Greek GSX-R forum
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_l10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_c10Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια

Πήγαινε κάτω 
+12
lakisman46
Κωσταςηρακλειο
Aristosk8
platonas
Antonios_gsxr
kentaurosk8
kostaskr6
mistiriodis_tsantakias
tsasbi
k8 600 kk
Miou
dimmoy
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 25 Δεκ 2012, 16:44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 25 Δεκ 2012, 19:33

lakisman46 έγραψε:
Υπαρχει στο ebay ιδιο με το γνησιο και κοστιζει 1ευρω και κατι! http://www.ebay.com/itm/1Pc-Black-Motorcycle-Suzuki-GSXR-600-750-1000-1300-SV-650-1000-Blade-Blank-Key-/181019685480?hash=item2a259d3268&item=181019685480&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr file

ναι ρε...το ξερουμε...αλλα αυτο το κλειδι μετα δεν στο προγραμματιζει κανενας...
αν πας στη σουζουκι με ενα κινεζικο κλειδι απο το ebay που κανει 1,2 euro ,ενω το δικο τους το πουλανε 50€ και τους το τριψεις στη μουρη τι νομιζεις οτι θα σου πουν... scratch

το ιδιο ακριβως μου ειπε κ ο κλειδαρας μου...αν θελω την ''προνομιακη τιμη'' των 60€(κλειδι μαζι με προγραμματισμο)πρεπει να τα παρω ολα απο εκεινον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 25 Δεκ 2012, 19:51

lakisman46 έγραψε:
Υπαρχει στο ebay ιδιο με το γνησιο και κοστιζει 1ευρω και κατι! http://www.ebay.com/itm/1Pc-Black-Motorcycle-Suzuki-GSXR-600-750-1000-1300-SV-650-1000-Blade-Blank-Key-/181019685480?hash=item2a259d3268&item=181019685480&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr file


για να το παρεις αυτο και να κανεις την δουλεια σου πρεπει να εχεις το γνησιο κλειδι ( που μπορει να σου εσπασε στην μεση πχ) και να κανεις τραμπα το ηδη υπαρχον τσιπακι ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 25 Δεκ 2012, 21:00

Αυτο που πουλανε στο ebay δεν εχει μεσα το τσιπακι που χρειαζεσαι file για αυτο κανει μονο τοσο Very Happy

Αν σου εχει σπασει το δικο σου κλειδι μπορεις να το ανοιξεις να παρεις το τσιπ που εχει μεσα να αγορασεις αυτο απο το ebay να βαλεις μεσα το τσιπ και να πας σε ενα κλειδαρα να στο κοψει οπως το παλιο σου και εισαι ετοιμος Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 10p7ousΠληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Icnsl4Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 2dhxn3kΠληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 2lbdx0jΠληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 25 Δεκ 2012, 23:01

JIMK7 έγραψε:
Αυτο που πουλανε στο ebay δεν εχει μεσα το τσιπακι που χρειαζεσαι file για αυτο κανει μονο τοσο Very Happy

Αν σου εχει σπασει το δικο σου κλειδι μπορεις να το ανοιξεις να παρεις το τσιπ που εχει μεσα να αγορασεις αυτο απο το ebay να βαλεις μεσα το τσιπ και να πας σε ενα κλειδαρα να στο κοψει οπως το παλιο σου και εισαι ετοιμος Very Happy
+1 Σε τετοια περιπτωση αναφερομουν και εγω! file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 28 Δεκ 2012, 00:09

Αντε Αριστο να δουμε ποσο παιζει τωρα...λες απο την νεα χρονια (σε 1 βδομαδα) να ανεβει κ αλλο η τιμη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Ιαν 2013, 21:48

Aristosk8 έγραψε:
platonas έγραψε:
40 κλειδί και 20 προγραματισμος που έγραψα πιο πριν ,το ειχα ρωτησει παλιοτερα..επισης σε καποιο τοπικ του φορουμ , καποιος αλλος εγραψε τις ιδιες τιμες με εμενα...Αριστο τι εγινε ?? ανεβηκε η τιμη , η σε κάθε αντιπροσωπεία λεει ο καθενας τα δικα του??

Μηπως να παρουμε 2-3 και να δουμε τι θα μας πουν ??

Τα 40 να γιναν 45...οκ παιζει..αλλα τα 20 να γιναν 50?

συνεχιζουμε λοιπον....με έγκυρο ρεπορταζ Πλατωνα!
πηρα σημερα 24/12 τηλεφωνο (210 9229111) στη σουζουκι (συγγρου).
το κλειδι για κ8 1000 κοστιζει 50,81€ παρακαλω!...και ειναι ετοιμοπαραδοτο στο καταστημα της μιχαλακοπουλου 200.
δυστηχως τα συνεργεια των αντιπροσωπειων σημερα ηταν ολα κλειστα...και ο τυπος δεν θυμοταν/ηξερε ποσο παει ο προγραμματισμος.
.
.
έπεται συνεχεια!

λοιπον...ειχα παρει τηλεφωνο και την Πεμπτη 3/1 και ειχα μιλησει με τον βοηθο του ''μαστορα'' ο οποιος μου ειχε πει οτι ο προγραμματισμος ειναι περιπου 30 με 40€....οταν του ειπα οτι το ''περιπου'' δε με καλυπτει και θελω να μου δωσει συγκεκριμενη τιμη η οποια θα αναγραφεται κ στην αποδειξη και επισης να μου πει αν υπαρχει τιμοκαταλογος απο τον Σφακιανακη ο οποιος να οριζει την τιμη για τον προγραμματισμο....μου απαντησε οτι αυτα τα ξερει μονο ο μαστορας ,ο οποιος ελειπε με αδεια κ ειχε παρει μαζι του και το λαπτοπ της σουζουκι ,αρα η δουλεια δεν θα μπορουσε να γινει...καταλαβες?καταλαβα!

σημερα λοιπον 7/1 ξαναπηρα τηλεφωνο...ξαναειπα το παραμυθι με τις αποδειξεις κ τον τιμοκαταλογο κ η απαντηση ηταν....ο προγραμματισμος κοστιζει 30€ και τα υπολοιπα ελα και θα τα βρουμε απο κοντα! προσπαθησα να επιμεινω αλλα ο τυπος βιαζοταν να μου κλεισει το τηλεφωνο (προφανως ειχαν δουλεια...φανταζομαι)

δικο μου συμπερασμα: ταριφα για τον προγραμματισμο δεν υπαρχει...αν εισαι γνωστος του μαστορα προγραμματιζεις με κανα 10αρικο....αν εισαι κανας πριξ@ρχιδ@ς δινεις 30αρι+ και αν θες κ αποδειξη μπορει να πληρωσεις κ κανα 10αρικο καπελο.
θα ηθελα αυτη την κουβεντα να την κανω κατ'ειδιαν με τον μαστορα κ οχι μεσω τηλεφωνου...αλλα οι ωρες της δουλειας μου δεν το επιτρεπουν και τα Σαββατα που μπορω ειναι ανοικτες μονο οι εκθεσεις του σφακιανακη κ οχι τα συνεργεια.
αυτα απο εμενα...οποιος θελει το παει και ενα βημα παρακατω! kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Ιαν 2013, 22:48

παιδιά να ρωτήσω κάτι?
Θέλω και εγώ να βγάλω ένα ακόμη extra.
Πόσοι μαζευόμαστε για να ρωτήσουμε τι πακέτο τιμή θα πάρουμε για 3 ή 4 κλειδιά για το προγραμματισμό?
Θα ρωτήσω και τι τιμή μπορούμε να αγοράσουμε τα κλειδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 02:02

νικο κ εγω μεσα με ενδιαφερει γιατι εχω ενα κ ανχωνομαι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 13:20

λοιπόν έκανα μία μικρή έρευνα αγοράς και βρήκα 2 κλειδαράδες που κόβουν και προγραμματίζουν δικό τους κλειδί, από τον ένα έχω ήδη τιμή στα 55 ευρώ εφόσον έχετε το κλειδί του προγραμματισμού που πήρατε τη μηχανή (2 κλειδιά+κλειδί) και εάν δεν υπάρχει στα 70 ευρώ χωρίς να αγοράσουμε εμείς τα κλειδιά.

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 $%28KGrHqZ,!rIFBPEznIkCBQmff3Ei+w~~60_1


Περιμένω και τηλ. από τον άλλο και ενημερώνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 13:30

και ο 2ος μου έδωσε τιμή και χωρίς να πάμε το κλειδί προγραμματισμού
παρά μόνο με το κλειδί που έχουμε στα 50 ευρώ και 61,50 με φπα
τα υπόλοιπα με πμ μην έχουμε καμμιά λίστα και από εδώ eleison fafoutis

εγώ λέω να πάω
ενημερώστε με εάν σας ενδιαφέρει να πάμε όλοι μαζί
του είπα για 3 με 4 τμ
Και Σάββατο ανοικτά


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nktr στις Σαβ 12 Ιαν 2013, 18:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 13:52

Νίκο έχει αυτός κλειδιά suzuki after σαν του ebay δηλαδή? (ο πρώτος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 14:02

kentaurosk8 έγραψε:
Νίκο έχει αυτός κλειδιά suzuki after σαν του ebay δηλαδή? (ο πρώτος)



ναι και ο 2ος όμως όχι κενό
από ότι μου είπε και με chip
και θα το προγραμματίσει

Από χρόνο: κανένα μισάωρο για τα 4 θα το φάμε


*το απόγευμα θα έχω απάντηση και από εξουσιοδοτημένο Suzuki
μόνο το κλειδί όντως έχει 50,75 ευρώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 14:26

για μαθε οντως χρεωνουν εξτρα για προγραματισμο η ειναι μεσα στην αρχικη τιμη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 14:47

kostaskr6 έγραψε:
για μαθε οντως χρεωνουν εξτρα για προγραματισμο η ειναι μεσα στην αρχικη τιμη?

για τις τιμές που σου έδωσα είναι τελειωμένη τιμή με κλειδί, χάραξη και προγραμματισμό.
Η τιμή από εξουσιοδοτημένο είναι 50,75 ευρώ + προγραμματισμό που περιμένω τιμή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 15:49

Γεια μα δουμε και εγω με ενα ειμαι μονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιαν 2013, 20:31

νικο φανταζομαι οτι ο κλειδαρας σου ειναι στον πειραια...
οποιος ψηνεται να κανονισουμε το σαββατο καφεδακι στα μερη σας και μετα προγραμματισμο για το γ@μοκλειδι!
αν δε ψηνεστε ανταλασουμε τη διευθηνση και το τηλεφωνο του κλειδαρα με πμ για να κατεβω μονος μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 02:16

σωστο κ αυτο η αν ειναι ελατε την παρασκευη για καφε κ το κανονιζουμε Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 10:16

καλημέρα
Αυτόν που βρήκα είναι Αθήνα στην Ομόνοια.
Βρήκα και ένα ακόμα στον Άλιμο.
Θα περάσω σήμερα από Άλιμο που είναι στο δρόμο μου και ενημερώνω.
Λέω να πάω να βγάλω ένα δικό μου να δω εάν είναι όλα οκ και προχωράμε.
Αλλιώς πάμε μία και έξω στην Ομόνοια το Σάββατο και τελειώνει το θέμα εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Ιαν 2013, 18:20

μετά από ψάξιμο στο δίκτυο και τηλεφωνήματα έκανα επίσκεψη σε τρία καταστήματα με κατασκευή κλειδιών και πήγα να βγάλω ένα δοκιμαστικό ότι όλα θα πάνε όπως ακριβώς περιμένουμε και :
πιστεύω ότι βρήκα αυτό που ακριβώς θέλουμε, σωστό επαγγελματία με στοκ κλειδιά και ποιότητα κλειδιού ακριβώς όπως το γνήσιο. Χωρίς να πάω τη μοτό από εκεί μου το έφτιαξε τέλειο και το δοκίμασα όπου και το αναγνώρισε απευθείας όπως το γνήσιο και φυσικά πήρε μπροστά.
Κλειδί, κόψιμο, τσίπ και συγχρονισμός immobilizer μας έκανε ακόμα καλύτερη τιμή 45 ευρώ +φπα.
Είναι ο 2ος που βρήκα και στο κέντρο της Αθήνας. Βγάζει για όλες τις μάρκες μοτοσυκλετών με ίδιο κλειδί όπως το γνήσιο και αυτοκινήτων επίσης.

http://www.immobilizerkeys.gr/categories.php?catid=2

Αριστοτέλους 1 - 10432 Αθήνα Τηλ. 210 5233558 Fax 210 5230125
χάρτης: https://maps.google.gr/maps?q=%CE%91%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%82+1,+%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1,+%CE%9A%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82+%CE%A4%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CE%B1%CF%82+%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CF%8E%CE%BD&hl=el&ie=UTF8&ll=37.985399,23.727078&spn=0.005826,0.009645&sll=37.993406,23.72904&sspn=0.023303,0.038581&hnear=%CE%91%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%82+1,+%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1,+%CE%9A%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82+%CE%A4%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CE%B1%CF%82+%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CF%8E%CE%BD&t=m&z=17

Ζητάτε το Βασίλη και τον έχω ενημερώσει σχετικά με το φόρουμ και θα του στείλω να δει και το θέμα.
Αυτά από μένα, ελπίζω να βοήθησα και να το προχώρησα το θέμα παρακάτω
Καλή συνέχεια



βρείτε ομοιότητες και διαφορές Very Happy

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 P1120039e
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Ιαν 2013, 20:34

thanx νικο για το ψαξιμο mprabo
τη δευτερα θα παω να κοψω κ γω ενα και θα σας πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Ιαν 2013, 18:06

τελικα χθες προλαβα και πηγα.
ο κλειδαρας(Βασιλης) ειναι σωστος επαγγελματιας και εκανε καλη δουλεια ,επισης ειναι ενημερος για το φορουμ και μας περιμενει.
το κλειδι που εκοψα ειναι ιδιο με το μαμα και δουλευει μια χαρα.

επισης μου ειπε οτι αν καποιος απο εμας χασει ολα του τα κλειδια ,ακομα και τοτε μπορει να μας κοψει καινουργια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Ιαν 2013, 20:48

Aristosk8 έγραψε:
τελικα χθες προλαβα και πηγα.
ο κλειδαρας(Βασιλης) ειναι σωστος επαγγελματιας και εκανε καλη δουλεια ,επισης ειναι ενημερος για το φορουμ και μας περιμενει.
το κλειδι που εκοψα ειναι ιδιο με το μαμα και δουλευει μια χαρα.

επισης μου ειπε οτι αν καποιος απο εμας χασει ολα του τα κλειδια ,ακομα και τοτε μπορει να μας κοψει καινουργια!

ωραίος ο Αρίστος !!! cheers



spam on:
γιατί ξέχασα να ενημερώσω.....
απ΄έξω τι γινόταν στη πασαρέλα...??? Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Jason fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Ιαν 2013, 02:24

Aristosk8 έγραψε:
τελικα χθες προλαβα και πηγα.
ο κλειδαρας(Βασιλης) ειναι σωστος επαγγελματιας και εκανε καλη δουλεια ,επισης ειναι ενημερος για το φορουμ και μας περιμενει.
το κλειδι που εκοψα ειναι ιδιο με το μαμα και δουλευει μια χαρα.

επισης μου ειπε οτι αν καποιος απο εμας χασει ολα του τα κλειδια ,ακομα και τοτε μπορει να μας κοψει καινουργια!


ποσα σου πηρε 45?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια   Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Φεβ 2014, 18:33

έιχες κάρτα απ το ιμομπιλαιζερ μαζί σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πληροφοριες σχετικα με τα κλειδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ερωτηση σχετικα με κλειδια.
» πληροφοριες για αγορα αναρτησης
» Θελω πληροφοριες για την πιστα σερρων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com