Greek GSX-R forum
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_l10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_c10λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.

Πήγαινε κάτω 
+22
JIMK7
mistiriodis_tsantakias
mx5
nktr
nasos-v
BillyGsxR
lakisman46
babis k8
Painterz
gabri
stoui
Miou
topetwrx
Georgio
No Fear
kontos 750
Oikopedofagos
k8 600 kk
ghost
Antonios_gsxr
tsasbi
spyroszx
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Οκτ 2012, 01:02

ειχε παλια ενα αρθρο στο περιοδικο μοτο περι προετοιμασιας οδηγων στο εξωτερικο

αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ελεγε για πιο πολυ προπονηση σωματικη παρα οδηγητικη

2 μερες ποδηλατο
2 μερες γυμναστηριο
1 μερα πιστα

θα προσπαθησω να το βρω

καλο ξεκινημα συνονοματε. κανε την αρχη με ενα σωστο ποδηλατο με καλα περιφερειακα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Οκτ 2012, 01:25

babis k8 έγραψε:
nktr έγραψε:
Γειά σου ρε Σπύρο γίγαντα !!!
Καλή επιτυχία και απόλαυσέ το όσο δεν παίρνει cheers




Μην μπεις στη διαδικασία να αγοράσεις αναρτήσεις.
Όταν είσαι έτοιμος βγάλε τις μαμά αναρτήσεις (μπρος-πίσω) να τις στείλουμε για revalving
και θα γίνουν ετοιμοπόλεμες για μία ολόκληρη σαιζόν με κόστος κάτω από
τα μισά λεφτά από ότι θα βρεις μία μεταχειρισμένη άφτερ πίσω και με το ίδιο αποτέλεσμα


Revalving πισω σε σχεση με αφτερμαρκετ μαμα (ειδικα στα suzuki.. ssss ) μιλαμε για χαοτικη αποσταση. oooyes

Δεν το συζηταω-καν-για αγωνιστικη χρηση... Evil or Very Mad

Εχω πισω TTX,απο τοτε που την ρυθμισα δεν εχω ξανασχοληθει μαζι της :!: :!: :!:

Μπροστα εχω κανει revalving...ακομα κλαιω τα λεφτα μου!!!Με λιγα ακομα θα ειχα αλλαξει βαλβιδες
κ θα ημουν μια χαρα.Σε καθε αγωνα παλευω να το ρυθμισω μπροστα,αλλαζω λαδια πριν το τριημερο του αγωνα
κ παλι τπτ.Το ρυθμιζω σημερα,αυριο παλι ψαχνομαι Rolling Eyes

Την Κυριακη ετρεχα με τερματισμενη επαναφορα κ την...ψυχη στο στομα μην την κανει το μπροστινο οταν αφηνα
τα φρενα υπο κλιση affraid

Μιλαμε οτι ηθελε αλλα 2-3 κλικ υπο κανονικες συνθηκες.

Ημιμετρα σε αναρτηση κ φρενα ΔΕΝ παιζουν...τα μονα λεφτα που δεν θα κλαψεις ΠΟΤΕ

Φιλικα... beer1

μπαμπη επεσες σε λαθος ατομο η ζιτισες λαθος πραγματα ...οπος τα λεει και ο νικος απο πανω ...
ολοι ετσι τρεχουνε ....
και εγω εχω ενα μπροστινο στο χοντα που απλος σκιζη με λαδια ελατιρια και revalving
και με ιδιο revalving ετρεχε ο αντρεας (ψυχογιος) 2 χρονιες στο χοντα του και στο αλμπασετε που πιγε ....
τουλαχιστον το μπροστα το κανεις revalving και σοζεσε ...
κκαι το πισο αλλα μιας και ευκολα βρισκης πισινα σε λογικες τιμες αγοραζεις ττχ Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Οκτ 2012, 15:33

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
babis k8 έγραψε:
nktr έγραψε:
Γειά σου ρε Σπύρο γίγαντα !!!
Καλή επιτυχία και απόλαυσέ το όσο δεν παίρνει cheers




Μην μπεις στη διαδικασία να αγοράσεις αναρτήσεις.
Όταν είσαι έτοιμος βγάλε τις μαμά αναρτήσεις (μπρος-πίσω) να τις στείλουμε για revalving
και θα γίνουν ετοιμοπόλεμες για μία ολόκληρη σαιζόν με κόστος κάτω από
τα μισά λεφτά από ότι θα βρεις μία μεταχειρισμένη άφτερ πίσω και με το ίδιο αποτέλεσμα


Revalving πισω σε σχεση με αφτερμαρκετ μαμα (ειδικα στα suzuki.. ssss ) μιλαμε για χαοτικη αποσταση. oooyes

Δεν το συζηταω-καν-για αγωνιστικη χρηση... Evil or Very Mad

Εχω πισω TTX,απο τοτε που την ρυθμισα δεν εχω ξανασχοληθει μαζι της :!: :!: :!:

Μπροστα εχω κανει revalving...ακομα κλαιω τα λεφτα μου!!!Με λιγα ακομα θα ειχα αλλαξει βαλβιδες
κ θα ημουν μια χαρα.Σε καθε αγωνα παλευω να το ρυθμισω μπροστα,αλλαζω λαδια πριν το τριημερο του αγωνα
κ παλι τπτ.Το ρυθμιζω σημερα,αυριο παλι ψαχνομαι Rolling Eyes

Την Κυριακη ετρεχα με τερματισμενη επαναφορα κ την...ψυχη στο στομα μην την κανει το μπροστινο οταν αφηνα
τα φρενα υπο κλιση affraid

Μιλαμε οτι ηθελε αλλα 2-3 κλικ υπο κανονικες συνθηκες.

Ημιμετρα σε αναρτηση κ φρενα ΔΕΝ παιζουν...τα μονα λεφτα που δεν θα κλαψεις ΠΟΤΕ

Φιλικα... beer1

μπαμπη επεσες σε λαθος ατομο η ζιτισες λαθος πραγματα ...οπος τα λεει και ο νικος απο πανω ...
ολοι ετσι τρεχουνε ....
και εγω εχω ενα μπροστινο στο χοντα που απλος σκιζη με λαδια ελατιρια και revalving
και με ιδιο revalving ετρεχε ο αντρεας (ψυχογιος) 2 χρονιες στο χοντα του και στο αλμπασετε που πιγε ....
τουλαχιστον το μπροστα το κανεις revalving και σοζεσε ...
κκαι το πισο αλλα μιας και ευκολα βρισκης πισινα σε λογικες τιμες αγοραζεις ττχ Wink

Δεν θελω να το συνεχισω αλλο απο'δω... ssss

Με το καλο την τεταρτη στα Μεγαρα στο track-day,θα τα πουμε εκει αναλυτικα :!:

spam off Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Οκτ 2012, 07:58

[quote="nktr"]Γειά σου ρε Σπύρο γίγαντα !!!
Καλή επιτυχία και απόλαυσέ το όσο δεν παίρνει cheers




Μην μπεις στη διαδικασία να αγοράσεις αναρτήσεις.
Όταν είσαι έτοιμος βγάλε τις μαμά αναρτήσεις (μπρος-πίσω) να τις στείλουμε για revalving
και θα γίνουν ετοιμοπόλεμες για μία ολόκληρη σαιζόν με κόστος κάτω από
τα μισά λεφτά από ότι θα βρεις μία μεταχειρισμένη άφτερ πίσω και με το ίδιο αποτέλεσμα[/quote


το σκεφτομουν και εγω,αλλα δεν εχω πολλες πληροφοριες.ενα σερβις το θελουν οι αναρτησεις ετσι και αλλιως,γινεται να μου δωσειςια πιο πλουσια εικονα,και μερικες ΛΕΦΤΟμεριες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Οκτ 2012, 10:01

εχουμε αναρτησει θεμα με αυτα . με τιμες του kshock και του τασουλη ...
70 το μπροστα και 80 το πισω για σερβις δεν θυμαμαι και για τις ροδελες ...
αν πας για βαλβιδες ανεβενεις αρκετα .....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Οκτ 2012, 16:22

[quote="spyroszx"]
nktr έγραψε:
Γειά σου ρε Σπύρο γίγαντα !!!
Καλή επιτυχία και απόλαυσέ το όσο δεν παίρνει cheers




Μην μπεις στη διαδικασία να αγοράσεις αναρτήσεις.
Όταν είσαι έτοιμος βγάλε τις μαμά αναρτήσεις (μπρος-πίσω) να τις στείλουμε για revalving
και θα γίνουν ετοιμοπόλεμες για μία ολόκληρη σαιζόν με κόστος κάτω από
τα μισά λεφτά από ότι θα βρεις μία μεταχειρισμένη άφτερ πίσω και με το ίδιο αποτέλεσμα[/quote


το σκεφτομουν και εγω,αλλα δεν εχω πολλες πληροφοριες.ενα σερβις το θελουν οι αναρτησεις ετσι και αλλιως,γινεται να μου δωσειςια πιο πλουσια εικονα,και μερικες ΛΕΦΤΟμεριες?

Κοιτα αν θες απλα να κανεις τη πλακα σου χωρις πολλα πολλα λεφτα κανε ενα απλο revalving στις μαμα αναρτησεις Very Happy αν ομως το βλεπεις πιο σοβαρα καλο θα ειναι να αλλαξεις τουλαχιστον τη πισω αναρτηση με μια επωνυμη αφτερ μαρκετ και στο μπροστινο να βαλεις αλλα ελατηρια και revalving μιας επωνυμης παλι εταιριας η ακομα καλυτερα να πας για cartriges :P (αλλο επιπεδο που λενε ) Very Happy εξαλλου οτι πληρωνεις παιρνεις file και μην ακουω οτι οι εργοστασιακες αναρτησεις γινονται σαν τις αφτερ μαρκες γιατι ζιαβαζουν και αλλοι εδω και θα μας παρουν με τις πετρες ssss

Στα σουπερ στοκ που βαζουν αλλες αναρτησεις πισω και μπροστα cartriges δεν ειναι ηλιθιοι και ουτε θελουν να σκορπουν λεφτα ( απλα πραγματα ) οσο για τα SBK δεν μιλω καν γιατι εκει ειναι σ αλλο επίπεδο file


______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 10p7ousλοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Icnsl4λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 2dhxn3kλοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 2lbdx0jλοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιαν 2013, 22:03

λοιπον εχουμε και λεμε,οσοι εχετε σκοπο να τρεξετε πρωταθλημα φετος σας εχω καλα νεα,χαλαρωστε,δεν θα τρεξω τελικα,το σωμα μου αποφασησε και διεταξε,3 μετεχειρητικες κηλες στην κοιλια και ενας κομενος καμπτυρας στο μεγαλο δακτυλο του ποδιου,πρινα προτοβουλιες και αποφασησαν να κανουν κουμαντο.Οποτε το πρωταθλημα θα γινει χειρουργια.
το καλο ειναι οτι θα ειμαι πολλες ωρες στο φορουμ και θα εχω την δυνατοτητα να μελετησω τον ανταγωνισμο file .δεν μασαω δεν μιζεριαζω,τα εχω ξαναπερασει και χειροτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιαν 2013, 22:21

spyroszx έγραψε:
λοιπον εχουμε και λεμε,οσοι εχετε σκοπο να τρεξετε πρωταθλημα φετος σας εχω καλα νεα,χαλαρωστε,δεν θα τρεξω τελικα,το σωμα μου αποφασησε και διεταξε,3 μετεχειρητικες κηλες στην κοιλια και ενας κομενος καμπτυρας στο μεγαλο δακτυλο του ποδιου,πρινα προτοβουλιες και αποφασησαν να κανουν κουμαντο.Οποτε το πρωταθλημα θα γινει χειρουργια.
το καλο ειναι οτι θα ειμαι πολλες ωρες στο φορουμ και θα εχω την δυνατοτητα να μελετησω τον ανταγωνισμο file .δεν μασαω δεν μιζεριαζω,τα εχω ξαναπερασει και χειροτερα




Shocked Shocked Shocked

Τι επεθες αδερφε???

Περαστηκα...



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιαν 2013, 22:36

με το καλο να ξεμπερδευεις με ολα Σπυρο και σιδερενιος !
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιαν 2013, 22:37

με το καλο να τελειωσουν αυτα σπυρο και να εισαι πισω ετοιμοπολεμος ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιαν 2013, 22:45

με το καλο να πανε ολα καλα και υγεια πανω απολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 01:20

Σπυράκο εσύ να είσαι πάνω από όλα καλά και όλα τα άλλα έρχονται !!!
Περαστικά και γρήγορα και πάλι στο 750 beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 02:45

περαστικα παλικαρι κ καλη επιστροφη στα διτροχα λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 645933
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 10:37

Περαστικά Σπύρο, η υγεία μας είναι πάνω απ'όλα... καλή ανάρρωση να έχεις κι όλα τα άλλα γίνονται... kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 10:57

σπύρο τα παλιά τραύματα είναι η έγινε tpt καινούργιο ρε man ??
περαστικά ότι k να είναι πάντως

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 11:03

Περαστικά και σιδερένιος !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 14:53

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
σπύρο τα παλιά τραύματα είναι η έγινε tpt καινούργιο ρε man ??
περαστικά ότι k να είναι πάντως
οι κηλες ειναι απο παλια τραυματα, ο τενωντας ειναι καινουριος ,ετσι για να μην βαριωμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Ιαν 2013, 16:26

Σπύρο περαστικά σου εύχομαι και όταν με το καλό επιστρέψεις, κάνε πραγματικότητα την επιθυμία σου και μοιράσου την εδώ μαζί μας, να χαρούμε και εμείς μαζί σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 20:55

στο επομενο προταθλιμα με το καλο!!! περαστικα και σιδερενιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.   λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα. - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Ιαν 2013, 00:42

Περαστικα και αγυριστα Σπυρο σου ευχομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» παρακολουθηση αγωνα μοτοgp
» Το πήρα το πήρα παίδες!!!
» για τα καλοριζικα λοιπον........(ατυχημα)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com