Greek GSX-R forum
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_l10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_c10Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πανω στο μηνα τελειωσε

Πήγαινε κάτω 
+24
christ-r
magfaria
lakisman46
mistiriodis_tsantakias
mitsos
kostaskr6
Bozos
lakou636
misfits296
k8 600 kk
kapnias
louk6
κολτρέϊν
Opeth
Miou
babis k8
gsxrk71000
kontos 750
giannisK6
kouzinas
magiaklaniakeksatmisi
Darksoul
potis
kon7
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bozos
Normal gixxer
Normal gixxer
Bozos


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 242
Αγωνιζόμενος : Παλιά,...στο Τέξας
Hμερομηνία εγγραφής : 12/04/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Νοε 2011, 22:16

Φιλε περαστικα και σιδερενιος. Αφου εισαι εσυ ενταξει τα αλλα θα γινουν. Τα ειπαν τα περισοτερα τα παιδια,λογικα με λιγο τρεξιμο και χωρις να μασισεις σε τιποτα π@π@ριες της αλλης ασφαλιστικης θα αποζημιωθεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Νοε 2011, 22:43

θα τα παρεις ολα κ με το παραπανω αρκει ο δικηγορος σου να ειναι γατα Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Νοε 2011, 23:23

παρε τον κουγια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 01:38

mitsos έγραψε:
παρε τον κουγια!!!


ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΣ


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon7
Jr.gixxer
kon7


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : αιγαλεω
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 01:45

Ο δικηγορος ειναι γατα εχει δικαιωσει πολλα μελη της οκογενειας μου σε τροχαια με περιεργες συνθηκες..πηρε τηλ η ασφαλιστικη κ ενημερωσε οτι ο οδηγος εκανε δηλωση οτι εφταιγε..σε καλο δρομο ειμαστε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 02:33

mitsos έγραψε:
παρε τον κουγια!!!


αν παρεις αυτον θα παρει κ τα δικα σου Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 79988 Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 79988 Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 02:36

kon7 έγραψε:
Ο δικηγορος ειναι γατα εχει δικαιωσει πολλα μελη της οκογενειας μου σε τροχαια με περιεργες συνθηκες..πηρε τηλ η ασφαλιστικη κ ενημερωσε οτι ο οδηγος εκανε δηλωση οτι εφταιγε..σε καλο δρομο ειμαστε...

ναι ρε κωστη μην φοβασε ολα καλα θα πανε Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 240215

το συμαντικο ηταν οτι ειχες μαρτηρες, πιστεψεμε ειναι πολυ σημαντικο Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 3135371102 Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 3135371102 Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 3135371102
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 03:22

το συμαντικο ειναι να μαθουμε να μιν κικλοφορουμε χορισ ασφαλια και κρανος γιατι τετια πραγματα συμβενουνε οταν οδιγαμε μηχανες και δεν γινετε να πεζουμε ...το παθημα μαθημα κ αφου εισαι καλα εσυ ολα θα φτιαξουνε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤετ 09 Νοε 2011, 18:06

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
το συμαντικο ειναι να μαθουμε να μιν κικλοφορουμε χορισ ασφαλια και κρανος γιατι τετια πραγματα συμβενουνε οταν οδιγαμε μηχανες και δεν γινετε να πεζουμε ...το παθημα μαθημα κ αφου εισαι καλα εσυ ολα θα φτιαξουνε
+1 +1 +1 Αυτον τον καιρο ειναι πολλοι αυτοι που κυκλοφορουνε χωρις ασφαλεια!!για ευνοητους λογους! file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon7
Jr.gixxer
kon7


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : αιγαλεω
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 14:06

Γεια χαρα παιδια..μετα απο 4 μηνες η ολη ιστορια ειχε αισιο τελος για μενα καθως η προσφορα που εγινε απο την ασφαλιστικη ηταν αρκετα ικονοποιητικη κ αποφασισα να συμβιβαστω χωρις δικαστηριο...

κ γραφω για να ρωτησω το εξης..η επομενη μοτο οταν ερθει να ειναι παλι μεσαιο ss ή 1000?το 750 το ειχα 1 μηνα πρπ,πριν ειχα 1 χρονο το μικρο νιντζα κ 4 μηνες τωρα κυκλοφορω με παπι κ κανω βολτες με μοτο φιλων(ninja 250,wr250,k7 750,k6 1000)..εννοειται οτι το επιπεδο μου ΔΕΝ ειναι για 1000 ακομα,ουτε καν για μεσαιο ss αφου δν ειχα για καιρο στν κατοχη μ το 750..απλα ελεγα οτι με την προυποθεση οτι ξερω τι μου γινεται αντι να παρω τωρα ενα μεσαιο κ σ 1-2 χρονια να ψαχνομαι να το δωσω για ν παρω 1000,να παρω κατευθειαν το μεγαλο κ να το κρατησω μια 5ετια+..δε βρισκω κ κανα καλο 750 αυτην τν εποχη,ενω τ 600 φοβαμαι μηπως μετα απο ενα διαστημα το βαρεθω..να σημειωσω πως οτι παρω το θελω για βολτες,εκδρομες κ στριφτερες διαδρομες κ οταν μπορεσω οικονομικα να μπω πιστα..

ακουω γνωμες λοιπον... beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 14:19

τo 600(που εχω) ειναι πολυ καλο για στριψιμο συγχωρει λαθακια και αποτομα χουφτωματα εστω και με -1 +1 αλλα θα σε κουρασει στην εθνικη να εισαι με 14.000 μονιμα

το 750 ειναι μια μεση λυση και 300 και συγχωρει και κανενα χουφτωμα παραπανω

το 1000 ειναι οτι καλυτερο για εθνικη αλλα για κλειστα κομματια και αρχαριο στη πιστα δεν θα το συστηνα γιατι το high side καραδοκει !

Τωρα εξαρταται και απο εσενα αν θες το 1000 βαλε και λιγο B mode και σιγα σιγα το βλεπεις

η καθαρα προσωπικη μου αποψη....
ειναι να μπορεις να πας το μηχανακι σχεδον οσο παει και μετα να παρεις πιο δυστροπο-αποτομο-γρηγορο
το καλυτερο για εμενα ειναι να εξελιχθω σαν αναβατης οσο πιο ακινδυνα μπορω, τα πολλα αλογα δεν συγχωρουν λαθη,
το 600 που εχω γυριζει μαμα στο 1.03 στα μεγαρα αλλα πολυ λιγοι το κανουν αυτο, ας φτασουμε κοντα στο 1.05 και μετα παμε για 750 και 1.04 και μετα 1000 για 1.03
οι αποψεις διχαζονται η επιλογη δικη σου ! παντως οτι και να ειναι να ειναι GIXXER !!!!!!! (εχω μαθει οτι εχει καλο forum fafoutis fafoutis fafoutis )





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 14:21

με το καλο λοιπον το νεο σου μοτο !!!

αν θες την αποψη μου και οπως γραφεις

ΔΕΝ ειναι για 1000 ακομα,ουτε καν για μεσαιο ss

παρε 600cc μεχρι να το βαρεθεις (δηλ να εχεις τα ορια του μοτο)
θα χρειαστεις καιρο,εκτος και αν θες αθηνα -θεσ/νικη οποτε παρε 1000 !!!

με προσοχη οτι και να παρεις και εχε στο νου σου οτι ενα td στα μεγαρα
κοστιζει περιπου οσο μια βολτα !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 14:55

k8 600 kk έγραψε:
τo 600(που εχω) ειναι πολυ καλο για στριψιμο συγχωρει λαθακια και αποτομα χουφτωματα εστω και με -1 +1 αλλα θα σε κουρασει στην εθνικη να εισαι με 14.000 μονιμα

το 750 ειναι μια μεση λυση και 300 και συγχωρει και κανενα χουφτωμα παραπανω

το 1000 ειναι οτι καλυτερο για εθνικη αλλα για κλειστα κομματια και αρχαριο στη πιστα δεν θα το συστηνα γιατι το high side καραδοκει !

Τωρα εξαρταται και απο εσενα αν θες το 1000 βαλε και λιγο B mode και σιγα σιγα το βλεπεις

η καθαρα προσωπικη μου αποψη....
ειναι να μπορεις να πας το μηχανακι σχεδον οσο παει και μετα να παρεις πιο δυστροπο-αποτομο-γρηγορο
το καλυτερο για εμενα ειναι να εξελιχθω σαν αναβατης οσο πιο ακινδυνα μπορω, τα πολλα αλογα δεν συγχωρουν λαθη,
το 600 που εχω γυριζει μαμα στο 1.03 στα μεγαρα αλλα πολυ λιγοι το κανουν αυτο, ας φτασουμε κοντα στο 1.05 και μετα παμε για 750 και 1.04 και μετα 1000 για 1.03
οι αποψεις διχαζονται η επιλογη δικη σου ! παντως οτι και να ειναι να ειναι GIXXER !!!!!!! (εχω μαθει οτι εχει καλο forum fafoutis fafoutis fafoutis )






+1 εγω πηγαινα για 600 αλλα κατεληξα στο 750...μεση λυση!!!!!!!1000 δεν ειναι η αληθεια να λεγεται αλλα ειμαι υπερευχαριστημενος και απο την τελικη του και απο την επιταχυνση του...δεν το βαζω πιστα μονο ταξιδακια εθνικη και βολτουλα εκτος αττικης.με εξατμησουλα και ενα φιλτρακι που βαλει πιστευω οτι ειναι σχετικα ικανοποιητικο,η επιλογη δικη σου.Οπως ειπε και ο κωστας GIXXER να ειναι και οποιο θελεις παρε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 16:38

750 κ πολυ ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 16:51

600 cc αντε 750 cc αν και οπως βλεπω ακομα 19 εισαι...νμζω πως βιαζεσαι λιγο αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες του...για να παρεις 1000 πρεπει να εχεις περασει απο πιο μικρα κυβικα και να εχεις καποια χλμ στην πλατη σου σε διαφορες συνθηκες...γτ οσο να'ναι το γκαζι ειναι γλυκο και θα το καρυδωσεις...

αποψη μου αν δεν πηξει το μυαλο δεν λεει για 1000 οχι οτι σε λεω ανωριμο αλλα και η ηλικια σου νομιμα δεν στο επιτρεπει...τωρα εφταιγε ο αλλος αλλα ισως καποια αλλη φορα να μην εισαι τοσο τυχερος...κατσε σκεψου βαλτα κατω και αποφασισε...για εμενα ενα 600αρακι να το καταευχαριστηθεις να μπεις και πιστα με αυτα τα λιγα λεφτα που θα γλυτωσεις απο το να παρεις 1000 και στα 21-22 περνεις και το 1000!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
valentino46
Normal gixxer
Normal gixxer
valentino46


Άντρας Όνομα: : Αντρεας
Τόπος : peristeri
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 16:59

Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι , τα άλλα φτιάχνονται !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 17:08

αφού ξεμπέρδεψες μια χαρά!
τώρα για το μηχανάκι σκέψου καλά πριν αποφασίσεις να πάρεις κάποιο!
εγώ σου προτείνω 1000 για να είναι πιο ξεκούραστο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 17:12

Τον εχουμε μπερδεψει...χαχαχαχαχα...

Παρε χαγιαΜΠΟΥΖΑ...να τους μαγκωνεις ολους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 17:35

περαστηκα λοιπον και αμα αποφασισεις για 600αρα πουλαω εγω το δικο μου....

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2184257/

τιμη 7000

σκεψου το παντως!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 18:59

εγω θα σου ελεγα για το 600ρακι που ειναι μεν ψοφιο αλλα αμα ξερεις να οδηγησεις μπορει να παει... ειναι μεγαλο σχολειο....
το περνεις το κρατας 2 χρονια και μετα ανεβα κατηγορια . γνωμη μου να μην πας στο 1000 ακομα για πολλους λογους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 20:03

Miou έγραψε:
εγω θα σου ελεγα για το 600ρακι που ειναι μεν ψοφιο αλλα αμα ξερεις να οδηγησεις μπορει να παει... ειναι μεγαλο σχολειο....
το περνεις το κρατας 2 χρονια και μετα ανεβα κατηγορια . γνωμη μου να μην πας στο 1000 ακομα για πολλους λογους...

Θα συμφωνήσω με τον Αλέξανδρο. Ένα supersport 600 κυβικών είναι ίσως το καλύτερο για αυτή την στιγμή για σένα. Μην λες πως θα το βαρεθείς μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα, εκτός αν εννοείς στις ευθείες.

Αλλά καλώς, ή κακώς τα μηχανάκια αυτά προορίζονται για στροφές, ή πίστα, ή γρήγορη οδήγηση στον δρόμο.

Και το 750 πιστεύω πως θα ήταν καλή επιλογή, αλλά σίγουρα όχι κάποιο superbike του λίτρου.

Είναι γρήγορα και τα 600 και τα 750 και δαγκώνουν και αυτά αν τα υποτιμήσεις και αν ξεχαστείς (μην τα υποτιμήσεις ΠΟΤΕ και μην ξεθαρεύεις)..............

Απλά τα 1000άρια δαγκώνουν πιο εύκολα και είναι πιο απόλυτα..

Οπότε σκέψου το καλά, ζύγισε τα και στο τέλος πάρε όποιο σου αρέσει περισσότερο και γουστάρεις να βλέπεις παρκαρισμένο στο γκαράζ σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon7
Jr.gixxer
kon7


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : αιγαλεω
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 20:18

Η αληθεια ειναι οτι κ μενα το 1000 με προβληματιζει σαν σκεψη οχι τοσο λογο κινδυνου επειδη γενικα ειμαι συγκρατημενος κ δν παω πανω απ τα ορια μ αλλα επιδη μ φαινεται οτι θ αργησω ν εξελιχτω οδηγικα..το 600 ξερω οτι μετα απο λιγο καιρο στην ευθεια θα φαινεται λιγο..επισης δε μ καθεται καλα να δωσω πανω απο 5000 για 600 αφου με 6-6500 βρισκεις καλο 1000..

μια αλλη σκεψη π ειχα επειδη αυτη τη στιγμη μετρητα παιζουν καπου στα 3500 κ δε θελω κ πολυ να ξαναμπλεξω με δοσεις να τσιμπησω με αυτα ενα δυνατο μοταρντ κ μετα απο ενα διαστημα οταν μ επιστρεψουν κατι λ7 που μ χρωστανε(γυρω στα 2500)να το δωσω ανταλλαγη σε κανα μαγαζι η να το πουλησω(πιο δυσκολο)κ να παρω μετα ss..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 20:28

kon7 έγραψε:
Η αληθεια ειναι οτι κ μενα το 1000 με προβληματιζει σαν σκεψη οχι τοσο λογο κινδυνου επειδη γενικα ειμαι συγκρατημενος κ δν παω πανω απ τα ορια μ αλλα επιδη μ φαινεται οτι θ αργησω ν εξελιχτω οδηγικα..το 600 ξερω οτι μετα απο λιγο καιρο στην ευθεια θα φαινεται λιγο..επισης δε μ καθεται καλα να δωσω πανω απο 5000 για 600 αφου με 6-6500 βρισκεις καλο 1000..

μια αλλη σκεψη π ειχα επειδη αυτη τη στιγμη μετρητα παιζουν καπου στα 3500 κ δε θελω κ πολυ να ξαναμπλεξω με δοσεις να τσιμπησω με αυτα ενα δυνατο μοταρντ κ μετα απο ενα διαστημα οταν μ επιστρεψουν κατι λ7 που μ χρωστανε(γυρω στα 2500)να το δωσω ανταλλαγη σε κανα μαγαζι η να το πουλησω(πιο δυσκολο)κ να παρω μετα ss..

Ζ750 07> το κανεις τραμπα απλα βρες ενα καλοσυντηρημενο και σε καλη καταστση ωστε να μην δωσεις πολλα για να το φερεις στα ισια του κ μετα το δεινεις σε μαγαζι κ περνεις SS η το πουλας οσο το πηρες ετσι θα χεις μια επαφη με γκαζι κ βαρος κ ειναι ενα μηχανακι που πας γρηγορα σε στροφιλικι οχι τπτ παρατεταμενες με 200 φευγα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Φεβ 2012, 20:48

σημασια εχεις τι νιωθεις κ πως αισθανεσαι πανω στο μηχανακι...θα σε βοηθησει αν οδηγεις πρωτα ενα 1000αρι...μπορει ν'αλλαξεις γνωμη κ να σου κατσει καλα...μην το απορριπτεις!
εξαρταται και απο τη χρηση που θα του κανεις...all around,μονο ταξιδια,μονο πολη...κλπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανω στο μηνα τελειωσε   Πανω στο μηνα τελειωσε - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 02:48

εγω να ρωτισο πος σε καλυψε η ασφαλιστηκι αφου δεν εχεις διπλομα?
ευχαριστο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
Πανω στο μηνα τελειωσε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» καλο μηνα.....
» Καλο μηνα!
» ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com