tι εισαστε εσεις Rolling Eyes αρχισατε παλι και δε σταματατε fafoutis μολις δειτε καποιο κομμενο πλαισιο παιρνετε φορα και δεν ξερετε τι λετε neura

Ξερετε μηπως το ιστορικο του τι και πως :?: και βγαζετε συμερασμα οτι τα Κ7-Κ8 κοβουν diabase ελεος ρε παιδια Rolling Eyes εδω που κυκλοφορουν τοσα γιατι δεν εχει παθει το παραμικρο κανενα :?: αρα αν το παμε ετσι ολα τα GSXR δεν κοβουν :P τυχαιο δεν νομιζω fafoutis

Εγω πιστευω ολα τα κανουν τα μαπα μανιταρια γιατι πιανουν πανω στις βασεις του σκελετου και οσοι δεν τα προσεξουν στο σφιξιμο καλα, τοτε εχουμε θεμα eleison

Παντως χωρις να λεω μαλακιες εδω στη Κρητη το τι κανιβαλους οδηγους εχουμε και το τι τραβανε τα κακοριζικα τα gsxr δε λεγετε και να μην εχει κανει το παραμικρο κανενα ουτε κιχ μου φαινεται πολυ περιεργο ενω τα δικα σας κοβουνε με ενα απλο φρεναρισμα aswew ολα αυτα που λετε μου φαινονται πολυ αστεια tongue

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 10p7ousΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Icnsl4ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2dhxn3kΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2lbdx0jΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:34

sorry φιλε(jimk7) αλλα δεν θελω να ειμαι το 1 στο εκκατομυριο
οχι οτι δεν θα παρω παλι τζικσερ αλλα κ9+ απο εδω και περα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:39

Και μενα περιεργο μου φενεται Δημητρη ετσι απλα να κοβει πλαισιο...αλλα εφοσον υπαρχει ιστορικο...ξερω γω τι να πω...απο την αλλη σκεφτομαι κατι θα παιζει δν μπορει, τοσοι εισαστε εδω που τα ριχνετε σε πιστες αγωνες κτλ κτλ και δεν εχουν παθει κατι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:45

καλα δεν λεμε οτι σπανε για πλακα αλλα αν δεν κοιταξουμε εμεις το θεμα που τα καβαλαμε ποιος θα το κοιταξει?δεν λεω να μας τα αλλαξει ολα αλλα να το κοιταξει εκτενεστερα.ποτε πρεπει να το δουμε δλδ οταν τυχει κ σε μας με καμια 250 χιλιομετρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:53

Kόφτε τις mal@kies και τις souza και όλα θα είναι μια χαρά eeee eeee

Περαστικά στον άτυχο φίλο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 22:58

mitsos έγραψε:
sorry φιλε(jimk7) αλλα δεν θελω να ειμαι το 1 στο εκκατομυριο
οχι οτι δεν θα παρω παλι τζικσερ αλλα κ9+ απο εδω και περα

Δεν σου λεω να μην παρεις Κ9 που ειναι καλυτερο οπως και να το κανουμε απλα να το παρεις για το σωστο λογο και οχι για τις μπουρδες που διαβαζω σημερα Rolling Eyes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 10p7ousΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Icnsl4ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2dhxn3kΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2lbdx0jΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 23:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
Kόφτε τις mal@kies και τις souza και όλα θα είναι μια χαρά eeee eeee

Περαστικά στον άτυχο φίλο!!!

Ωραια το δικο μου που το ριχνω souza με 270 χιλιομετρα θα κοψει πρωτο για να δουμε xmmm

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 10p7ousΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Icnsl4ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2dhxn3kΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2lbdx0jΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 23:11

ρε παιδια και εμενα που τω χω fuck στης σουζες και τα endo 2 χρονια τωρα ειναι μια χαρα πλαισιο....το απογευμα το ελυσα και το κοιταξα απ την τρομαρα μου....και ολα κομπλε okk
τι να πω τωρα aswew


Έχει επεξεργασθεί από τον/την TheoDo R στις Δευ 23 Μάης 2011, 23:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 23:20

JIMK7 έγραψε:
ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
Kόφτε τις mal@kies και τις souza και όλα θα είναι μια χαρά eeee eeee

Περαστικά στον άτυχο φίλο!!!

Ωραια το δικο μου που το ριχνω souza με 270 χιλιομετρα θα κοψει πρωτο για να δουμε xmmm

Bασικά Jim αυτό λέω....ΟΛΟΙ το κάνουμε-κάναμε.
Απλά κάποιοι είναι άτυχοι...Δεν τίθεται θέμα GSXR πιστεύω...
Δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκα ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 23:55

JIMK7 έγραψε:

Tι εισαστε εσεις Rolling Eyes αρχισατε παλι και δε σταματατε fafoutis μολις δειτε καποιο κομμενο πλαισιο παιρνετε φορα και δεν ξερετε τι λετε neura

Ξερετε μηπως το ιστορικο του τι και πως :?: και βγαζετε συμερασμα οτι τα Κ7-Κ8 κοβουν diabase ελεος ρε παιδια Rolling Eyes εδω που κυκλοφορουν τοσα γιατι δεν εχει παθει το παραμικρο κανενα :?: αρα αν το παμε ετσι ολα τα GSXR δεν κοβουν :P τυχαιο δεν νομιζω fafoutis

Εγω πιστευω ολα τα κανουν τα μαπα μανιταρια γιατι πιανουν πανω στις βασεις του σκελετου και οσοι δεν τα προσεξουν στο σφιξιμο καλα, τοτε εχουμε θεμα eleison

Παντως χωρις να λεω μαλακιες εδω στη Κρητη το τι κανιβαλους οδηγους εχουμε και το τι τραβανε τα κακοριζικα τα gsxr δε λεγετε και να μην εχει κανει το παραμικρο κανενα ουτε κιχ μου φαινεται πολυ περιεργο ενω τα δικα σας κοβουνε με ενα απλο φρεναρισμα aswew ολα αυτα που λετε μου φαινονται πολυ αστεια tongue
Ναι ρε φιλε δεν μπορειςνα αρνηθεις το γεγονος οτι εχουνε θεμα τα πλαισια στα suzukia οπως αλωστε το παραδεχτηκε κ η ιδια η εταιρια κ5-6 με την ανακληση που εκανε...για πες μου ομως εσυ ειναι λυση αυτην που εδωσε με την δηθεν ενισχυση που κανει στα συγκεκριμενα πλαισια εσυ το θεωρεις σοβαρο αυτο..εκει παει το eleison eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 00:09

Καλα τα λεμε ολα, και την ιστορια απο το συγκεκριμενο μηχανακι δεν την ξερω (οπωσ και για τα αλλα που εχει ακουστει οτι εχουν κοπει ξαφνικα).
Εγω εχω να πω οτι απο χτες το βραδυ που το εμαθα εχω ξενερωσει τοσο που δεν γουσταρω να κανω αυτο που αγαπαω τοσο ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ!!!!!!!
Δεν ξερω εσεις με τι ψυχολογια θα ανεβετε αυριο πανω στα εργαλεια σας η δικια μου παντως ειναι σκ@τ@.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 00:15

Περαστικά στο παιδί με το σπασμένο μηχανάκι! Εύχομαι να δικαιωθεί Mad

Αυτό που σκεφτόμουν είναι: παγκόσμια, έχει καταγραφεί θάνατος εξαιτίας πλαισίου gsxr? Αν όχι (δεν άκουσα κάτι τέτοιο προσωπικά) τότε πως και δεν σκοτώθηκε κανείς μέχρι τώρα! Ευτυχώς δηλαδή, αλλά για σκεφτείτε το. Μόνο Ελλάδα έχω δει σε διάφορα φόρουμ να βάζουν 4-5 περιπτώσεις, όλες με λίγα χλμ και αν θυμάμαι καλά και καινούργια μηχανάκια και ο αναβάτης βγήκε σώος (επαναλαμβάνω ΕΥΤΥΧΩΣ). Όμως, δεν θα έπρεπε έστω και μια φορά να γίνει με πολλά χλμ π.χ. φρενάρισμα πανικού ή σε πίστα όταν λυσσάει ο κόσμος και να έχουμε τραυματισμό? Μιλάμαι για μηχανάκια των οποίων ο μέσος αναβάτης πάει πολύ πάνω από το όριο ταχύτητας συνεχώς. Αυτό πως το εξηγάτε ρε παιδιά?

Επίσης, εμένα μου φαίνεται πιο λογικό ένα μηχανάκι να κόψει πλαίσιο καινούργιο παρά με πολλά χλμ και σκληρή χρήση, επειδή το "αστοχία υλικού" ακούγεται πιο λογικό από το "έκανα σούζα με ανώμαλη προσγείωση και κόπηκε". Άρα, αν ένα μηχανάκι κόψει λόγω αστοχίας υλικού, αυτό θα πρέπει να γίνει σύντομα μετά την αγορά του. Αν μετά από 40000 χλμ δεν κόψει (άρα δεν υπάρχει αστοχία υλικού), θα μου φαινόταν πάρα πολύ περίεργο να κόψει. Δεν είμαι ειδικός αλλά μετά από κουβέντες με φιλαράκια που κάνουν διδακτορικά σε μηχανολογία σε κάτι τέτοιο έχουμε καταλήξει. Εννοείται ότι για την αστοχία υλικού φταίει η Suzuki! Απόψεις?

beer beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 00:27

Ρε παιδια μην ψαρωνετε ετσι οκ δεχωμαι οτι εκοψε σκελετο αλλα μονο για suzuka εχετε ακουσει?
Ξερω προσωπικα περιπτωση r6 και r1 απλα τα gixxer πουλησαν πολυ περισσοτερο με μεγαλο ανταγωνισμο ωστε οι αλλοι να κρυβουν τις εκαστοτε λαλακιες!!!
Ας δεχτουμε λοιπον την αστοχια υλικου χωρις να προκαλουμε τον πανικο και να γεμιζουμε το μυαλο μας φοβιες
αλλα ακομα και ετσι να ειναι τι θα παθουμε αν που και που ριχνουμε μια ματια σε ραφες!!
Ευτηχως που το παλικαρι ειναι καλα και μακαρι να δικαιωθει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)   ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 00:29

stoui έγραψε:

Αυτό που σκεφτόμουν είναι: παγκόσμια, έχει καταγραφεί θάνατος εξαιτίας πλαισίου gsxr?

Συνήθως αυτοί που σκοτώνονται δεν έχουν κάποιο τρόπο να μας πούνε αν το πλαίσιο κόπηκε πριν η μετά την στούκα... aswew

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ(ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ατυχημα στην λαμπρακη
» Τάπες Πλαισίου???
» Gsxr 600. K9 αριθμός πλαισίου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com