Greek GSX-R forum
Η μεγαλη αποφαση.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Η μεγαλη αποφαση.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Η μεγαλη αποφαση.... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
JIMK7
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
nasos-v
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
T.R.E
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
k8 600 kk
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
kostaskr6
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
κολτρέϊν
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
Leroy
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
ripper
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Η μεγαλη αποφαση.... Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... Poll_r10 

 

 Η μεγαλη αποφαση....

Πήγαινε κάτω 
+9
spyros_k6
mistiriodis_tsantakias
T.R.E
Miou
Gixxerm@n
tasos1984
mitsos
Nitoras
vaggant
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 02:29

Σκεφτομαι να παρω την μεγαλη αποφαση και να αποχωριστω τις αγαπημενες μου διμπουκες yoshi για να παρει την θεση τους μια ολοσωμη.Σκεφτομαι ειτε για Acrapovic,ειτε για Brocks.Οποιαδηποτε πληροφορια και αποψη ευπροσδεκτη!! biblio Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 02:57

ψηφίζω Brocks δαγκωτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 03:47

Δεν σας καταλαβαινω.......
Εχεις την ποιο ομρφη εξατμιση και θες να την αλαξεις για να κερδισεις σε αποδοση εχμ... 1 αλογο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 04:47

mitsos έγραψε:
Δεν σας καταλαβαινω.......
Εχεις την ποιο ομρφη εξατμιση και θες να την αλαξεις για να κερδισεις σε αποδοση εχμ... 1 αλογο

Ειναι και θεμα "φασαριας".... Laughing Π.χ. η Brocks,που λεει κι ο Νωντας,εχει εναν "αποκοσμο" ηχο που την εχω ακουσει σε busa.Σε gsxr δεν ξερω ουτε απο ηχο τι γινεται ουτε απο αποδοση-λειτουργικοτητα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 10:10

Η Brocks τι είναι δλδ καλή εξάτμιση; Η μόνο για τον θόρυβο γίνεται η αγορά;;;
Αν είναι να βάλεις κάποια εξάτμιση να βαλεις αντικειμενικά κριτήρια στην αγορά σου... Επίσης η Brocks βγαίνει μόνο ανοξίδωτη σωστά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 10:45

υπάρχει ήδη ένα thread περί brocks εδώ https://gixxer.forumgreek.com/t5299-topic

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 11:01

okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 12:27

αν οι δίμπουκες που φοράς είναι japan ολόσωμη τότε να μην κάνεις τπτ...αν είναι usa πάρε akrapovic,leo vince, tiforce ολόσωμη για να σου κάνει και δουλειά εκτός από εμφάνιση, ήχο...καλές-χρυσές οι brocks σύμφωνα με κάποιους...μόνο που dragsterάδικες δε μου κάνουν...δύναμη ψηλά,άδειο χαμηλά=no fun
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 13:08

εαν εχεις τις διμπουκες ( μονο τζαπαν ειναι αυτες απο οτι θυμαμαι) ψαξε βρες τπτ λαιμους να φτιαξεις ολοσωμη .
για εμενα ειναι τα ομορφοτερα τελικα αν και ειμαι ακραποβιτσακιας...
καλες και χρυσες οι βροκς αλλα μιλαμε για πολυ φασαρια .δεν γνωριζω για αποδοση ... εχει βαλει ολοσωμη τετοια ο σταιν ... ρωτησε τον λεπτομερειες ...
βεβαια σε σχεση με τις mal@kies που φοραγε πριν οτι και να εβαζε καλυτερο θα ηταν ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 13:26

vaggant έγραψε:
Σκεφτομαι να παρω την μεγαλη αποφαση και να αποχωριστω τις αγαπημενες μου διμπουκες yoshi για να παρει την θεση τους μια ολοσωμη.Σκεφτομαι ειτε για Acrapovic,ειτε για Brocks.Οποιαδηποτε πληροφορια και αποψη ευπροσδεκτη!! biblio Very Happy


http://www.ebay.com/itm/07-08-GSXR-1000-TiForce-Full-Exhaust-System-Titanium-2007-2008-/190506162696?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item2c5b0d5a08&vxp=mtr

kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 13:46

έλεος ολόσωμη τιτάνιο 800 euro??? καλά δεν έχει για honda? έψαξα ebay και δεν βρήκα tpt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 14:18

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
έλεος ολόσωμη τιτάνιο 800 euro??? καλά δεν έχει για honda? έψαξα ebay και δεν βρήκα tpt


Ποιός ασχολείται με Honda? Η μεγαλη αποφαση.... Afuck


lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 15:40

Γιαυτο ρωταω τους ''ειδικους'',επειδη ολο και κατι παραπανω ξερετε.. Very Happy
Αν ηταν ολοσωμες οι διμπουκες δεν θα εμπαινα στη διαδικασια να ψαχτω,τα θεωρω επισης τα ομορφοτερα τελικα.Αυτο που δεν ξερω ειναι αν μπορω πραγματι να ταιριαξω λαιμους απο αλλες μαρκες πανω σε αυτα τα τελικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 15:42

T.R.E έγραψε:
vaggant έγραψε:
Σκεφτομαι να παρω την μεγαλη αποφαση και να αποχωριστω τις αγαπημενες μου διμπουκες yoshi για να παρει την θεση τους μια ολοσωμη.Σκεφτομαι ειτε για Acrapovic,ειτε για Brocks.Οποιαδηποτε πληροφορια και αποψη ευπροσδεκτη!! biblio Very Happy


http://www.ebay.com/itm/07-08-GSXR-1000-TiForce-Full-Exhaust-System-Titanium-2007-2008-/190506162696?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item2c5b0d5a08&vxp=mtr

kapelo

Top προσφορα και ειναι και TiForce...Ας ερθει το μετρητο στα χερια και χτυπαμε προσφορες... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
spyros_k6
Normal gixxer
Normal gixxer
spyros_k6


Άντρας Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 70
Hμερομηνία εγγραφής : 16/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 15:46

Απο οτι βλεπω κατω εχει 346 δολαρια μεταφορικα!!!
Οποτε θα σου βγει στο 1000αρικο!Αν δεν πληρωσεις τελωνειο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 16:30

spyros_k6 έγραψε:
Απο οτι βλεπω κατω εχει 346 δολαρια μεταφορικα!!!
Οποτε θα σου βγει στο 1000αρικο!Αν δεν πληρωσεις τελωνειο.


αμα προσεξες θελει 350$ για να τις στειλει με UPS oxi USPS ... πιστευω οτι αμα του ζητησει καποιος αποστολη με usps θα του το στειλει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 19:34

σωστος ο μιου για την usps...για κανε μια ερωτηση στον seller

οσο για τις εξατμισεις...θα ριξω στο τραπεζι και την ιδεα της arata.
στη δυναμομετρηση του motovd η ολοσωμη με εβγαλε ασπροπροσωπο(μαζι με το καταλληλο προγραμμα βεβαια) oooyes
...τωρα η εμφανιση ειναι υποκειμενικη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 19:36

βαγγελη ριξε μια ματια εδω για να δεις διαφορες ups vs usps

http://reviews.ebay.com/Shipping-UPS-vs-USPS?ugid=10000000001545951
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 20:06

Παιδιά μια ερώτηση,αν ας πούμε το παλικάρι πάρει την ολόσωμη TiForce του λινκ και αλλάξει τα τελικά της με οποιαδήποτε άλλα(δεδομένου οτι έχουν ίδια διαμετρο) η απόδοση της ολόσωμης θα αλλάξει;Ας πουμε οτι σε αυτήν κοτσάρει τις δίμπουκες της Yoshimura,ή δυο τελικά TRC.Γενικότερα η αυξημένη απόδοση μιας ολόσωμης οφείλεται στους λαιμούς περισσότερο ή είναι ο συνδυασμός λαιμών με τα τελικά που τις απογειώνει σε απόδοση.Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 20:35

για το μεγιστο ειναι ο συνδιασμος .... το εχουν ψαξει και το εχουν μελετησει οι εταιρειες που τις φτιαχνουν ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 20:46

Λαιμους μόνο πουλάνε οι εταιρίες και για τι τιμές μιλάμε για τιτάνιο;Επίσης εγώ ας πούme που είμαι με μαμα λαιμούς δίχαλο και TRC αξίζει να περάσω σε ολόσωμη ή έιναι μικρή η διαφορά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 20:48

παιδια μη λετε χαζομαρες αμα δεν ξερεται.οι brocks δουλευουν μια χαρα και σε μη πρησμενα μηχανακια + οτι εχεις και μια καλη βαση για τουμπανιασμα.απο ηχο εμενα προσωπικα με ικανοποιουν κ φυσικα αν καπια στιγμη το βαρεθω του κοτσαρο εναν σιγαστηρα με μερικα ευρο και ειμαι οκ.στο φλεγον ζητημα τωρα αν δουλευουν,πριν ειχα την r77 usa ολοσωμη,καμια σχεση 5 σκαλες ανωτερη η brocks.στην δυναμομετριση που καναμε σε σχεση με του φιλου του αριστου που ειναι τα ιδια μηχανακια ημουν παντου πιο γεματος και στο τελος ξεμιταγε η αρατα λογο προγραμματος(το δικο μου ειναι λιγο πλουσιο ψιλα).βεβαια το ριθμησμα του αριστου το εκανε ο βαγιας και το δικο μου το εκανα εγω fafoutis
η γνωμη μου brocks και τα μιαλα στο μιξερ Twisted Evil
Υ.Γ. φυσικα κ υπαρχουν τιτανιο brocks.... hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 20:51

Miou έγραψε:
για το μεγιστο ειναι ο συνδιασμος .... το εχουν ψαξει και το εχουν μελετησει οι εταιρειες που τις φτιαχνουν ....
αυτο πιστευω και εγω! δοκιμασα αλλο τελικο στην αρατα αλλα τιποτα! πιρε λιγο στα χαμιλα αλλα μετα εχασε αισθητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΚυρ 27 Ιαν 2013, 22:03

λίγο πιο νωρίς να το έλεγες....................πριν από κανα 2μηνο υπήρχε αυτό...την έστελνε Ελλάδα με usps με 70$ μεταφορικά....κρίμα


μια άλλη εδώ κι εδώ

βέβαια αν σου στέλνει με πιο φθηνά μεταφορικά την διπλή ti-force που σου προτείναν παραπάνω εννοείται πως είναι πιο συμφέρουσα αγορά

και για τους brocksάκηδες αυτή
είναι η μόνη απο αυτή την εταιρία που μου ψιλοαρέσει αλλά σε αυτά τα λεφτά βρίσκεις πολύ καλύτερες κατά τη γνώμη μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... EmptyΔευ 28 Ιαν 2013, 02:53

Aristosk8 έγραψε:
σωστος ο μιου για την usps...για κανε μια ερωτηση στον seller

οσο για τις εξατμισεις...θα ριξω στο τραπεζι και την ιδεα της arata.
στη δυναμομετρηση του motovd η ολοσωμη με εβγαλε ασπροπροσωπο(μαζι με το καταλληλο προγραμμα βεβαια) oooyes
...τωρα η εμφανιση ειναι υποκειμενικη!

Την Arata την εχω και εγω πολυ ψηλα σε υποληψη αλλα λιγο που το εχω ψαξει το θεμα "Arata" ειναι η τιμη της απαγορευτικη..Εκτος κι αν μου διαφευγει κατι(πολυ πιθανο lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
 
Η μεγαλη αποφαση....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» υπερ της Γερμανιας η αποφαση της Χαγης
» λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.
» Μεγαλη σκαλα / σινιαλο σε Κ6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com