Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1

Πήγαινε κάτω 
+125
Gixxerm@n
brwmogazos
bolek76
Vasilis Bourlokas
suzukaros
sxlogo
ernestogsxr
paul22
No Fear
ENDURASX
Vortex
mx5
filippos
sofia_gsxr
ripper
cpantelo
Antonios_gsxr
jord136
demk6
gsxrakias
Aristosk8
louk6
WotU777
valkyrion 84
dante_gsxr
ηλίας
roskoup
naturalboy
kostasva
Menidiatis_gsxr
gsxrk71000
frozen
k8 600 kk
cb130081
Akis_s3
fab
AON33
tromokratis
mitsos
kontos 750
kwstask6
tati
mixalhsk6
konstantine89
spastos
thodoris
TheoDo R
Hlektrologos
black rider
boutser
Black Eagle
ripseventh
190troxo
potis
kostaskr6
Miou
maikstain
gkourv
georgeIII
Darksoul
kouzinas
mike
mistiriodis_tsantakias
giannisp
Jpan
AggelosK8
stavroulis
Lelos69
magfaria
magiaklaniakeksatmisi
Leroy
lakisman46
poulitzer
Sotoner
riderspower
martza
fox
kentaurosk8
1ndianos
Zuki
kahi
STELIOS
κωστας
valentinosgsxr
Kydo
sakisole
kapamarou85
panosk8
FnS
gixxermak
makak0s
GSXR
papagym
G.E.B. R-09
thanasis gixxer
nikojim
kospoz
R evolution
Sotos27
Panosgsxr1000k9
andRewR
T.R.E
DimSTriple
teo46
divinaeve
fanr
kantalis
cbr600f4
nasos-v
κολτρέϊν
thanosk6
adrenalinestavros
JIMK7
GIXXERAKIAS
crockh2001
gregory_gr
giatros
alex k8
gsxr1000nitro
gat0s
stavrosrodo
DrIoannis
Hamamatsu
GSX-R 1000
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
129 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 17:48

mprabo πολυ ομορφη η εξατμιση, φανταζομαι ηχο.. polybolo

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 18:13

Μην καθεσαι να φανταζεσαι...ελα Εδεσσα για καφε. Τωρα ας πουμε, τι κανεις? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 19:12

εγω σημερα τον επλυνα τον ερωτα γιατι με το καλο θα παμε βολτα με την γυναικα κ ηθελα να ειμαι στην πενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 20:01

valentinosgsxr έγραψε:
Μην καθεσαι να φανταζεσαι...ελα Εδεσσα για καφε. Τωρα ας πουμε, τι κανεις? Very Happy

τωρα... δυσκολα τα πραμματα. Rolling Eyes αυριο η Κυριακη, αναλογα τον καιρο. Wink

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 20:09

Αυριο εχει ταξιδι Λαρισα και θα κατσω για τρεις-τεσσερις μερες. Θα σου στειλω πμ μολις γυρισω και το κανονιζουμε. beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 20:25

valentinosgsxr έγραψε:
Αυριο εχει ταξιδι Λαρισα και θα κατσω για τρεις-τεσσερις μερες. Θα σου στειλω πμ μολις γυρισω και το κανονιζουμε. beer

οκ, καλα να περασεις.. Wink hallo

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mixalhsk6
Normal gixxer
Normal gixxer
mixalhsk6


Άντρας Όνομα: : mixalhs
Τόπος : peiraias-keratsini
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 133
Αγωνιζόμενος : oxi akoma.......apo toy xronoy...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠαρ 20 Μάης 2011, 21:00

λεω σημερα να κατεβω μια βολτα λαιμο η λιμανακια ψινεται κανενας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/group.php?gid=120198658831&ref=mf
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 17:10

λοιπον το σαββατο εβαλα τα νεα xenon φωτα μου αφου ειχα πρωτα φτιαξει οτι χρειαζοταν απο τις φισες καλωδια κτλ...την κυριακη το πρωι αλλαξα τακακια αφου πρωτα ετριψα και εκανα καινουργια τα εμβολακια... εχθες αλλαξα τα υγρα των φρενων μπροστα-πισω (και στο gixxer και στο κουλουρι)και σημερα το γραφω... αν προλαβω πιο αργα θα παω να αγορασω και τις 2 ψηρουλες στο χρωμα των xenon γιατι δεν μπορω να το βλεπω ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 18:40

Miou έγραψε:
λοιπον το σαββατο εβαλα τα νεα xenon φωτα μου αφου ειχα πρωτα φτιαξει οτι χρειαζοταν απο τις φισες καλωδια κτλ...την κυριακη το πρωι αλλαξα τακακια αφου πρωτα ετριψα και εκανα καινουργια τα εμβολακια... εχθες αλλαξα τα υγρα των φρενων μπροστα-πισω (και στο gixxer και στο κουλουρι)και σημερα το γραφω... αν προλαβω πιο αργα θα παω να αγορασω και τις 2 ψηρουλες στο χρωμα των xenon γιατι δεν μπορω να το βλεπω ετσι...

Δεν ερχεσαι καμια βολτα και απο δω που θελει πλυσιμο το εργαλειο???? :P fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 19:23

εγώ σήμερα της έκανα μπανακι (πολυ μυγακι ρε παιδιά Mad ) καθαρίσα και γρασαρα αλυσίδα και πηγα και μια ελευθερούπολη για καφέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 00:17

Εγώ σήμερα μετά από αρκετό καιρό την έκανα βόλτα.....η αισθησή της είναι απίστευτη....μου είχε λείψει πολύ το ομολογώ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 09:49

GIXXERAKIAS έγραψε:
Εγώ σήμερα μετά από αρκετό καιρό την έκανα βόλτα.....η αισθησή της είναι απίστευτη....μου είχε λείψει πολύ το ομολογώ.....

Wink έτσι ακριβώς είναι μετά απο καιρό... beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 09:50

tati έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Εγώ σήμερα μετά από αρκετό καιρό την έκανα βόλτα.....η αισθησή της είναι απίστευτη....μου είχε λείψει πολύ το ομολογώ.....

Wink έτσι ακριβώς είναι μετά απο καιρό... beer

++++++++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 10:37

Darksoul έγραψε:
εγω θελω να βαλω αυτα σημερα η αυριο θα δω μολις τα βαλω θα ποσταρω φωτος να δειτε!!
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Dsc02885r

τα τακακια θελουν κατι το ιδιαιτερο η απλος βγαζω τα μαμα κ βαζω αυτα
πρωτα καθαρισμα με καθαριστικο φρενων,τα σιδερακια απο πισω τα κραταω λογικα ε?
τα βαζω με την σωστη φορα!
τι αλλο?απο πια δαγκανα να ξεκινησω?παιζει ρολο??
την προηγουμενη παρασκευη που μας περασε αλλαξα τα τακακια εμπρος η αισθηση κ το δαγκωμα ακομα δεν μπορω να το συνηθισω παιδες γ@μουν τα τακακια αυτα, αλλα να σας πω κ την πικρη μου αληθεια ηθελα οντως τακακια απο την μεσα μερια ηταν 2 χλμ με το ζορι, παιζει να εφταιγε κ αυτο που δεν φρεναρε τοσο καλα!
καθαρισα απο μεσα τις δαγκανες καλα καλα κ εβαλα τα τακακια με το σιδερακι το μαμα πανω!
εβαλα κ τα αυτοκολλητακια πανω πολυ μουρατα τωρα μενει να παρω κ για το κοντερ το καπακι/καρμπον αυτοκολλητο που βγαινει για το δικο μου!!!
και
χθες την πηγα για πλυσιμο επειδη ηταν παρα πολυ χαλια επρεπε να παει στους ειδικους της!δεν την παω συχνα απλα οταν γινετε παρα πολυ χαλια, ημουν κ κουρασμενος εγινε παλι μουν@ κ μετα την πηγα σπιτι κ εφτιαξα λιγακι τα καλωδιακια απο κομαντερ κ αυτοτυνε στην ουρα κ ολα τελεια!
μετα την παρκαρα κ την αφησα να ξεκουραστει για την υπολοιπη μερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 17:56

GIXXERAKIAS έγραψε:
Εγώ σήμερα μετά από αρκετό καιρό την έκανα βόλτα.....η αισθησή της είναι απίστευτη....μου είχε λείψει πολύ το ομολογώ.....

εγω εχθες εκανα βολτα, μετα απο περιπου 2 εβδομαδες. εφυγα απο τις 5 το απογευμα και γυρισα στις 11 το βραδυ, ..ομως δεν χωρτασα.. Rolling Eyes

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 22:00

κολτρέϊν έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Εγώ σήμερα μετά από αρκετό καιρό την έκανα βόλτα.....η αισθησή της είναι απίστευτη....μου είχε λείψει πολύ το ομολογώ.....

εγω εχθες εκανα βολτα, μετα απο περιπου 2 εβδομαδες. εφυγα απο τις 5 το απογευμα και γυρισα στις 11 το βραδυ, ..ομως δεν χωρτασα.. Rolling Eyes
Εγώ έκανα ποιο μικρή βόλτα ίσα ίσα για καφεδάκι μικρολίμανο....βέβαια έκανα και μια παράκαμψη μέσω ελευσίνας στον γυρισμό για το σπίτι επειδή απλά γούσταρα να την οδηγήσω και άλλο....:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 22:06

την ξεσκεπασα την ειδα και την ξανασκεπασα.....και γαμω τις βολτες μιλαμεmal@kies fafoutis fafoutis fafoutis
γαμω της δουλειες μας μεσα spao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 25 Μάης 2011, 22:31

GIXXERAKIAS έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Εγώ σήμερα μετά από αρκετό καιρό την έκανα βόλτα.....η αισθησή της είναι απίστευτη....μου είχε λείψει πολύ το ομολογώ.....

εγω εχθες εκανα βολτα, μετα απο περιπου 2 εβδομαδες. εφυγα απο τις 5 το απογευμα και γυρισα στις 11 το βραδυ, ..ομως δεν χωρτασα.. Rolling Eyes
Εγώ έκανα ποιο μικρή βόλτα ίσα ίσα για καφεδάκι μικρολίμανο....βέβαια έκανα και μια παράκαμψη μέσω ελευσίνας στον γυρισμό για το σπίτι επειδή απλά γούσταρα να την οδηγήσω και άλλο....:Ρ

ενταξει κι εγω δεν γυρνουσα 6 ωρες, τα συνολικα km που εκανα ηταν περιπου 80-85km.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΠεμ 26 Μάης 2011, 09:05

TheoDo R έγραψε:
την ξεσκεπασα την ειδα και την ξανασκεπασα.....και γαμω τις βολτες μιλαμεmal@kies fafoutis fafoutis fafoutis

fafoutis good beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 21:10

εχθες πηγα εκανα σερβις. λαδια, φιλτρο, μπουζι, ενα καθαρισμα το φιλτρο αερα, λαδωμα τις ντιζες, συμπλεκτη, φρενο κτλ. αλλαξα και των ανωρθωτη που ηταν μεσα στην ανακλυση, η μηχανη η στη πενα..!! good

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 21:17

Εγώ σήμερα την πήρα στα χέρια μου ξανά μετά από αλλαγή λαδιών μπροστινού και με τα καινούρια της μανιταρακια τοποθετημενα!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwstask6
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : kwstas
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Αγωνιζόμενος : στην πιστα του δρομου
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 21:23

εγω την πηρα απο αλλαγη δισκακια καμπανας και αυριο θα το ρυθμισω στα καυσιμα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 21:24

σημερα μου αντικαταστισανε την κορνα,επιτελους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 21:40

βλεπω ολοι μας, ολο και κατι βαζουμε στα μηχανακια μας συνεχεια.. Very Happy
κι εγω θελω να ρυθμισω τα μιγματα, αλλα τωρα προεχουν αλλα πραγματα.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 20 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 21:46

σημερα εβαλα τα νεα λαστιχακια καθαρισα αλυσογραναζα ανοιξα και λιγο τα clipon στην δευτερη σκαλα.....ναι κ ομως γινεται και χθες το εμαθα....dunlop sportmax sportsmart good
ανεβαζω φοτο και εντυπωσεις με την πρωτη ευκαιρια okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Μικρολίμανο Σήμερα 3-3-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com