Greek GSX-R forum
Annitori by HM quickshifter Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Annitori by HM quickshifter Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Annitori by HM quickshifter Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
JIMK7
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
nasos-v
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
T.R.E
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
k8 600 kk
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
kostaskr6
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
κολτρέϊν
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
Leroy
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
ripper
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Annitori by HM quickshifter Poll_l10Annitori by HM quickshifter Poll_c10Annitori by HM quickshifter Poll_r10 

 

 Annitori by HM quickshifter

Πήγαινε κάτω 
+14
frozen
varypiniths
kostaskr6
landen
nasos-v
AggelosK8
Miou
magiaklaniakeksatmisi
kostas-1000k9
ripseventh
teo46
JIMK7
k8 600 kk
Darksoul
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 17:31

Πηρα το λεγομενο quickshifter της annotiri το περιμενω θα κανω ενα review με φωτο κ τα σχετικα!ειναι αυτονομο δεν επειρεαζει κομεντερ βαζζαζ κ τα σχετικα ο σενσορας δεν εχει κινουμενα μερη μεσα εχει lifetime warranty (εκτος αν χτυπησει σε πεσιμο εκει δεν καλυβεται φυσικα)
γινεται κ για κανονικο και για αναποδο δεν επιλεγεις μια επιλογη κατα την αγορα οποτε θες το αλλαζει!
εχει 3 επιλογες ρυθμισης για το κοψιμο
μπαινει πολυ ευκολα plug and play το μονο μεγαλο πραγμα που κανεις ειναι να βγαλει το φιλτροκουτι ολο να δες τα μπουζι!
εχει πολλες ιδιοτητες καλες βαριεμαι να γραφω δεν το πουλαω κιολλας.
απο το καβασακι βικερς το πηραν 2 παιδια σε ΖΧ10 08αρια κ μου παν οτι απλα τα σπαει κ εινα γ@μω!

δειτε εδω ενα παιδι απο το com που το εχει βαλει!δεν ειναι ο μονος το χουν βαλει πολλοι!
υπαρχουν κ λιγα βιντεο στο youtube εγω θα κανω κατι πιο εμφανες γι αυτους που θελουν να δουν πως δουλευει!

www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=317614&highlight=annitori+rl

εδω ειναι το σιτε
http://annitorirl.com/product_detail_1.php
εμενα μου πηγε στα 345 δολλαρια = 265 ευρω πολυ καλη τιμη αν πηγαινα με ignition module k σενσορα θα πηγαινε ο κουκος αηδονι!
κ η λυση με το εγκεφαλο με 160 τον σενσορα μονο δεν μου αρεσε !

το annitori εκανε 250 κ 15 ευρω το shift rod για να μην κανω μοντες το πηρα μαυρο οπως τις φωτο στο λινκ που εβαλα παραπανω!

αναμονη τωρα μολις το παραλαβω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 17:58

μεγιες φιλιππα αντε και το 750 απο εδω και περα στις αλλαγες....
καλοσκαστο και καλοφλογιδο !!!!!! fotia

και ελα και καμια τεταρτη να το δουμε κιολας !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 20:34

Ωραιο φαινεται μεγια good αλλα μπορεις να ρυθμισεις τους χρονους ανα ταχυτητα xmmm

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Annitori by HM quickshifter 10p7ousAnnitori by HM quickshifter Icnsl4Annitori by HM quickshifter 2dhxn3kAnnitori by HM quickshifter 2lbdx0jAnnitori by HM quickshifter 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 20:58

good good good μεγεια μεγεια καλη φαση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 21:54

Μεγειες μεγειες Φιλιππακο...αντε να μας πεισ τι κανει αναλυτικα να παρουμε μια γευση mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 21:59

Μεγειά σου Φίλιππε. Καλές αλλαγές και σκασίματα Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 23:19

ωραιο μεγεια.. διαβασα οτι εχει 3 ρυθμισεις.. μια ερωτηση για οταν το βαλεις... αναβει το Fl ?? αν ναι συνεχεια η μονο στην αλλαγη??? απο δω κ περα θα προτιμω να κανω ουσιωδες αλλαγες στο μηχανακι μ.. αυτο σημαινει οτι θα προτιμησω ενα quick shifter ή ενα traction απ οτι εναν παραλληλο για διορθωση του καυσιμου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 00:22

ευχαριστω παιδες παρα πολυ για τα καλα σας λογια
κωστα εσυ θα το δεις σιγουρα η τεταρτη η μεγαρα...

jim 3 ρυθμισεις εχει απλ μεσαιο ψηλο τωρα μαλλον στο ψηλο ειναι πιο ευαισθητο ωστε να γινεται πιο μπαμ η αλλαγη δεν ρυθμιζεται με χρονους κ τετοια(ετσι κ αλλιως δεν θα το πειραζα ξανα οτι κ να βαζα οποιοδηποτε αλλο quickshifter)παντως ειναι τουλαχιστον πιο γρηγορο απο τι να βαζα expansion module κ σενσορα κ να κοβε μειγμα!
αυτο κοβει μπουζι!

Κλημη μαν αυτο το εχουν δοκιμασει παρα πολλοι δεν αναβει κανενα Fi θα σου πω κ 100% οταν το παρω κ το δοκιμασω!κ τα βαζζαζ

το μονο θεμα που χε ηταν σε καποια παλια καβασακι παλια ε που ειχαν ευρεση Νεκρας οπου απο 1η σε δευτερα μπερδευε ο αισθητηρας κ τους εβαζε νεκρα παντα σε οποιες στροφες κ να αλλαζαν ταχυτητα!

ο ετσι που το πουλαει εινια τερμα εξυπηρετικος κ σωστος μπαμ μπαμ σημερα μου το στειλαν κιολλας!σημερα πληρωθηκαν φανταστειται τι παιζει!

απο το λινκ αυτο το βρισκεται εβαυ!
http://www.ebay.com/itm/Annitori-RL-Quickshifter-05-Suzuki-GSXR-750-NEW-/200643710905?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item2eb74c0fb9
λεει ολα τα χαρακτηριστικα του κ το πως λειτουργει!

εδω ειναι το μαγαζι το πωλητη ειναι ο ιδιος με αυτο που το διαφημιζει κ στο gixxercom κ παντου αλλου το χω δει μονο το σιφτερ 330 δολλαρια χωρις μεταφορικα αρκετα πανω κανα 50αρικο

εδω ειναι το μαγαζι του πωλητη http://stores.ebay.com/Annitori-Distributing?_trksid=p4340.l2563

βιντεακια μεχρι στιγμης ειναι αυτα καταλαβαινεις λιγα πραγματακια



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 11:06

μεγεια φιλιππακο ... καλα σου λει ο κκ αντε ελα καμια τεταρτη ρε για μπυρα ... να το δουμε κιολας....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 11:27

Ωραιος ο Φιλιππας.........καλοριζικο αγορινα καλες αλλαγες oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 11:43

μεγιες μεγιες ρε παιδι...

okk okk

______________________________________________________
Annitori by HM quickshifter DgnfjaAnnitori by HM quickshifter X3ww74Annitori by HM quickshifter 25k1wusAnnitori by HM quickshifter 2nqcwidAnnitori by HM quickshifter Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 12:20

Kι'αλλο ενα βιντεακι που ειναι μεσα στο θεμα του gixxer.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 18:04

με γειες..φιλαρακι...... κουφαλιτσα δεν αντεξες τελικα εεε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠεμ 05 Ιαν 2012, 19:36

landen έγραψε:
με γειες..φιλαρακι...... κουφαλιτσα δεν αντεξες τελικα εεε.....

yep μιλαμε αυτη η χρονια ελπιζω να συνεχισει ετσι!!!βεβαια μετα το μαρτιο θα υπηρετω την πατριδα αλλα δεν πειραζει να μαστε καλα χρονο θα χουμε μετα για να δοκιμασουμε τα παντα!!!

δεν αντεξα μια ο filippos απο δω μεσα μια το groupbuy του ΤΡΕ μια κ η κοπελα μου που μου λεγε παρτο παρτο μπριζακιδες εχω μπλεξει λεμε!!!το τσιμπησα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΠαρ 06 Ιαν 2012, 04:21

αντε με το καλο να το βαλεις πανω φιλαρακι Annitori by HM quickshifter 240215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 12:18

μετα απο ενα μηνα αναμονη εφαγα κ τελωνειο 30 ευρια παλι καλα οριστε μερικες φωτο απο το προιον....σημερα η αυριο φωτο απο την εγκατασταση ελπιζω να μην με ζορισει πολυ...!!

αντε καλοριζικο μου!!!!

κ βιντεο καποια στιγμη!

Annitori by HM quickshifter Dsc03278so

Annitori by HM quickshifter Dsc03280n

Annitori by HM quickshifter Dsc03282l

Annitori by HM quickshifter Dsc03283iq

Annitori by HM quickshifter 20120211141037

Annitori by HM quickshifter 20120211140742


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Darksoul στις Δευ 18 Φεβ 2013, 12:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 12:49

αντε κουφαλιτσα μεγεια .... καλη τοποθετηση και καλα σκασιματα μετα μολις λειτουργισει... cheers cheers cheers

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 12:53

αντε βαλτο να μας πεις...μεγιες μεγιες........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 13:08

Miou έγραψε:
αντε κουφαλιτσα μεγεια .... καλη τοποθετηση και καλα σκασιματα μετα μολις λειτουργισει... cheers cheers cheers


μεγειες μεγειες.....μηπως μπορεισ ρε μιου να μου πεισ τι διαφορα εχει απο τα δικα μας...???????????για να καταλαβω γιατι προτημησε αυτο ο φιλοσ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 13:12

frozen έγραψε:
Miou έγραψε:
αντε κουφαλιτσα μεγεια .... καλη τοποθετηση και καλα σκασιματα μετα μολις λειτουργισει... cheers cheers cheers


μεγειες μεγειες.....μηπως μπορεισ ρε μιου να μου πεισ τι διαφορα εχει απο τα δικα μας...???????????για να καταλαβω γιατι προτημησε αυτο ο φιλοσ....


ελα ντε... scratch που να ξερω και εγω :P
ρωτα τον ιδιο....αν και ολο και κατι εχει γραψει στην πρωτη σελιδα ο φιλιππας....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 13:40

frozen έγραψε:
Miou έγραψε:
αντε κουφαλιτσα μεγεια .... καλη τοποθετηση και καλα σκασιματα μετα μολις λειτουργισει... cheers cheers cheers


μεγειες μεγειες.....μηπως μπορεισ ρε μιου να μου πεισ τι διαφορα εχει απο τα δικα μας...???????????για να καταλαβω γιατι προτημησε αυτο ο φιλοσ....

στο δικο μου επρεπε να γινω πειραματοζωο για να μπει γτ ο χαρτης του εγκεφαλου θα ηταν πειραμα εγω τετοια πραγματα δεν θελω τωρα το θελω το χω το βαζω το βγαζω το πουλαω το κανω οτι θελω!γι αυτο τον λογο ειναι plug and play κ το μηχανηματακι ειναι ηλεκτρονικο ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ μερη δηλαδη δεν χαλαει κ εχει εφορου ζωης εγγυηση απο την annitori...εξυπηρετηση αφηστε το το ατομο απλα δεν υπαρχει που βρισκεται πισω απο τις πωλησεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΤετ 08 Φεβ 2012, 19:35

Darksoul έγραψε:
frozen έγραψε:
Miou έγραψε:
αντε κουφαλιτσα μεγεια .... καλη τοποθετηση και καλα σκασιματα μετα μολις λειτουργισει... cheers cheers cheers


μεγειες μεγειες.....μηπως μπορεισ ρε μιου να μου πεισ τι διαφορα εχει απο τα δικα μας...???????????για να καταλαβω γιατι προτημησε αυτο ο φιλοσ....

στο δικο μου επρεπε να γινω πειραματοζωο για να μπει γτ ο χαρτης του εγκεφαλου θα ηταν πειραμα εγω τετοια πραγματα δεν θελω τωρα το θελω το χω το βαζω το βγαζω το πουλαω το κανω οτι θελω!γι αυτο τον λογο ειναι plug and play κ το μηχανηματακι ειναι ηλεκτρονικο ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ μερη δηλαδη δεν χαλαει κ εχει εφορου ζωης εγγυηση απο την annitori...εξυπηρετηση αφηστε το το ατομο απλα δεν υπαρχει που βρισκεται πισω απο τις πωλησεις!

στα δικο μου που μου το ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ ΤΡΕ(για μερικους μερικουσ ηταν αυτο)μπηκε πολυ ευκολα και ευκολα βγαινει....επειδη ειναι 750 αλλαζει κατι....εντελωσ ενημερωτικα ρωταω....????/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 16:15

το εχω βαλει στην μεσαια επιλογη κ κ@λολεει βεβαια στο σταντ ειναι μουφα αλλα στον δρομο πω πω πω πω μαρεσει παρα πολυ κ αξιζε το καθε ευρο αυτο το μαραφετι!

οριστε μερικες φωτο πανω στο μοτο απο το κινητο μετριες τλσπ!

Annitori by HM quickshifter 20120211141037

Annitori by HM quickshifter 20120211140742

Annitori by HM quickshifter 20120211141102

Annitori by HM quickshifter 20120211140759

κ βιντεακι



το onboard θα το κανω κ θα το ποσταρω οταν θα μπορεσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 16:53

gun1 ακουγεται !!!!! μεγιεεεεεεεεεεεεεεεςςςς !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Annitori by HM quickshifter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Annitori by HM quickshifter   Annitori by HM quickshifter EmptyΚυρ 12 Φεβ 2012, 14:57

να σαι καλα ρε Κωστα το θεμα ειναι τωρα να το δοκιμασω σε βολτα θα προλαβω???γτ πιστα δεν θα προλαβω να μπω....σιγουρα θα χω μπει αλλου....
τλσπ το γ@μιιδι αξιζε εντελη!λιγο το δοκιμασα στον δρομο κ επαθα πλακα!!smoothnesss!!!!
και με τον συμπλεκτη κανενα προβλημα αλλαζει κανονικα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Annitori by HM quickshifter
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» quickshifter
» Quickshifter απορίες
» stand alone quickshifter

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com