Greek GSX-R forum
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
JIMK7
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
nasos-v
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
T.R.E
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
k8 600 kk
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
kostaskr6
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
κολτρέϊν
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
Leroy
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
ripper
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_l10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_c10Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Poll_r10 

 

 Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimmoy
Normal gixxer
Normal gixxer
dimmoy


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : χαλκιδα
Αριθμός μηνυμάτων : 153
Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης   Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 23:04

Είχε μείνει λίγες μέρες στο Γκαράζ η μηχανή με λίγη βενζίνη με αναμμένο λαμπάκι, πηγαίνω βενζινάδικο, φουλάρω αλλά το λαμπάκι δεν λέει να σβήσει (την πέρασα και κτεο σήμερα). Σβήνω, ξαναβάζω μπροστά, το λαμπάκι και πάλι αναμμένο, την κουνάω μπας και κάτι έχει κολλήσει, τα ίδια.
Πηγαίνω στο συνεργείο ρωτάω και μου δίνει την απάντηση ότι αυτό δεν αλλάζει και πάει όλο μαζί με την τρόμπα.....scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
και καλό θα ήταν να βρίσκαμε μια παλιά που να δούλευε αυτό να το αλλάξουμε win win
Επειδή τα χέρια μου κάτι πιάνουν και θα λύσω μόνος μου την τρόμπα (δεν είναι πρώτη φορά) έχει κανείς καμιά ιδεά τι μπορεί να φταίει;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
susukakiask7
Normal gixxer
Normal gixxer
susukakiask7


Άντρας Όνομα: : DHMHTRHS

Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 157
Αγωνιζόμενος : ΜΕ ΤΙ ΛΕΦΤΑΑΑΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2011

Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης   Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015, 18:16

δημητρη βγαλε την μπαταρια για κανα δεκαλεπτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης   Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015, 20:28

Και επίσης δούλεψε το ετσι όπως είναι για κανα μηνα μήπως ξεμπλοκάρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimmoy
Normal gixxer
Normal gixxer
dimmoy


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : χαλκιδα
Αριθμός μηνυμάτων : 153
Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης   Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015, 20:36

ενα reset ισως ειναι χρησιμο...... και μετα εχει εγχειρηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης   Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015, 22:12

dimmoy έγραψε:
Είχε μείνει λίγες μέρες στο Γκαράζ η μηχανή με λίγη βενζίνη με αναμμένο λαμπάκι, πηγαίνω βενζινάδικο, φουλάρω αλλά το λαμπάκι δεν λέει να σβήσει (την πέρασα και κτεο σήμερα). Σβήνω, ξαναβάζω μπροστά, το λαμπάκι  και πάλι αναμμένο, την κουνάω μπας και κάτι έχει κολλήσει, τα ίδια.
Πηγαίνω στο συνεργείο ρωτάω και μου δίνει την απάντηση ότι αυτό δεν αλλάζει και πάει όλο μαζί με την τρόμπα.....scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
και καλό θα ήταν να βρίσκαμε μια παλιά που να δούλευε αυτό να το αλλάξουμε win win
Επειδή τα χέρια μου κάτι πιάνουν και θα λύσω μόνος μου την τρόμπα (δεν είναι πρώτη φορά) έχει κανείς καμιά ιδεά τι μπορεί να φταίει;;;;

ενα σιδερακι με αφρολεξ πανω πανω εχει ενα ρελε on/off αν θυμαμαι καλα
αν την λυσεις θα το δεις ειναι πολυ απλος μηχανισμος μια αντλια ενα εξωτερικο φιλτρακι και ενα ρελε του φλοτερ ειναι ολη και ολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimmoy
Normal gixxer
Normal gixxer
dimmoy


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : χαλκιδα
Αριθμός μηνυμάτων : 153
Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης   Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης EmptyΠεμ 18 Ιουν 2015, 19:58

Η εγχείρηση έγινα ο ασθενής επέζησε....
Τελικά για άγνωστο λόγο είχε ξεκολλήσει το συρματάκι που μεταφέρει την ένδειξη στο δείχτη, με μια κόλληση και όλα πλέον οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αναμμένο Λαμπάκι βενζίνης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» GSXR 600 2007 πρόβλημα με λαμπάκι immobilizer
» Θεμα με λαμπάκι βενζίνης K8 1000
» Λαμπακι λαδιου σε cbr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com