Greek GSX-R forum
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_l103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_c103η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR

Πήγαινε κάτω 
+43
ΓρηγόρηςΚ2
gsxrk71000
noodles
frozen
boutser
spiros1100
dimmoy
rsv4aprc
busa respect
tati
ripper
Vasilis Bourlokas
demk6
platonas
spyros_k6
stam911
fotis_rizla
Nitoras
Georgio
spastos
abrestas
andRewR
sxlogo
SuzukaK4
babis k8
Sotoner
Black Eagle
magfaria
maikstain
kostaskr6
chris8790
giannisp
louk6
κολτρέϊν
Aristosk8
Miou
k8 600 kk
T.R.E
kostaskk
kontos 750
tsasbi
TheoDo R
ghost
47 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΔευ 14 Ιαν 2013, 19:11

Απο τη πλευρα μου εγω περσυ ειχα πει θα ερθω και δε μπορεσα λογο δουλειας αλλαγης προγραμματος... ενω τα ειχα ολα κανονισμενα... και απο μερος μου ακυρωσα μαζι με μενα αλλους δυο που θα ερχοντουσαν (εκτος φορουμ) θελω να ερθω φετος μιας και το γουσταρα ασχημα ολο αυτο... Αλλα για ναυπλιο και κατω λιγο δυσκολο για μας που ειμαστε Θεσ/νικη γιατι τα χιλιομετρα ειναι απλησιαστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΔευ 14 Ιαν 2013, 19:29

gsxr gsxr Μεσα. Ελπιζω μονο τα οικονομικα μας να ειναι καλα μεχρι τοτε γιατι αλλιως μας βλεπω πανελληνια στο cafe de sol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΔευ 14 Ιαν 2013, 20:01

προτεινα την Λευκαδα στην αρχη γιατι ειναι το μοναδικο μερος που Αθηναιοι, Βορειοι και Νοτιοι θα κανουμε τα
ιδια χιλιομετρα περιπου (360-380)...εξαιρουνται οι Πατρινοι και φυσικα οσοι ειναι σχετικα κοντα στην Λευκαδα.
το μοναδικο πραγματικα κεντρικο μερος για ολους ειναι καπου κοντα στην Αθηνα, πραγμα που σημαινει οτι οσοι
μενουν στην πρωτευουσα δεν θα κανουν καθολου χιλιομετρα...προσωπικα με συμφερει να γινει οπουδηποτε στην
Πελοποννησο αλλα αυτο θα ειναι αποτρεπτικο για οσους θελουν να ερθουν απο Θεσσαλονικη...η μεγαλυτερη
μονοημερη που εχω κανει ειναι αυτή αλλα μιλαμε για εργενικες εποχες που καρυδωνα το γκαζι πιο αφοβα και
που δεν με ενοιαζε να ξερναει ευρω η εξατμιση, αλλα και παλι ξεκινησα 05:30 το πρωι και γυρισα στο σπιτι μου
μετα τα μεσανυκτα...θελω να πω οτι για οσους μενουν πιο βορεια απο την κεντρικη Θεσσαλια, η Πελοποννησος
ειναι μαλλον αδυνατη...απο μενα Λευκαδα για την ψηφοφορια και ημερομηνια αδιαφορη αρκει να ειναι Σαββατο
ή Κυριακη αν και οπως ειπα στην αρχη, θ' ακολουθησω σε οποιοδηποτε προορισμο αποφασιστει τελικα... beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Ιαν 2013, 11:16

βαγγελη δεν εισαι ο μονος που ειπε οτι θα ερθει και δεν ηρθε...λογικο να τυχει κατι και να μην μπορει καποιος....
αλλα να μην λεμε 8 ατομα οτι θα ερθουν κανονιζουμε μερος να βολευει, να ερχομαστε 16 ατομα απο αθηνα ο τρελοκωστας (ghost) απο καλαματα και στο τελος ερχονται 2 με 3 ατομα απο πανω....
και εγω ειμαι υπερ να βρουμε μερος να βολευει και τους βορειους αλλα να δουμε την συμμετοχη και αποφασιζουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andRewR
Normal gixxer
Normal gixxer
andRewR


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 313
Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Ιαν 2013, 15:10

Μεσα κι εγω ειμαι....
Συμφωνω και για Πελοπόνησο και θα προτεινα Αθηνα-Καλαματα-Σπαρτη-Αθηνα (να κάνουμε κυκλικες κινήσεις!).

Αν δε γινει αρχες καλοκαιριου θα μπορουσαμε να το κανουμε Αθηνα-Σπαρτη-Γυθειο και επιστροφή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Ιαν 2013, 15:16

Δεν είναι η δόξα,
δεν είναι τα λεφτά,
είναι του δρόμου η χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Ιαν 2013, 18:02

magfaria έγραψε:
Δεν είναι η δόξα,
δεν είναι τα λεφτά,
είναι του δρόμου η χαρά.



...κ της καλης παρεας να προσθεσω file



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Ιαν 2013, 21:14

παντως το καλαματα - σπαρτη ειναι κολασμενη διαδρομη .....+1 απο εμενα

κοντε ετοιμασου να πεταξεις eyro απο την εξατμιση ....
τερμα θα πηγενουμε ..... gun rider


xaxa xaxa


______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Ιαν 2013, 00:01

Οχι που θα παμε οικογενειακα εμεις...χε
Ο κουκος αηδονι θα μας βγει... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Ιαν 2013, 16:51

εχεις fraga εσυ ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Ιαν 2013, 22:29

Μεσα και εγω αν ταιριαξουν οι ημερομηνιες λογω βαρδιων θα ενημερωσω για το ποιες βολευουν....
τωρα για το που να παμε, αποψη μου ειναι να αποφυγουμε διαδρομες με κλειστα επαρχιακα κομματια σκοπος της πανελληνιας ειναι να περασουμε μια μερα ολοι μαζι να κανουμε τον χαβαλε μας και να γυρισουμε σωοι πισω.
10-15 μηχανες να κυνηγιουνται σε στροφιλικια δεν ειναι και οτι καλυτερο, εχουμε ολο τον υπολοιπο χρονο γιαυτα!!! (αποψη μου παντα)
η καλαμματα μου ακουγετε καλος προορισμος μια και εχουμε και τον Φωτη να μας κανονισει και να φαμε και να πιουμε καλα.
οτι αποφασισετε μεσα ειμαι παντως!!!!
ΝΑΙ ΡΕ ΜΕ ΤΟ VARADERO.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Ιαν 2013, 01:12

Ακη ηρωα...εσενα και αν δεν θα σου βγει κρουαζιερα το ταξιδι...χε
Θυμαμαι περυσι τα φουλαρισματα σου στο βενζιναδικο...
Θα συμφωνησω μαζι σου...καλα ειναι να παμε με ασφαλεια και με εναν σχετικα καλο ρυθμο.οποιος θελει κυνηγητο δεν νομιζω οτι θα ειναι οτι καλυτερο.ειδικα αν μαζευτουμε αρκετα μηχανακια.
Με το καλο να το κανονισουμε και να γινει με οσο δυνατο ασφαλεστερο τροπο για να γουσταρουμε ολοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Ιαν 2013, 01:15

Ξεχασα να γραψω...Ακη κανε τραμπα με τον σταιν στην διαδρομη....η με εμενα που ειμαι δυο μετρα και το καταφερνω το βαραντερο. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Ιαν 2013, 01:19

Αλεξ δεν εχω στον ηλιο μοιρα...μαντηλι να κλαψω,δεν εχω 999 ευρα για να τα κανω 1000 κτλ....γ@@@ω την εφορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Ιαν 2013, 19:44

μεσα και εγω. ας ελπισουμε να πανε ολα καλα φετος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Ιαν 2013, 19:51


10-15 μηχανες να κυνηγιουνται σε στροφιλικια δεν ειναι και οτι καλυτερο, εχουμε ολο τον υπολοιπο χρονο γιαυτα!!!


Ακη δεν κανουν ΠΟΤΕ τετοια πραγματα..για αλλους θα μιλας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Ιαν 2013, 20:12

Απο απο πανω δεν ειναι κανεις ψημενος.??? μονο εγω???
scratch scratch toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 16:59

Ελα λέμε.....το ξεχάσαμε το θέμα;;;;;
Δεν σας βλέπω πολύ ζεστούς!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 17:27

kontos 750 έγραψε:
Ελα λέμε.....το ξεχάσαμε το θέμα;;;;;
Δεν σας βλέπω πολύ ζεστούς!!!!!!



oooyes oooyes oooyes

Ελα να μαζευομαστε λεμε... win



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 17:49

Αυτό δεν είναι πανελλήνια ρε μάγκες μοιράστε λίγο τα χιλιόμετρα να έρθει και κανένα παλικάρι από Θεσσαλονίκη. Άλλος 450 χλμ και άλλος 1460 χλμ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 17:54

Georgio έγραψε:
Αυτό δεν είναι πανελλήνια ρε μάγκες μοιράστε λίγο τα χιλιόμετρα να έρθει και κανένα παλικάρι από Θεσσαλονίκη. Άλλος 450 χλμ και άλλος 1460 χλμ lol!

εσυ ετσι και αλλοιως δεν θα εχεις μηχανη ρε φιλε .... tongue



περα απο την πλακα περισυ την καναμε την βολτα προς τα πανω και δεν ηρθε κανενας απο πανω ...
παρολο που ειχε εκδηλωθει μια "μικρη διαθεση" ... αμα τωρα μερικοι απο τους βορειους εκδηλωσουν ενδιαφερον
γιατι οχι να κανονισουμε και προς τα πανω...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 18:33

Miou έγραψε:
Georgio έγραψε:
Αυτό δεν είναι πανελλήνια ρε μάγκες μοιράστε λίγο τα χιλιόμετρα να έρθει και κανένα παλικάρι από Θεσσαλονίκη. Άλλος 450 χλμ και άλλος 1460 χλμ lol!

εσυ ετσι και αλλοιως δεν θα εχεις μηχανη ρε φιλε .... tongue



περα απο την πλακα περισυ την καναμε την βολτα προς τα πανω και δεν ηρθε κανενας απο πανω ...
παρολο που ειχε εκδηλωθει μια "μικρη διαθεση" ... αμα τωρα μερικοι απο τους βορειους εκδηλωσουν ενδιαφερον
γιατι οχι να κανονισουμε και προς τα πανω...
Οκ πάω πάσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 18:55

ασε τα πασο και τα ρεστα και πες : εσυ θα ερθεις εαν ανεβουμε καπου στην μεση ??

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nitoras
Normal gixxer
Normal gixxer
Nitoras


Άντρας Όνομα: : Νώντας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 366
Αγωνιζόμενος : PokerStars
Hμερομηνία εγγραφής : 21/01/2013

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 19:21

Sotoner έγραψε:
Και γώ μέσα είμαι..πώς είναι άλλωστε δυνατόν να λείπει ο σοτονερ....χαχαχαχα
όπου να ναι παίδες αλλά και για Καλαμάτα που πέταξε κα΄ποιος το ψήνω πιο πολύ μιας που μου έχει μείνει αποθυμένο λόγω του οτι πέρασα φοιτητης και ποτε δεν πηγα...Μόνο στο ΤΕΙ εφτασα..την πόλη δέν την είδα καθόλου..

Δέν μπορώ μόνο 10-11-12 Μαιου γτ εχει παγκοσμιο συνεδριο tattoo και πρεπει να παω.Όποτε άλλοτε θέλετε.

Sotoner δουλεύεις σε κάνα studio μήπως?

ontopic :για μονοήμερη μέσα και εγώ.για παραπάνω δε παίζει έχω σκυλιά και γυναίκες,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR   3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Φεβ 2013, 19:47

Για να μην λέμε τα ίδια!περυσι αναβηκαμε από Αθήνα και ο Κώστας ghost του έγινε ο πισινος κόντρα πλακέ για να έρθει από Καλαμάτα -Αθήνα -Λαμία με την περισσότερη διαδρομή να την κάνει μόνος του.αναλογα την συμμετοχή λοιπόν κανόνι ζούμε και το μέρος.αλλα αλλιώς είναι να λένε ότι θα έρθουν 10 άτομα από κάπου και στο τέλος να είναι 3.σιγουρα απώλειες θα υπάρχουν λόγο δουλειάς κτλ.εγω πέρυσι πέρασα πολύ όμορφα γουσταρα την παρέα και θα ήθελα να το ξανά προσπαθήσουμε με πιο πολύ κόσμο όπως και αλλά club κάνουνε. Οι καιροί είναι δύσκολοι αλλά ΑΣ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 6η πανελληνια συναντηση GIXXER
» Πανελλήνια Συνάντηση Gixxer 2014
» 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com