Greek GSX-R forum
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+18
lotinia
Sotiris S
blade 750
papagym
κολτρέϊν
DENNIS
crockh2001
gsxr1000nitro
T.R.E
gsxr1000k7
JIMK7
gixxermak
GIXXERAKIAS
Hamamatsu
nikojim
r6_lightech
nasos-v
gat0s
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουλ 2009, 20:50

Απλά είναι τέλειες!!! :dfadf:

______________________________________________________
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Ae255310

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Sotiris S
Jr.gixxer
Sotiris S


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Αχαρναι
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 14
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 03 Ιουλ 2009, 21:30

Aπλα απιστευτες... πανεμορφες...τελειες...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 04 Ιουλ 2009, 00:22

Ωραιο φιλε :darg: αλλα τραβα μια φωτο με ολοκληρο το μηχανακι να το καμαρωσουμε καλυτερα :erverv:

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 10p7ousΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icnsl4ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 2dhxn3kΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 2lbdx0jΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 04 Ιουλ 2009, 09:03

JIMK7 έγραψε:
Ωραιο φιλε :darg: αλλα τραβα μια φωτο με ολοκληρο το μηχανακι να το καμαρωσουμε καλυτερα :erverv:

+1000

παρολο που το εχω δει στης σερρες τον μαρτιο!

απλα πανεμορφες οι ζαντουλες!!!

______________________________________________________
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 DgnfjaΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 X3ww74ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 25k1wusΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 2nqcwidΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 12:52

Για τις ζάντες δεν συζητώ καν....καύλα.Μπορείς επίσης ρε φίλε να μου πείς πως λέγονται οι δαγκάνες σου(μοντέλο εννοώ) και πόσο και από που τις πήρες?Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXR-K8
Normal gixxer
Normal gixxer
GSXR-K8


Άντρας Όνομα: : MAKHS
Τόπος : KOΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Αγωνιζόμενος : OXI
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 13:12

ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΕΣ!ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΠΗΓΑΝ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 13:36

Αγρατζούνιστες εύχομαι και να τις χαρείς όπως θές Wink

Εγώ θα επιμείνω με PVM στο σουζούκι μου... τώρα που καθάρισα και με το θέμα φρένων υπολογίζω τέλος του χρόνου να βάλω πάνω ένα σετάκι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
Psiou
Jr.gixxer
Psiou


Θηλυκό Όνομα: : Πσίου
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 13:50

Very Happy

είναι πολύ όμορφες μπράβο, μεγειές, μεγειές!! :iobds:

καλορίζικες και αγρατζούνιστες!!!

sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 14:49

lotinia έγραψε:
Μπορείς επίσης ρε φίλε να μου πείς πως λέγονται οι δαγκάνες σου(μοντέλο εννοώ) και πόσο και από που τις πήρες?Ευχαριστώ προκαταβολικά.


Οι δαγκάνες του είναι οι HPK. Τώρα τιμή υπολόγισε ψάχνωντας κοντά +/- στο 1000ρικο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 15:02

Τις M4 HPK 30-34mm πιστονάκια καινούργιες θα τις βρείς 1200-1500E
Tις P4 34mm 750-900Ε (Ducati 1098 - KTM RC8R κλπ)

Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 15:15

lotinia έγραψε:
Για τις ζάντες δεν συζητώ καν....καύλα.Μπορείς επίσης ρε φίλε να μου πείς πως λέγονται οι δαγκάνες σου(μοντέλο εννοώ) και πόσο και από που τις πήρες?Ευχαριστώ προκαταβολικά.

πηρες την απαντηση απο τον φιλο DimSTriple.
Η δαγκανες ειναι M4 HPK 30-34mm.
Η τιμη που τις πηρα βεβαια ειναι αλλη την οποια δεν μπορω να πω γιατι στο μελλον ισως τις πουλησω.
Αν τις πουλησω ο τυχερος που θα τις παρει θα τις παρει φτηνα παντος.
Ευχαριστω παντος για τα καλα λογια ολονων.Μακαρι να βρεθω με καποιον απο σας να το παρει μια βολτα Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 16:33

Αυτές είναι monobloc οι δαγκάνες όπως οι P4?Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 17:05

lotinia έγραψε:
Αυτές είναι monobloc οι δαγκάνες όπως οι P4?Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Οχι δεν ειναι monobloc.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!   ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουλ 2009, 17:06

Ανεστη αυτο που κανεις ΔΕΝ ειναι σωστο :srgsr: Εμεις που θελουμε ζαντες και δεν μπορουμε να παρουμε τι θα κανουμε???? εε??
Καλοταξιδες, να τις χαρεις και να τις χαιρεσαι για παντα :darg: :darg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΟΛΗΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΖΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Καινουρια Ελαστικα
» Προσοχη στα καινουρια ελαστικα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ :: ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com