Greek GSX-R forum
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_l10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_c10σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 σπρευ αλυσιδας

Πήγαινε κάτω 
+23
noodles
Rossifumis#11
platonas
lakisman46
ripper
Schumi
k8 600 kk
antonpapa
Miou
stoui
mike
gsxrk71000
louk6
kontos 750
Darksoul
WotU777
gkourv
stavroulis
magiaklaniakeksatmisi
gat0s
Big Daddy
T.R.E
panosk8
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WotU777
Normal gixxer
Normal gixxer
WotU777


Άντρας Όνομα: : Ανδρεας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 99
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 17:40

μια στρωση εσωτερικα δεν γινεται πιο λιγο geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rossifumis#11
Jr.gixxer
Rossifumis#11


Άντρας Τόπος : Agrinio
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2015

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΔευ 27 Απρ 2015, 18:13

μαρκα και τυπος σπρευ παιδες γτ δε πολυκαταλαβα,συγχωρεστε με
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 02 Μάης 2015, 16:12

για καποιο ipone νομιζω μιλανε πιο πανω... μεγαλη μαστιγα τα σπρεϊ αλυσιδας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 02 Μάης 2015, 16:41

vaggelis600 έγραψε:
για καποιο ipone νομιζω μιλανε πιο πανω... μεγαλη μαστιγα τα σπρεϊ αλυσιδας Laughing


χαχαχα.ωπος το ειπες.Μαστιγα.χαχαχαχα.λοιπον μεχρι να βρω την ακρη μου ειχα πεσει στα βαρια.......βρε τι απο shell, τι απο οτι να ειναι και να μου πεταει τεφλον στα ρουχα.τι να ψαχνω το μπροστα γραναζι που ειναι....
τελικα κατεληξα σε bel-ray και εθιστηκα εκει.......

http://www.belray.com/bel-ray-super-clean-chain-lube
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 03 Μάης 2015, 00:08

terrorzone έγραψε:
vaggelis600 έγραψε:
για καποιο ipone νομιζω μιλανε πιο πανω... μεγαλη μαστιγα τα σπρεϊ αλυσιδας Laughing


χαχαχα.ωπος το ειπες.Μαστιγα.χαχαχαχα.λοιπον μεχρι να βρω την ακρη μου ειχα πεσει στα βαρια.......βρε τι απο shell, τι απο οτι να ειναι και να μου πεταει τεφλον στα ρουχα.τι να ψαχνω το μπροστα γραναζι που ειναι....
τελικα κατεληξα σε bel-ray και εθιστηκα εκει.......

http://www.belray.com/bel-ray-super-clean-chain-lube
Στην αρχη εβαζα castrol(μια χαρα),μετα εβαλα κανα 2-3 μπουκαλακια motorex(αυτο με λιγο τεφλον)αλλα η αλυσιδα ψιλοσκληρυνε,εκανε κομπους.Προχθες βρηκα ενα μπουκαλακι bell ray και εβαλα.Χωρις τεφλον,πολυ μ αρεσε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 03 Μάης 2015, 02:38

Το χει δοκιμάσει κανείς αυτό; Έχω πάνω από 15.000km που βάζω και είναι κομπλέ, δε πετάει πολυ κιόλας

http://www.ucare.gr/ProductDisplay.php?ImageID=39&catid=8&lang=gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Μάης 2015, 00:23

krosfala έγραψε:
terrorzone έγραψε:
vaggelis600 έγραψε:
για καποιο ipone νομιζω μιλανε πιο πανω... μεγαλη μαστιγα τα σπρεϊ αλυσιδας Laughing


χαχαχα.ωπος το ειπες.Μαστιγα.χαχαχαχα.λοιπον μεχρι να βρω την ακρη μου ειχα πεσει στα βαρια.......βρε τι απο shell, τι απο οτι να ειναι και να μου πεταει τεφλον στα ρουχα.τι να ψαχνω το μπροστα γραναζι που ειναι....
τελικα κατεληξα σε bel-ray και εθιστηκα εκει.......

http://www.belray.com/bel-ray-super-clean-chain-lube
Στην αρχη εβαζα castrol(μια χαρα),μετα εβαλα κανα 2-3 μπουκαλακια motorex(αυτο με λιγο τεφλον)αλλα η αλυσιδα ψιλοσκληρυνε,εκανε κομπους.Προχθες βρηκα ενα μπουκαλακι bell ray και εβαλα.Χωρις τεφλον,πολυ μ αρεσε


αν μιλας για το bell ray blue tac ειναι πραγματικα οτι καλυτερο εχω δοκιμασει και εγω, σκετη τσιχλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Μάης 2015, 18:29

+1 και εγω το blue tac βαζω. δεν ειναι πολυ ακριβο παντως, 11-12 ευρω εχει (400ml)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σπρευ αλυσιδας    σπρευ αλυσιδας  - Σελίδα 3 EmptyΤρι 05 Μάης 2015, 21:24

To blue tac το παρέλαβα και εγώ χθες...Θα δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις. Η τιμή είναι αυτή που λέει ο Βαγγέλης από πάνω. (11,17€ έδωσα αν θυμάμαι καλά και ήρθε στο σπίτι μου)
Έχω άλλα 2-3 διαφορετικά και μέχρι τώρα έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος από ένα της repsol. Λιπαίνει καλά και πιτσιλάει ελάχιστα πάνω στην ζάντα όπως τα περισσότερα, αλλά ποτέ δεν έχει πάει στο λάστιχο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σπρευ αλυσιδας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Σπρέϋ αδιαβροχοποίησης
» ΑΛΛΑΓΗ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΜΕ 520 ΒΗΜΑ
» Σπρει αλυσιδας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com