Greek GSX-R forum
Αγορά GSXR από που? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αγορά GSXR από που? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αγορά GSXR από που? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
JIMK7
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
nasos-v
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
T.R.E
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
k8 600 kk
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
kostaskr6
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
κολτρέϊν
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
Leroy
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
ripper
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αγορά GSXR από που? Poll_l10Αγορά GSXR από που? Poll_c10Αγορά GSXR από που? Poll_r10 

 

 Αγορά GSXR από που?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Stone
Jr.gixxer
Stone


Άντρας Όνομα: : Πέτρος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 14:29

Καταρχήν χαιρετώ το forum ως νέο μέλος και εύχομαι πάντα όρθια χλμ σε όλους...Σε λίγες μέρες θα γίνω (ελπίζω δηλαδή) πανευτυχής κάτοχος gsxr 600.Έχω πάει σε 4-5 καταστήματα για να δω τιμές αλλά έχω κάποια ερωτήματα και θα ήθελα να μου δώσετε τις συμβουλές σας.Γνωστό μαγαζί στην Καλλιρόης (μην κανουμε και διαφήμιση) μου είπε για το Κ8 τιμή 8.600Ε συν 75 για πινακίδα και για το Κ9 9.000Ε.Γνωρίζω βέβαια ότι είναι παραεισαγωγής, οτι δηλαδή δεν έχει επίσημη εγγύηση.Επίσης γνωστό μαγαζί στην Μιχαλακοπούλου μου είπε για το Κ9 τελική τιμή 9.800Ε (original version :P).Και εδώ αρχίζουν οι ερωτήσεις....Από που είναι καλύτερα να το πάρω?1.100-1.200 ευρώ δεν είναι αμελητέα διαφορά.Είναι ένα καλό κράνος που ούτως η άλλως θα πάρω αλλά και κάποια extra(συναγερμός μανιτάρια κτλ...Να αναφέρω ότι δεν κολλάω στα λεφτά, απλά μην τα δίνουμε έτσι...)Από όσο γνωρίζω επίσης δεν υπάρχει μηχανικά, διαφορά ανάμεσα στο Κ8 και το Κ9 και το χρώμα που με ενδιαφέρει είναι μαύρο.Οπότε τί Κ8 τί Κ9?Επίσης να αναφέρω ότι δεν γνωρίζω ακριβώς τι παίζει με τα παραεισαγωγής.Ελπίζω να με βοηθήσετε και αν έχω κάνει λάθος που έβαλα το θέμα εδώ ας το διορθώσει κάποιος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 14:51

:ouSGUS: sto :wfsdvv:

λοιπον εγω θα επερνα το κ9 αν η διαφορα τους ηταν μονο 1100-1200 ευρο


μπορει να μην εχουν διαφορα στο μοτερ οπως λες αλλα

1.εχουν διαφορετικο πλαισιο (και οπως υποστηρηζει η suzuki, τελος τα προβληματα)

2. για το διαφορετικο μπροστινο που θα εχει το κ9 , που υποσχετε ΠΟΛΛΑ!!

______________________________________________________
Αγορά GSXR από που? DgnfjaΑγορά GSXR από που? X3ww74Αγορά GSXR από που? 25k1wusΑγορά GSXR από που? 2nqcwidΑγορά GSXR από που? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Stone
Jr.gixxer
Stone


Άντρας Όνομα: : Πέτρος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 15:12

Ήξερα ότι δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά...Αν όντως είναι έτσι τότε τα χαλαλίζω τα 1200, δεν έχω πρόβλημα...Μιλάμε πάντα για το 600αρι σωστά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 15:24

Stone έγραψε:
Ήξερα ότι δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά...Αν όντως είναι έτσι τότε τα χαλαλίζω τα 1200, δεν έχω πρόβλημα...Μιλάμε πάντα για το 600αρι σωστά?

οχι φιλε ακυρο!!!

σορρυ αλλα διαβασα γρηγορα το ποστ σου και απαντουσα για το 1000!

το κ8 και κ9 600 δεν εχουν καμια απολητος διαφορα μεταξι τους!!!

χρωματα και αν , ειναι διαφορετικα!( αφου θες και μαυρο δεν νομιζω να διαφερη καν)

και παλι συγνωμη για την απροσεξια μου!

______________________________________________________
Αγορά GSXR από που? DgnfjaΑγορά GSXR από που? X3ww74Αγορά GSXR από που? 25k1wusΑγορά GSXR από που? 2nqcwidΑγορά GSXR από που? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 15:29

οποτε φιλε βουρ για το κ8 και τα ρεστα βαλε πραγματακια στο μοτο σου!

______________________________________________________
Αγορά GSXR από που? DgnfjaΑγορά GSXR από που? X3ww74Αγορά GSXR από που? 25k1wusΑγορά GSXR από που? 2nqcwidΑγορά GSXR από που? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Stone
Jr.gixxer
Stone


Άντρας Όνομα: : Πέτρος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 15:35

Και εγώ προς τα εκεί κλείνω.Αφού δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά θα έχω 1.100Ε + περίπου για τον εξοπλισμό.Το μόνο που με φοβίζει είναι μη γίνει κάτι και έχω πρόβλημα με την εγγύηση.Αφού το πρώτο είναι παραεισαγωγής.Ευχαριστώ πάντως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 15:43

και εγω κ6 750 ειχα παραεισαγωγης και δεν ειχα καννενα προβλημα!

ρωτα τον μονο για ζητηματα εγγυησεων τι θα γινετε!

καλη αγορα!

______________________________________________________
Αγορά GSXR από που? DgnfjaΑγορά GSXR από που? X3ww74Αγορά GSXR από που? 25k1wusΑγορά GSXR από που? 2nqcwidΑγορά GSXR από που? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤετ 13 Μάης 2009, 18:28

φίλε μου το κ8 από το κ9 για 600 και 750 μιλάμε πάντα δεν έχουν καμιά διαφορά παρά μόνο στα χρώματα!
εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα το κ9 ''εκτός και αν σου άρεσε κάποιο χρώμα από τα κ8''.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κωσταςηρακλειο
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : kostas
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 563
Αγωνιζόμενος : oxi pia
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2009

Αγορά GSXR από που? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά GSXR από που?   Αγορά GSXR από που? EmptyΤρι 19 Μάης 2009, 22:50

Stone έγραψε:
Και εγώ προς τα εκεί κλείνω.Αφού δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά θα έχω 1.100Ε + περίπου για τον εξοπλισμό.Το μόνο που με φοβίζει είναι μη γίνει κάτι και έχω πρόβλημα με την εγγύηση.Αφού το πρώτο είναι παραεισαγωγής.Ευχαριστώ πάντως...

kalispera file mou.polite ena k7 an ediaferi kouta sta 8500 xiliarika antiprosopias.

καλησπέρα φιλε μου.polite ένα k7 αν εδιαφέρει κούτα στα 8500 χιλιάρικα αντιπροσωπείας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την κολτρέϊν στις Τετ 20 Μάης 2009, 18:46, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγορά GSXR από που?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com