Greek GSX-R forum
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Ξερει κανεις απο wilbers???

Πήγαινε κάτω 
+14
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
gat0s
ripseventh
maikstain
mistiriodis_tsantakias
nktr
nasos-v
JIMK7
Miou
Hamamatsu
Oikopedofagos
Leroy
dimdoc
xristosK8
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Δεκ 2010, 23:43

Μπα...για παραπανω το βλεπω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Δεκ 2010, 23:48

Παιδια μακρυα απο Αμερικη.Σκιζουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Δεκ 2010, 23:54

dimdoc έγραψε:
Πολυ κακως που δε συννενοηθηκες...τωρα δες τι θα κανεις με το paypal, κανε καμια "μεταποιηση" στο μειλ, γιατι αν φορολογηθεις για 1500$ θα σου βγουν πιο ακριβα απο οτι να αγοραζες απο δω...

Το ξερω αλλα μαιμουδια στην αποδειξη δεν παιζει. Εχουν δκαιωμα να σου κανουν ελεγχο στην καρτα αν το θελησουν.

Oikopedofagos έγραψε:
Πασχάλη αν τους πας απόδειξη 1500Ε ετοιμάσου για 400-450Ε τελωνείο sos

Το περιμενω αυτο. Σου βγενει το 1/3 της τιμης για εκτελονισμο. Τα εχω πληροσει και ξερω toixos

Hamamatsu έγραψε:
Παιδια μακρυα απο Αμερικη.Σκιζουν..


Εχω παραγγειλει 1000αδες ευρω απο αμερικα. Με usps προτη φορα το σταματισανε. Τωρα κοιταω να δω πως θα βρω την ακρη γιατι ειναι πολα τα λεφτα ρε π@υστη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 00:08

dimdoc έγραψε:
Ολες αυτες τις αναρτησεις αμα πας στο K shock τις σερβισαρουν χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ειναι αν καποτε χρειαστεις καποιο ανταλλακτικο, πχ κατω βαση, δοχειο αζωτου, αλλα δεν ειναι πραγματα που χαλανε αυτα.

Φιλε Hamamatsu προτεινω WP ή Bitubo για το μηχανακι σου.

+1000 και κατα προτιμηση τη WP που υπαρχει υποστηριξη απο το Τασουλη ειναι εξπερ good στις αναρτησης στην Ελλαδα file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 00:11

JIMK7 έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Ολες αυτες τις αναρτησεις αμα πας στο K shock τις σερβισαρουν χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ειναι αν καποτε χρειαστεις καποιο ανταλλακτικο, πχ κατω βαση, δοχειο αζωτου, αλλα δεν ειναι πραγματα που χαλανε αυτα.

Φιλε Hamamatsu προτεινω WP ή Bitubo για το μηχανακι σου.

+1000 και κατα προτιμηση τη WP που υπαρχει υποστηριξη απο το Τασουλη ειναι εξπερ good στις αναρτησης στην Ελλαδα file
Κι εγω προς τα κει γερνω τελικα.Εγω θα ρωτησω εναν δικο μου για ολες και θα ενημερωσω.Αν ξερετε καμια καλη τιμη σφυριξτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 09:02

Leroy έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Ναι, αυτες οι τιμες παιζουν. Αμα του πεις για ελλαδα ομως θα σου χτυπησει ενα 50αρικο για μεταφορικα για πλακα. Μετα θα βρεις συννενοηση για να σου βαλει το σωστο ελατηριο? Λιγοι ξερουν Αγγλικα...Ελλαδα ποσο σου το δινουν?

Leroy ενημερωση για το τελωνειο, αν ειχες μεσα τιμολογια, αν δεν ειχες τιμολογια βασει ποια τιμης φορολογηθηκες, ποσο πληρωσες κλπ γιατι καιγομαστε...περιμενω και γω κατι πραγματακια...

Φιλε dimdoc Δεν ξερω τι εκανε ο ανθρωπος που μου τις εστειλε. Μου ειπαν απο το τελονειο οτι εχει ενα χαρτι που λεει αξια 500$ -το εβαλε χωρις να συνενοηθουμε. Εγω με τα μεταφορικα εδωσα 1500$ και μου ζητανε να τους παω την αποδειξη του paypal. Μ@λακια συνενοηση εκανα αυτην την φορα.

Σορυ λαθος 1500 ευρω τις πηρα.

ζητα απο τον πωλητη να σου στειλει μια ηλεκτρονικη αποδειξη για 500$ και πες του οτι αν του ζητισουν απο τα τελωνεια να δωσει να δωσει και εκει την ιδια.

ετσι ειχα κανει με της αναρτησεις και την γλυτωσα φθηνα.... ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 10:20

dimdoc έγραψε:
Ο μαστρο Δουλαβερης ειναι ωραιος τυπος..αν πας απο κει εχει ενα RC 45 που το ετρεχε παλια, θα παθεις πλακα αν το δεις...



to rc45 που εχει ειναι κα@λα και το motard που εχει εκει....αλλα σαν εμπορος... :| αν δεν ξερεις τι ακριβως θελεις παει.. θα σου δοσει οτι να ειναι
ειχα παει για να ρωτησω για μπροστινα και προσπαθουσε να μου δοσει οτι ναειναι και να βαλω αποστατες και κατι τετοια κουλα...και για την πισω παπ@ριες μου ελεγε τελικα πηγα με τον κωδικο απο αυτην που ηθελα και μου λεει "ΑΑ αυτην ηθελες... δεν το ειχα καταλαβει..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristosK8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Xρηστος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 10:47

Παιδια για την wilbers ρωτησα και ερχετει με φουλ ρυθμισεις και υδραυλικη προφορτιση μαζι με ελατηρια μπροστα λαδια και με περαστικα στα 1200 ευρα περιπου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xristos_h@yahoo.gr
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 11:11

xristosK8 έγραψε:
Παιδια για την wilbers ρωτησα και ερχετει με φουλ ρυθμισεις και υδραυλικη προφορτιση μαζι με ελατηρια μπροστα λαδια και με περαστικα στα 1200 ευρα περιπου..
Πολυ καλη τιμη για ολα αυτα.Απο που αν επιτρεπεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristosK8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Xρηστος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 12:57

θεσσαλονικη απο φιλο με την εκπτωσουλα...Οποιος ομως ειναι απο Σαλονικα και θελει εδω ειμαστε να συννενοηθουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xristos_h@yahoo.gr
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 13:27

το μπροστινό που έχω πάρει για το κ2 από το ebay έχει wilbers revalving και δουλεύει απίστευτα καλά.
Μαλακό όπως το θέλω για δρόμο και στιβαρό για πίστα.
πιστεύω ότι είναι πολύ καλή λύση. Όλα τα άλλα είναι θέμα τιμής
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 16:44

Oikopedofagos έγραψε:
Πασχάλη αν τους πας απόδειξη 1500Ε ετοιμάσου για 400-450Ε τελωνείο sos

δυστιχος να ξερεται η τιμες τελονιου ειναι παντα λιγο παραπανο απο το μισο ΟΛΙΚΟ κοστος ...δλδ οτι πληροσατε για το αντικιμενο μαζη μετα μεταφορικα ....περιπου βγενει 110% + ειναι μεγαλη αλητια ....στα πανο απο 130 αντικιμενα που εχω παραγκιλι εχω φαει περιπου 5 φορες τελονιο ...παντα οτι πληρονα ειτανε κατι παραπανο απο τα μισα + .....και καθε φορα ειθελα να παο να τουςς τα σπασο ολα ...κατι πρεπει να γινη κ με αυτο το θεμα με τους κλεφταραδες
αυτα
σεξ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 17:02

Leroy έγραψε:
Μαλλον σφιξανε απο τωρα... Πριν 2 εβδομαδες ηρθε η αναρτιση με usps και περασε αερα και σημερα με πηρανε τηλ απο το τελονιο για τις ζαντες cryme
τουλαχιστον εσενα ρε πασχαλη σε πηρανε τηλ και σου ειπανε.εγω περιμενω ενα δεμα απο αμερικη με usps και με εχουν γραψει στ@ρχιδι@ τους.απο 7-12-2010 ειναι στο τελονειο και ουτε φωνη ουτε ακροαση. Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 17:34

Hamamatsu έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Ολες αυτες τις αναρτησεις αμα πας στο K shock τις σερβισαρουν χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ειναι αν καποτε χρειαστεις καποιο ανταλλακτικο, πχ κατω βαση, δοχειο αζωτου, αλλα δεν ειναι πραγματα που χαλανε αυτα.

Φιλε Hamamatsu προτεινω WP ή Bitubo για το μηχανακι σου.

+1000 και κατα προτιμηση τη WP που υπαρχει υποστηριξη απο το Τασουλη ειναι εξπερ good στις αναρτησης στην Ελλαδα file
Κι εγω προς τα κει γερνω τελικα.Εγω θα ρωτησω εναν δικο μου για ολες και θα ενημερωσω.Αν ξερετε καμια καλη τιμη σφυριξτε.
Aλεξανδρε για κοιτα και εδω για WP ισωσ σε ενδιαφερει!!!!http://www.moto-racing.co.uk/item--WP-Suspension-Road-Track-Shock-Suzuki-GSXR1000--GSXR1000+WP+4014+Shock.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 18:14

Στo link που εχεις βαλει, περαν της τιμης που ειναι παρομοια με εδω, ειναι το αμορτισερ δρομου της WP και οχι το competition που εχει κωδικο 4618. Το competition το εχει 873 λιρες ο τυπος χωρις μεταφορικα.
Γενικα εχω ψαξει πολυ το θεμα και κατεληξα στο συμπερασμα οτι WP ειναι καλυτερο να παρεις απο εδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 18:41

ripseventh έγραψε:
Hamamatsu έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Ολες αυτες τις αναρτησεις αμα πας στο K shock τις σερβισαρουν χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ειναι αν καποτε χρειαστεις καποιο ανταλλακτικο, πχ κατω βαση, δοχειο αζωτου, αλλα δεν ειναι πραγματα που χαλανε αυτα.

Φιλε Hamamatsu προτεινω WP ή Bitubo για το μηχανακι σου.

+1000 και κατα προτιμηση τη WP που υπαρχει υποστηριξη απο το Τασουλη ειναι εξπερ good στις αναρτησης στην Ελλαδα file
Κι εγω προς τα κει γερνω τελικα.Εγω θα ρωτησω εναν δικο μου για ολες και θα ενημερωσω.Αν ξερετε καμια καλη τιμη σφυριξτε.
Aλεξανδρε για κοιτα και εδω για WP ισωσ σε ενδιαφερει!!!!http://www.moto-racing.co.uk/item--WP-Suspension-Road-Track-Shock-Suzuki-GSXR1000--GSXR1000+WP+4014+Shock.html

Για ριξε Λουκα μια ματια εδω πριν αγορασεις https://gixxer.forumgreek.com/t1955-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 19:31

dimdoc έγραψε:
Στo link που εχεις βαλει, περαν της τιμης που ειναι παρομοια με εδω, ειναι το αμορτισερ δρομου της WP και οχι το competition που εχει κωδικο 4618. Το competition το εχει 873 λιρες ο τυπος χωρις μεταφορικα.
Γενικα εχω ψαξει πολυ το θεμα και κατεληξα στο συμπερασμα οτι WP ειναι καλυτερο να παρεις απο εδω.
Κι εγω αυτο καταλαβα συν οτι θα συνενοηθω και καλυτερα.
Το μονο που με προβληματισε καπως με το wp ειναι το βαρος του.Το εβαλε ο αδερφος μου στο r1 του και μου φανηκε θεοβαρο.Οχι οτι εχω κολλημα τοσο με το βαρος,αλλα παιζει να ειναι πολυ πιο βαρυ απ τ αλλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 19:40

Γιατι δεν τους περνεις εσυ? Αν ειναι τοσο καιρο στο τελονειο δεν θα βγει ανωδυνα, που σου ευχομαι το αντιθετο Μιχαλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 19:45

Απο το στοκ σε Κ5 που βαλαμε σε ενα φιλο ειναι σαφως ελαφρυτερο. Το ειχα ζυγισει αλλα δε θυμαμαι τωρα πια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 19:45

τουσ περνω τηλ τους μ@λ@κες αλλα δεν το σηκωνουν.τεσπα σημαρα μιλησε ανας φιλος στο ταχυδρομειο και του ειπανε οτι δεν εχουν εκτελονησει ουτε τα πραματα του νοεμβριου ακομα, και το πιθανοτερο απτο καινουριο χρονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 20:00

maikstain έγραψε:
τουσ περνω τηλ τους μ@λ@κες αλλα δεν το σηκωνουν.τεσπα σημαρα μιλησε ανας φιλος στο ταχυδρομειο και του ειπανε οτι δεν εχουν εκτελονησει ουτε τα πραματα του νοεμβριου ακομα, και το πιθανοτερο απτο καινουριο χρονο
Εμενα 13 του μηνου μπηκε στα δικα μας τελονεια και εχθες με πηραν τηλ. Δεν κοιτας μηπως μαθεις απο πρωτο χερι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 20:17

dimdoc έγραψε:
Μπα...για παραπανω το βλεπω...

τοσο ειναι,,,
30 % τις αξιας!
αλλα και gift na se εγραφε.... λογου του ογκο (Κινει την περιεργεια) θα σε φορολογουσε περιπου τοσο παλι.
Εννοω οταν βλεπεις στο internet και λεει καθυστερηση στο τελωνειο για κανα 2 μερς ειναι γιατι ψαχνουν να βρουν ποσο κανουν ...
απο κει και περα τρως ''καμπανα''!!
Πληροφοριακα απο το 2011...ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ερεχεται απο τριτη χωρα(μη ΕΟΚ) Θα ανοιγεται και θα ελεγχεται ανεξαρτητα απο αυτο που γραφει στην προφορμα (το χαρτι που λεει τον λογο εξαγωγης και το περιεχομενο , αξια κατλπ).
Και ας ειναι με USPS.
Ασε που οι περισοτεροι Μαερικανοι ΔΕΝ θελουν να γραφουν GIFT, ειναι παρανομο λενε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 20:53

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Μπα...για παραπανω το βλεπω...

τοσο ειναι,,,
30 % τις αξιας!
αλλα και gift na se εγραφε.... λογου του ογκο (Κινει την περιεργεια) θα σε φορολογουσε περιπου τοσο παλι.


+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 21:06

τι να πω δεν βγαζω ακρη με αυτους, εδω κ 5 μερες το παλευω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 22:29

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:


Πληροφοριακα απο το 2011...ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ερεχεται απο τριτη χωρα(μη ΕΟΚ) Θα ανοιγεται και θα ελεγχεται ανεξαρτητα απο αυτο που γραφει στην προφορμα (το χαρτι που λεει τον λογο εξαγωγης και το περιεχομενο , αξια κατλπ).
Και ας ειναι με USPS.



Αυτο ειναι σιγουρο scratch πως το ξερεις :?:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξερει κανεις απο wilbers???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ξερει κανεις???
» ξερει κανεις να μου πει????
» ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΘΡΕΥΤΕΣ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com