Greek GSX-R forum
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
JIMK7
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
nasos-v
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
T.R.E
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
k8 600 kk
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
kostaskr6
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
κολτρέϊν
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
Leroy
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
ripper
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Poll_r10 

 

 ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ

Πήγαινε κάτω 
+2
Darksoul
panikas
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 20:23

Σκεφτομαι να τοποθετησω ενα συναγερμο και ειδα αυτον http://www.car.gr/parts/view/424131/
Ειναι φτηνος κ εχει διαφορες λειτουργιες
Ποια ειναι η γνωμη σας?
Μηπως χρειαστει να κοψω καλωδια?
Λετε να δημιουργησει προβλημα στη μηχανη ελεω CAN-BUS?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 20:32

αν δεν βαλεις κοψιμο κινητηρα στο ρελε αντλια βενζινης δεν θα σου κανει τπτ στο μοτο!καλυτερα βαλε το χερακι στην τσεπη λιγο ποιο βαθια κ παρε κανα μετα scorpio elser kentall κ να στον τοποθετησουν σε συνεργειο αλλα μην σου κανουν το παραπανω που ειπα κ θα σε αρχηγος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 20:50

Darksoul έγραψε:
αν δεν βαλεις κοψιμο κινητηρα στο ρελε αντλια βενζινης δεν θα σου κανει τπτ στο μοτο!καλυτερα βαλε το χερακι στην τσεπη λιγο ποιο βαθια κ παρε κανα μετα scorpio elser kentall κ να στον τοποθετησουν σε συνεργειο αλλα μην σου κανουν το παραπανω που ειπα κ θα σε αρχηγος!

Βασικα δεν ειχα προθεση να βαλω κοψιμο κινητηρα Wink
Απλα ειπα να δωσω 100Ε μαξιμουμ καθως θελω να επενδυσω τα χρηματα μου αλλου ( εξατμιση )
Κατα τα αλλα δεν νομιζω να δημιουργησει προβλημα αν δεν βαλω το κοψιμο κινητηρα
Τι λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 20:55

εγω θα σου λεγα να κοιταξεις το θεμα λιγο αλλιως απο αλλη οπτικη γωνια τι θα σε πειραζε αν εμενες για λιγο καιρο χωρις εξατμηση κ να την βαλεις λιγο αργοτερα η να βαζες εξατμηση κ συναγερμο μουφα κ να χες τπτ απροοπτα μετα κ να μην ειχες μοτο??
φιλικα βαλε συνεγερμο κ ασε τις εξατμησεις για ποιο μετα να ξερεις σιγουρα οτι το μοτο σου θα ναι σπιτι σου καθε πρωι που ξυπνας κ οποτε φευγεις απο την δουλεια σου!!!
εκτος αν εχεις ασφαλεια κλοπης οποτε μην βαλεις καθολου συναγερμο κ παρε εξατμηση μονο!~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 21:34

Darksoul έγραψε:
εγω θα σου λεγα να κοιταξεις το θεμα λιγο αλλιως απο αλλη οπτικη γωνια τι θα σε πειραζε αν εμενες για λιγο καιρο χωρις εξατμηση κ να την βαλεις λιγο αργοτερα η να βαζες εξατμηση κ συναγερμο μουφα κ να χες τπτ απροοπτα μετα κ να μην ειχες μοτο??
φιλικα βαλε συνεγερμο κ ασε τις εξατμησεις για ποιο μετα να ξερεις σιγουρα οτι το μοτο σου θα ναι σπιτι σου καθε πρωι που ξυπνας κ οποτε φευγεις απο την δουλεια σου!!!
εκτος αν εχεις ασφαλεια κλοπης οποτε μην βαλεις καθολου συναγερμο κ παρε εξατμηση μονο!~

Για να λεω οτι μαζευω λεφτα σημαινει οτι θελω να αγορασω κατι καλο μιλωντας για εξατμιση
Οταν λες απροοπτα τι εννοεις?Ο συναγερμος αυτος δεν μπορει να σε προστατευσει δηλαδη?
Ακομα κ ασφαλεια κλοπης να ειχα παλι νομιζω οτι χρειαζεται ενας συναγερμος για να σε ειδοποιει οταν κουνησει καποιος τη μηχανη πχ
Τι λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 21:48

panikas έγραψε:
Darksoul έγραψε:
εγω θα σου λεγα να κοιταξεις το θεμα λιγο αλλιως απο αλλη οπτικη γωνια τι θα σε πειραζε αν εμενες για λιγο καιρο χωρις εξατμηση κ να την βαλεις λιγο αργοτερα η να βαζες εξατμηση κ συναγερμο μουφα κ να χες τπτ απροοπτα μετα κ να μην ειχες μοτο??
φιλικα βαλε συνεγερμο κ ασε τις εξατμησεις για ποιο μετα να ξερεις σιγουρα οτι το μοτο σου θα ναι σπιτι σου καθε πρωι που ξυπνας κ οποτε φευγεις απο την δουλεια σου!!!
εκτος αν εχεις ασφαλεια κλοπης οποτε μην βαλεις καθολου συναγερμο κ παρε εξατμηση μονο!~

Για να λεω οτι μαζευω λεφτα σημαινει οτι θελω να αγορασω κατι καλο μιλωντας για εξατμιση
Οταν λες απροοπτα τι εννοεις?Ο συναγερμος αυτος δεν μπορει να σε προστατευσει δηλαδη?
Ακομα κ ασφαλεια κλοπης να ειχα παλι νομιζω οτι χρειαζεται ενας συναγερμος για να σε ειδοποιει οταν κουνησει καποιος τη μηχανη πχ
Τι λες?

ΕΝΝΟΩ ΚΛΟΠΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ρε συ!!!ξεκολλα κ αλλαξε την σειρα σε αυτα τα 2 που θα βαλεις στην μοτο σου!
πρωτα βαζουμε συναγερμο καλο κ σιγουρο κ μετα εξατμησεις!εγω αν ειχα κλοπης σιγα μην επερνα συναγερμο xaxa θα βαζα εναν της πλακας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 21:52

Darksoul έγραψε:
panikas έγραψε:
Darksoul έγραψε:
εγω θα σου λεγα να κοιταξεις το θεμα λιγο αλλιως απο αλλη οπτικη γωνια τι θα σε πειραζε αν εμενες για λιγο καιρο χωρις εξατμηση κ να την βαλεις λιγο αργοτερα η να βαζες εξατμηση κ συναγερμο μουφα κ να χες τπτ απροοπτα μετα κ να μην ειχες μοτο??
φιλικα βαλε συνεγερμο κ ασε τις εξατμησεις για ποιο μετα να ξερεις σιγουρα οτι το μοτο σου θα ναι σπιτι σου καθε πρωι που ξυπνας κ οποτε φευγεις απο την δουλεια σου!!!
εκτος αν εχεις ασφαλεια κλοπης οποτε μην βαλεις καθολου συναγερμο κ παρε εξατμηση μονο!~

Για να λεω οτι μαζευω λεφτα σημαινει οτι θελω να αγορασω κατι καλο μιλωντας για εξατμιση
Οταν λες απροοπτα τι εννοεις?Ο συναγερμος αυτος δεν μπορει να σε προστατευσει δηλαδη?
Ακομα κ ασφαλεια κλοπης να ειχα παλι νομιζω οτι χρειαζεται ενας συναγερμος για να σε ειδοποιει οταν κουνησει καποιος τη μηχανη πχ
Τι λες?

ΕΝΝΟΩ ΚΛΟΠΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ρε συ!!!ξεκολλα κ αλλαξε την σειρα σε αυτα τα 2 που θα βαλεις στην μοτο σου!
πρωτα βαζουμε συναγερμο καλο κ σιγουρο κ μετα εξατμησεις!εγω αν ειχα κλοπης σιγα μην επερνα συναγερμο xaxa θα βαζα εναν της πλακας!


Αυτο λεω κ γω
Αρα για συναγερμος της πλακας ειναι καλος αυτος? jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 21:55

δεν ξερω κατι για τον συγκεκριμενο αλλα ποτε δεν ξερεις μπορει να βγει καλος μπορει και κακος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 01:33

Βασικα αφου δεν τον εχει τοποθετησει καποιος πανω στην μηχανη για να μας πει εντυπωσεις και δεν ειναι καποιας γνωστης εταιριας μιλαμε για καθαρο ρισκο αλλα οπως λεει ο Φιλιππος παραπανω, μπορει να βγει καλος μπορει και οχι! xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 02:27

Εχεις δικιο θα το σκεφτω πολυ κ θα σας ενημερωσω μολις αποφασισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 07:44

Αφου εισαι στην Αθηνα δεν χανεις τιποτα να πας να τον δεις απο κοντα. Αν η εταιρεια ειναι σοβαρη και τιμα την εγγυηση που δινει τοτε δεν βλεπω κανενα προβλημα. Σημαντικο προσον για εναν συναγερμο ειναι να μην ειναι ενεργοβορος γιαυτο ριξε μια ματια στο κουτι να δεις αν γραφει την καταναλωση του σε ρευμα. Κατα τ αλλα ο συγκεκριμενος (την μαρκα δεν την εχω ξαναδει) συναγερμος κανει παπαδες και ειναι τσαμπα για αυτα που λεει οτι κανει. Αυτα που δεν μου αρεσουν ειναι τα τηλεχειρηστηρια του αλλα και η εμβελεια που λεει οτι πιανει ισως σημαινει μεγαλη καταναλωση για την μπαταρια σου. Αν ομως κυκλοφορεις την μηχανη καθημερηνα αυτο μαλλον δεν ειναι προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 08:41

Λοιπον τωρα το ειδα το ποστ!!
ΜΗΝ το παρεις!!
Τσαμπα τα λεφτα! Εχει καλη τηλεειδοποιηση αλλα ο συναγερμος ειναι υπερευαισθητος στο νερο οπως και το ηχειο του!!
Ακομα και οταν την επλενα πρωι το βραδυ ειται εμπαινε σε σιγαση ειτε βαραγε μονος του με αποτελεσμα τπολλα βραδυα να εχω εφιαλτες οτι και καλα μου κρυβωνται οι κλεφτες και ο συναγερμος να με πεταει σαν καταπελτης απο το κρεββατι στο μπαλκονι η στην εξοπορτα με το ροπαλο και να περιμενω να ξαναβαρεσει!!
ΔΕΝ αξιζει ουτε 50 προσωπικα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 09:30

ENDURASX έγραψε:
Λοιπον τωρα το ειδα το ποστ!!
ΜΗΝ το παρεις!!
Τσαμπα τα λεφτα! Εχει καλη τηλεειδοποιηση αλλα ο συναγερμος ειναι υπερευαισθητος στο νερο οπως και το ηχειο του!!
Ακομα και οταν την επλενα πρωι το βραδυ ειται εμπαινε σε σιγαση ειτε βαραγε μονος του με αποτελεσμα τπολλα βραδυα να εχω εφιαλτες οτι και καλα μου κρυβωνται οι κλεφτες και ο συναγερμος να με πεταει σαν καταπελτης απο το κρεββατι στο μπαλκονι η στην εξοπορτα με το ροπαλο και να περιμενω να ξαναβαρεσει!!
ΔΕΝ αξιζει ουτε 50 προσωπικα!!

φανταζομαι φιλε οποτε μαλλον σκραπας ειναι ο συγκεκριμενος!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 13:57

ENDURASX έγραψε:
Λοιπον τωρα το ειδα το ποστ!!
ΜΗΝ το παρεις!!
Τσαμπα τα λεφτα! Εχει καλη τηλεειδοποιηση αλλα ο συναγερμος ειναι υπερευαισθητος στο νερο οπως και το ηχειο του!!
Ακομα και οταν την επλενα πρωι το βραδυ ειται εμπαινε σε σιγαση ειτε βαραγε μονος του με αποτελεσμα τπολλα βραδυα να εχω εφιαλτες οτι και καλα μου κρυβωνται οι κλεφτες και ο συναγερμος να με πεταει σαν καταπελτης απο το κρεββατι στο μπαλκονι η στην εξοπορτα με το ροπαλο και να περιμενω να ξαναβαρεσει!!
ΔΕΝ αξιζει ουτε 50 προσωπικα!!

Και να δεις που τον εχει βαλει ενας φιλος μου σε R1 κ μου λεει δεν εχει κανενα προβλημα
Παλι καλα που μου το ειπες Laughing
Μηπως ξερεις κανενα συναγερμο που να εχει αντιστοιχες λειτουργιες κ να ειναι καλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 17:18

κοιτα να δεις φιλε μ.
πιστευω ενας καλος συναγερμος εχει καπου στα 200+ εγω εχω εναν Steel Mate. με οθονη με ολα. πολυ καλη εμβελεια. και απο θεμα μπαταριας δεν μ τρωει τπτ. τωρα πως γινεται αυτο δεν ξερω. σκεψου οτι στην οθονη μολις κλειδωνεις η ξεκλειδωνει δειχνει τα V και δεν εχω δει πτωση μεγαλυτερη απο 0.30 με την μηχανη παρκαρισμενη 5 ημερες..!!!!!!!!!
δεν ξερω ακριβη τιμη αλλα πρεπει να ειναι καπου στα 250.

οσο αφορα την κουβεντα σ με τον φιλλιπα εχει ενα μικρο δικιο...
καλυτερα βαλε εναν καλο συναγερμο και ας αργησουν οι εξατμισεις γιατι χωρις μηχανη ετσι κι αλλιως δεν εχεις εξατμισεις... που λεει ο λογος ετσι.
ευχομαι τα καλυτερα. παντα ορθιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχετικα με συναγερμο
» Προβλημα με συναγερμο
» την βοηθεια σας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com