Greek GSX-R forum
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
JIMK7
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
nasos-v
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
T.R.E
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
k8 600 kk
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
kostaskr6
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
κολτρέϊν
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
Leroy
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
ripper
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_l10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_c10πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Poll_r10 

 

 πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο

Πήγαινε κάτω 
+3
alaska
stavrosrodo
paul22
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 00:20

καλησπέρα σε όλη την παρέα,

ο μηχανικός μου μου είπε οτι έχει ένα πρόγραμμα της yoshimura που το περνάει στον εργοστασιακό εγκέφαλο και λέει οτι κάνει δουλειά μάλιστα μου είπε να το περάσει κ αμα δω οτι δεν κάνει τίποτα να μη το πληρώσω,εσείς τι λέτε θα έχει κανα πρόβλημα το μηχανάκι μετά?εγω φαντάζομαι οτι είναι κάποια πιο άγρια χαρτογράφηση

30€ κάνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 00:32

paul22 έγραψε:
καλησπέρα σε όλη την παρέα,

ο μηχανικός μου μου είπε οτι έχει ένα πρόγραμμα της yoshimura που το περνάει στον εργοστασιακό εγκέφαλο και λέει οτι κάνει δουλειά μάλιστα μου είπε να το περάσει κ αμα δω οτι δεν κάνει τίποτα να μη το πληρώσω,εσείς τι λέτε θα έχει κανα πρόβλημα το μηχανάκι μετά?εγω φαντάζομαι οτι είναι κάποια πιο άγρια χαρτογράφηση

30€ κάνει
μαλλον εννοει το yoshimura box το οποιο χονδρικα και σε μικρο βαθμο, ρυθμιζει τα μειγματα σε χαμηλες-μεσαιες-υψηλες στροφες.
φτηνη λυση, χονδρικη.Αλλα αν εχεις καμια ολοσωμη και φιλτρο και δεν ψαχνεσαι για τελειοτητα, νομιζω ειναι μια καλη λυση. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 00:46

οχι εντάξει αν δίνει κανα ψηλό θα το περάσω αμα είναι,απλά μη πάρω κανα μοτερ στο χέρι φοβάμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 00:47

paul22 έγραψε:
οχι εντάξει αν δίνει κανα ψηλό θα το περάσω αμα είναι,απλά μη πάρω κανα μοτερ στο χέρι φοβάμαι
δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοια περιπτωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 01:56

να αναφέρω οτι ούτε ολόσομη έχω ούτε φίλτρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 02:06

paul22 έγραψε:
να αναφέρω οτι ούτε ολόσομη έχω ούτε φίλτρο

Καθαρα προσωπικη μου αποψη... ειναι να βαλεις τα 30 ευρω σου σε βενζινες και να πας περισσοτερες βολτες... περισσοτερο αξιζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 02:26

και εγώ έτσι λέω κ τώρα που θ πάω για αλυσίδα να κρατήσω το -1 μπροστά κ ειναι αρκετό πιστευω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 09:45

Εμενα το εκανε ενα ξαδελφακι στο δικο του φοραει ολοσωμη γιοσι κ φιλτρο!
Εχει ιδιο μηχανακι με μενα, εγω ενα τελικο μονο εχω βεβαια, αλλα μετα απο αυτα που εκανε δν εχουν καμια σχεση κανει οργια το δικο του!
Και δν κανενα προβλημα εδω και ενα χρονο που το χει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 09:54

giXXXer έγραψε:
Εμενα το εκανε ενα ξαδελφακι στο δικο του φοραει ολοσωμη γιοσι κ φιλτρο!
Εχει ιδιο μηχανακι με μενα, εγω ενα τελικο μονο εχω βεβαια, αλλα μετα απο αυτα που εκανε δν εχουν καμια σχεση κανει οργια το δικο του!
Και δν κανενα προβλημα εδω και ενα χρονο που το χει!
βαλε κι εσυ μια ολοσωμη με φιλτρο να κανετε μαζι οργια μετα :P ειναι πολυ στο φλου η ρυθμιση με yoshi box παντως.οχι οτι παθαινει κατι το μοτερ βεβαια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 09:58

bolek76 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
Εμενα το εκανε ενα ξαδελφακι στο δικο του φοραει ολοσωμη γιοσι κ φιλτρο!
Εχει ιδιο μηχανακι με μενα, εγω ενα τελικο μονο εχω βεβαια, αλλα μετα απο αυτα που εκανε δν εχουν καμια σχεση κανει οργια το δικο του!
Και δν κανενα προβλημα εδω και ενα χρονο που το χει!
βαλε κι εσυ μια ολοσωμη με φιλτρο να κανετε μαζι οργια μετα :P ειναι πολυ στο φλου η ρυθμιση με yoshi box παντως.οχι οτι παθαινει κατι το μοτερ βεβαια!

Νομιζεις δν θελω, οχι να κανω οργια με τον ξαδερφο, αλλα να βαλω τα παραπανω εννοω!Αλλα τωρα μας κανουν οργια οι βουλευτες βλεπεις!
stothema
Σιγουρα δν ειναι το ιδιο με το να βαλεις παραλληλο...απλα ειπα οτι εχει διαφορα και χωρις να εχει καποιο φοβο το μοτερ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 10:07

ναι συμφωνουμε ολλο και κατι παραπανω κανει, οσο για τα λεφτα αστα ειναι πονεμενη ιστορια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8korinthos
Jr.gixxer
k8korinthos


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Κόρινθος
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 41
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2012

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 14:44

giXXXer έγραψε:
bolek76 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
Εμενα το εκανε ενα ξαδελφακι στο δικο του φοραει ολοσωμη γιοσι κ φιλτρο!
Εχει ιδιο μηχανακι με μενα, εγω ενα τελικο μονο εχω βεβαια, αλλα μετα απο αυτα που εκανε δν εχουν καμια σχεση κανει οργια το δικο του!
Και δν κανενα προβλημα εδω και ενα χρονο που το χει!
βαλε κι εσυ μια ολοσωμη με φιλτρο να κανετε μαζι οργια μετα :P ειναι πολυ στο φλου η ρυθμιση με yoshi box παντως.οχι οτι παθαινει κατι το μοτερ βεβαια!

Νομιζεις δν θελω, οχι να κανω οργια με τον ξαδερφο, αλλα να βαλω τα παραπανω εννοω!Αλλα τωρα μας κανουν οργια οι βουλευτες βλεπεις!
stothema
Σιγουρα δν ειναι το ιδιο με το να βαλεις παραλληλο...απλα ειπα οτι εχει διαφορα και χωρις να εχει καποιο φοβο το μοτερ!

και ομως με οσους μαστορες και προγραματιστες μιλησα λενε οτι ο μαμα εγκεφαλος ειναι ταχυτερος και καλυτερος απο καθε παραλληλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο   πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 14:54

k8korinthos έγραψε:
giXXXer έγραψε:
bolek76 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
Εμενα το εκανε ενα ξαδελφακι στο δικο του φοραει ολοσωμη γιοσι κ φιλτρο!
Εχει ιδιο μηχανακι με μενα, εγω ενα τελικο μονο εχω βεβαια, αλλα μετα απο αυτα που εκανε δν εχουν καμια σχεση κανει οργια το δικο του!
Και δν κανενα προβλημα εδω και ενα χρονο που το χει!
βαλε κι εσυ μια ολοσωμη με φιλτρο να κανετε μαζι οργια μετα :P ειναι πολυ στο φλου η ρυθμιση με yoshi box παντως.οχι οτι παθαινει κατι το μοτερ βεβαια!

Νομιζεις δν θελω, οχι να κανω οργια με τον ξαδερφο, αλλα να βαλω τα παραπανω εννοω!Αλλα τωρα μας κανουν οργια οι βουλευτες βλεπεις!
stothema
Σιγουρα δν ειναι το ιδιο με το να βαλεις παραλληλο...απλα ειπα οτι εχει διαφορα και χωρις να εχει καποιο φοβο το μοτερ!

και ομως με οσους μαστορες και προγραματιστες μιλησα λενε οτι ο μαμα εγκεφαλος ειναι ταχυτερος και καλυτερος απο καθε παραλληλο.
το θεμα φιλε θωμα ειναι ποσοι απο τους μηχανικους ξερουν κ καθονται να ασχοληθουν στο ρυθμησουν το μαμα εγκεφαλο.μεγαλη ιστορια για να το κανεις,πρεπει να εχεις πολλες γνωσεις κ πολυ χρονο για να παρεις τα μεγιστα απτο μηχανακη σου.ενω με ενα bazzaz πχ fafoutis με αρκετο ψαξιμο το κανεις μονο σου...
η διαφορα μαμα κ παραλληλου ειναι ανεπεστητες στο να το καταλαβεις εσυ κ εγω οταν το οδηγουμε rider
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πρόγραμμα στον εργοστασιακό εγκέφαλο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com