Greek GSX-R forum
Dyno Day - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Dyno Day - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Dyno Day - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_l10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_c10Dyno Day - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 Dyno Day

Πήγαινε κάτω 
+35
boutser
Kydo
Feelgood
christ-r
AggelosK8
Petros-K5
stavrosrodo
Mechanictp
kantalis
-=UNSEEN=-
nktr
platonas
Babis
demk6
gsxrakias
Leroy
stam911
k8 600 kk
lakou636
T.R.E
Aristosk8
maikstain
louk6
magfaria
kentaurosk8
DimSTriple
gsxrk71000
filippos
mx5
mistiriodis_tsantakias
kostaskr6
Miou
giannisK6
poulitzer
Bozos
39 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 09:32

Παιδιά θα πρότεινα να μη δώσετε μεγάλη βάση στα δεδομένα που θα πάρετε απο δυναμόμετρο και θάλαμο που δε θα πάρει ανάσα με τη μια μοτοσυκλέτα μετά την άλλη... κάντε τη πλάκα σας με τη δυναμομέτρηση αλλά αν σας ενδιαφέρει να δείτε λάμδα και να βγάλετε ασφαλή συμπεράσματα για τη μοτοσυκλέτα καλό θα ήταν να κλείσετε ένα ραντεβού με το μαγαζί/δυναμόμετρο που συνεργάζεστε κατ'ιδίαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 10:38

Ρε παίδες.... Θυμάται κανείς αυτό το κινητό dynojet που ηταν μέσα σε φορτηγο??? Το είχαμε φέρει κάποτε στο Athens Tuning Show αλλά δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Απο μετρήσεις ηταν μια χαρά αφου δεν είχε δείξει κάτι παράλογο. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα και δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Θα του λέγαμε να έρθει σε κάποια ερημιά στυλ μαραθώνα που έχει κατι μεγάλους χώρους, θα φέρναμε ψησταριές, λουκάνικα, μπριζόλες κλπ ρεφενέ και θα γινόταν τρελό Dyno - Party. (Σκόπιμα δεν έβαλα και ποτό στη μέση γιατί μετά θα βάζαμε και φύλακα για να πάμε την άλλη μέρα να τις πάρουμε).
Απλά μια σκέψη που δεν ξέρω αν παίζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kantalis
Normal gixxer
Normal gixxer
kantalis


Όνομα: : ΚΑΝΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 227
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 26/06/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 10:56

ειναι στην θεσαλονικη ΜΣ DΥΝΟ λεγεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 11:15

μολις τα ψιλοειπα τηλεφωνικα με τον μαντη... του ειπα οτι πολυ χοντρικα θα ειμαστε περιπου 10-15 μηχανακια. ειναι φρεσκια η ιδεα και ακομα το συζηταμε και ψαχνομαστε για τιμες και δυναμομετρα...

ο ανθρωπος μου ειπε τα εξης: 20€ η δυναμομετρηση και 30ε για οποιον θελει να κανει 2ρη-3τη ... προτιμαει για καθημερινη γιατι το σαββατο δεν δουλευει αλλα του ειπα οτι και εμεις οι περισοτεροι δεν μπορουμε καθημερινη και μαλλον θα το κανουμε σαββατο και δεν το αρνηθηκε ... ( ειπαμε ειναι δυσκολες εποχες για πριγκιπες και για να διαλλεγεις ποτε θα δουλεψεις...) ...

οταν του ειπα και για καυσαναλυση δεν το αρνηθικε αλλα δεν ενθουσιαστικε και στην ιδεα ( δεν ξερω γιατι ...δεν ειναι τπτ δυσκολο ή χρονοβορο απο οτι εχω δει απλα βαζουν στο τελικο τον μετρητη και κανουν την καυσαναλυση..)

ας κρατησουμε υπ οψην μας και την τιμη του λοιπον για να εχουμε κανα μετρο συγκρισης με τις τιμες των αλλων συνεργειων...

να ξεκαθαρισω οτι δεν τον ξερω τον μαντη καθολου, ουτε εχω παει ποτε απο το συνεργειο του, ουτε ξερω το δυναμομετρο του....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 11:53

Δεν ενθουσιάστηκε γιατί αφ` ενός μπορεί να υπάρχουν μετά ερωτήσεις και να πρέπει να απαντάει στον κάθε ένα χωριστά και αφ` ετέρου, ο λ των Wideband έχει κάποιο χρόνο ζωής. Με 20 μηχανάκια λοιπόν και 2η και 3η μέτρηση θα έχει φθορά που μάλλον δεν θέλει να υποστεί δεδομένου της χαμηλότερης τιμής. Αυτές είναι οι μόνες εξηγησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 11:57

συγγνωμη αλλα θα το γραψω
δεν εχει αλλαξει καθολου ο Μαντης. εγω τα λεφτα μου δεν τα δινω σε αυτον
stothema
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 13:30

-=UNSEEN=- έγραψε:
Ρε παίδες.... Θυμάται κανείς αυτό το κινητό dynojet που ηταν μέσα σε φορτηγο??? Το είχαμε φέρει κάποτε στο Athens Tuning Show αλλά δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Απο μετρήσεις ηταν μια χαρά αφου δεν είχε δείξει κάτι παράλογο. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα και δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Θα του λέγαμε να έρθει σε κάποια ερημιά στυλ μαραθώνα που έχει κατι μεγάλους χώρους, θα φέρναμε ψησταριές, λουκάνικα, μπριζόλες κλπ ρεφενέ και θα γινόταν τρελό Dyno - Party. (Σκόπιμα δεν έβαλα και ποτό στη μέση γιατί μετά θα βάζαμε και φύλακα για να πάμε την άλλη μέρα να τις πάρουμε).
Απλά μια σκέψη που δεν ξέρω αν παίζει...

αυτό σα θέμα θα ήταν το τρελό@αμάτο !!!
πολύ καλή ιδέα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 14:26

-=UNSEEN=- έγραψε:
Ρε παίδες.... Θυμάται κανείς αυτό το κινητό dynojet που ηταν μέσα σε φορτηγο??? Το είχαμε φέρει κάποτε στο Athens Tuning Show αλλά δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Απο μετρήσεις ηταν μια χαρά αφου δεν είχε δείξει κάτι παράλογο. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα και δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Θα του λέγαμε να έρθει σε κάποια ερημιά στυλ μαραθώνα που έχει κατι μεγάλους χώρους, θα φέρναμε ψησταριές, λουκάνικα, μπριζόλες κλπ ρεφενέ και θα γινόταν τρελό Dyno - Party. (Σκόπιμα δεν έβαλα και ποτό στη μέση γιατί μετά θα βάζαμε και φύλακα για να πάμε την άλλη μέρα να τις πάρουμε).
Απλά μια σκέψη που δεν ξέρω αν παίζει...

καλή φάση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 16:15

-=UNSEEN=- έγραψε:
Δεν ενθουσιάστηκε γιατί αφ` ενός μπορεί να υπάρχουν μετά ερωτήσεις και να πρέπει να απαντάει στον κάθε ένα χωριστά και αφ` ετέρου, ο λ των Wideband έχει κάποιο χρόνο ζωής. Με 20 μηχανάκια λοιπόν και 2η και 3η μέτρηση θα έχει φθορά που μάλλον δεν θέλει να υποστεί δεδομένου της χαμηλότερης τιμής. Αυτές είναι οι μόνες εξηγησεις.


δημητρη μπορει και να πω βλακεια(παλι tongue) αλλα εχω δει να κανουν καυσαναλυσεις
και δεν εβαζαν αισθητηρα σαν αυτο που εχω δει στα wideband ( αυτη την βιδα με τον αισθητηρα) αλλα εβαζαν κατι μακρυ σαν βελονα πλεξιματος και την εβαζαν μεσα στο τελικο και απο εξω το τεραστιο χωνι για τα καυσαερια....
και στο pouer house ετσι κανουν αν θυμαμαι σωστα... εσυ δεν εχεις φιλικες σχεσεις με τον νικο( θυμαμαι σωστα?) απο εκει? αν δεν σου ειναι κκοπος και ταλαιπωρια μπορεις να του κανεις μια ερωτηση για κοστος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 16:57

αυτο γινεται στην πλεοψηφια των περιπτωσεων, εφοσον δεν εχει εξτρα υποδοχη (παξιμαδι κολλημενο) για να βιδωσει ο αισθητηρας του καυσαεριοαναλυτη (bung στα αμερικλανικα)
Dyno Day - Σελίδα 5 R8s0o9

ειδαλλως, οπως ειπες, μπαινει το ματζαφλαρι μες το τελικο
Dyno Day - Σελίδα 5 2211190075_large
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 17:40

Miou έγραψε:
-=UNSEEN=- έγραψε:
Δεν ενθουσιάστηκε γιατί αφ` ενός μπορεί να υπάρχουν μετά ερωτήσεις και να πρέπει να απαντάει στον κάθε ένα χωριστά και αφ` ετέρου, ο λ των Wideband έχει κάποιο χρόνο ζωής. Με 20 μηχανάκια λοιπόν και 2η και 3η μέτρηση θα έχει φθορά που μάλλον δεν θέλει να υποστεί δεδομένου της χαμηλότερης τιμής. Αυτές είναι οι μόνες εξηγησεις.


δημητρη μπορει και να πω βλακεια(παλι tongue) αλλα εχω δει να κανουν καυσαναλυσεις
και δεν εβαζαν αισθητηρα σαν αυτο που εχω δει στα wideband ( αυτη την βιδα με τον αισθητηρα) αλλα εβαζαν κατι μακρυ σαν βελονα πλεξιματος και την εβαζαν μεσα στο τελικο και απο εξω το τεραστιο χωνι για τα καυσαερια....
και στο pouer house ετσι κανουν αν θυμαμαι σωστα... εσυ δεν εχεις φιλικες σχεσεις με τον νικο( θυμαμαι σωστα?) απο εκει? αν δεν σου ειναι κκοπος και ταλαιπωρια μπορεις να του κανεις μια ερωτηση για κοστος?

Δεν λες κάτι λάθος. Κανένας δεν βάζει λ στη βίδα, εκτός και αν έχεις κλείσει δυναμόμετρο για να ρυθμίσεις και έχεις το χρόνο. Με το ματσούκι απο πίσω που είναι στην άκρη του ο λ μετράνε.
Μπορώ να ρωτήσω το Νίκο, αλλά εκεί δεν έχει χώρο για βαβούρα κλπ. Γι αυτό και δεν το πρότεινα. Αν θέλετε μου είναι πολύ εύκολο, αλλά πείτε μου πόσες περίπου μοτο θα είναι για να ξέρω. Δεν χάνουμε κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mechanictp
Jr.gixxer
Mechanictp


Άντρας Όνομα: : Αποστολης
Τόπος : Ανατολικη Αττικη
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Hμερομηνία εγγραφής : 06/06/2011

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 18:04

Ρε παιδες κατι ασχετο... Ποσο παει να γινει δυναμομετρηση μαζι με ρυθμισμα του power commander με καυσαναλυση και τα σχετικα? Γιατι απ'οτι καταλαβα μονο δυναμομετρηση και καυσαναλυση θα κανουμε (αν ερθω). Αν θελει ομως ρυθμισμα το pc τι κανουμε...? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 18:34

Mechanictp έγραψε:
Ρε παιδες κατι ασχετο... Ποσο παει να γινει δυναμομετρηση μαζι με ρυθμισμα του power commander με καυσαναλυση και τα σχετικα? Γιατι απ'οτι καταλαβα μονο δυναμομετρηση και καυσαναλυση θα κανουμε (αν ερθω). Αν θελει ομως ρυθμισμα το pc τι κανουμε...? scratch


αναλογα με το μαγαζι και με το ποσο ομορφοπαιδο εισαι και ποσα λεφτα λοιπουν εκεινη την στιγμη στο μαστορα οι τιμες διαμορφωνοντε απο 100ε και πανω... εχω ακουσει και για 400ε Dyno Day - Σελίδα 5 714410

εγω θυμαμαι οτι ειχα δωσει 150ε ... αλλα δεν μπορω να πω και οτι εμεινα πολυ ευχαριστιμενος ουτε απο την συμπεριφορα του μαγαζιου ουτε και απο το αποτελεσμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 18:37

-=UNSEEN=- έγραψε:
Miou έγραψε:
-=UNSEEN=- έγραψε:
Δεν ενθουσιάστηκε γιατί αφ` ενός μπορεί να υπάρχουν μετά ερωτήσεις και να πρέπει να απαντάει στον κάθε ένα χωριστά και αφ` ετέρου, ο λ των Wideband έχει κάποιο χρόνο ζωής. Με 20 μηχανάκια λοιπόν και 2η και 3η μέτρηση θα έχει φθορά που μάλλον δεν θέλει να υποστεί δεδομένου της χαμηλότερης τιμής. Αυτές είναι οι μόνες εξηγησεις.


δημητρη μπορει και να πω βλακεια(παλι tongue) αλλα εχω δει να κανουν καυσαναλυσεις
και δεν εβαζαν αισθητηρα σαν αυτο που εχω δει στα wideband ( αυτη την βιδα με τον αισθητηρα) αλλα εβαζαν κατι μακρυ σαν βελονα πλεξιματος και την εβαζαν μεσα στο τελικο και απο εξω το τεραστιο χωνι για τα καυσαερια....
και στο pouer house ετσι κανουν αν θυμαμαι σωστα... εσυ δεν εχεις φιλικες σχεσεις με τον νικο( θυμαμαι σωστα?) απο εκει? αν δεν σου ειναι κκοπος και ταλαιπωρια μπορεις να του κανεις μια ερωτηση για κοστος?

Δεν λες κάτι λάθος. Κανένας δεν βάζει λ στη βίδα, εκτός και αν έχεις κλείσει δυναμόμετρο για να ρυθμίσεις και έχεις το χρόνο. Με το ματσούκι απο πίσω που είναι στην άκρη του ο λ μετράνε.
Μπορώ να ρωτήσω το Νίκο, αλλά εκεί δεν έχει χώρο για βαβούρα κλπ. Γι αυτό και δεν το πρότεινα. Αν θέλετε μου είναι πολύ εύκολο, αλλά πείτε μου πόσες περίπου μοτο θα είναι για να ξέρω. Δεν χάνουμε κάτι.


χοντρικα 10-15 "μηχανακια" που μερικα θα κανουν και 2-3 μετρησεις....(αλλαγες σε τελικα και σε χαρτες να δουμε την διαφορα ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 20:03

Λοιπόν μίλησα με το Νίκο και μου είπε τα εξής. Εχει κάνει και στο Busa Club 2 φορές το ίδιο πράγμα. Η τιμή λοιπόν είναι 25€ με καυσανάλυση και φυσικά οχι το ανεβάσαμε το πατήσαμε με τη μια και τέλος, αλλά με ξεμπούκωμα πιο πριν και ισως και κάποια All gear, ενώ για την αλλαγή χάρτη, τελικού κλπ αρα άλλη μια - δυο μετρήσεις είναι 30€. Αρκεί να μην κάνει 1 αιώνα στο Dyno (να ρυθμίζει χάρτες κλπ. Οπως θα δεθεί, αντε να αλλάξει ένα τελικό ένα χάρτη και πάμε. ΟΧΙ επι τόπου ρύθμιση χάρτη απο κάποιον. Κατανοητό πιστεύω αφου δεν παμε να ρυθμίσουμε αλλά να δουμε τι κάνουμε. Τώρα το να κόψεις στα γρήγορα ένα 5% οκ δεν νομίζω να υπάρχει θέμα).Τελικό χάρτη και οτιδήποτε αλλάζουμε με δικά μας μέσα για να μην υπάρχει κάποια άλλη χρέωση. Μπορεί Σάββατο αλλά να το ξέρει 2-3 μέρες πριν ώστε να είμαστε για πάρτη μας και να μην είναι Σαββατοκύριακο αγώνα όπου συμμετέχει το μαγαζί. Τώρα αν κάποιο μηχανάκι είναι 200άλογα, φυσικά και θα έχει λίγο πιο ειδική μεταχείριση σε σχέση με τα στοκ και για να μην θυμώσουν κάποιοι, οχι για άλλο λόγο, απλά γιατί μπορεί να θέλει λίγο περισότερο δούλεμα και ξεκάπνισμα στο δυναμόμετρο.

Νομίζω οτι η τιμή είναι πολύ καλή γιατί πρόκειται για ένα απο τα καλύτερα Dyno που υπάρχουν στην Αθήνα με καλό χώρο, αυτόματο Weather Station κλπ.

Φίλοι και συναγωνιστές σκεφτείτε το και αν σας κάνει επικοινωνώ πάλι ή όποιος άλλος θέλει χρησιμοποιώντας το όνομα μου.

*** Η τιμή αφορά 10 μηχανάκια και πάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 20:20

Miou έγραψε:
Mechanictp έγραψε:
Ρε παιδες κατι ασχετο... Ποσο παει να γινει δυναμομετρηση μαζι με ρυθμισμα του power commander με καυσαναλυση και τα σχετικα? Γιατι απ'οτι καταλαβα μονο δυναμομετρηση και καυσαναλυση θα κανουμε (αν ερθω). Αν θελει ομως ρυθμισμα το pc τι κανουμε...? scratch


αναλογα με το μαγαζι και με το ποσο ομορφοπαιδο εισαι και ποσα λεφτα λοιπουν εκεινη την στιγμη στο μαστορα οι τιμες διαμορφωνοντε απο 100ε και πανω... εχω ακουσει και για 400ε Dyno Day - Σελίδα 5 714410

εγω θυμαμαι οτι ειχα δωσει 150ε ... αλλα δεν μπορω να πω και οτι εμεινα πολυ ευχαριστιμενος ουτε απο την συμπεριφορα του μαγαζιου ουτε και απο το αποτελεσμα...


ΚΑι εδω θα λάνω το δικηγόρο του διαβόλου φίλε Miou!!! Φυσικά με το γνωστό μου ύφος συζήτησης και τίποτα παραπάνω. Το να ρυθμίσει κάποιος ένα οχημα είναι μεγάλη ευθύνη και μεγάλο ρίσκο σε πολλές περιπτώσεις. Ολη αυτή η ιστορία απαιτεί πολύ ειδικές γνώσεις. To οτι πολλοί δεν μένουν ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα είναι γιατί ακριβώς έδωσαν μόνο 150€ στο μάστορα ο οποίος ΔΕΝ είναι προγραμματιστής, ΔΕΝ έχει παραπάνω γνώσεις και αντιμετωπίζει την ολη κατάσταση όπως πολλοί που λένε έλα μωρέ ένα μάτσο κουτάκια ρυθμίζεις που το κάνει και το Autotune. To autotune είναι ένα βλαμμένο μηχάνημα που δεν ξέρει αν κάποιος αισθητήρας σου βγάζει λάθος τάση και έχει κάποιο θέμα. Δεν ξέρει αν το μηχανάκι πάσχει κάποιυ μηχανικά. Απλά ρυθμίζει με τα συγκεκριμένα δεδομένα. ΚΑι απο εκεί και κάτω ξεκινάει και το παιχνίδι της ανάφλεξης που πραγματικά θέλει γνώσεις και ειδικά εργαλεία. Η ξεπέτα των 150€ με ένα λ που έχει ρυθμίσει 1000 μηχανάκια και η ακριβής (ανάθεμα) ρύθμιση πάνω σε Dyno δεν έχουν αποτέλεσμα. Οι αυτοκινητάδες είναι χαζοί που σκάνε 700αρες (κατ ελάχιστο) και πάνω για να ρυθμίσουν??? Προτιμάς 400 και αποτέλεσμα ή 150 και χάλι? Απλά τα μηχανάκια είναι ούτως ή άλλως γρήγορα και οι κοντράκηδες ακόμα λιγότεροι σε σχέση με τους αυτοκινητάδες, οπότε υπάρχει μια λογική στον τρόπο σκέψης του να φαίνονται πολλά τα 300 και 400. ΚΑι οκ αυτό. Αλλά κάποιοι σκάνε για ένα μοτέρ 5000 και μετά λυπούνται να δώσουν 400 για να έχουν αποτέλεσμα??? Που πλέον παίζουν ρόλο ένα σκασμό παράμετροι? Απλά με τους παράλληλους ευτυχώς είναι η μαμά Suzuki απο πίσω και κινεί τα νήματα αλλιώς... Οι ειδικές γνώσεις όπως και να το κάνουμε πρέπει να πληρώνονται. Αυτός που εκτιμά τη δουλειά του πρέπει να την πληρωθεί.

Καιεδω επαληθεύομαι που λεω σε ένα φιλο που ρυθμίζει και αυτοκίνητα να μείνει μακριά απο τη μοτοσικλέτα γιατί απλά δεν θα πληρωθεί ποτέ τη δουλειά του. Απλά κάποιοι ξέρετε οτι έχω ασχοληθεί επειδή μου αρέσει λίγο παραπάνω με το θέμα και έχω κάποιες λίγες γνώσεις + οτι λόγω δουλειάς έχω φίλους τους καλύτερους αυτοκινητάδες προγραμματιστές οπότε ξέρω πως είναι και τι σημαίνει μια καλή ρύθμιση. Τα γράφω όλα αυτά γιατί πρέπει κάποια στιγμή να καταλάβουμε οτι η διαχείριση είναι το Α και το Ω σε ένα σύγχρονο όχημα. ΚΑι ένα τέλειο μοτέρ δεν θα κάνει τίποτα χωρίς ένα καλό εγκέφαλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bozos
Normal gixxer
Normal gixxer
Bozos


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 242
Αγωνιζόμενος : Παλιά,...στο Τέξας
Hμερομηνία εγγραφής : 12/04/2011

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 21:21

-=UNSEEN=- έγραψε:
Λοιπόν μίλησα με το Νίκο και μου είπε τα εξής. Εχει κάνει και στο Busa Club 2 φορές το ίδιο πράγμα. Η τιμή λοιπόν είναι 25€ με καυσανάλυση και φυσικά οχι το ανεβάσαμε το πατήσαμε με τη μια και τέλος, αλλά με ξεμπούκωμα πιο πριν και ισως και κάποια All gear, ενώ για την αλλαγή χάρτη, τελικού κλπ αρα άλλη μια - δυο μετρήσεις είναι 30€. Αρκεί να μην κάνει 1 αιώνα στο Dyno (να ρυθμίζει χάρτες κλπ. Οπως θα δεθεί, αντε να αλλάξει ένα τελικό ένα χάρτη και πάμε. ΟΧΙ επι τόπου ρύθμιση χάρτη απο κάποιον. Κατανοητό πιστεύω αφου δεν παμε να ρυθμίσουμε αλλά να δουμε τι κάνουμε. Τώρα το να κόψεις στα γρήγορα ένα 5% οκ δεν νομίζω να υπάρχει θέμα).Τελικό χάρτη και οτιδήποτε αλλάζουμε με δικά μας μέσα για να μην υπάρχει κάποια άλλη χρέωση. Μπορεί Σάββατο αλλά να το ξέρει 2-3 μέρες πριν ώστε να είμαστε για πάρτη μας και να μην είναι Σαββατοκύριακο αγώνα όπου συμμετέχει το μαγαζί. Τώρα αν κάποιο μηχανάκι είναι 200άλογα, φυσικά και θα έχει λίγο πιο ειδική μεταχείριση σε σχέση με τα στοκ και για να μην θυμώσουν κάποιοι, οχι για άλλο λόγο, απλά γιατί μπορεί να θέλει λίγο περισότερο δούλεμα και ξεκάπνισμα στο δυναμόμετρο.

Νομίζω οτι η τιμή είναι πολύ καλή γιατί πρόκειται για ένα απο τα καλύτερα Dyno που υπάρχουν στην Αθήνα με καλό χώρο, αυτόματο Weather Station κλπ.

Φίλοι και συναγωνιστές σκεφτείτε το και αν σας κάνει επικοινωνώ πάλι ή όποιος άλλος θέλει χρησιμοποιώντας το όνομα μου.

*** Η τιμή αφορά 10 μηχανάκια και πάνω.

Ευχαριστουμε πολυ. Φαινεται πολυ καλη προσφορα και νομιζω οτι βαζει σοβαρη υποψηφιοτητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 21:58

-=UNSEEN=- έγραψε:
Ρε παίδες.... Θυμάται κανείς αυτό το κινητό dynojet που ηταν μέσα σε φορτηγο??? Το είχαμε φέρει κάποτε στο Athens Tuning Show αλλά δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Απο μετρήσεις ηταν μια χαρά αφου δεν είχε δείξει κάτι παράλογο. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα και δεν θυμάμαι ποιος το είχε. Θα του λέγαμε να έρθει σε κάποια ερημιά στυλ μαραθώνα που έχει κατι μεγάλους χώρους, θα φέρναμε ψησταριές, λουκάνικα, μπριζόλες κλπ ρεφενέ και θα γινόταν τρελό Dyno - Party. (Σκόπιμα δεν έβαλα και ποτό στη μέση γιατί μετά θα βάζαμε και φύλακα για να πάμε την άλλη μέρα να τις πάρουμε).
Απλά μια σκέψη που δεν ξέρω αν παίζει...
O Κεχαγιας απο Θεσσαλονικη ειχε ενα φορτηγο-δυναμομετρο. Mr Dyno αν δεν κανω λαθος scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 23:12

Ναι έχεις δίκιο Σταύρο. Αυτός είναι αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα και πόσο θέλει. Τόσο θα είναι μόνο η βενζίνη του. Αν ηταν αθήνα... Θα μπορούσαμε να κάνουμε καλό θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤετ 18 Ιαν 2012, 02:55

αν ειχαμε το τηλ θα τον ρωτουσαμε τον ανθρωπο κ θα μας ελεγε

δεν χανουμε τιποτα μια ερωτηση θα κανουμε γιατι οσο ανοιγει ο καιρος θα δεις που θα μαζευτουμε πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤετ 18 Ιαν 2012, 08:10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΤετ 18 Ιαν 2012, 19:33

Καλησπεριζω την παρεα,εχω μια ερωτηση...υπαρχουν ανοιχτες θεσεις και για εμας που θα ξερουμε αν θα μπορεσουμε να παρουμε μερος,1-2 βδομαδες πριν λογω δουλειας και λογω αποστασης?(Πατρα) η πρεπει σωνει και καλα να δηλωσουμε απο τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 19 Ιαν 2012, 02:08

-=UNSEEN=- έγραψε:
Λοιπόν μίλησα με το Νίκο και μου είπε τα εξής. Εχει κάνει και στο Busa Club 2 φορές το ίδιο πράγμα. Η τιμή λοιπόν είναι 25€ με καυσανάλυση και φυσικά οχι το ανεβάσαμε το πατήσαμε με τη μια και τέλος, αλλά με ξεμπούκωμα πιο πριν και ισως και κάποια All gear, ενώ για την αλλαγή χάρτη, τελικού κλπ αρα άλλη μια - δυο μετρήσεις είναι 30€. Αρκεί να μην κάνει 1 αιώνα στο Dyno (να ρυθμίζει χάρτες κλπ. Οπως θα δεθεί, αντε να αλλάξει ένα τελικό ένα χάρτη και πάμε. ΟΧΙ επι τόπου ρύθμιση χάρτη απο κάποιον. Κατανοητό πιστεύω αφου δεν παμε να ρυθμίσουμε αλλά να δουμε τι κάνουμε. Τώρα το να κόψεις στα γρήγορα ένα 5% οκ δεν νομίζω να υπάρχει θέμα).Τελικό χάρτη και οτιδήποτε αλλάζουμε με δικά μας μέσα για να μην υπάρχει κάποια άλλη χρέωση. Μπορεί Σάββατο αλλά να το ξέρει 2-3 μέρες πριν ώστε να είμαστε για πάρτη μας και να μην είναι Σαββατοκύριακο αγώνα όπου συμμετέχει το μαγαζί. Τώρα αν κάποιο μηχανάκι είναι 200άλογα, φυσικά και θα έχει λίγο πιο ειδική μεταχείριση σε σχέση με τα στοκ και για να μην θυμώσουν κάποιοι, οχι για άλλο λόγο, απλά γιατί μπορεί να θέλει λίγο περισότερο δούλεμα και ξεκάπνισμα στο δυναμόμετρο.

Νομίζω οτι η τιμή είναι πολύ καλή γιατί πρόκειται για ένα απο τα καλύτερα Dyno που υπάρχουν στην Αθήνα με καλό χώρο, αυτόματο Weather Station κλπ.

Φίλοι και συναγωνιστές σκεφτείτε το και αν σας κάνει επικοινωνώ πάλι ή όποιος άλλος θέλει χρησιμοποιώντας το όνομα μου.

*** Η τιμή αφορά 10 μηχανάκια και πάνω.



αυτη ακουγετε η ποιο συμφερουσα λυση

κ βαζω Dyno Day - Σελίδα 5 1719136172 στην αποψη αυτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 19 Ιαν 2012, 02:58

kostaskr6 έγραψε:
-=UNSEEN=- έγραψε:
Λοιπόν μίλησα με το Νίκο και μου είπε τα εξής. Εχει κάνει και στο Busa Club 2 φορές το ίδιο πράγμα. Η τιμή λοιπόν είναι 25€ με καυσανάλυση και φυσικά οχι το ανεβάσαμε το πατήσαμε με τη μια και τέλος, αλλά με ξεμπούκωμα πιο πριν και ισως και κάποια All gear, ενώ για την αλλαγή χάρτη, τελικού κλπ αρα άλλη μια - δυο μετρήσεις είναι 30€. Αρκεί να μην κάνει 1 αιώνα στο Dyno (να ρυθμίζει χάρτες κλπ. Οπως θα δεθεί, αντε να αλλάξει ένα τελικό ένα χάρτη και πάμε. ΟΧΙ επι τόπου ρύθμιση χάρτη απο κάποιον. Κατανοητό πιστεύω αφου δεν παμε να ρυθμίσουμε αλλά να δουμε τι κάνουμε. Τώρα το να κόψεις στα γρήγορα ένα 5% οκ δεν νομίζω να υπάρχει θέμα).Τελικό χάρτη και οτιδήποτε αλλάζουμε με δικά μας μέσα για να μην υπάρχει κάποια άλλη χρέωση. Μπορεί Σάββατο αλλά να το ξέρει 2-3 μέρες πριν ώστε να είμαστε για πάρτη μας και να μην είναι Σαββατοκύριακο αγώνα όπου συμμετέχει το μαγαζί. Τώρα αν κάποιο μηχανάκι είναι 200άλογα, φυσικά και θα έχει λίγο πιο ειδική μεταχείριση σε σχέση με τα στοκ και για να μην θυμώσουν κάποιοι, οχι για άλλο λόγο, απλά γιατί μπορεί να θέλει λίγο περισότερο δούλεμα και ξεκάπνισμα στο δυναμόμετρο.

Νομίζω οτι η τιμή είναι πολύ καλή γιατί πρόκειται για ένα απο τα καλύτερα Dyno που υπάρχουν στην Αθήνα με καλό χώρο, αυτόματο Weather Station κλπ.

Φίλοι και συναγωνιστές σκεφτείτε το και αν σας κάνει επικοινωνώ πάλι ή όποιος άλλος θέλει χρησιμοποιώντας το όνομα μου.

*** Η τιμή αφορά 10 μηχανάκια και πάνω.



αυτη ακουγετε η ποιο συμφερουσα λυση

κ βαζω Dyno Day - Σελίδα 5 1719136172 στην αποψη αυτη

όντως μέχρι τώρα είναι η καλύτερη προσφορά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Dyno Day - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dyno Day   Dyno Day - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 19 Ιαν 2012, 11:58

αν το dyno ειναι dynojet 250i θα αναρτησω και την δικη μου δυναμομετρηση για επικοδομητικες συγκρισεις και ,αναλυσεις (εννοειται οτι θα χρειαστει να αναρτησουν και οι jikk7,gatos,tre και λοιποι με αρκετες βελτιωσεις)
biblio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Dyno Day
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» dyno vs cbr
» GSXR 750 K8 dyno run

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com