Greek GSX-R forum
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
JIMK7
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
nasos-v
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
T.R.E
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
k8 600 kk
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
kostaskr6
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
κολτρέϊν
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
Leroy
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
ripper
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_l10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_c10Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Poll_r10 

 

 Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....

Πήγαινε κάτω 
+4
κολτρέϊν
amorfotos
gsxr power k8
Hlektrologos
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΠεμ 19 Δεκ 2013, 18:32

Ρε παιδια μου το ειχε ξανακανει πριν κανα μηνα παλι το ειχε ξεπερασει και παλι τα ιδια εδω και δυο μερες. Οταν μπαινω στο Forum παταω πανω δεξια για να μου δειξει τις δημοσιευσεις που εγιναν μετα την τελευταια μου επισκεψη.Το μηνυμα που μου βγαζει ειναι οτι δεν υπαρχουν νεες δημοσιευσεις ενω υπαρχουν μιας και τις βλεπω απο τα σημερινα ενεργα θεματα. Να προλάβω να πω οτι μπαινω μια φορα καθε μερα στο forum συνηθως απο εναν συγκεκριμένο υπολογιστη ο οποιος μεχρι να επισκευτω ξανα το forum παραμένει κλείστος. Για πειτε καμια ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr power k8
Normal gixxer
Normal gixxer
gsxr power k8


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΠεμ 19 Δεκ 2013, 20:27

εγω παλι στον δικο μου υπολογιστη δεν μπορω να δω φωτογραφιες. σε αλλον υπολογιστη βλεπω κανονικα. μηπως ξερεις καποιος πιο προγραμμα μου λειπει??????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΠαρ 20 Δεκ 2013, 00:40

Billakos έγραψε:
Ρε παιδια μου το ειχε ξανακανει πριν κανα μηνα παλι το ειχε ξεπερασει και παλι τα ιδια εδω και δυο μερες. Οταν μπαινω στο Forum παταω πανω δεξια για να μου δειξει τις δημοσιευσεις που εγιναν μετα την τελευταια μου επισκεψη.Το μηνυμα που μου βγαζει ειναι οτι δεν υπαρχουν νεες δημοσιευσεις ενω υπαρχουν μιας και τις βλεπω απο τα σημερινα ενεργα θεματα. Να προλάβω να πω οτι μπαινω μια φορα καθε μερα στο forum συνηθως απο εναν συγκεκριμένο υπολογιστη ο οποιος μεχρι να επισκευτω ξανα το forum παραμένει κλείστος. Για πειτε καμια ιδέα.
Καταλιλοτερη απαντηση θα παρεις απο καποιον αντμιν-μοντερεητορ, αλλα εγω για να δω τα τελαυταια ποστ παταω στο "Πορταλ"(αριστερα πανω) και βλεπεις τις τελευταιες δημοσιευσεις.
Αυτο που κανεις, δεν ξερω ακριβως τι κανει.

gsxr power k8 έγραψε:
εγω παλι στον δικο μου υπολογιστη δεν μπορω να δω φωτογραφιες. σε αλλον υπολογιστη βλεπω κανονικα. μηπως ξερεις καποιος πιο προγραμμα μου λειπει??????????????????
Ή ο Η/Υ σου σερνεται ισως και η συνδεση σου(δεν λες αν ειναι απο αλλο σπιτι ο αλλος Η/Υ),
Ή εχεις εγκατεστημενο καποιο τοιχος προστασιας,
Ή εχεις πολυ αυστηρες ρυθμισεις στο τοιχος προστασιας των γουιντοους.

Υ.Γ.Δεν ειμαι και πληροφορικαριος. Τα βασικα που κοιτας στην αρχη σου προτηνα.
Ελπιζω να βοηθησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΠαρ 20 Δεκ 2013, 17:37

Βασιλη, στη σελιδα ''φορουμ'' τερμα κατω, πανω απο το κουτι που δειχνει ποιος ειναι online, γραφει ''Να σημειωθούν όλες οι Δ.Συζητήσεις ως αναγνωσμένες''. πατησε το αυτο και καποια στιγμη ξανα δοκιμασε να πατησεις εκει που λεει για δημοσιευσεις μετα την τελευταια επισκεψη. αν ειναι ενταξει, θα διαβαζεις αυτα που θελεις και μετα θα πατας αυτο που σου ειπα. αν γινεται παλι το ιδιο μαλλον θα ειναι κατι απο το σερβερ.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΤρι 17 Μαρ 2015, 21:09

ρε παιδια που πηγαν τα μενου του forum? lol! εξαφανιστηκαν τα παντα...ουτε για νεο θεμα δεν υπαρχει επιλογη ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΤρι 17 Μαρ 2015, 21:32

ghost έγραψε:
ρε παιδια που πηγαν τα μενου του forum? lol!  εξαφανιστηκαν τα παντα...ουτε για νεο θεμα δεν υπαρχει επιλογη ssss


εμενα ολα καλα τα δειχνει, η γραμματοσειρα ειχε χαλασει προχτες αλλα εφτιαξε μονη της, μπορει να ειναι και απλα λοξιγκας στο PC σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΤετ 18 Μαρ 2015, 16:18

ghost έγραψε:
ρε παιδια που πηγαν τα μενου του forum? lol!  εξαφανιστηκαν τα παντα...ουτε για νεο θεμα δεν υπαρχει επιλογη ssss

Κώστα κι εμενα όλα καλά τα βγάζει...συνεχίζει τι πρόβλημα σε σένα?
A και κάτι άλλο με mozilla μου έκανε κι εμενα θέμα με το μενού και σε αλλα forum,απ'όταν γύρισα αποκλειστικά σε chrome σωθικά!!!



______________________________________________________
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Ae255310

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΤετ 18 Μαρ 2015, 17:12

το adblock μου την εκανε για λιγο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....   Πρόβλημα με δημοσιεύσεις..... EmptyΤετ 18 Μαρ 2015, 19:43

gixxermak έγραψε:
ghost έγραψε:
ρε παιδια που πηγαν τα μενου του forum? lol!  εξαφανιστηκαν τα παντα...ουτε για νεο θεμα δεν υπαρχει επιλογη ssss

Κώστα κι εμενα όλα καλά τα βγάζει...συνεχίζει τι πρόβλημα σε σένα?
A και κάτι άλλο με mozilla μου έκανε κι εμενα θέμα με το μενού και σε αλλα forum,απ'όταν γύρισα αποκλειστικά σε chrome σωθικά!!!



σε 2 λαπτοπ και ενα πυργο με μοζιλα δουλευω και δεν εχω θεματα

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα με δημοσιεύσεις.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ F1
» προβλημα Fi
» προβλημα F1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: GIXXER.GR :: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΡΗΣHΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ....-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com