Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2

Πήγαινε κάτω 
+96
DrIoannis
Billis 1340
KoSToM
diam
XRISTOS K8
REPTIL3
asphyx
breakdancer
krosfala
gat0s
Pardalo_Katsiki
FLASKAS
petros67
drakos j.
amstaff
george k6
Tasos k8
[alex]
achilles_r
fatsas k5
bonepeeler
panikas
bagos
Georgio
skizotix
Hlektrologos
giannis_suzuki
zed660
kapnias
jim_pap
theatiss
Darksoul
Zuki
Leroy
ΓρηγόρηςΚ2
spiros1100
noodles
ghost
georgeIII
Schumi
Gixxerm@n
gsxrk71000
totoulis
frozen
Petros-K5
maikstain
spastos
mitsos
Nitoras
Chrisk6
nktr
sxlogo
rsv4aprc
gphellas
giannisp
topetwrx
nikosRR
gabri
ENDURASX
fotis_rizla
κολτρέϊν
gsxr power k8
louk6
vd
christ-r
cursed2
platonas
brwmogazos
Vortex
Vasilis Bourlokas
mistiriodis_tsantakias
tsasbi
cpantelo
nasos-v
kontos 750
Painterz
k8 600 kk
T.R.E
kentaurosk8
Miou
AggelosK8
kostaskr6
teo46
No Fear
Aristosk8
ripper
Black Eagle
kouzinas
magfaria
Sotoner
demk6
giannisK6
GIXXERAKIAS
boutser
Antonios_gsxr
noname2142
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Billis 1340
Normal gixxer
Normal gixxer
Billis 1340


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Αγωνιζόμενος : Tuned by T.R.E...
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 16:48

Miou έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Αλλαγή κατηγορίας τώρα παίδες.
Tiger 1050 εκτός αν βρω καμιά ευκαιρία σε κάτι που να μου αρέσει. Very Happy

Και btw το tiger χαμηλα ΣΚΟΤΩΝΕ σε σχεση ακομη και με το Busa...

ε καλα ... μην υπερβαλουμε και τοσο ... τα εχω οδηγησει και τα 2 για αρκετα χιλιομετρα.
και στο κεντρο της αθηνας και στην αττικη οδο και σε στροφιλικη

Απλα εδωσα εμφαση στο οτι μονο αναιμικο δεν ειναι το μοτερ χαμηλα...Μαλιστα ειναι απο τα πιο γραμμικα μηχανακια που εχω καβαλησει..Πιστεψε με ενα ΚΑΛΟ tiger φ.π.ε σε ανοιγμα απο 30 ρολλ μεχρι τα 140-150 κρατιοταν και με 1000αρια μεχρι να γινουν οι αλλαγες και να ξεκολλησει το ss..Τα 600ss ας πουμε εστω και ενα μικρο λαθος στην εκκινηση και στα 400 ηταν πισω...Δεν ειναι για κοντρες ο τιγρης αλλα εχει ενα μοτερ ΔΙΑΜΑΝΤΙ αν και παλαιας σχεδιασης..Αυτα απλα ειναι κριμα να λεγονται για ενα καλο μηχανακι που κατα την γνωμη μου ειναι και τιμιο σε αυτα που προσφερει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 17:16

Miou έγραψε:
ειναι καλο μηχναακι ρε ο τιγρης δεν ειναι ποδηλατο ...
fafoutis fafoutis adffs adffs adffs
hello για την πατεντα μου λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 17:35

Billis 1340 έγραψε:
Miou έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Αλλαγή κατηγορίας τώρα παίδες.
Tiger 1050 εκτός αν βρω καμιά ευκαιρία σε κάτι που να μου αρέσει. Very Happy

Και btw το tiger χαμηλα ΣΚΟΤΩΝΕ σε σχεση ακομη και με το Busa...

ε καλα ... μην υπερβαλουμε και τοσο ... τα εχω οδηγησει και τα 2 για αρκετα χιλιομετρα.
και στο κεντρο της αθηνας και στην αττικη οδο και σε στροφιλικη

Απλα εδωσα εμφαση στο οτι μονο αναιμικο δεν ειναι το μοτερ χαμηλα...Μαλιστα ειναι απο τα πιο γραμμικα μηχανακια που εχω καβαλησει..Πιστεψε με ενα ΚΑΛΟ tiger φ.π.ε σε ανοιγμα απο 30 ρολλ μεχρι τα 140-150 κρατιοταν και με 1000αρια μεχρι να γινουν οι αλλαγες και να ξεκολλησει το ss..Τα 600ss ας πουμε εστω και ενα μικρο λαθος στην εκκινηση και στα 400 ηταν πισω...Δεν ειναι για κοντρες ο τιγρης αλλα εχει ενα μοτερ ΔΙΑΜΑΝΤΙ αν και παλαιας σχεδιασης..Αυτα απλα ειναι κριμα να λεγονται για ενα καλο μηχανακι που κατα την γνωμη μου ειναι και τιμιο σε αυτα που προσφερει...


Επειδη εγω το ανεφερα,δεν ειπα οτι ειναι αναιμικο χαμηλα αλλα οτι δεν τραβαει οπως περιμενα σαν τρικυλινδρο και τοσα κυβικα και απο αυτα που ακουγα.Περιμενα να με τρομαξει και να ''μονοκυλινδριζει'' σε αισθηση στο αποτομο ανοιγμα πραγμα που δεν το εκανε.
Εννοειται πως δε συγκρινω ενα SS με ενα ψηλο street στο θεμα του γκαζιου,αλλα επειδη ακουγα τοσα και τοσα για τα γκαζια του εδωσα εμφαση εκει.Κατα τα αλλα αν αλλαζα κατηγορια κατα 90% εκει θα πηγαινα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 17:54

Επιτέλους πίσω λάστιχο σήμερα! Rennsport όπως και το μπροστά. Από ότι μου είπαν δε ξαναβγαίνουν τα ρενσπορτακια, σταματάει η παραγωγή τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billis 1340
Normal gixxer
Normal gixxer
Billis 1340


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Αγωνιζόμενος : Tuned by T.R.E...
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 18:16

giannisK6 έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Miou έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Αλλαγή κατηγορίας τώρα παίδες.
Tiger 1050 εκτός αν βρω καμιά ευκαιρία σε κάτι που να μου αρέσει. Very Happy

Και btw το tiger χαμηλα ΣΚΟΤΩΝΕ σε σχεση ακομη και με το Busa...

ε καλα ... μην υπερβαλουμε και τοσο ... τα εχω οδηγησει και τα 2 για αρκετα χιλιομετρα.
και στο κεντρο της αθηνας και στην αττικη οδο και σε στροφιλικη

Απλα εδωσα εμφαση στο οτι μονο αναιμικο δεν ειναι το μοτερ χαμηλα...Μαλιστα ειναι απο τα πιο γραμμικα μηχανακια που εχω καβαλησει..Πιστεψε με ενα ΚΑΛΟ tiger φ.π.ε σε ανοιγμα απο 30 ρολλ μεχρι τα 140-150 κρατιοταν και με 1000αρια μεχρι να γινουν οι αλλαγες και να ξεκολλησει το ss..Τα 600ss ας πουμε εστω και ενα μικρο λαθος στην εκκινηση και στα 400 ηταν πισω...Δεν ειναι για κοντρες ο τιγρης αλλα εχει ενα μοτερ ΔΙΑΜΑΝΤΙ αν και παλαιας σχεδιασης..Αυτα απλα ειναι κριμα να λεγονται για ενα καλο μηχανακι που κατα την γνωμη μου ειναι και τιμιο σε αυτα που προσφερει...


Επειδη εγω το ανεφερα,δεν ειπα οτι ειναι αναιμικο χαμηλα αλλα οτι δεν τραβαει οπως περιμενα σαν τρικυλινδρο και τοσα κυβικα και απο αυτα που ακουγα.Περιμενα να με τρομαξει και να ''μονοκυλινδριζει'' σε αισθηση στο αποτομο ανοιγμα πραγμα που δεν το εκανε.
Εννοειται πως δε συγκρινω ενα SS με ενα ψηλο street στο θεμα του γκαζιου,αλλα επειδη ακουγα τοσα και τοσα για τα γκαζια του εδωσα εμφαση εκει.Κατα τα αλλα αν αλλαζα κατηγορια κατα 90% εκει θα πηγαινα.

Υπαρχει το ιδιο μοτερ στο speed triple που πολλες φορες οι δημοσιογραφοι αποκαλουν κανιβαλο με μικρες διαφορες απο το Tiger σωματα ψεκασμου χαρτογραφηση διαμετρος λαιμων κλπ...Ενταξει μονοκυλινδρο δεν ειναι σιγουρα...Εγω παλι με ενα πιο κοντο γραναζωμα το θεωρω το ΑΠΟΛΥΤΟ καγκουρομηχανο για πολη...Μουρατο γραμμικο χαμηλα και παιχνιδιαρικο στησιμο...Μια τελευταια ερωτηση το tiger που οδηγησες ηταν με μαμα εξατμιση (κλειστη)..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 18:19

φιλε bill εχεις pm......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 18:39

Billis 1340 έγραψε:


Υπαρχει το ιδιο μοτερ στο speed triple που πολλες φορες οι δημοσιογραφοι αποκαλουν κανιβαλο με μικρες διαφορες απο το Tiger σωματα ψεκασμου χαρτογραφηση διαμετρος λαιμων κλπ...Ενταξει μονοκυλινδρο δεν ειναι σιγουρα...Εγω παλι με ενα πιο κοντο γραναζωμα το θεωρω το ΑΠΟΛΥΤΟ καγκουρομηχανο για πολη...Μουρατο γραμμικο χαμηλα και παιχνιδιαρικο στησιμο...Μια τελευταια ερωτηση το tiger που οδηγησες ηταν με μαμα εξατμιση (κλειστη)..??

δυστυχος δεν μου εχει κατσει να οδηγησω το 1050 τριπλε αλλα μονο το μικρο τριπλε ... τι γαματη σουζομηχανη ειναι αυτη ..... souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 18:48

Billis 1340 έγραψε:
giannisK6 έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Miou έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Αλλαγή κατηγορίας τώρα παίδες.
Tiger 1050 εκτός αν βρω καμιά ευκαιρία σε κάτι που να μου αρέσει. Very Happy

Και btw το tiger χαμηλα ΣΚΟΤΩΝΕ σε σχεση ακομη και με το Busa...

ε καλα ... μην υπερβαλουμε και τοσο ... τα εχω οδηγησει και τα 2 για αρκετα χιλιομετρα.
και στο κεντρο της αθηνας και στην αττικη οδο και σε στροφιλικη

Απλα εδωσα εμφαση στο οτι μονο αναιμικο δεν ειναι το μοτερ χαμηλα...Μαλιστα ειναι απο τα πιο γραμμικα μηχανακια που εχω καβαλησει..Πιστεψε με ενα ΚΑΛΟ tiger φ.π.ε σε ανοιγμα απο 30 ρολλ μεχρι τα 140-150 κρατιοταν και με 1000αρια μεχρι να γινουν οι αλλαγες και να ξεκολλησει το ss..Τα 600ss ας πουμε εστω και ενα μικρο λαθος στην εκκινηση και στα 400 ηταν πισω...Δεν ειναι για κοντρες ο τιγρης αλλα εχει ενα μοτερ ΔΙΑΜΑΝΤΙ αν και παλαιας σχεδιασης..Αυτα απλα ειναι κριμα να λεγονται για ενα καλο μηχανακι που κατα την γνωμη μου ειναι και τιμιο σε αυτα που προσφερει...


Επειδη εγω το ανεφερα,δεν ειπα οτι ειναι αναιμικο χαμηλα αλλα οτι δεν τραβαει οπως περιμενα σαν τρικυλινδρο και τοσα κυβικα και απο αυτα που ακουγα.Περιμενα να με τρομαξει και να ''μονοκυλινδριζει'' σε αισθηση στο αποτομο ανοιγμα πραγμα που δεν το εκανε.
Εννοειται πως δε συγκρινω ενα SS με ενα ψηλο street στο θεμα του γκαζιου,αλλα επειδη ακουγα τοσα και τοσα για τα γκαζια του εδωσα εμφαση εκει.Κατα τα αλλα αν αλλαζα κατηγορια κατα 90% εκει θα πηγαινα.

Υπαρχει το ιδιο μοτερ στο speed triple που πολλες φορες οι δημοσιογραφοι αποκαλουν κανιβαλο με μικρες διαφορες απο το Tiger σωματα ψεκασμου χαρτογραφηση διαμετρος λαιμων κλπ...Ενταξει μονοκυλινδρο δεν ειναι σιγουρα...Εγω παλι με ενα πιο κοντο γραναζωμα το θεωρω το ΑΠΟΛΥΤΟ καγκουρομηχανο για πολη...Μουρατο γραμμικο χαμηλα και παιχνιδιαρικο στησιμο...Μια τελευταια ερωτηση το tiger που οδηγησες ηταν με μαμα εξατμιση (κλειστη)..??



Αrrow τελικο και το προγραμμα της Arrow για το setup αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billis 1340
Normal gixxer
Normal gixxer
Billis 1340


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Αγωνιζόμενος : Tuned by T.R.E...
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 19:08

giannisK6 έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
giannisK6 έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Miou έγραψε:
Billis 1340 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Αλλαγή κατηγορίας τώρα παίδες.
Tiger 1050 εκτός αν βρω καμιά ευκαιρία σε κάτι που να μου αρέσει. Very Happy

Και btw το tiger χαμηλα ΣΚΟΤΩΝΕ σε σχεση ακομη και με το Busa...

ε καλα ... μην υπερβαλουμε και τοσο ... τα εχω οδηγησει και τα 2 για αρκετα χιλιομετρα.
και στο κεντρο της αθηνας και στην αττικη οδο και σε στροφιλικη

Απλα εδωσα εμφαση στο οτι μονο αναιμικο δεν ειναι το μοτερ χαμηλα...Μαλιστα ειναι απο τα πιο γραμμικα μηχανακια που εχω καβαλησει..Πιστεψε με ενα ΚΑΛΟ tiger φ.π.ε σε ανοιγμα απο 30 ρολλ μεχρι τα 140-150 κρατιοταν και με 1000αρια μεχρι να γινουν οι αλλαγες και να ξεκολλησει το ss..Τα 600ss ας πουμε εστω και ενα μικρο λαθος στην εκκινηση και στα 400 ηταν πισω...Δεν ειναι για κοντρες ο τιγρης αλλα εχει ενα μοτερ ΔΙΑΜΑΝΤΙ αν και παλαιας σχεδιασης..Αυτα απλα ειναι κριμα να λεγονται για ενα καλο μηχανακι που κατα την γνωμη μου ειναι και τιμιο σε αυτα που προσφερει...


Επειδη εγω το ανεφερα,δεν ειπα οτι ειναι αναιμικο χαμηλα αλλα οτι δεν τραβαει οπως περιμενα σαν τρικυλινδρο και τοσα κυβικα και απο αυτα που ακουγα.Περιμενα να με τρομαξει και να ''μονοκυλινδριζει'' σε αισθηση στο αποτομο ανοιγμα πραγμα που δεν το εκανε.
Εννοειται πως δε συγκρινω ενα SS με ενα ψηλο street στο θεμα του γκαζιου,αλλα επειδη ακουγα τοσα και τοσα για τα γκαζια του εδωσα εμφαση εκει.Κατα τα αλλα αν αλλαζα κατηγορια κατα 90% εκει θα πηγαινα.

Υπαρχει το ιδιο μοτερ στο speed triple που πολλες φορες οι δημοσιογραφοι αποκαλουν κανιβαλο με μικρες διαφορες απο το Tiger σωματα ψεκασμου χαρτογραφηση διαμετρος λαιμων κλπ...Ενταξει μονοκυλινδρο δεν ειναι σιγουρα...Εγω παλι με ενα πιο κοντο γραναζωμα το θεωρω το ΑΠΟΛΥΤΟ καγκουρομηχανο για πολη...Μουρατο γραμμικο χαμηλα και παιχνιδιαρικο στησιμο...Μια τελευταια ερωτηση το tiger που οδηγησες ηταν με μαμα εξατμιση (κλειστη)..??



Αrrow τελικο και το προγραμμα της Arrow για το setup αυτο.

Αν ειχες π.χ TDM πριν να κανεις βολτα τον τιγρη τοτε θα καταλαβαινες...Ισως η αισθηση σου αυτη οφείλεται στο οτι καβαλας ενα απο τα πιο hardcore SS που εχουν παραχθει...Τυχαινει να εχει πολυ καλος μου φιλος Κ6 και το εχω οδηγησει οποτε τωρα νομιζω καταλαβα τι εννοεις...Ισως ξεχασα οτι οι περισσοτεροι κατοχοι στο gixxer δεν ειναι ο μεσος αναβατης μιας νορμαλ μοτοσυκλετας... beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΣαβ 29 Νοε 2014, 17:03

Η μηχανη πηρε μπρος μετα απο..... γμστ.... 2η φορα που εχει να παρει μετα απο καιρο μπρος και επαιξε καφεδακι στην Παχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vatraxos
Normal gixxer
Normal gixxer
vatraxos


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : Βασανιζόμενος
Hμερομηνία εγγραφής : 18/04/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΚυρ 30 Νοε 2014, 11:06

αν και ο καιρος δεν το προβλεπει, σημερα εκατσα και το επλυνα,ρε τι πραγμα μαζευεται στο φερινκ κατω.... δεν του φαινοταν geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΚυρ 30 Νοε 2014, 21:59

Εγω θα πω τι εκανα χτες... Πηγα το επλυνα και το πηγα να το δει ο μελλοντικος αγοραστης... :( :( :(
. η πρωτη μου βολτα οταν την πηρα ηταν να παω απο Πατρα που ημουν Ναυπακτο. Με ειχε πιασει και βροχη και εγινα παπι. Και η τελευταια μου βολτα παλι Πατρα Ναυπακτο για να την δει ο αγοραστης και παλι με επιασε βροχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΚυρ 07 Δεκ 2014, 16:26

Βρηκα χρονο επιτελους και εβαλα τα μανιταρια που ειχα παρει απο αγγλια με 57 ευρουλακια....

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Awvo0z

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 1z4fhpl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XRISTOS K8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 123
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΚυρ 07 Δεκ 2014, 17:09

επηδη ειχε καλο καιρο σημερα ,βολτα για καφε περιστερι με εναν φιλο με busa και μετα βαρυμπομπη..ωραια ηταν,και σηναντησαμε και αλλα gixxer στο περιστερη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤρι 09 Δεκ 2014, 22:29

Zuki έγραψε:
Βρηκα χρονο επιτελους και εβαλα τα μανιταρια που ειχα παρει απο αγγλια με 57 ευρουλακια....

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Awvo0z

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 1z4fhpl

okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤρι 23 Δεκ 2014, 23:53



μια δοκιμή με την καμερα ( sj4000)
θα φταξω καλυτερα . αυτο ήταν το πρώτο και δοκιμαστικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤετ 24 Δεκ 2014, 06:19

Καλούλα η κάμερα, το Κ όμως ανεβάζει τα χλμ πολύ καλά pistoli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤετ 24 Δεκ 2014, 08:29

πριονοκορδελα.....................

αλλα θελει χαμηλωμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤετ 24 Δεκ 2014, 13:03

polybolo το εργαλειο! πολυ καλη για τα λεφτα της η καμερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤετ 24 Δεκ 2014, 21:08

Ναι κατι πρεπει να κανω γιατι ειναι ολο ορθιο. Τωρα χαμιλομα θα ειναι? Θα τραβιξω πιο πισω τον τροχο ;θα δουμε. Φοραω και μαμα γραναζομα με 190'55/17 λαστιχο.
Δειτε τωρα τον μιου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠεμ 25 Δεκ 2014, 15:52

Εβαλα σημερα μια ζελατινα double bubble που παρελαβα εχθες....

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 2mdfoy9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΚυρ 28 Δεκ 2014, 17:56

Σημερα λογο του καλου καιρο πηρα την "γρια" και πηγα για καφεδακι στο λαυριο με ενα αλλο παλικαρι (και αυτος με μηχανη σαν την δικια μου).   souza
 Ειχε αρκετες μηχανες στην διαδρομη αλλα και στην καφετερια.
Ειχε ηλιο,δεν εκανε πολυ κρυο αλλα φυσαγε υπερβολικα.
 Αυτη ηταν η τελευταια βολτα του 2014. santa1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koliolios
Normal gixxer
Normal gixxer
Koliolios


Άντρας Όνομα: : Koliolios
Τόπος : Πόρτο Ράφτη/Σαντορίνη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 123
Hμερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤετ 07 Ιαν 2015, 12:42

μου ηρθαν χθες απο την αγαπημενη κινα τα εξης βιδακια για την ζελατινα και ταπα βενζινης
φοβαμαι πως σε λιγο κατω απο τους αριθμους πλαισιου θα πρεπει να γραφει made in china lol!
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Xpbh8k
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 2euu711
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΤετ 07 Ιαν 2015, 22:15

Όχι σήμερα αλλά 5-6-7 πήγα στη λίμνη Μόρνου. Πήγα από Μάνδρα αττικής, Ερυθρές, Θήβα, Λειβαδιά. Ήταν τίγκα το χιόνι και ευτυχώς έφυγα μεσημέρι που είχε ήλιο και έλιωνε το χιόνι οπότε δε πέτυχα πάγο, απλά σε ορισμένα σημεία είχε πολύ νερό. Οι κουτάκιδες με κοιτούσαν καλά καλά! affraid geek Μετά κατέβηκα από Δίστομο, Δεσφίνα, Ιτέα, Γαλαξίδι για να αποφύγω την Αράχοβα και τυχόν κρύο-πάγο και μετά προς τα πάνω για τη λίμνη. Κρύο πολύ είχε στην ευθεία της Θήβας προς Λειβαδιά όπου ήταν και πιο ανοιχτός ο δρόμος και μπορούσα να ανοίξω. What a Face Στην επιστροφή πήγα πάλι από Γαλαξίδι - Δεσφίνα. Τον δάγκωσα καλά στο Δίστομο pale μετά ήταν λίγο καλύτερα. Επειδή είχαν δώσει επιδείνωση του καιρού για παλιά εθνική μετά από τη Λειβαδιά πήγα από Ορχομενό και βγήκα Κάστρο στην εθνική. Γλίτωσα τα χιόνια αλλά όχι το κρύο! rendeer santa Κάπου πριν τα Οινόφυτα έριχνε χιονάκι λίγο. Στη Μαλακάσα έκανε κλασσικά πολύ κρύο και έριχναν αλάτι. Χιόνι είχε παντού στα βουνά. Χιονόπτωση πέτυχα μόνο στη Κηφισιά όπου με το που τη πέρασα είχε λιακάδα! sunny Πίσω λοιπόν πάλι στη ζεστή Αθήνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2 - Σελίδα 39 EmptyΠεμ 08 Ιαν 2015, 01:53

Rolling Eyes Εσύ φίλε από πάνω είσαι ανώμαλος... Πάρε τουλάχιστον κανα ktm adventure να δικαιολογείσαι λίγο. Να σαν αυτό του ''potis''. ssss
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 39 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Μικρολίμανο Σήμερα 3-3-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com