Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
JIMK7
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
nasos-v
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
T.R.E
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
Leroy
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
ripper
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Poll_r10 

 

 ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13

Πήγαινε κάτω 
+75
k8 600 kk
stoui
johnkapin
geo k10
ivan93
kentaurosk8
JIMK7
krosfala
RIGO
zed660
enchanter
breakdancer
No Cash
tsasbi
Lelos69
petros67
leontas
x4m3n0s
susukakiask7
Batzio
amstaff
Nitoras
goctor
maikstain
Black Eagle
sak1s20zuki
Koliolios
nikolhs1
gsxr power k8
drakos j.
Vortex
george k6
Zuki
panikas
spyroszx
κολτρέϊν
sxlogo
lotinia
gphellas
potis
Big Daddy
georgeIII
Hlektrologos
bagos
pakis
Chrisk6
kouzinas
kontos 750
platonas
achilles_r
kostaskr6
GIXXERAKIAS
DrIoannis
kapnias
dimmoy
chrivas
theatiss
Georgio
noodles
Gixxerm@n
Leroy
TheVeteran
Miou
boutser
louk6
black diamond
giannis_suzuki
totoulis
Darksoul
FLASKAS
Schumi
giannisK6
sfikaaa
mistiriodis_tsantakias
Sotoner
79 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 05 Δεκ 2013, 17:49

παιδες πηγε κανεις στον σκουρτα???
εχω παει πριν πολλες μερες και ακομα περιμενω να με παρει τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 05 Δεκ 2013, 18:03

totoulis έγραψε:
παιδες πηγε κανεις στον σκουρτα???
εχω παει πριν πολλες μερες και ακομα περιμενω να με παρει τηλ.
περιμενε ρε μην βιαζεσαι .... χαλαραααααα
λες και ειναι τπτ σημαντικο να εχεις φρενα στο μηχανακι ...



μπορει να μην βρισκει τα γυαλια του και να μην βλεπει τα κουμπια στο τηλ ... lol! 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 05 Δεκ 2013, 21:21

παιδες εμενα εχει στρωσει σε μεγαλο βαθμο η αισθηση σε σχεση με το πως ηταν οταν μου την αλλαξε....

οντως εχει καλυτερο φρεναρισμα τωρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 05 Δεκ 2013, 21:28

Εγω πρεπει να τρεχω απο Πατρα Αγρινιο για να κανω την ανακληση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 05 Δεκ 2013, 22:09

Δλδ ρε Πλατωνα σε εμας τι αλλαζει ; Ολο το συστημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠεμ 05 Δεκ 2013, 22:38

εμενα παντως κ εξαερωσεις που του κανω,δε σταματαει με τπτ,που υποτιθεται ειναι πιο ελαφρυ απο ενα 1000!πηρα το κ9 του κολητου κ επαθα πλακα με τα φρενα!
τριτη πρωι αν δε ριξει κανενα χιονι,θα ειμαι στον "νοτη",στις 9 το πρωι.θελει 2 ωρες λεει..Suspect Suspect  αν βρισκεται κανεις εκει γυρω κ θελει,ας κανει καμια σταση να κανει παρεα σε εναν ταλαιπωροLaughing Laughing Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drakos j.
Normal gixxer
Normal gixxer
drakos j.


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 140
Αγωνιζόμενος : προσπαθώ στο playstation
Hμερομηνία εγγραφής : 22/09/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 00:09

ο μαστωρας μου εδωσε και το δικο μου αρ. πλαισιου.κλασικα ειναι και το δικου μου μεσα αλλα το θεμα ειναι το θα του την στηλουν σε 10 μερες.και ο λογος ειναι γιατι κανουν απογραφη-καταμετρηση στην αποθηκη τους και δεν στελνουν τιποτα(ετσι του ειπαν)
ισχυει κατι τετοιο σε κανεναν τοση καθυστερηση?παντος ο μαστωρας μου, μου ειπε οτι δεν προκειτε να μην την στειλουν την τρομπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr power k8
Normal gixxer
Normal gixxer
gsxr power k8


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 00:13

γιαννη σε ποιον πηγες??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drakos j.
Normal gixxer
Normal gixxer
drakos j.


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 140
Αγωνιζόμενος : προσπαθώ στο playstation
Hμερομηνία εγγραφής : 22/09/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 00:21

εχεις pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolhs1
Normal gixxer
Normal gixxer
nikolhs1


Άντρας Όνομα: : nikolhs
Τόπος : Λουτράκι
Αριθμός μηνυμάτων : 52
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 27/08/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 11:14

Οκ και εγώ.
Πήρα τηλ. τη Δευτέρα στον Σφακιανάκη_Συγγρού 19, με ειδοποίησαν την Τρίτη και χτες πήγα και με τακτοποίησαν. Άλλαξαν την τρόμπα και ντίζα γκαζιού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 13:02

giannis_suzuki έγραψε:
παιδες εμενα εχει στρωσει σε μεγαλο βαθμο η αισθηση σε σχεση με το πως ηταν οταν μου την αλλαξε....

οντως εχει καλυτερο φρεναρισμα τωρα....
Επειδη μου ήρθε και εμένα η επιστολή της ανάκλησης λέω να το δοκιμάσω μπάς και έχω καλύτερο φρένο (γιατί πρόβλημα δεν έχει κανένα η δική μου τρόμπα).Γιά να δούμε....αν όμως γίνει χειρότερο το φρένο θα τους πάρει ο @##@λος.lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 14:09

Παίδες την έκανα...Ποτηράκι τρόμπα και υγρά+ ότι ήταν κολλημένα τα εμβολάκια στις δαγκάνες και μου τα έφτιαξε χωρίς καμία επιβάρυνση...ο τύπος με κέρδισε!ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 14:14

τα εμβολα στις δαγκανες ηταν κολημενα γιατι δεν τα καθαριζεις οταν αλλαζεις τακακια ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 14:16

nikolhs1 έγραψε:
Οκ και εγώ.
Πήρα τηλ. τη Δευτέρα στον Σφακιανάκη_Συγγρού 19, με ειδοποίησαν την Τρίτη και χτες πήγα και με τακτοποίησαν. Άλλαξαν την τρόμπα και ντίζα γκαζιού.
την ντιζα γκαζιου γιατι? ειναι κ αυτη στην ανακληση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 15:58

Sotoner έγραψε:
Παίδες την έκανα...Ποτηράκι τρόμπα και υγρά+ ότι ήταν κολλημένα τα εμβολάκια στις δαγκάνες και μου τα έφτιαξε χωρίς καμία επιβάρυνση...ο τύπος με κέρδισε!ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!!!
Εμένα μου είπε οτι τα εμβολακια μου έχουν μάκα και οτι για να καθαριστούν βγαίνουν κάτι λαστιχακια και δεν ξαναμπαίνουν και αυτά κοστίζουν 180 ευρώ.Παίζει να είναι τπτ από όλα αυτά αλήθεια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 16:00

14 νοεμβρη ειχα παει στο σκουρτα και εκανα αιτηση κι εγω για να μου αλλαξουν την τρομπα. εχουμε 6 και ακομα τιποτα. ενταξη ειπαμε απο hong kong τι φερνουν.... κριμα... μπορω να παω σε καποιο αλλο μαγαζι να κανω ξανα αιτηση η πρεπει αναγκαστικα εκει να την αλλαξω τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 16:09

lotinia έγραψε:
Sotoner έγραψε:
Παίδες την έκανα...Ποτηράκι τρόμπα και υγρά+ ότι ήταν κολλημένα τα εμβολάκια στις δαγκάνες και μου τα έφτιαξε χωρίς καμία επιβάρυνση...ο τύπος με κέρδισε!ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!!!
Εμένα μου είπε οτι τα εμβολακια μου έχουν μάκα και οτι για να καθαριστούν βγαίνουν κάτι λαστιχακια και δεν ξαναμπαίνουν και αυτά κοστίζουν 180 ευρώ.Παίζει να είναι τπτ από όλα αυτά αλήθεια;


nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono 
θα σου ελεγα να μην ξαναπατησεις σε αυτον που στο ειπε ...
ασε οτι μπορω να στα κανω εγω με τα μισα λεφτα .... lol! lol! lol! 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 17:46

gphellas έγραψε:
14 νοεμβρη ειχα παει στο σκουρτα και εκανα αιτηση κι εγω για να μου αλλαξουν την τρομπα. εχουμε 6 και ακομα τιποτα. ενταξη ειπαμε απο hong kong τι φερνουν.... κριμα... μπορω να παω σε καποιο αλλο μαγαζι να κανω ξανα αιτηση η πρεπει αναγκαστικα εκει να την αλλαξω τωρα?
ρε μαν λιγο υπομονη κ γω περιμενω απο τον σακη π μαι κολληταρι τι να κανω ν παω αλλου??λιγο υπομονη ολοι θα παρουν....win 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koliolios
Normal gixxer
Normal gixxer
Koliolios


Άντρας Όνομα: : Koliolios
Τόπος : Πόρτο Ράφτη/Σαντορίνη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 123
Hμερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 18:16

Εμενα μου ειπαν οτι δεν είναι μεσα το δικο μου! Αλλα μ@λ@κιστικα εδωσα την αδεια μου σε ενα τοπικο συνεργείο την έστειλε σε ενα γνωστο του εξουσιοδοτιμενο και ειπε οτι δεν είναι μεσα(και έρχομαι και αναρωτιέμαι τωρα υπάρχει περίπτωση να παιχτεί καμια πουστια?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 18:33

απλα πρεπει να στο περασουν στο κομπιουτερ γιατι εινα εισαγωγης δεν εχει πουστιες.
ετσι μου ειπε κ ο σκουρτας κ δεν πεζει να μην στο κανουν ανακλισηVery Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 06 Δεκ 2013, 21:11

lotinia έγραψε:
Sotoner έγραψε:
Παίδες την έκανα...Ποτηράκι τρόμπα και υγρά+ ότι ήταν κολλημένα τα εμβολάκια στις δαγκάνες και μου τα έφτιαξε χωρίς καμία επιβάρυνση...ο τύπος με κέρδισε!ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!!!
Εμένα μου είπε οτι τα εμβολακια μου έχουν μάκα και οτι για να καθαριστούν βγαίνουν κάτι λαστιχακια και δεν ξαναμπαίνουν και αυτά κοστίζουν 180 ευρώ.Παίζει να είναι τπτ από όλα αυτά αλήθεια;
Αν δεν βαριέσαι για να μην σπαμαρω εδώ στείλε ένα πμ τι διαδικασία να κάνω για τον καθαρισμό-service των δαγκανών και τι κόστος να περιμένω.Ευχαριστώ.

Λάθος quote στον Miou πήγαινε.Embarassed 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 07 Δεκ 2013, 00:10

Ντιζα γκαζιου γιατι??τωρα το μονο που σκεφτομαι,ειναι μη κατεβω τη τριτη κ μου πουν τπτ παπαριες,το μηχανακι ειναι 2ο χερι κ δε ξερω αν ειναι εισαγωγης η παραεισαγωγης.3 φορες παντως που μιλησα με σφακιανακη,δε με ρωτησε αρ.πλαισιου,μονο τι μοντελο εινσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 07 Δεκ 2013, 11:07

βαγγελη κανε μια μαγκα και στειλε την αδεια σου στα κεντρικα του σφακιανακη μ'ενα φαξ που να λεει οτι επιθυμεις να καταχωριθει το συγκεκριμενο οχημα στο ονομα σου καθως και οτι θελεις να ενημερωνεσαι σχετικα με τις ανακλασεις.
το τηλεφωνο ειναι 2103476191 φαξ
παιδες αυτο μπορουν να το κανουν ολοι οσοι εχουν 2-3 χερι ωστε να μην στελνουν στον πρωτο ιδιοκτητη επιστολες αλλα σ'εσας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 07 Δεκ 2013, 12:18

Τη τριτη που υα κατεβω για την ανακληση δε γινεται να το κανω τοτε?ελπιζω να μη πιασει βροχη τη τριτη?τι καιρο εχει δωσει για εκει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolhs1
Normal gixxer
Normal gixxer
nikolhs1


Άντρας Όνομα: : nikolhs
Τόπος : Λουτράκι
Αριθμός μηνυμάτων : 52
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 27/08/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 07 Δεκ 2013, 21:15

potis έγραψε:
nikolhs1 έγραψε:
Οκ και εγώ.
Πήρα τηλ. τη Δευτέρα στον Σφακιανάκη_Συγγρού 19, με ειδοποίησαν την Τρίτη και χτες πήγα και με τακτοποίησαν. Άλλαξαν την τρόμπα και ντίζα γκαζιού.
την ντιζα γκαζιου γιατι? ειναι κ αυτη στην ανακληση?
Δεν χωρούσε να βιδωθεί η παλιά ντίζα με τη νέα τρόμπα (το έιχαν προβλέψει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ GSXR 1000 K5-K6
» Ανακληση κ5-κ6 .( Ναυτερμπορικι. Gr)
» Ανακληση ελαστικων continental

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com