Greek GSX-R forum
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_l10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_c10Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Η μεγαλη αποφαση....

Πήγαινε κάτω 
+9
spyros_k6
mistiriodis_tsantakias
T.R.E
Miou
Gixxerm@n
tasos1984
mitsos
Nitoras
vaggant
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Ιαν 2013, 02:58

Gixxerm@n έγραψε:
λίγο πιο νωρίς να το έλεγες....................πριν από κανα 2μηνο υπήρχε αυτό...την έστελνε Ελλάδα με usps με 70$ μεταφορικά....κρίμα


μια άλλη εδώ κι εδώ

βέβαια αν σου στέλνει με πιο φθηνά μεταφορικά την διπλή ti-force που σου προτείναν παραπάνω εννοείται πως είναι πιο συμφέρουσα αγορά

και για τους brocksάκηδες αυτή
είναι η μόνη απο αυτή την εταιρία που μου ψιλοαρέσει αλλά σε αυτά τα λεφτά βρίσκεις πολύ καλύτερες κατά τη γνώμη μου...

Συμφωνω για την τιμη περι Brocks,πανακριβη!Τα λεφτα που θα διαθεσω θα ειναι οτι παρω απο τα διμπουκα,αν και εφοσον πουληθουν στα λεφτα που θελω συν οτι "ψιλα" εχω μαζεψει..Σ'ευχαριστω παντως και για τις προτασεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μεγαλη αποφαση....   Η μεγαλη αποφαση.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Ιαν 2013, 03:03

maikstain έγραψε:
παιδια μη λετε χαζομαρες αμα δεν ξερεται.οι brocks δουλευουν μια χαρα και σε μη πρησμενα μηχανακια + οτι εχεις και μια καλη βαση για τουμπανιασμα.απο ηχο εμενα προσωπικα με ικανοποιουν κ φυσικα αν καπια στιγμη το βαρεθω του κοτσαρο εναν σιγαστηρα με μερικα ευρο και ειμαι οκ.στο φλεγον ζητημα τωρα αν δουλευουν,πριν ειχα την r77 usa ολοσωμη,καμια σχεση 5 σκαλες ανωτερη η brocks.στην δυναμομετριση που καναμε σε σχεση με του φιλου του αριστου που ειναι τα ιδια μηχανακια ημουν παντου πιο γεματος και στο τελος ξεμιταγε η αρατα λογο προγραμματος(το δικο μου ειναι λιγο πλουσιο ψιλα).βεβαια το ριθμησμα του αριστου το εκανε ο βαγιας και το δικο μου το εκανα εγω fafoutis
η γνωμη μου brocks και τα μιαλα στο μιξερ Twisted Evil
Υ.Γ. φυσικα κ υπαρχουν τιτανιο brocks.... hallo

Ετσι ετσι,ανοιξε μου τα ματια και βαλε τα μυαλα μου στο μιξερ!!!! xaxa xaxa xaxa
Ποια Brocks φορας,την κοντη η με κανονικο τελικο?Εχω δει μια alien head,τι γινεται μ'αυτη,εχεις καμια ιδεα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
 
Η μεγαλη αποφαση....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» υπερ της Γερμανιας η αποφαση της Χαγης
» λοιπον το πηρα αποφαση θα τρεξω αγωνα.
» Μεγαλη σκαλα / σινιαλο σε Κ6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com