Greek GSX-R forum
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_l1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_c1013 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση

Πήγαινε κάτω 
+42
HUMANGOUS
mbkostas
kostaskr6
T.R.E
dio
ronnie_10
poulitzer
Mr.Chaos
bolek76
tati
kentaurosk8
ENDURASX
alaska
Gixxerm@n
SuzukaK4
lakisman46
abrestas
gsxrakias
jord136
black rider
boutser
Antonios_gsxr
ghost
vagoulas
Schumi
chris8790
frozen
louk6
k8 600 kk
Aristosk8
spastos
Sotoner
κολτρέϊν
vasilis987
stam911
gsxrk71000
magfaria
sxlogo
maikstain
Miou
ripper
kontos 750
46 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 18:00

kontos 750 έγραψε:
Θα με δείτε και θα με καμαρωσετε.... Very Happy


What a Face What a Face What a Face
μην μας απειλεις φιλε.... albino jocolor flower farao geek

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrakias
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Αγωνιζόμενος : ΟΠΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2009

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 19:52

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΦΕΤΟΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΟΤΟΡΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 20:49

Ελα για κλειστε το θεμα μερος και ημερομηνια απο νωρις για να κανονισω ρεπο η αδεια απο την δουλεια γιατι πανεληνια χωρις τον πατερα δεν γινεται!!!


ΥΓ: ελπιζω να μην σας χαλαει το varadero μου
ΥΓ2: και να σας χαλαει εγω θα ερθω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 20:52

εννοιτε οτι θα ερθεις και με πατινι αν θες xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 21:16

εννοειτε χωρις τον πατερα κ την μητερα δεν παω πουθενα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 21:35

Πολυ καλη ιδεα!! μακαρι να μπορεσω να ερθω..γιατι τα οικονομικα οπως και σε πολλους αλλους..ειναι σε χαλια κατασταση!Α ρε πουτ@ν@ κριση τι μας κανεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 23:50

maikstain έγραψε:
εννοειτε χωρις τον πατερα κ την μητερα δεν παω πουθενα :P

επισης +1 γιος ακομαVery Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012, 00:30

Παλικαρια και εγω λογικα μεσα ειμαι! Απλα να κανονιστει στανταρ για να κανονισω και εγω με δουλεια...! ελπιζω να ερθουν κι αλλοι απο Θεσ/νικη να μν ειμαι μονος! Καλη ευκαιρια να γνωριστουμε σαν Forum! και να κανουμε λιγο ΚΡΟΤΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012, 02:08

Miou έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
Θα με δείτε και θα με καμαρωσετε.... Very Happy


What a Face What a Face What a Face
μην μας απειλεις φιλε.... albino jocolor flower farao geek

ισως αυτη την τεταρτη που ερχεται απολαυσετε την δυμετρη κορμαρα μου!!!!!!!!!!!!!! tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 18 Μαρ 2012, 01:10

Παλικαριααα θα κανονισετε ημερομηνια??? Αν ειναι να γινει απριλιο πρεπει να ενημερωσω τη δουλεια μ.... Για ρεπο! Αντε δωστε ημερομηνια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 18 Μαρ 2012, 13:53

εγω λεω για μεσα Μαιου και μετα για να στρωσει και ο καιρος!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 18 Μαρ 2012, 16:14

Εγω δεν εχω προβλημα... Απλα πρεπει να πουμε μια στανταρ ημερομηνια.. Ωστε να κανονισουμε αυτοι που εχουν περιεργα προγραμματα να παρουμε ρεπο εκεινη τη μερα.. Εμενα τα ετοιματα τα δινουμε 2 βδομαδες πριν μπει ο αλλος μηνας... οποτε κανονιστε!!! βγαινει και το μοτορι μου επιτελους.... ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 02:20

άντε κανονίστε ημερομηνίες και μέρος και βλέπουμε...κάποιος από βόρεια για παρέα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 03:48

Ελα βορειοι και εγω μεσα ειμαι... Βαγγελη και Γιωργο θα παμε μαζι να γουσταρουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 07:45

alaska έγραψε:
Ελα βορειοι και εγω μεσα ειμαι... Βαγγελη και Γιωργο θα παμε μαζι να γουσταρουμε.
μακάρι να μας το επιτρέψουν οι συγκυρίες και τα οικονομικά μας...1000χιλιόμετρα σε μια ημέρα δεν είναι και λίγα...από άποψη βενζίνης και μόνο,δεν έχουν όλοι τη δυνατότητα να τα δώσουν...κατά τ'άλλα είμαι μέσα με 1000...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 09:36

kontos 750 έγραψε:
εγω λεω για μεσα Μαιου και μετα για να στρωσει και ο καιρος!!!!!!


13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 1719136172

ο καιρος στρωμενος θα ειναι .... τα λεφτα να δουμε.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 13:03

Miou έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
εγω λεω για μεσα Μαιου και μετα για να στρωσει και ο καιρος!!!!!!


13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 1719136172

ο καιρος στρωμενος θα ειναι .... τα λεφτα να δουμε.....

τα eyro eyro eyro δεν βλεπω να στρωνουν ποτε fafoutis fafoutis fafoutis
και με λιγο vroxi vroxi vroxi θα την παλεψουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 18:40

Miou έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
εγω λεω για μεσα Μαιου και μετα για να στρωσει και ο καιρος!!!!!!


13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 1719136172

ο καιρος στρωμενος θα ειναι .... τα λεφτα να δουμε.....


να κανουμε οικονομια απο τωρα !!!!!!!!!φασουλι φασουλι γεμιζει το σακουλι!!!!! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 22:58

αν δεν εχουμε fraga μπορουμε να κανουμε το εξης να κανονισουμε πανελληνια εξ αποστασεως δηλ οι αθηναιοι θα μαζευτουν αθηνα , οι λαρισαιοι λαρισα, οι θεσ\κοις θεσ\κη και παει λεγοντας ολοι την ιδια μερα την ιδια ωρα και το βραδυ θα στειλουμε ολοι φωτο στον αλεξ θα κανει ενα καλο φωτοσοπ και ολα κομπλε. fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012, 23:38

spastos έγραψε:
αν δεν εχουμε fraga μπορουμε να κανουμε το εξης να κανονισουμε πανελληνια εξ αποστασεως δηλ οι αθηναιοι θα μαζευτουν αθηνα , οι λαρισαιοι λαρισα, οι θεσ\κοις θεσ\κη και παει λεγοντας ολοι την ιδια μερα την ιδια ωρα και το βραδυ θα στειλουμε ολοι φωτο στον αλεξ θα κανει ενα καλο φωτοσοπ και ολα κομπλε. fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

δεν ειναι κακη ιδεα.. :P :P

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilis987
Normal gixxer
Normal gixxer
vasilis987


Άντρας Όνομα: : ΒΑΣΙΛΗΣ
Τόπος : κατερινη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 186
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2009

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012, 21:05

alaska έγραψε:
Ελα βορειοι και εγω μεσα ειμαι... Βαγγελη και Γιωργο θα παμε μαζι να γουσταρουμε.



και εγω μαζι παιδες.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012, 21:31

αντε να κανουμε κανενα χιλιομετρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 21 Μαρ 2012, 01:42

καλα ειναι σιγα σιγα να το συζητησουμε να αποφασισουμε ημερομηνια να κανονισουμε και με τις δουλειες μας!!!!!!γνωμη μου ειναι μεσα μαιου που θα εχει στρωσει ο καιρος και δεν θα εχει αρχισει η καλοκαιρινη περιοδος αδειων....
κυριακη θα ειναι ιδανικη μερα καθως λεγαμε και πιο πανω να γινει μονοημερο και καπου στο κεντρο πχ Αγιο Κων/νο για να μπορουνε το πολυ σε 3 ωρες να φτασουν ολοι απο πελ/σο εως β.ελλαδα βολευει πιστευω και τα παιδια απο λευκαδα και τις γυρω περιοχες να συναντηθουνε με τους πελ/σιους και απο μπραλλο να φτασουν σχετικα ευκολα.... cheers cheers cheers


αντε να παρουμε μια αποφαση γιατι ο καιρος περναει και ειναι μια ευκαιρια να συναντηθουμε οσοι μπορεσουμε να μαζευτουμε..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 21 Μαρ 2012, 09:38

kontos 750 έγραψε:
καλα ειναι σιγα σιγα να το συζητησουμε να αποφασισουμε ημερομηνια να κανονισουμε και με τις δουλειες μας!!!!!!γνωμη μου ειναι μεσα μαιου που θα εχει στρωσει ο καιρος και δεν θα εχει αρχισει η καλοκαιρινη περιοδος αδειων....
κυριακη θα ειναι ιδανικη μερα καθως λεγαμε και πιο πανω να γινει μονοημερο και καπου στο κεντρο πχ Αγιο Κων/νο για να μπορουνε το πολυ σε 3 ωρες να φτασουν ολοι απο πελ/σο εως β.ελλαδα βολευει πιστευω και τα παιδια απο λευκαδα και τις γυρω περιοχες να συναντηθουνε με τους πελ/σιους και απο μπραλλο να φτασουν σχετικα ευκολα.... cheers cheers cheers


αντε να παρουμε μια αποφαση γιατι ο καιρος περναει και ειναι μια ευκαιρια να συναντηθουμε οσοι μπορεσουμε να μαζευτουμε..........

Για μεσα Μαιου ψηνωμαι και εγω για μονοημερη και ελπιζω φετος να τα καταφερω γιατι περυση μ@μηθικε το πραγμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση   13 ΜΑΙΟΥ  ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση - Σελίδα 4 EmptyΤετ 21 Μαρ 2012, 09:48

οκ κομαντος εχουμε και λεμε 2 οι πιθανες ημερομηνιες

13 ή 27 μαιου ( αφηνουμε την 20 απο εξω γιατι ειναι η γιορτη του κων/νος - ελενη)

ή θα παμε αγ κων/νο ή καραβομυλο ( να εχουμε την θαλασα μπροστα μας και να ριξουμε καμια μασα με θεα...)

αν εχει κανενας να προτινει κατι καλυτερο στην περιοχη ας το πει....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)
» 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR
» 6η πανελληνια συναντηση GIXXER

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com