Greek GSX-R forum
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_l101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_c101χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 1χρονια με πεσιμο.....

Πήγαινε κάτω 
+9
gsxrk71000
kostaskr6
valkyrion 84
gsxrakias
k8 600 kk
ghost
Miou
Black Eagle
SuzukaK4
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 18:20

Παλικαρια τη βοηθεια σας!!! Δευτερα παραγγελνω το κουστουμακι μου απο εδω http://www.auctmarts.com το θεμα και η απορια μου ειναι τη παιζει με τα τελωνεια??? ολοι με λενε θα φας θα σε βγει παραπανω... και ποσο θα ειναι το ποσο... Υπαρχει καποιος τροπος να το αποφυγουμε.. ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 18:51

2 φορες εχω παραγγειλει απο κινα κουστουμι και δεν περασε τελωνειο. Σου ερχεται με ελτα courier και εχεις μονο 3 ευρω παραπανω. Ο κινεζος βαζει πιο χαμηλη τιμη επανω στο πακετο για να μην υπαρχει προβλημα. Τωρα αν σου κατσει και εισαι τοσο γκαντεμης... τι να πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:02

Black Eagle έγραψε:
2 φορες εχω παραγγειλει απο κινα κουστουμι και δεν περασε τελωνειο. Σου ερχεται με ελτα courier και εχεις μονο 3 ευρω παραπανω. Ο κινεζος βαζει πιο χαμηλη τιμη επανω στο πακετο για να μην υπαρχει προβλημα. Τωρα αν σου κατσει και εισαι τοσο γκαντεμης... τι να πω!
όντως και ένας φίλος μου που είχε παραγγείλει έτσι ακριβώς έγινε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:12

Black Eagle έγραψε:
2 φορες εχω παραγγειλει απο κινα κουστουμι και δεν περασε τελωνειο. Σου ερχεται με ελτα courier και εχεις μονο 3 ευρω παραπανω. Ο κινεζος βαζει πιο χαμηλη τιμη επανω στο πακετο για να μην υπαρχει προβλημα. Τωρα αν σου κατσει και εισαι τοσο γκαντεμης... τι να πω!




+1

2 φορες εχω παρει απο αυτον πλαστικα και εγινε ετσι και τις 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 19:37

ελπιζω να πανε ολα καλα... του εστειλα και μηνυμα για το τελωνιο... ελπιζω να μν φαω καμια καμπανα... επισης μια ακομα ερωτηση το δεμα ειναι τεραστιο να φανταστω ε? βρηκε κανεις καμια φορα τιποτα σπασμενο πλαστικο?? γιατι και αυτα τα εχω ακουσει! ποσες μερες κανει περιπου να ερθει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 20:45

Ειναι μια μεγαλη κουτα αλλα οχι βαρια. Τα πλαστικα ειναι πολυ καλα πακεταρισμενα με πλαστικο περιτυλιγμα αυτο με τις φουσκαλες (ξερεις που τις σκας με μανια αμα κωλοβαρας! :P ) Δεν εχω βρει ποτε ουτε μυτουλα σπασμενη, που εχουν πολλες προεξοχες τα πλαστικα. Μην ανηχυχεις... :!: Αοο την στιγμη που πληρωσεις κανενα μηνα υπολογισε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 22:01

Black Eagle έγραψε:
(ξερεις που τις σκας με μανια αμα κωλοβαρας! :P )

xaxa xaxa xaxa
και έλεγα ότι είμαι ο μόνος που το έκανα!!! :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 00:14

πλακα κανεις ρε φιλε??? τι ενα μηνα??? πωωωωωωωω μας εκανες τη καρδια τωρα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 04:48

SuzukaK4 έγραψε:
πλακα κανεις ρε φιλε??? τι ενα μηνα??? πωωωωωωωω μας εκανες τη καρδια τωρα.......

ε ναι ρε συ τι περίμενες??
στο περίπου τόσο θέλει!3 βδομάδες με ένα μήνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 11:56

SuzukaK4 έγραψε:
πλακα κανεις ρε φιλε??? τι ενα μηνα??? πωωωωωωωω μας εκανες τη καρδια τωρα.......


ο κινεζος και τις 2 φορες που πηρα κουστουμι μου ειχε πει οτι πρεπει να ττο φτιαξει γιατι δεν τα εχει ετοιμα απο πριν
και γιαυτο το λογο αργουνε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 12:23

θελει καπου τρεις εβδομαδες να τα φτιαξει και μια για να ερθουν.
ετσι εγινε σε μενα παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 16:45

Aρα και σε μενα το ιδιο γιατι τα χρωματα που τον ειπα δε το εχει σαν σχεδιο.. αλλα μου λεει μπορω να στο κανω! αρα το μηνακι δε το γλυτωνουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 18:21

ρε παιδια μια ερωτηση γιατι ειμαι νεος και δε τα ξερω... οταν σε ζηταει τον λογαριασμο πει παλ ποιον κωδικο δυνουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 18:42

εχεις κανει λογιαρασμο στο paypal;

Να βαλεις email κλπ κλπ;

Εαν οχι πρεπει να κανεις και να βαλεις τα στοιχεια της καρτας.

Εαν ναι απλα βαζεις τον κωδικο που εβαλες οταν ενεργοποιουσες το paypal.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 19:17

ναι ρε εχω κανει λογαριασμο εχω κανει και παραγγελια...
απλα τωρα ο πωλητης με ζηταει το πει παλ μου... εγω τι δινω σε αυτον... εχει καποιο κωδικο... γιατι δε ειδα κανα κωδικο εγω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 19:27

SuzukaK4 έγραψε:
ναι ρε εχω κανει λογαριασμο εχω κανει και παραγγελια...
απλα τωρα ο πωλητης με ζηταει το πει παλ μου... εγω τι δινω σε αυτον... εχει καποιο κωδικο... γιατι δε ειδα κανα κωδικο εγω!

το μαιλ που εχεις βαλει στο παυπαλ θελει για να σου στειλει το βαουτσερ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 19:41

εισαι σιγουρος Αλεξ? γιατι απο το μαιλ που εχω βαλει στο πει παλ μιλαμε με μνμ...
επειδη αυτο που θα παρω δε το εχει στη λιστα του και δε μπορω να το αγορασω και να γινει η διαδικασια κανονικα... με ζηταει τωρα το πει παλ μου... φανταζομαι το λογαριασμο μου αλλα τι του στελνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 20:07

το μαιλ που εχεις στο paypal του στελνεις.

Δλδ με το μαιλ που το ανοιγεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012, 23:22

SuzukaK4 έγραψε:
εισαι σιγουρος Αλεξ? γιατι απο το μαιλ που εχω βαλει στο πει παλ μιλαμε με μνμ...
επειδη αυτο που θα παρω δε το εχει στη λιστα του και δε μπορω να το αγορασω και να γινει η διαδικασια κανονικα... με ζηταει τωρα το πει παλ μου... φανταζομαι το λογαριασμο μου αλλα τι του στελνω...


ναι ειμαι σιγουρος. στειλε το μαιλ του παυπαλ να σου στειλει την χρεωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Ιαν 2012, 01:10

οκ παιδια ευχαριστω!!! θα βγει η ακρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Ιαν 2012, 04:30

Το καλοκαιρι που λες, με νικησε η παρορμηση μου και στην αδεια τοτε λαγκαδα επαιζα στην μια ροδα... Ειχα πολλα χιλιομετρα (τουλαχιστον 150) μου ετρεξε μια θεια να περασει τον δρομο σχεδον στα 100 μετρα, και κατεληξα να σερνομαι τελος παντων για πολλα μετρα... και εκτος απο πολυ κρεας και δερμα ειχα χασει το δεξι φαιρινγκ σχεδον το μισο, τη μιση μασκα και την μιση ουρα. Ειχα ιδια χρωμματα με τα δικα σου τοτε. Μου κοστισε 250 ευρω, κολλημα (απο δυο μασκες μου εκανε μια) ουρα, φαιρινγκ, βαψιμο, και αυτοκολλητα (υλικο αυτοκολλητων φορτηγων)... Η γνωμη μου ειναι να τα κολλησεις δηλαδη αλλα τωρα ηδη παρειγγειλες!... Παρολαυτα κρατα τη μασκα σου και το φαιρινγκ σου και εχε το στο νου σου. Και να σου πω, αμα σου πω να μου βρεις την κολλα στην ουρα μου η στην μασκα θα δυσκολευτεις.... στειλε π.μ αν ενδιαφερεσαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jsara
Jr.gixxer
jsara


Άντρας Όνομα: : giannhs
Τόπος : 8essalonikh
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Αγωνιζόμενος : suzuki gsxr 1000 k4
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2012

1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1χρονια με πεσιμο.....   1χρονια με πεσιμο..... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 15:40

φιλε βαγγελη καλισπερα και κοθραγιο. κιεγε σαλονικα ειμαι και εχω ενα κ4 1000 και μαλιστα πσαχνε για αριστερο φεριγκ.............σιμπτοσαρα.........αν πσαξεις στο car στα ανταλακτικα θα βρεις κανα δυο ιδιοτεσ ποθ ισος να τα εχουν ακομα.......και ειναι τα μαμα τα πλαστικα........για καινουρια δεν αξιζι γιατι το πλαινο κανει οσο ενα κοστουμι αφτερ μαρκετ..............!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
1χρονια με πεσιμο.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ενα μικρο πεσιμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com