Greek GSX-R forum
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
JIMK7
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
nasos-v
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
T.R.E
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
kostaskr6
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
Leroy
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
ripper
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_l10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_c10ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Poll_r10 

 

 ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 16:16

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ;;;ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΚΑΡΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑ 600 Κ8!!!
Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΓΙΝΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΣΤΙΚΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!!!!
ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΝΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ, ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 800 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ (ΜΗΧΑΝΗ,ΚΡΑΝΟΣ,ΓΑΝΤΙΑ,ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ) 8000 ΕΥΡΩ!!!!!ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ Ο ΕΚΤΙΜΗΤΗΣ ΤΗΝ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΣΕ 6000 ΕΥΡΩ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 16:19

gsxrakias έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ;;;ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΚΑΡΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑ 600 Κ8!!!
Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΓΙΝΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΣΤΙΚΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!!!!
ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΝΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ, ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 800 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ (ΜΗΧΑΝΗ,ΚΡΑΝΟΣ,ΓΑΝΤΙΑ,ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ) 8000 ΕΥΡΩ!!!!!ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ Ο ΕΚΤΙΜΗΤΗΣ ΤΗΝ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΣΕ 6000 ΕΥΡΩ!!!


για το τραυματισμο μπορεις να κινηθεις νομικα με αγωγη (αν και εφοσον εχεις χαρτι νοσοκομειου που να δειχνει τι επαθες ακριβως) τωρα 8.000 για μηχανη κρανος και γαντια ειναι νορμαλ πιστευω, (εχει να κανει με τη τιμη που πουλιεται η μηχανη μεταχειρισμενη)

Στη θεση σου θα μιλαγα με το νομικο τμημα της δικιας σου ασφαλιστικης (αν και εφ'οσον εχεις νομικη προστασια)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 16:24

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!ΠΟΛΥΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 16:41

gsxrakias έγραψε:
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!ΠΟΛΥΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ!!!!


εφοσον εχεις τα απαραιτητα εγγραφα που αποδεικνυουν το τραυματισμο σου, συμβουλεψου τη δικηγορο σου για το τι μπορεις να διεκδικησεις (πχ αποδημειωση αν δεν μπορουσες να εργασθεις, σωματικες βλαβες ψυχικη οδινη κτλπ)

μου κανει εντυπωση ομως πως δε πηγες αυτεπαγγελτα δικαστικα εφοσον υπηρχει δηλωμενος τραυματισμος με σθενοφορο??? aswew aswew aswew

εκτος και αν αυτο που αναφερεις ειναι η προταση της ασφαλιστικης για συμβιβασμο, που θα συμφωνησω μαζι σου πως δεν ακουγεται και πολυ δελεαστικος... !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 16:46

ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟ!!!!ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ!!!ΚΑΙ Η ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΕΚΔΙΚΑΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ!!!!ΑΚΟΥΣΟΝ-ΑΚΟΥΣΟΝ!!!ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 17:11

κοιτα 8000 χωρις δικαστηριο ειναι καλα ...φυσικα αναλογα με τον τραυματισμο..αν ειναι σοβαρος οχι δεν ειναι αλλα αν ειναι ενα σπασιμο ειναι σχετικα καλα... φυσικα κ μενα θα με ενοχλουσε να παρω μονο 2000 πανω απο την τιμη της μηχανης οταν ενας γελιος με τραυματισε... εγω εσπασα δυο δαχτυλα κ επειδη δεν ηθελα να μπω στην διαδικασια των δικαστηριων το μονο π καταφερα ειναι να παρω τα λεφτα για την μηχανη.. μην μπλεξεις με ασφαλιστικες..αν πας δικαστηριο 90% θα παρεις παραπανω αλλα εχεις υπομονη να περιμενεις 1-1.5 χρονο?? κ ετσι οπως παει η χωρα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 18:11

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΛΗΜΗ!!!ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΑΝΤΑΩ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ GSXR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 18:26

σαν ποσό δεν είναι άσχημα πάντως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!   ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!! EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 18:39

gsxrakias έγραψε:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΛΗΜΗ!!!ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΑΝΤΑΩ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ GSXR!!!!
να το χαρεις κ ποτε ξανα ατυχια...ξερω πως ειναι κ μαλλον ξερω κ την αποφαση π θα παρεις.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ατυχημα και αποζημιωση ολικης..
» Αλλαγη μηχανης
» Αγορά μηχανής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com