Greek GSX-R forum
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_l10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_c10Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Αλλαγή λαδιών - ερώτηση

Πήγαινε κάτω 
+15
GIXXERAKIAS
ripseventh
No Fear
Gixxerm@n
georgeIII
DrIoannis
kontos 750
bolek76
Cube Capacity
Darksoul
Miou
gsxrk71000
magiaklaniakeksatmisi
boutser
stoui
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Ιουν 2012, 09:37

τι γραφει το μανουαλ μεσα ρε ??? ( το ελληνικο και οχι το γαλλικο -αγγλικο-γερμανικο κτλ ...)

εγω παντος στο μηχανακι ακομα και οταν εβαζα τα μοτουλ εβαζα 15-50 και δεν κοπαναγε το σαζμαν ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Ιουν 2012, 10:09

Το μανουαλι γραφει 15 50 αν δεν απατωμαι ενω το Αμερικανικο? 10 40.

Το σασμαν μου δεν κοπαναει αν εξαιρεσεις κλασσικα την 1η οταν κουμπωνει.

Απλα δεν εψαξα ακομη να δω ποιες μαρκες βγαζουν 15 50 μιας και στο trade wind δεν γραφει τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Ιουν 2012, 15:02

brwmogazos έγραψε:
Το μανουαλι γραφει 15 50 αν δεν απατωμαι ενω το Αμερικανικο? 10 40.

Το σασμαν μου δεν κοπαναει αν εξαιρεσεις κλασσικα την 1η οταν κουμπωνει.

Απλα δεν εψαξα ακομη να δω ποιες μαρκες βγαζουν 15 50 μιας και στο trade wind δεν γραφει τιποτα...

Έτσι λέει και για τα Κ8 1000.Εγώ προσωπικά του βάζω 10-40 και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος απόπ την λειτουργία του μοτέρ εδώ και 16.000χιλ που έχω κάνει από την πρώτη αλλαγή και συνεχιζω να τα βάζω σε 10-40. file


(μην πεί κανεις για θερμοκρασίες και παπαριές. Η χόντα βάζει 0-30 χειμώνα-καλοκαίρι.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Ιουν 2012, 16:03

Η αληθεια ειναι οτι προβληματιζομαι με τα 1340 κυβικα της μαουνας μου και με τις θερμοκρασιες που συνεπαγονται με τετοιο μοτερ.

Γιαυτο το διπλοσκεφτομαι για 15 50 μαλλον...μηπως δηλαδη καλοκαιρι και κινηση το 50αρι ιξωδες χρειαζεται στο μπουσα....τι να πω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Ιουν 2012, 17:18

GIXXERAKIAS έγραψε:
brwmogazos έγραψε:
Το μανουαλι γραφει 15 50 αν δεν απατωμαι ενω το Αμερικανικο? 10 40.

Το σασμαν μου δεν κοπαναει αν εξαιρεσεις κλασσικα την 1η οταν κουμπωνει.

Απλα δεν εψαξα ακομη να δω ποιες μαρκες βγαζουν 15 50 μιας και στο trade wind δεν γραφει τιποτα...

Έτσι λέει και για τα Κ8 1000.Εγώ προσωπικά του βάζω 10-40 και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος απόπ την λειτουργία του μοτέρ εδώ και 16.000χιλ που έχω κάνει από την πρώτη αλλαγή και συνεχιζω να τα βάζω σε 10-40. file


(μην πεί κανεις για θερμοκρασίες και παπαριές. Η χόντα βάζει 0-30 χειμώνα-καλοκαίρι.)


αδερφε ειναι τουλαχιστον ατυχες το παραδειγμα με την χοντα ... αφου αυτα ρε δεν κανουν αλλαγη στα λαδια ... απλα προσθετεις ολη την ωρα ... καθε 500χλμ θελουν συμπληρωμα 300μλ .... xaxa xaxa

παντος η διαφορα στα ιξωδες εχει να κανει καθαρα με τις εξωτερικες θερμοκρασιες ....
γιαυτο τον λογο το μανουαλ το αγγλικο γραφει μεσα 10-40 και το ελληνικο γραφει 15-50 ....

παιδια με το ιδιο μηχανακι με εμενα που εβαζαν 10-40 το σαζμαν τους ( καλοκαιριατικα ) ακουγοταν πιο πολυ απο το δικο μου με 15-50
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Ιουν 2012, 18:07

μια λιγο ασχετη παρατηρηση να κανω.....οτι λαδια και αν βαλεται,ΜΗΝ πεταξεται τα παλια ,δωστε τα για ανακυκλωση σε βενζιναδικο,σουπερ μαρκετ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwrgos27
Jr.gixxer
giwrgos27


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 43
Αγωνιζόμενος : mpa!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 10/03/2012

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 13 Ιουλ 2012, 13:59

εγώ φορούσα 15-50 motul 5-100 ημησ. στο 1000 k7 και ήμουν ευχαριστημένος (καλοκαίρι-χειμώνα) γενικά αν και ακουγόταν λίγο η 1τη και είπα να δοκιμάσω τα 10-40!!!! μου ήρθε να τα αδιάσω την ίδια στιγμή, δεν μου άρεσε καθόλου το σασμάν χτυπούσε αρκετά και μετά τα 1000 χιλ. άρχισα να δυσκολεύομαι να βγάλω κενό!!! δεν ξέρω τι μάρκα θα βάλω τώρα αλλα σήγουρα θα είναι 15-50!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Φεβ 2013, 12:20

Γειά σας παιδιά! Θέλω να γράψω κάτι για την ποσότητα λαδιών και αφού αυτό ήταν και το αρχικό θέμα του θρεντ είπα να το συνεχίσω εδώ και να μην ανοίξω άλλο.

Λοιπόν στην τελευταία αλλαγή βάλαμε κάτι τις λάδι παραπάνω και παρόλο που ο μάστορας με συμβούλεψε να το αφήσω επειδή είναι αμελητέο, εγώ σαν ψύρας που είμαι ήθελα να το έχω ακριβώς στην πάνω γραμμή. Στο κάτω κάτω δεν ήξερα πόσο ακριβώς είχα παραπάνω, φανταζόμουν 100-200 ml αλλά το ματάκι ήταν εντελώς full και μάλιστα γέμιζε εντελώς πριν φέρω το μηχανάκι σε εντελώς όρθια θέση.

Χθες λοιπον με ένα φίλο βγάλαμε το επιπλέον λάδι. Χρησιμοποιήσαμε μια σύριγγα των 50ml και ένα σωληνάκι το οποίο εισχωρήσαμε από το στόμιο που βάζουμε λάδι. Ήταν επίπονη διαδικασία επειδή δύσκολα πετυχαίναμε το σωληνάκι να βουτήξει στο λάδι, κρατώντας ταυτόχρονα την μηχανή σε μεγάλη κλίση προς τα δεξιά και τραβώντας την σύριγγα όπου λόγω της μεγάλης πυκνότητας του λαδιού ερχόταν πολύ πολύ λίγο. Κάποια στιγμή πετύχαμε και το φαινόμενο των συγκοινωνούντων δοχείων (ψάξτε το στο youtube σαν "syphoning oil out of engine") αλλά η ροή ήταν πάρα πολύ μικρή, σταγόνα σταγόνα οπότε χρησιμοποιήσαμε την σύριγγα.

Το αποτέλεσμα ήταν να βγάλουμε περίπου 70-80ml το πολύ. Σίγουρα αμελητέα ποσότητα και θα περίμενα πολύ περισσότερο αφού όπως είχα πει το ματάκι γέμιζε εντελώς πριν φέρω το μηχανάκι σε εντελώς όρθια θέση. Very Happy

Οπότε έχετε το υπόψην ότι
1. το επιπλέον λάδι μπορεί να φαίνεται πολύ στο ματάκι αλλά ουσιαστικά είναι αμελητέο αν απλά το έχετε γεμίσει
2. εξαγωγή λαδιού με σύριγγα είναι εφικτή

mpanana
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Φεβ 2013, 21:22

Χρηστο αυτο που εκανες απο την ταπα εισαγωγης λαδιου μπορουσες να το κανεις πιο ευκολα αν ξεβιδωνες το μικρο καπακι που εχει το δεξι καπακι του μοτερ.με 10 αρι αλεν βγαινει και μπορεις να κανεις πιο ευκολα την δουλεια σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Φεβ 2013, 23:54

Γιαννη ναι, το ειχα διαβασει σε αρκετα φορουμ αλλα επισης εχω διαβασει οτι ειναι ευαισθητη βιδα και δυσκολα βγαινει και εχοντας πρωιστορια με χαλασμενες βιδες και πασα προτιμησα την πιο ακινδυνη λυση αντι την πιο ευκολη.
Επισης αλλοι προτεινουν να αποκοληθει το καπακι συμπλεκτη με προσοχη μην σπασει η φλαντζα το οποιο ειναι μαλλον ριψοκυνδυνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013, 01:07

ρε παλι τα ιδια fafoutis ειπαμε αν ειναι ζεστο κ το στραγγιξεις θα παρεις 3 λιτρα σχεδον βαζεις 2700 κ μετα το αφηνεις να σταργγιξει βλεπεις τζαμακι συμπηρωνεις βαζεις 2900 πενα φινιτο!!
σου χα πει στην πρωτη σελιδα απο το μπροστα καπακι τα χα βγαλει κ γω αλλα κ λιγο πανω απο την πρωτη γραμμη ναναι δε πειραζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013, 01:14

Τεσπα και εγω μια φορα που εβγαλα απο την ταπα που λεει και ο Φιλιπ το εκανα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013, 10:09

Παιδιά δεν είπα κάτι, ξέρω τις προηγούμενες απαντήσεις σας και είχα εις γνώσην μου τον τρόπο που το κάνατε, απλά για δικούς μου λόγους που ανέφερα πριν επέλεξα κάποιον άλλο τρόπο και μιας και κανείς δεν τον έχει αναφέρει είπα να το ποστάρω να υπάρχει. Δεν είπα ότι ειναι ο καλύτερος τρόπος, είναι πολύ χρονοβόρο και κουραστικό αλλά πάντως σίγουρα είναι και ο πιο ακύνδυνος αφού δεν βγάζεις ούτε μια βίδα!

Επίσης Φίλιπε όπως είχα αναφέρει εμένα ήταν αρκετά πιο πάνω από την πάνω γραμή οπότε θεώρησα ότι έπρεπε να βγει. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγή λαδιών - ερώτηση   Αλλαγή λαδιών - ερώτηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013, 12:50

Απ' ότι γνωρίζω, το αρκετά παραπάνω λάδι αυξάνει πολύ την πίεση με αποτέλεσμα να το ξερνάει από διάφορα σημεία, όπως τσιμούχες και φλάτζες. Μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα στην αντλία λαδιού ή και να στο πετάει μέσα στο θάλαμο καύσης. Οπότε για να είσαι σίγουρος, καλά έκανες και αφαίρεσες, αφού είχες βάλει σε λειτουργία το μοτέρ και είδες ότι μετά παρέμενε πολύ πάνω από τη γραμμή η στάθμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αλλαγή λαδιών - ερώτηση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» αλλαγη λαδιων!!!!
» Μαγνητική βίδα λαδιών
» απορια σε αλλαγη λαδιων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com