Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
JIMK7
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
nasos-v
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
T.R.E
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
Leroy
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
ripper
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Poll_r10 

 

 ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13

Πήγαινε κάτω 
+75
k8 600 kk
stoui
johnkapin
geo k10
ivan93
kentaurosk8
JIMK7
krosfala
RIGO
zed660
enchanter
breakdancer
No Cash
tsasbi
Lelos69
petros67
leontas
x4m3n0s
susukakiask7
Batzio
amstaff
Nitoras
goctor
maikstain
Black Eagle
sak1s20zuki
Koliolios
nikolhs1
gsxr power k8
drakos j.
Vortex
george k6
Zuki
panikas
spyroszx
κολτρέϊν
sxlogo
lotinia
gphellas
potis
Big Daddy
georgeIII
Hlektrologos
bagos
pakis
Chrisk6
kouzinas
kontos 750
platonas
achilles_r
kostaskr6
GIXXERAKIAS
DrIoannis
kapnias
dimmoy
chrivas
theatiss
Georgio
noodles
Gixxerm@n
Leroy
TheVeteran
Miou
boutser
louk6
black diamond
giannis_suzuki
totoulis
Darksoul
FLASKAS
Schumi
giannisK6
sfikaaa
mistiriodis_tsantakias
Sotoner
79 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sak1s20zuki
Jr.gixxer
sak1s20zuki


Άντρας Όνομα: : ΔΙΟΝΥΣΗΣ
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Αγωνιζόμενος : mporei sto mellon i kai sta oneira....!!
Hμερομηνία εγγραφής : 01/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΚυρ 08 Δεκ 2013, 16:27

Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα...
Είμαι ο σκουρτας ο νεότερος..
Οσο αναφορα για τις τρομπες φρενων...
Το κιτ περιεχει τρομπα νεου τυπου ποτηράκι υγρων σωληνακι και βιδες στήριξης ολα νεου τύπου... διαφορετικές για 600,750κ6,7-600,750κ8,9 1000κ5,6-1000κ7,8..
Προσωπικά εμείς παραλάβαμε τρομπες μονο για 1000 κ7,8 και 600,750κ8,9
Δυστυχώς δεν υπάρχει πληρη καλυψη ανταλλακτικων απο σφακιανακη..
Απο Δευτέρα 9/12 θα προχωρήσουμε σε αντί καταστάσεις... συνχωρεστε μας για το χρόνο επισκευης των μοτο σας.. θα προτιμούσα να εξυπηρετηθουν οσοι κυκλοφορούν της μοτο και εχουν αμεσο πρόβλημα μετα απο επικοινωνία στο συνεργείο μας, ειναι γνωριμο ότι οι περισσότεροι δεν τα κυκλοφορουν η εχουν αφτερ τρομπες....
τυχον απορίες παρακαλώ η στο fb sakis skourtas jnr η στα τηλέφωνα του συνεργειου μας.. διοτι δεν γραφουμε συχνα στο gixxer... Ευχαριστώ. .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.skourtas.com
dimmoy
Normal gixxer
Normal gixxer
dimmoy


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : χαλκιδα
Αριθμός μηνυμάτων : 153
Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΔευ 09 Δεκ 2013, 20:18

πηρα τηλ στο σφιακιανακη, του εδωσα αριθμο πλαισιου και μου ειπε πως δεν ειμαι μεσα στην ανακληση, του ειπα πως ειναι παραεισαγωγης κρατησε τα στοιχεια μου και ειπε πως θα με ενημερωσει, απο την προηγουμενη βδομαδα τιποτα ακομη
αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως ενω διαβασα πως προκειται για ολα τα μηχανακια μου ειπαν οτι ειναι μονο για συγκεκριμενα πλαισια....ισχυει αυτο;;;;;
αααα μου ειπανε και για μια παλιοτερη ανακληση για τα σταντ...ξερεις κανεις κατι;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 15:40

Το πρωι γυρισα κ εγω απο σφακιανακη.μπορω να πω παρα πολυ εξυπηρετικοι!οταν εκλεισα ραντεβου,με ρωτησε κυβικα κ μοντελο,ουτε αρ.πλαισιου ουτε τπτ!κατεβηκα σημερα,πηραν την αδεια,μου ειπαν οτι ειναι εισαγωγης,περασαν κ τα στοιχεια μου νεσα,σαν ιδιοκτητης κ μου εκαναν την αντικατασταση.εμενα μου αλαξαν ολη τη τρομπα,τη βαση για τι δοχειο υγρων,κ το δοχειο!το μονο που εμεινε απο τα παλια ηταν οι βιδες που πιανει η τρομπα στο κλιπ ον,η μανετα, κ το σωληνακι απο το δοχειο στη τρομπα!μου εκανε εντυπωση κ το ποσο σχολαστικος ηταν ο μηχανικος στην εξαερωση!τι να πω,εμεινα εκπληκτος.ενα μπραβο απο εμεναν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 17:10

bagos έγραψε:
Το πρωι γυρισα κ εγω απο σφακιανακη.μπορω να πω παρα πολυ εξυπηρετικοι!οταν εκλεισα ραντεβου,με ρωτησε κυβικα κ μοντελο,ουτε αρ.πλαισιου ουτε τπτ!κατεβηκα σημερα,πηραν την αδεια,μου ειπαν οτι ειναι εισαγωγης,περασαν κ τα στοιχεια μου νεσα,σαν ιδιοκτητης κ μου εκαναν την αντικατασταση.εμενα μου αλαξαν ολη τη τρομπα,τη βαση για τι δοχειο υγρων,κ το δοχειο!το μονο που εμεινε απο τα παλια ηταν οι βιδες που πιανει η τρομπα στο κλιπ ον,η μανετα, κ το σωληνακι απο το δοχειο στη τρομπα!μου εκανε εντυπωση κ το ποσο σχολαστικος ηταν ο μηχανικος στην εξαερωση!τι να πω,εμεινα εκπληκτος.ενα μπραβο απο εμεναν!

σε ποιο πηγες? στην συγγρου??

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 17:18

Στο περιστερι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 17:32

Παρασκευη αλλαγμα και εγω. Σημερα πηρα τηλ τον Καπερνεκα και τον ρωτησα.  win respekt 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 17:44

bagos έγραψε:
Στο περιστερι


απαπαππαπαπαπαααα ουτε απο εξω δεν περναω απο εκει ....
καλος μηχανικος αλλα ο υπευθυνος του μαγαζιου ειναι ο αρισμος του ηλιθιου ( για να το πω ευγενικα...)
πορτσακης γιαννης αν θυμαμαι σωστα το ονομα του ...
πολυ κριμα που εχουν ενα τοσο βλακα για υπευθυνο ...
το μηχανακι μου ειναι αγορασμενο απο εκει ... αμα τον ηξερα απο πριν δεν θα το ειχα αγορασει μονο και μονο για αυτον το βλακα ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 17:56

παλι καλα αλεξ που ειπε περιστερι και δεν ειπε συγγρου γιατι μετα  spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao 

παιδες και εγω σημερα πηγα στον σκουρτα και την αλλαξα και τωρα επιτελους μπορω να ανοιξω και λιγο το γκαζι.....πολυ καλα τα παληκαρια και εξυπηρετικα..........βεβαια να σημειωθει πως ειναι οικογενειακη επιχειρηση οποτε νοιαζονται και κοιτανε να κρατησουν τον πελατη και πολυ καλα κανουν.......τα ζωα που εχει προσλαβει ο χριστιανος στη συγγρου το μονο που κανουν ειναι να διωχνουν τον κοσμο.......αυτη η γνωμη μου παιδες και δεν χρειαζεται καποιος να συμφωνησει η να διαφωνησει.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013, 21:54

τι να πω δε ξερω.εμενα πηρε τηλ η γυναικα να μου κλεισει ραντεβου κ μου ειπε οτι ηταν καπως στον κοσμο τους.αλλα τους δικαιολογησε μιας κ δουλευει κ αυτη σε αντιπροσωπια αυτοκινητων.εγω οταν πηγα,μπηκα μεσα,τους ειπα οτι πηγα για την ανακληση,τους εδωσα την αδεια,εβαλαν μεσα το μηχανακι,κ το μονο που μου ειπαν ηταν για τα στοιχεια μου.ουτε με απασχολησαν για το οτι ειναι παραεισαγωγης!απλα το επιασε το αυτι μου που το ειπε σε εναν αλλον κ ρωτησα εγω μετα!κατα τα αλλα,ολα καλα,κ ισα ισα που καναμε κ πλακα με τον υπευθυνο Suspect 
κ μια φωτο απο την καινουρια τρομπα(αν φαινεται...)
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Kkha

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 09:56

Miou έγραψε:
bagos έγραψε:
Στο περιστερι


απαπαππαπαπαπαααα   ουτε απο εξω δεν περναω απο εκει ....
καλος μηχανικος αλλα ο υπευθυνος του μαγαζιου ειναι ο αρισμος του ηλιθιου ( για να το πω ευγενικα...)
πορτσακης γιαννης αν θυμαμαι σωστα το ονομα του ...
πολυ κριμα που εχουν ενα τοσο βλακα για υπευθυνο ...
το μηχανακι μου ειναι αγορασμενο απο εκει ... αμα τον ηξερα απο πριν δεν θα το ειχα αγορασει μονο και μονο για αυτον το βλακα ...

Προσωπικα ο Γιάννης μου είχε φερθεί πολύ καλά.....συγχωρεμένος να είναι......ναι έχει πεθάνει από καρκίνο εδώ και 3-4 χρόνια Άλεξ.Πολλά έχουν αλλάξει από τότε. Wink 

totoulis έγραψε:
παλι καλα αλεξ που ειπε περιστερι και δεν ειπε συγγρου γιατι μετα  spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao spao 

παιδες και εγω σημερα πηγα στον σκουρτα και την αλλαξα και τωρα επιτελους μπορω να ανοιξω και λιγο το γκαζι.....πολυ καλα τα παληκαρια και εξυπηρετικα..........βεβαια να σημειωθει πως ειναι οικογενειακη επιχειρηση οποτε νοιαζονται και κοιτανε να κρατησουν τον πελατη και πολυ καλα κανουν.......τα ζωα που εχει προσλαβει ο χριστιανος στη συγγρου το μονο που κανουν ειναι να διωχνουν τον κοσμο.......αυτη η γνωμη μου παιδες και δεν χρειαζεται καποιος να συμφωνησει η να διαφωνησει.......

bagos έγραψε:
τι να πω δε ξερω.εμενα πηρε τηλ η γυναικα να μου κλεισει ραντεβου κ μου ειπε οτι ηταν καπως στον κοσμο τους.αλλα τους δικαιολογησε μιας κ δουλευει κ αυτη σε αντιπροσωπια αυτοκινητων.εγω οταν πηγα,μπηκα μεσα,τους ειπα οτι πηγα για την ανακληση,τους εδωσα την αδεια,εβαλαν μεσα το μηχανακι,κ το μονο που μου ειπαν ηταν για τα στοιχεια μου.ουτε με απασχολησαν για το οτι ειναι παραεισαγωγης!απλα το επιασε το αυτι μου που το ειπε σε εναν αλλον κ ρωτησα εγω μετα!κατα τα αλλα,ολα καλα,κ ισα ισα που καναμε κ πλακα με τον υπευθυνο Suspect 
κ μια φωτο απο την καινουρια τρομπα(αν φαινεται...)
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Kkha


totoulis & vagos πείτε εντυπώσεις από τις τρόμπες,αν ειναι καλύτερες σε αισθηση και στο φρενάρισμα από πρίν.Αυτός είναι ο λόγος που ανοίχτηκε το θρέντ μην το ξεχνάμε. Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 10:33

Γιαννη,εμενα δεν εχει καμια σχεση με πριν.τωρα εχω φρενο.πριν δε σταματουσε με τπτ...κ μου ειχε ξανει εντυπωση γτ υποτιθεται ειβαι ελαφρυυερο απο το 1000.πλεον σταματαει ανετα,πρι πατουσα φρενο κ 2-3 φορες κοντευα να κολησω πισω απο εναν φιλο.ειχα απογοητευτει.πατησα κ 2-3 φρενα πανικου στην εθνικη κ ολα κομπλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 12:54

Καλα δεν ειναι και 100 κιλα ελαφρυτερο απο ενα 1000,για να δεις διαφορα στο φρεναρισμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 13:06

Παντως δε σταματουσε με τπτ το δικο μου.βεβαια καθε βδομαδα ηθεκε εξαερωση γτ τερματιζε η μανετα.κ οταν παταγα φρενο,ακομα κ εξαερωση που εκανα,ηταν πολυ χαλια σε αισθηση κ δε σταμαγε το μηχανακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 13:23

παιδες εγω δεν μπορω να σας πω διαφορα γιατι ειχα ξεχασει πως ειναι να φρεναρεις......εδω και καιρο δεν ειχα καθολου μπροστινο φρενο και τωρα νομιζω πως εχω κανει την πιο ακριβη μετατροπη στα φρενα μου........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 14:25

Θα βάλει κάποιος καμιά φωτό να την δούμε;Εκτός απο το σωληνάκι των υγρών που είναι επάνω έχει καμιά οπτική διαφορά;Και τι χρώμα είναι μαύρη ή καφέ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 14:36

kapnias έγραψε:
Θα βάλει κάποιος καμιά φωτό να την δούμε;Εκτός απο το σωληνάκι των υγρών που είναι επάνω έχει καμιά οπτική διαφορά;Και τι χρώμα είναι μαύρη ή καφέ;



 Shocked Shocked aswew aswew aswew 

αυτη η φωτο 4 δημοσιευσεις πιο πανω απο την δικια σου δεν αρεσει ????  trella trella trella

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 15:31

Miou έγραψε:
kapnias έγραψε:
Θα βάλει κάποιος καμιά φωτό να την δούμε;Εκτός απο το σωληνάκι των υγρών που είναι επάνω έχει καμιά οπτική διαφορά;Και τι χρώμα είναι μαύρη ή καφέ;



 Shocked Shocked aswew aswew aswew 

αυτη η φωτο 4 δημοσιευσεις πιο πανω απο την δικια σου δεν αρεσει ????  trella trella trella
 adffs adffs adffs 
Ποτε να περάσω για γυαλιά;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 15:41

αμα την βλεπεις μαυρη καλα εισαι ακομα ... αμα την βλεπεις καφε πες μου που να στα στειλω....
 lol! lol! fafoutis fafoutis fafoutis hallo 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤετ 11 Δεκ 2013, 22:13

Η μονη οπτικη διαφορα που μπορει να πει καποιος οτι εχει(στο δικο μου συγκεκριμενα)η παλια ηταν μαυρη γυαλιστερη κ η καινουρια ειναι μαυρη ματ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 12 Δεκ 2013, 00:38

Και το έμβολο είναι σε διαφορετικό σημείο από την παλιά τρόμπα. Στην δικιά μου έτσι είναι τουλάχιστον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pakis
Normal gixxer
Normal gixxer
pakis


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : MotoGp 2,3,8 10-11 Superbikes 8,9,11 Generations PS3 :P
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 12 Δεκ 2013, 10:52

Σημερα μου ειπαν οτι και το δικο μου ειναι στην λιστα περιμενω να ερθει απο βδομαδα να την αλλαξουμε..οποιος την αλλαξε ρε παιδια ειδε καμια διαφορα?Η δικια μου με σχεδον 30.000 και με πολυ γονατισμα μια χαρα δουλευε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 12 Δεκ 2013, 16:18

pakis έγραψε:
Σημερα μου ειπαν οτι και το δικο μου ειναι στην λιστα περιμενω να ερθει απο βδομαδα να την αλλαξουμε..οποιος την αλλαξε ρε παιδια ειδε καμια διαφορα?Η δικια μου με σχεδον 30.000 και με πολυ γονατισμα μια χαρα δουλευε

Το πρόβλημα δεν ήταν μόνο στο γονάτισμα που αναφέρεις, ούτε είχαν όλες πρόβλημα εμφανές. Στις περισσότερες περιπτώσεις έπαιρνε αέρα το κύκλωμα από την τρόμπα και κλασσικά μετά από αρκετά έντονα φρεναρίσματα η μανέτα ακουμπούσε το γκριπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 12 Δεκ 2013, 18:03

δεν μου πολυ αρεσει η αισθηση,πολυ μαλακια μου κανει,θα κανω αλλη μια εξαερωση σε λιγες μερες μηπως βελτιωθει  scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΠεμ 12 Δεκ 2013, 18:08

maikstain έγραψε:
δεν μου πολυ αρεσει η αισθηση,πολυ μαλακια μου κανει,θα κανω αλλη μια εξαερωση σε λιγες μερες μηπως βελτιωθει  scratch

σιγα ρε μλκ .. ετσι και αλλοιως εσυ δεν φρεναρεις ...  flower 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 10 EmptyΤρι 24 Δεκ 2013, 21:42

Σημερα εβαλα κ εγω την τρομπα. Οπως κ σε αλλους -απ οτι καταλαβα- ειναι ματ μαυρη κ οχι γυαλιστερη. Ποτηρακι κ σωληνακι μεχρι την τρομπα αλλαχθηκαν. Απο κει κ κατω τα δικα μου σωληνακια λογω αφτερμαρκετ!!
Στο δια ταυτα μετα απο μια μικρη βολτιτσα ειχα θετικες εντυπωσεις οσο αφορα δυναμη κ διαρκεια(οσο το πιεσα). Τωρα θα μου πειτε με την προηγουμενη τρομπα οτι κ να βαζαμε καλυτερη θα ηταν!!
Περιμενω μια καλη βολτιτσα για να δω καλυτερα...κ σαφως μια εξαερωση με πιο μερακι!!
Αντε κ καλες γιορτε σε ολους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ GSXR 1000 K5-K6
» ανακληση σε φωτα??
» Ανακληση ελαστικων continental

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com