Greek GSX-R forum
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
JIMK7
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
nasos-v
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
T.R.E
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
k8 600 kk
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
kostaskr6
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
κολτρέϊν
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
Leroy
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
ripper
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_l10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_c10σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Poll_r10 

 

 σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostasgsxr
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2014

σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check   σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check EmptyΤετ 19 Φεβ 2014, 22:30

παιδια καλησπερα εχω ενα κ7 600 και αυτο με την νεκρα το κανει και σε μενα.αρχισε λοιπον να το κανει καπου καπου οσπου εγινε μονιμο ενω το πρασσινο λαμπακι αναβει κανονικα.δεν εφτανε αυτο και μου συνεβει σημερα κατι αλλο.δεν ξερω κατα ποσο σχετιζονται.λοιπον διαβαστε την ιστορια μου .απο το πρωι ολα μια χαρα γυριζοντας απο την δουλεια το μεσημερι εκανα μια σταση για 5 λεπτα .θελοντας μετα να φυγω γυριζω τον διακοπτη και βλεπω οτι το καντραν νεκρο εκτος απο το φωτισμο παταω το κοκκινο διακοπτη παει να κανει τσεκ κι σταματαει παταω μιζα ακουω γυριζει αλλα δεν πηρε ποτε μπροστα .ανοιξα εκλεισα διακοπτη και παλι το ιδιο το πηγα εκει διπλα σε μια χοντα ,απο ασφαλειες ολα οκ.απο μπαταρια ολα οκ και μου ειπαν να το αφησω να το τσεκαρουν .σημειωση φοραω power commader αν παιζει καποιο ρολο και πριν λιγο καιρο μου καηκε ο μετασχηματιστης των xenon που ακομα δεν τον εχω αλλαξει ,σας ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check   σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check EmptyΤετ 19 Φεβ 2014, 23:52

Καλησπέρα φίλε!

Αυτό με τη νεκρά είναι συνηθισμένο κουσούρι και συνήθως θέλει αλλαγή ο αισθήτηρας. Νομίζω στοιχίζει ένα 80άρι μόνο το ανταλλακτικό και πάει γύρω στο 100άρι με την εργασία. Επίσης, συνήθως κανένας δεν τον φτιάχνει και προτιμάμε να ζούμε με αυτό πάρα να σκάσουμε το κατοστάρικο.

Made in Japan φίλε = Αξιοπιστία + Άθραυστα :P

Το άλλο θέμα που έχεις είναι μάλλον άσχετο και δε μπορώ να σε βοήθησω. Εύχομαι να μη χρειάστει να βάλεις το χέρι βαθιά στην τσέπη νύχτες που είναι...

Υ.Γ: Βάλε και καμία φωτό να γουστάρουμε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check   σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check EmptyΠαρ 21 Φεβ 2014, 14:46

Μπαταρια θα μπορουσε να ειναι?????

Η ειναι καινουργια...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αλλαγη φωτισμου σε καντραν
» Θόρυβος μετά το check
» προβλιμα καντραν gsxr 600 k4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com