Greek GSX-R forum
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
JIMK7
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
nasos-v
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
T.R.E
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
k8 600 kk
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
kostaskr6
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
κολτρέϊν
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
Leroy
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
ripper
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_l10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_c10Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Poll_r10 

 

 Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα

Πήγαινε κάτω 
+20
wtfrmlk
PORDALAS69
ripseventh
spyroszx
Vourk™
Miou
dimdoc
vasilis99
panosk8
nktr
gkourv
AggelosK8
Hamamatsu
potis
JIMK7
papagym
nasos-v
Oikopedofagos
T.R.E
mistiriodis_tsantakias
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 13:37

συγνομη κιολας δεν ειχα σκοπο να μιλισο ...αλλα ναι μεν εσεις μπορει να τον ξερετε καλυτερα τον γιαννη ...αλλα ειθελε δεν ειθελε δεν μπορουσε να κανει αλιος ...και με συνχοριτε που δεν συγκινουμε απο την πραξι του ...οσι καταλαβενουνε καταλαβενουνε οτι βεβεος δεν ενοω κατι ος προς τον αλκη ...

γιατι τον αλκη τον ειξερα προσοπικα οπος ξερο κ τον σακη ...και το ολο σκινικο στης σερρες εγω δεν το ξεχναο ...και επισις πρην φτιαξει το μηχανακη με παρανομα για το προταθλημα πραγματα δεν ξεχναο .....
και οτι τορα τα κροκοδιλισια να τα αφησει και της μαλακιες που εγραψε στο σιτε του δεν της ξεχναο ...
τορα τον μαρανε ο αλκης?
ξερω οτι παλυ θα φαο flame για αυτα που λεο ...αλλα συγνομη που δεν το πεζο τυπικος και συγκινιμενος και σκευτομε οπος λενε κ η αμερικανη out of the box....

αμα ειθελε να πεξει στα ισα για το προταθλιμα να ανηγε το μοτερ του στης σερρες και οχι να ελεγε της μ@λ@κιες(καλα το κανο νασσο? :P ) που ελεγε.....
βεβεος η περισοτερη δεν εισασταν εκει για να ξερετε τι υποθικε και πος ....
σας διαβεβεονο ομος οτι υποθικαν πολα βαργια πραματα .....
ο σακης τον επεξε στα ισα και μετα του οτι εγινε πιγενε αεροπορια καλυτερα απο ποτε ...εγω πιο πολυ ος προσβολη το λαμβανο κ ειρονια ...καλυτερα να σιοπουσε .-

και να ειστε σιγουρη οτι ειτανε αναγκασμενος να πει κ να κανει οτι εκανε ...

ΑΠΟΨΙΜΟΥ βεβεος βεβεος ....αλλα εμενα δεν με κοροιδευουνε με τετια φτηνα κολπα η διθεν ....
Εσυ οπιαδιποτε ανοτερη διναμη που υπαρχης ,σου δινο τον μπουστα δοσε μου πισο τον αλκη ...ειμαι κακος? ισος ...αποψη μου ομος

flame on
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 14:02

mistiriodis_tsantakias έγραψε:

flame on

Είναι μια απ'τις φορές που θα συμφωνήσω με το συνολικό σκεπτικό του Στέφανου,όχι έτσι ακριβώς όπως το εκφράζει αλλά την γενική ιδέα... Ούτε εγώ ήθελα να το πω αλλά μιας και ειπώθηκε και εγώ σαν ειρωνία του τύπου "πάρε μικρέ ένα πρωτάθλημα,στο χαρίζω" το εκλαμβάνω το όλο σκηνικό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 14:11

tsantakia & TRE μαζί σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 14:17

ισως να ειναι ετσι οπως τα λετε

ισως να ειναι οπως λεει οτι το εκανε ο μπουστας..

ο μονος που ξερει την αληθεια ειναι ο ιδιος ο μπουστας!



εγω βλεπω οτι οτι κηνηση και αν γινετε , μερικοι το βλεπουν ετσι και μερικοι αλλιως.


και εγω βλεπω κακο , το οτι ο συνιωρης συνεχισε αυτην την χρονια να τρεχει ,μετα απο αυτο που εγινε. αλλα ειναι αποψη μου.
ουτε τον ξερω ουτε ξερω τον λογο που το εκανε . ισως απο την πλευρα του να εχει το σωστο λογο που το εκανε.


ελπιζω να καταλαβετε τι θελω να πω..

trampala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:16

Καλά, ούτε και εγώ τον θεωρώ από τους καλύτερους χαρακτήρες αλλά αυτός είναι ο Μπούστας και αυτός είναι ο πολυπρωταθλητής!
Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι αν κάνει μια πράξη που την παρουσιάζει ως από καρδιάς, δε μπορείς να του λες: όχι ρε φίλε είσαι κακός χαρακτήρας!

Τώρα περί πρωταθλήματος, φτιαγμένα παράνομα μηχανάκια κλπ είναι μεγάλη κουβέντα και νομίζω ότι δεν γνωρίζουμε πολλά πράγματα για να μπορούμε να έχουμε άποψη. Ή καλύτερα... εγώ δεν γνωρίζω για να εκφέρω άποψη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:17

βεβεος νασσο ....οπος ειπα αποψης ....τουλαχιστον ειναι καλο να βλεπω οτι η σκεπτομενει το φορυμ καταλαβενουνε πος εχει η κατασταση Wink ....

σε αλλη φαση (λιγο φασιστικο αλλα...) εγω θα κατεβαζα το θρεντ δεν θα εδινα κ σιχαρικια για κατι τετιο ....
ελπιζο κ οση διαβαζουνε πρην σκευτουνε να με θαψουνε να βαλουνε λιγο το μυαλοτοους να δουλεψει Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:22


φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:30

mistiriodis_tsantakias έγραψε:

φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....

Αυτός που νομίζεις είμαι δεν κάνεις λάθος. Αλλά το ότι έιμαι στη παρέα δε σημαίνει ότι ξέρω. Και όταν λέω δεν ξέρω, δε σημαίνει ότι δεν έχω ακούσει ή δεν μου έχουν πει αυτά που θέλουν να μου πουν.
Σημαίνει ότι από αυτά που έχω ακούσει δεν μπορώ να πραγματικά να ξέρω και δεν μπορώ να βγάλω ασφαλές συμπέρασμα.
Πάντως το ότι στο δεύτερο αγώνα έτρεχαν όλοι με dunlop, είναι μία σημαντική διαφορά που πρέπει να τη λάβεις σοβαρά υπόψη για να βγάλεις συμπέρασμα για το παράνομα φτιαγμένο μηχανάκι!
Στο επίπεδο αυτών των αγωνιζόμενων η διαφορά αυτή μετράει πολύ! Πίστεψε με! όχι γιατί το λέω εγώ αλλά επειδή είναι πραγματικότητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:40

εχεις δικιο για τα dunlop αλλα μην υπερβαλουμε ετσι ??? και φυσικα ολοι στο προταθλημα εχουνε παρανομα πραματα στο μηχανακη τους ....και ενταξει το προταθλημα ειναι ΓΤΠ την στιγμι που απαγορευει απηρα πραγματα στην formula extream ενω στους νεους αφηνει πρακτικα να τρεχουνε με οτι γουσταρουνε ....μικρι παρενθεση αυτο απλος για να καταλβεις οτι δεν τους αδικο για το το κανουνε ...απλος οσο κ να πεζουνε τα λαστιχα καταλαβενουμε ολοι τη γινετε στην ευθια Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:53

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
.απλος οσο κ να πεζουνε τα λαστιχα καταλαβενουμε ολοι τη γινετε στην ευθια Wink


Στέφανε όσο και να θέλω να πιστέψω ότι το μηχανάκι του Μπούστα είναι υπερτούμπανο, άλλο τόσο ξέρω και τι ρόλο παίζει ο οδηγός και τα λάστιχα στην κ16 που ουσιαστικά σε κάνει άπιαστο ή βάτραχο στην ευθεία!
Αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω!
Αυτό που βλέπεις από έξω δεν είναι ασφαλές για να βγάλεις συμπέρασμα.

Στον προηγούμενο αγώνα, άφηνε το μισό λάστιχο στη κ16 από το drift, αλλά από έξω το έβλεπες σαν να μην πήγαινε το μηχανάκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 15:54

ναι καταλαβενομαστε ομος κ δεν μιλαμε για εσενα η εμενα στην 16 ...αλλα για choy siniori boysta ....νομιζο με κατανοις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 21:16

T.R.E έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:

flame on

Είναι μια απ'τις φορές που θα συμφωνήσω με το συνολικό σκεπτικό του Στέφανου,όχι έτσι ακριβώς όπως το εκφράζει αλλά την γενική ιδέα... Ούτε εγώ ήθελα να το πω αλλά μιας και ειπώθηκε και εγώ σαν ειρωνία του τύπου "πάρε μικρέ ένα πρωτάθλημα,στο χαρίζω" το εκλαμβάνω το όλο σκηνικό...


++++ 1000 Δεν μιλουσα τοσο καιρο αλλα απ τι βλεπω δεν ειμαι ο μονος ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 21:37

όλοι έχουν την άποψή τους και είναι σεβαστή και συμφωνώ και εγώ με τον Στέφανο στα βασικά πράγματα. Αλλά αντί να να σκέφτομαι σκάνδαλα και ίντριγκες θέλω να πιστεύω οτι πραγματικά έριξε τον εγωισμό του για την μνήμη του Άλκη. Αν όχι ντροπή!! Αυτό όμως όση συζήτηση και να κάνουμε εδώ δεν θα το μάθουμε ποτέ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 21:53

potis έγραψε:


Αλλά αντί να να σκέφτομαι σκάνδαλα και ίντριγκες θέλω να πιστεύω οτι πραγματικά έριξε τον εγωισμό του για την μνήμη του Άλκη.

Mακαρι να ειναι ετσι αλλα το βλεπω λιγο δυσκολο xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 22:31

ξανα λεω ...αν ειθελε να ριξει τον εγοισμο του να ανιγε το μοτερ του στας σερρες κυριοι και κυριοιες ...δεν κλεβουμε ενα προταθλημα κ μετα το πεζουμε οτι δεν μας νιαζοι κ δινουμε τα κυπελα απο εδω κ απο εκει Wink ....
τελικα το ελληνικο πρωταθλημα ισος γινοτανε ορεα απογευματηνη σαπουνοπερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 23:34

mistiriodis_tsantakias έγραψε:

φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....


Aπ'την άλλη πλευρά,αν ήμουν ο Συνιώρης και έριχνα 20 άλογα στον ανταγωνισμό με το καλημέρα,δεν θα τολμούσα να κάνω ένσταση για φτιαγμένο μοτέρ... Είναι ας πούμε ανήθικο,εκτός και αν ο μοναδικός σκοπός μου είναι να πάρω πρωτάθλημα με κάθε τρόπο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤρι 07 Δεκ 2010, 23:44

Ειτε καλως ειτε κακως ο Μπουστας μπορει να παρει πρωταθλημα με οτι 1000αρι και να τρεξει.Τωρα το τι χαρακτηρας ειναι ο καθενας προσωπικα δεν με απασχολει καθολου ουτε για τους Ελληνες ουτε για τους ξενους οδηγους.
Αυτο που μετραει ειναι τι κανει μεσα στην πιστα ο καθενας απ αυτους και τι θεαμα προσφερει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 00:32

T.R.E έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:

φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....


Aπ'την άλλη πλευρά,αν ήμουν ο Συνιώρης και έριχνα 20 άλογα στον ανταγωνισμό με το καλημέρα,δεν θα τολμούσα να κάνω ένσταση για φτιαγμένο μοτέρ... Είναι ας πούμε ανήθικο,εκτός και αν ο μοναδικός σκοπός μου είναι να πάρω πρωτάθλημα με κάθε τρόπο...

Ρε συ Νίκο αν δεν ήταν στη μέση το μαγαζί του, που εμπορέευται Honda λες να μην έτρεχε με BMW και αυτός confused confused
Εξάλλου ποιος από τους top αγωνιζόμενους τρέχει για το ευ αγωνιζεσθαι όλοι για το πρωτάθλημα τρέχουν, δεν θεωρώ παράλογο που ο Σινιώρης εφόσον θεωρούσε ότι το honda ήταν εκτός κανονισμών έκανε ένσταση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 00:43

Oikopedofagos έγραψε:
T.R.E έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:

φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....


Aπ'την άλλη πλευρά,αν ήμουν ο Συνιώρης και έριχνα 20 άλογα στον ανταγωνισμό με το καλημέρα,δεν θα τολμούσα να κάνω ένσταση για φτιαγμένο μοτέρ... Είναι ας πούμε ανήθικο,εκτός και αν ο μοναδικός σκοπός μου είναι να πάρω πρωτάθλημα με κάθε τρόπο...

Ρε συ Νίκο αν δεν ήταν στη μέση το μαγαζί του, που εμπορέευται Honda λες να μην έτρεχε με BMW και αυτός confused confused
Εξάλλου ποιος από τους top αγωνιζόμενους τρέχει για το ευ αγωνιζεσθαι όλοι για το πρωτάθλημα τρέχουν, δεν θεωρώ παράλογο που ο Σινιώρης εφόσον θεωρούσε ότι το honda ήταν εκτός κανονισμών έκανε ένσταση


Δεν το είπα απ'την σκοπιά του ευ αγωνίζεσθαι,αλλά απ'την πλευρά του εγωϊσμού...Δηλαδή όταν κάνεις ένσταση σε ένα πιο "αδύναμο" μηχανάκι είναι σαν να παραδέχεσαι ότι θες το πλεονέκτημα στην ισχύ του κινητήρα... Κάπως έτσι το σκέφτομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 08:30

Χωρις να ξερω κανεναν απο τους δυο αγωνιζομενους σχολιαζω μονο την κινηση του
ενος προς τον αλλον.Σε περιπτωση πιστευω που καταλαβαινε ο Συνιωρης οτι θιγεται
η προσωπικοτητα του και μειωνεται η θεση του απο την χειρονομια του Μπουστα καλο
θα ηταν να μην το δεχθει.Μεγαλοι ανθρωποι πιστευω ειναι με κριση και αποψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 08:51

T.R.E έγραψε:
Oikopedofagos έγραψε:
T.R.E έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:

φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....


Aπ'την άλλη πλευρά,αν ήμουν ο Συνιώρης και έριχνα 20 άλογα στον ανταγωνισμό με το καλημέρα,δεν θα τολμούσα να κάνω ένσταση για φτιαγμένο μοτέρ... Είναι ας πούμε ανήθικο,εκτός και αν ο μοναδικός σκοπός μου είναι να πάρω πρωτάθλημα με κάθε τρόπο...

Ρε συ Νίκο αν δεν ήταν στη μέση το μαγαζί του, που εμπορέευται Honda λες να μην έτρεχε με BMW και αυτός confused confused
Εξάλλου ποιος από τους top αγωνιζόμενους τρέχει για το ευ αγωνιζεσθαι όλοι για το πρωτάθλημα τρέχουν, δεν θεωρώ παράλογο που ο Σινιώρης εφόσον θεωρούσε ότι το honda ήταν εκτός κανονισμών έκανε ένσταση


Δεν το είπα απ'την σκοπιά του ευ αγωνίζεσθαι,αλλά απ'την πλευρά του εγωϊσμού...Δηλαδή όταν κάνεις ένσταση σε ένα πιο "αδύναμο" μηχανάκι είναι σαν να παραδέχεσαι ότι θες το πλεονέκτημα στην ισχύ του κινητήρα... Κάπως έτσι το σκέφτομαι...

+750
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 10:19

όπως και να έχει η ουσία του θέματος είναι ότι τιμάς κάποιον που έφυγε άδικα από τη ζωή και αυτό μετρά.

Τώρα για το θέμα που λες Στέφανε ότι το μοτέρ ήταν παράνομο θα σου πω ότι τελικά ήταν αυτό που σου λέει και ο παπατζήμ: η διαφορά ήταν τεράστια με το άνοιγμα του γκαζιού από κ15, κ16. Το ένα λάστιχο από τα drift δεν έβγαζε τη δύναμη κάτω γλυστρώντας μειώνοντας φαινομενικά την απόδοση της μοτό (δηλ. αυτό που έβλεπες από έξω) και συγχρόνως υπερθέρμαινε το λάστιχο σε βαθμό να γλυστράει και με το άλλο απλώς απογειωνόταν η μοτό !! Ας μην τα ρίχνουμε στο μοτέρ, απλώς να λέμε ότι πείραξε που ο ακατανόμαστος έβαλε τα ίδια λάστιχα που τρέχει όλη η κατηγορία και έπαιξε επί ίσοις όροις το πρωτάθλημα.
Δηλαδή και το ντουκάτι, το απριλια οι δεινόσαυροι του πρωταθλήματος που οδηγούσε ήταν τούμπανα?

θα σου κάτι που περίγραφε για τον πρώτο αγώνα στις Σέρρες:
ήμουν πίσω τους και στη κ15 για κ16 μου έκαναν γειά ...ήταν σαν κάποιο χέρι να με τραβάει πίσω....

Τεσπα τιμή στον Άλκη που έφυγε το παλικάρι τόσο άδοξα
Κρίμα ας ήταν εν ζωή και όλα τα άλλα κοραφέξαλα :|

Να είμαστε όλοι καλά παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 13:18

T.R.E έγραψε:
Oikopedofagos έγραψε:
T.R.E έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:

φιλε παπατζιμ ακομα κ απο εξω να εισαι κ να μην ξερεις(που αν εισαι αυτος που νομιζο οτι εισαι,εισαι στην παρεα του γιαννη,αν οχι σορρυ λαθος)
....οταν λοιπον βλεπεις 2 bmw (choy,sinioris) να βγενουνε απο την 16 και ο μπουστας απο πισο ...ενταξει δεν θελει πολλα να καταλαβεις
...η οταν βλεπεις οτι στους 2 προτους αγονες ιδιετερα στην κρητη ακομα κ ο στρατας τον ειχε ...με μαμα μηχανακη (μονο φπε,το υπογραφο)
και μετα απλος δεν γινοτανε να τον μαζεψεις ....χοργιο που φενετε κολαουζο δεν θελει Wink .....


Aπ'την άλλη πλευρά,αν ήμουν ο Συνιώρης και έριχνα 20 άλογα στον ανταγωνισμό με το καλημέρα,δεν θα τολμούσα να κάνω ένσταση για φτιαγμένο μοτέρ... Είναι ας πούμε ανήθικο,εκτός και αν ο μοναδικός σκοπός μου είναι να πάρω πρωτάθλημα με κάθε τρόπο...

Ρε συ Νίκο αν δεν ήταν στη μέση το μαγαζί του, που εμπορέευται Honda λες να μην έτρεχε με BMW και αυτός confused confused
Εξάλλου ποιος από τους top αγωνιζόμενους τρέχει για το ευ αγωνιζεσθαι όλοι για το πρωτάθλημα τρέχουν, δεν θεωρώ παράλογο που ο Σινιώρης εφόσον θεωρούσε ότι το honda ήταν εκτός κανονισμών έκανε ένσταση


Δεν το είπα απ'την σκοπιά του ευ αγωνίζεσθαι,αλλά απ'την πλευρά του εγωϊσμού...Δηλαδή όταν κάνεις ένσταση σε ένα πιο "αδύναμο" μηχανάκι είναι σαν να παραδέχεσαι ότι θες το πλεονέκτημα στην ισχύ του κινητήρα... Κάπως έτσι το σκέφτομαι...

νικο υπερβαλεις ...οπος ακουστικε οτι ειπε ο μπουστας στην bmw τη να το κανο το μηχανακη αμα δεν ξερο αν θα τερματισο ???περασμενη βδομαδα αλλο ενα εσπασε στα μεγαρα ...ειναι ρισκο μην λεμε χαζομαρες ......
και κανεις δεν απαγορευσε στον καθε εναν να τρεχει με bmw Wink
συγουρα ομος η κανονισμη απαγορευσανε της παρανομες βελτιοσεις ....
οπος οπιος θελει τρεχει με ντουκι που ειναι φουλ ohlins και brembo ...

re nktr δουλεβομαστε ??? ενα ντουκη ειναι καλητερο απο οτι διποτε αλο στα χεργια ενος αγονιζομενου την στιγμι που μπορει να εχει λιγοτερα αλογα αλλα καλητερο στισιμο ....δεν ειναι παντα θεμα υποδιναμης αλλα πος την βαζεις κατο κ τι στισιμο εχει το μηχανακη σου ...τουλαχιστον οταν μιλαμε μεταξιμας ειλικρινια ;P
και ξερω πολυ καλα τι γινετε με το ελαστικο στην εξοδο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 14:14

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
νικο υπερβαλεις ...οπος ακουστικε οτι ειπε ο μπουστας στην bmw τη να το κανο το μηχανακη αμα δεν ξερο αν θα τερματισο ???περασμενη βδομαδα αλλο ενα εσπασε στα μεγαρα ...ειναι ρισκο μην λεμε χαζομαρες ......
και κανεις δεν απαγορευσε στον καθε εναν να τρεχει με bmw Wink
συγουρα ομος η κανονισμη απαγορευσανε της παρανομες βελτιοσεις ....
οπος οπιος θελει τρεχει με ντουκι που ειναι φουλ ohlins και brembo ...

re nktr δουλεβομαστε ??? ενα ντουκη ειναι καλητερο απο οτι διποτε αλο στα χεργια ενος αγονιζομενου την στιγμι που μπορει να εχει λιγοτερα αλογα αλλα καλητερο στισιμο ....δεν ειναι παντα θεμα υποδιναμης αλλα πος την βαζεις κατο κ τι στισιμο εχει το μηχανακη σου ...τουλαχιστον οταν μιλαμε μεταξιμας ειλικρινια ;P
και ξερω πολυ καλα τι γινετε με το ελαστικο στην εξοδο Wink

Στέφανε, μην μπερδεύεις τα πράγματα. Ο Μπούστας δεν έτρεξε με BMW γιατί δεν πήρε τα λεφτά που ζήτησε.
Δεν προβληματίστηκε για το αν θα τερματίζει, άσε που θεωρεί το BMW το καλύτερο/ολοκληρωμένο μηχανάκι σήμερα.

Και όπως τα λες μόνος σου, το στήσιμο κάνει τη διαφορά και όχι η ιπποδύναμη. Μέσα στο στήσιμο όμως σημαντικό ρόλο παίζει και το λάστιχο...!!!!1 (Βλέπε Rossi Bridgestone).

Δεν υποστηρίζω τον ακατονόμαστο, απλά βλέπω και από την άλλη μεριά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα   Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα EmptyΤετ 08 Δεκ 2010, 14:31

μαγκες συνελθετε...

η χωρα μας ειναι πισω στο θεμα μηχανοκινητος αθλητισμος.
κ αν ηταν σοβαρο το πανελληνιο,απλα δεν θα αφηναν τον τσο'υ να τρεξει εκεινη τη μερα.
νομιζω ολοι καταλαβαινουν το γιατι,αφου κ το παραμικρο μπορει να επιρεασει την εξελιξη ενος αγωνα.

απο κει κ περα,κ οι 2 αναβατες ειναι απιαστοι για τα δεδομενα μας,κ ενας θεος ξερει τι θα μπορουσαν να κανουν
αν οι συνθηκες κ οι ποροοπτικες ηταν διαφορετικες .
( κ αυτοι κ οι υπολοιποι του πρωταθληματος,που καλο θα ηταν να αρχισουμε να τους μαθαινουμε σιγα σιγα,αντι να βγαζουμε τα ματια μας σαν τις κοτες )

κ κοντρα θα εχουν,γιατι στο κατω κατω αγωνα τρεχουν,δεν παιζουν μπιριμπα.
(κ μη μου πειτε οτι δεν θα λεγονταν τιποτα,αν ο μπουστας δεν ελεγε τιποτα για τον αλκη...Wink )

μη στεκεστε στη διαφωνια τους κ το τι εκανε ο καθενας.
αντι να καθομαστε σαν τις κατινες στα μεσημεριανα να σχολιαζουμε κ να μαλωνουμε για τις πραξεις τους,
ας τους δεχτουμε και τους 2 γι αυτο που ειναι κ για τη προσπαθεια που κανουν.γιατι ειναι δικα μας παιδια.






Έχει επεξεργασθεί από τον/την panosk8 στις Τετ 08 Δεκ 2010, 14:33, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ. .... διαπλεκομενα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Συγκίνηση στην Απονομή του Σ.Ο.Α.Μ.
» ΒΑΦΕΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
» αντε στην υγεια μας...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com