Greek GSX-R forum
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!

Πήγαινε κάτω 
+26
riderspower
fotisk7
babis k8
christ-r
Painterz
nasos-v
Kydo
t10vr
nktr
mistiriodis_tsantakias
Κωσταςηρακλειο
rsv4aprc
gsxrk71000
spyroszx
busa respect
ripseventh
paulosk
totoulis
vasilis987
DrIoannis
landen
cpantelo
Miou
varypiniths
k8 600 kk
john750
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 11:40

Τιμες ενδεικτικες μπορεις να δωσεις;
Πχ στα 10 ζευγαρια pirelli supercorsa στοιχιζουν 2500
Αρα 250 το ζευγαρι.

Πρεπει να εχω μια εικονα του κοστους πριν μπεις και μπω σε τσαμπα σκεψεις και διαδικασιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 12:53

ρε σπυρο δενμπορει να εχει καμια ιδεα για το κοστος εαν πρωτα δεν μαθει τις ποσοτητες... ειναι σαν να πας στο λαστιχα σου και να του πεις : πες μου ποσο θα μου αφησεις τα λαστιχα εαν παρω μερικα... θα σου πει ποσα θελεις να σου πω τιμη...
και επειδη ακρη δεν θα εβγαζε ποτε το παιδι ( ο γιαννης)
του ειπα να ξεχασει το θεμα οπως το ξεκινησε και να το ξεκινησει παλι με συγκεκριμενα δεδομενα ...
δλδ πιρρελι διαμπλο sc1 μπροστα και sc2 πισω στις διαστασεις που θελουμε μπας και καταφερουμε καμια πραγματικη τιμη γιατι αμα ζηταγε ο καθενας οτι ηθελα δεν θα μαζευαμε 15 λαστιχα ιδια ( γιατι ετσι ειναι οι ομαδικες αγορες ... πρεπει να ειναι το ιδιο προιον...)

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 16:20

Δεν διαφωνω στο περι ιδιου προιοντος σε μαζικη παραγγελια

Αλλα οταν ξεκινας απο το μηδεν, κουβεντα για μαζικη παραγγελια, πρεπει να υπαρχει εικονα για το κοστος στο περιπου

Αν παω δλδ τωρα στο λαστιχα μου, και του πω οτι θελω 10 ζευγαρια Χ μαρκας και μοντελο, δεν θα μου πει μια ενδεικτικη τιμη; Μαζι με φπα κιολας;
Και μετα ερχομαι και σας λεω..."Μαζευομαστε 10 ατομα να παρουμε πιο φτηνα ελαστικα;" Αυτο και μονο

Τεσπα, δεν εχω να κερδισω τιποτα αλλα ουτε και να χασω. Απλα μην μπαινετε σε τσαμπα σκεψεις χωρις μια υποτυπωδη εικονα κοστους, ποσο μαλλον οταν τα λεφτα σας θα τα βγαλετε εκτος συνορων και με φπα πληρωμενο εκει.
Οσοι απο εσας εχετε καταστημα, ισως με καταλαβετε καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 18:26

σε καταλαβενω απολυτα εγω .... φανταζομαι οτι το ξερεις... ειδικα εσυ ....

απλα οταν ανοιξε το θεμα ο γιαννης απο το πρωτο του ποστ ελεγε το παιδι για τιμη λιγο παραπανω απο τα 200ε το οποιο ειναι μακραν διαφορετικη απο τα 320-350 που μας ζητανε εδω....




και εντελως πληροφοριακα πριν 2 μερες ειχα παει απο τον ψυχογιο ... του ανεφερα οτι βρησκουμε τα λαστιχα περιπου στα 220ε και μου ειπε επι λεξη : μην το σκεφτεστε καθολου .. παρτε τα... και θα σας τα περασω εγω εαν θελετε με 20ε ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 18:49

Με νοεις και σε νοω
Ειλικρινα ευχομαι να γλυτωσετε αρκετα χρηματα, περισσοτερα απο το 23% της ελληνικης τιμης.
Οτι εγραψα ειναι προιον παρελθοντικης εμπειριας σε αυτοκινητιστικα φορουμ
Απλα μην ξεχασετε οι εκτος επαρχιας, τα εξοδα μεταφορας
Καλοπροαιρετα παντα και φιλικα
τα λεμε μεσα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κωσταςηρακλειο
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : kostas
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 563
Αγωνιζόμενος : oxi pia
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2009

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 22:03

παιδια αν πληρωνατε 270 ευρο για 180 και 280 για 190 το ζευγαρη παντα γομες και μονο pirreli supercorsa τοποθετημενα πως ακουγετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 22:06

Κωσταςηρακλειο έγραψε:
παιδια αν πληρωνατε 270 ευρο για 180 και 280 για 190 το ζευγαρη παντα γομες και μονο pirreli supercorsa τοποθετημενα πως ακουγετε?
Για τα Dragon είναι μια κανονική τιμή,για τα Diablo είναι μια καλή τιμή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 02 Μαρ 2012, 23:01

Κωσταςηρακλειο έγραψε:
παιδια αν πληρωνατε 270 ευρο για 180 και 280 για 190 το ζευγαρη παντα γομες και μονο pirreli supercorsa τοποθετημενα πως ακουγετε?

αμα ειναι τα ντιαμπλο μια χαρα ... αρκει να ειναι φρεσκα και οτι γομα θελουμε ( εννοω 1-2 και οχι μονο 1)

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Μαρ 2012, 16:20

Λοιπον παιδια μιλησα με τον Ψυχογιο καιμου ειπε τιμη θα μου δωσει μετα τις 12 του μηνα.Οι τιμες θα ειναι για diablo supercorsa,dragon supercorsa,και diablo SBK για ολα τα ελαστικα οι τιμες θα ειναι για γομμες 1,2,3.Επισης θελω να πω οτι καλυτερα ειναι ολοι να παρουμε μια τιμη απο οποιονδηποτε γνωριζουμε εφοσον η παραγγελεια ειναι τοσο μεγαλη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Μαρ 2012, 21:21

με τον γιαννη που μιλησα μου ειπε οτι τα νεα δεν ηταν και τοσο καλα οσο πιστευε οτι θα ειναι ... αλλα περιμενει ακομα απαντηση απο καποιον ...
ο ψυχογιος τουλαχιστον θα μας δωσει φρεσκα λαστιχα και οχι το παλιο στοκ ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 08 Μαρ 2012, 23:04

Miou έγραψε:
με τον γιαννη που μιλησα μου ειπε οτι τα νεα δεν ηταν και τοσο καλα οσο πιστευε οτι θα ειναι ... αλλα περιμενει ακομα απαντηση απο καποιον ...
ο ψυχογιος τουλαχιστον θα μας δωσει φρεσκα λαστιχα και οχι το παλιο στοκ ...
Ετσι ακριβως...μεσα κ η τοποθετηση ζυγοσταθμιση hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 09 Μαρ 2012, 11:23

περιμενω και εγω μια τιμη απο εναν πελατη, θα ποσταρω οταν θα εχω νουμερα τιμων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 09 Μαρ 2012, 14:04

άντε να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε γιατί τα λάστιχα είναι πονεμένη ιστορία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!   Μαζική παραγγελία ελαστικών!!! - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 09 Μαρ 2012, 14:23

για να δουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαζικη για tyre warmers...
» Μαζική Diablo Supercorsa 120/70/17sc1 &180η190/55/17sc2
» Τί δωράκι έλαβα από μιά παραγγελία;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com