Greek GSX-R forum
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_l10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_c10METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 METZELER SPORTEC M5 INTERACT

Πήγαινε κάτω 
+10
Miou
valentino46
Cube Capacity
teo46
thanasis gixxer
stavrosrodo
Hamamatsu
gixxermak
asteri
petrospropo
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: METZELER SPORTEC M5 INTERACT   METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Δεκ 2010, 18:18

stavrosrodo έγραψε:
Miou έγραψε:


supercorsa σε 1000cc και να βγαλει 6000χλμ??δυσκολο εως απιθανο αν ανοιγεις το γκαζι ... scratch scratch
ελα να δεις τα δικα μου, τοσο εχουν και εχουν ακομα.
Απλα μου εχει φυγει η γκαυλα για παντες και ασκοπα σπιναρισματα και πλεον φαγωνονται φυσιολογικα. kapelo


fafoutis fafoutis ταυτοχρονα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: METZELER SPORTEC M5 INTERACT   METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Δεκ 2010, 18:24

panosk8 έγραψε:
stavrosrodo έγραψε:
Miou έγραψε:


supercorsa σε 1000cc και να βγαλει 6000χλμ??δυσκολο εως απιθανο αν ανοιγεις το γκαζι ... scratch scratch
ελα να δεις τα δικα μου, τοσο εχουν και εχουν ακομα.
Απλα μου εχει φυγει η γκαυλα για παντες και ασκοπα σπιναρισματα και πλεον φαγωνονται φυσιολογικα. kapelo


fafoutis fafoutis ταυτοχρονα
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis τα μεγαλα πνευματα συναντωνται!!!! fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: METZELER SPORTEC M5 INTERACT   METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Δεκ 2010, 19:38

stavrosrodo έγραψε:
panosk8 έγραψε:
stavrosrodo έγραψε:
Miou έγραψε:


supercorsa σε 1000cc και να βγαλει 6000χλμ??δυσκολο εως απιθανο αν ανοιγεις το γκαζι ... scratch scratch
ελα να δεις τα δικα μου, τοσο εχουν και εχουν ακομα.
Απλα μου εχει φυγει η γκαυλα για παντες και ασκοπα σπιναρισματα και πλεον φαγωνονται φυσιολογικα. kapelo


fafoutis fafoutis ταυτοχρονα
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis τα μεγαλα πνευματα συναντωνται!!!! fafoutis fafoutis fafoutis


βγαινετε εθνικη-εγνατια?? γιατι στην τσιμισκη-αγιου δημηρτιου σιγουρα δεν θα τα "φας" σαν σαπουναδα ειναι αυτοι οι δρομοι... εγω που βγαινω συχνα εθνικη και παω τερμα σχεδον τα ξεφτιλιζω... δεν κανω σπινιαρισματα μονο καμια σουζιτσα...και εχω σχεδον το ιδιο μηχανακι με εσενα (σχεδον γιατι το δικο σου μαλλον ειναι πιο δυνατο μιας και τρεχεις και dragster)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Συνδεδεμένος
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: METZELER SPORTEC M5 INTERACT   METZELER SPORTEC M5 INTERACT - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 05 Απρ 2015, 11:29

Για τους αντηκαταστατες τους τα Μ7 rr έχει άποψη κάποιος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
METZELER SPORTEC M5 INTERACT
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Dunlop SportSmart vs Metzeler M5
» bridgestone vs metzeler
» METZELER M5 INTERACT H BRIDGESTONE BT 016 ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com