Greek GSX-R forum
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....

Πήγαινε κάτω 
+16
SuzukaK4
chris8790
Tigas
landen
valentinosgsxr
ghost
TheoDo R
Leroy
ENDURASX
ripseventh
8annos
argyrisk2
tasos1984
κολτρέϊν
paulosk
konstantine89
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Ιουν 2011, 19:44

φιλε μου σορρυ κιολας..ολοι σ ειχαν πει αλλα και τελικα εβαλες αλλα.. εγω παντως αν ηταν να δωσω λεφτα για τα πιλοτ... θα εβαζα καποιο απο εκεινα που σου προτειναν. γτ οπως ειδες οι περισσοτεροι σ ειπαν πανω κατω τα ιδια.. τυχαιο??? δεν νομιζωω...
ολα αυτα τ λεω χωρις παρεξηγηση ετσι.. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Ιουν 2011, 20:05

konstantine89 έγραψε:
εβαλα τελικα τα pilot power ειναι σκληρα αλλα αν ζεσταθουν ειναι πολυ καλα και η τιμη 240+10 η ζυγοσταθμιση

Τελικα εβαλες το 180/55 που σου ειπα? Δουλευε τα λιγο χαμηλωτερες πιεσεις για να ζεσταινονται καλυτερα. Αντι για 36-36 δηλ παιξε 34-34 ή 32-34 και δες πως σου αρεσει περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
konstantine89
Normal gixxer
Normal gixxer
konstantine89


Άντρας Όνομα: : ΚΩΝ/ΝΟΣ
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 95
Αγωνιζόμενος : σε καφεδες και μπυρες
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 00:30

οχι εβαλα 190 ssss το 180 δεν το ειχε ετοιμοπαραδοτο δεν πειραζει την αλλη φορα και οσο αφορα το θεμα ελαστικα ειμαι λιγο ασχετος δεν εχω δοκιμασει και πολλα καθε φορα και κατι αλλο θα δοκιμαζω aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fraperacer.blogspot.com/
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Ιουν 2011, 09:00

Τα michelin power ct2 τα είχα δοκιμασει σ ένα CBR1000RR 2005 ενός φίλου, ποιό άθλιο ελαστικό δεν έχω οδηγήσει στη ζωή μου και θα το έλεγα και επικίνδυνο, δεν κρατάει πουθενά.

Τώρα στο GSXR 1000 K9 έχω βάλει τα Metzeler M3 (260 euro) σε γενικές γραμμές είναι καλά και δείχνουν να αντέχουν σε υψηλές ταχύτητες χωρις να ξεκολάει λάστιχο.

Δέν είναι για πολλά πολλά και θα σε προειδοποιήσουν μόλις αρχίσεις και τα πιέζεις άσχημα, σβέλτες βολτούλες πάς άνετα πάντως.

Σε σχέση με τα Metzeler K3 Interact που είχα πρίν δεν συγκρίνονται, τα interact για 20 euro παραπάνω είναι πολύ καλύτερα αλλά δεν βγάζεις αρκετά km

Τα Bridgestone BT016 είναι πολύ καλά λάστιχα αλλά λιώνουν πάρα πολύ γρήγορα και όσο μειώνεται το πέλμα αρχίζουν και ψιλογλιστράνε

Τα Pirelli Diablo Corsa III τα φόραγα σε CBR1000 2004 και είναι το τέλειο λάστιχο για δρόμο και βγάζεις αρκετά km, για την πίστα δεν λεει μία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 21:49

ηρθε και η ώρα μου..! Χρηση μηχανης: πολλά ταξιδια εθνικη με μεγαλη ταχυτητα και βολτες με στρόφες.

εχω διαβασει αρκετα πιο πανω και σε προηγουμενες σελίδες και τείνω προς μ5 ή diablo corsa. ακουω γνώμες και συμβουλες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 23:10

chris8790 έγραψε:
ηρθε και η ώρα μου..! Χρηση μηχανης: πολλά ταξιδια εθνικη με μεγαλη ταχυτητα και βολτες με στρόφες.

εχω διαβασει αρκετα πιο πανω και σε προηγουμενες σελίδες και τείνω προς μ5 ή diablo corsa. ακουω γνώμες και συμβουλες

ακριβως για τη χρηση που θες βαλε pirelli corsa III...

εγω τελικα εβαλα πριν λιγες μερες τα pirelli angel ST N που ειναι η νεα πιο ενισχυμενη εκδοση του γνωστου angel ST
υποτιθεται οτι κραταει σαν corsa III και βγαζει τα ιδια χιλιομετρα με τα προηγουμενα angel αλλα δεν μπορω να δωσω
ακομη πληροφοριες γιατι εχω κανει μονο 500km...πρωτες εντυπωσεις παντως πολυ καλες και με γρηγορη κορωνα για
touring ελαστικο...εχω καλο λαστιχά στην Καλαματα αν θες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 05 Απρ 2012, 16:07

Φιλε ghost δε ξερω για σενα παντως τα κορσα 3 δε μου αρεσαν καθολου... Αργουν παρα πολυ να πιασουν... Δε μπορεσα να τα εμπιστευτω σαν λαστιχα... Και απο φιλους που εχω κι αυτοι δεν μεινανε ευχαριστημενοι.. Ειδικα σε σχεση με τα παλια κορσα..! Εγω εβαλα τα d211 soft-medium αλλη κατηγορια εννοειται αλλα καμια σχεση! Εγω για πολιτικο λαστιχο θα εψαχνα για κανα bridgestone! Τωρα πια συγκεκριμενα δε ξερω ας μιλησουν και αυτοι που εχουν βαλει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 05 Απρ 2012, 21:42

Kωστα,για ποιον μιλας στην Καλαματα να τον εχω στα υποψην?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 10:33

βαγγο αμα βαλω soft-medium λαστιχο μεσα σε 2-3 εβδομαδες θα πρεπει να το αλλα ξω ξανα cyclops οχι τπτ αλλο αλλα στα ταξιδια το λαστιχο καταστρεφεται αμεσως. κωστα με ενδιαφερει αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι ηδη με λινα. Twisted Evil αρα δεν μπορω να την κατεβασω κατω. αχαχχαχαχα.
εγω ειπα για μ5 και corsa γιατι ειναι σκληρα στο κεντρο.!!!!
δεν με ενδιαφερερει να ειναι οικονομικα. αρκει να μπορω να τα εμπιστευτω και να αντεξουν τα χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 11:54

Κοιτα το d211 δεν ειναι πολιτικο λαστιχο... Δεν ειναι για μπαντες! Επισης δεν ειναι λαστιχο που μπορεις να το πας για ωρα με 250 και χλμ.. Εμενα αυτο που μ αρεσε στο λαστιχο ειναι που πιανει κατευθειαν και δε κανει κιχ μεσα στη στροφη! Εννοειται οτι αμα το προσεξεις το λαστιχο και δε το εχεις ολο μπαντα μια χαρα θα σε παει.. Aν θες βαλε hard πισω.. Αλλα αν δε θες να το δοκιμασεις και θες πολιτικο λαστιχο για μενα κοιτα κανα bridgestone!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 12:09

αν θες λαστιχα για βολτες, για μενα bridgestone bt-016 pro. εγω εχω κανει και δυο τρακ ντει με αυτα τα λαστιχα. διαβασε και εδω
http://www.bridgestone.com/products/motorcycle_tires/products/battlax/bt016pro.html
και μετα αποφασιζεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 12:27

ripper έγραψε:
αν θες λαστιχα για βολτες, για μενα bridgestone bt-016 pro. εγω εχω κανει και δυο τρακ ντει με αυτα τα λαστιχα. διαβασε και εδω http://www.visordown.com/motorcycle-news--general-news/bridgestone-bt016-launch---jerez/3974.html και μετα αποφασιζεις

+600 και εγω brigestone εχω bt 016 pro και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και για πιστα που τα εβαλα για τους χρονους ενως αρχαριου δεν εκαναν κιχ και ειναι και 2γομα με πιο σκληρο στο κεντρο για ταξιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 14:12

Χρηστο οπως λενε και τα παιδια αν θες λαστιχα για χλμ μπαντες και ταξιδια βαλε αυτα που λενε τα παιδια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 15:06

μπαντες δεν κανω ρε παιδια. ειπα και στην αρχη. πολλα ταξιδια με τχτητα 200+ και στροφες. ισως και κανα track day σιγα σιγα.
ρε παιδια αυτο δεν εχει μαμα..? το bt..??? η κανω λαθος.? δεν ειμαι σπιτι να κοιταξω ρε γμτ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 15:10

ripper έγραψε:
αν θες λαστιχα για βολτες, για μενα bridgestone bt-016 pro. εγω εχω κανει και δυο τρακ ντει με αυτα τα λαστιχα. διαβασε και εδω
http://www.bridgestone.com/products/motorcycle_tires/products/battlax/bt016pro.html
και μετα αποφασιζεις
αρκετα ελκυστικο..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 16:14

απο την μανα του εχει bt 016 απλα τωρα εχει βγαλει τα bt 016 pro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 16:22

Δε ξερω αλλα εγω δυσκολα θα αλλαξω ελαστικο! Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 16:26

το απλο με το pro εχει καμια τρελη διαφορα..? γιατι εγω δεν ξετρελαθηκα κιολας. το μονο καλο ειναι οτι εβγαλε 8000 χλμ Εθνικη. βεβαια ειμαι πολυ αρχαριος για να κρινω. ΔΕΝ εχω δοκιμασει και αλλα για να ξερω :p γι αυτο και σας ρωταω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2012, 21:55

οι δυο πρωτες φωτογραφιες ειναι με τα ελαστικα να εχουν κανει μολις 200km...οι δυο επομενες φωτογραφιες
ειναι με τα ελαστικα μετα απο 1200km...στο εμπρος ο ''αγγελος'' παραμενει, ενω στο πισω μολις εξαφανιστηκε

το κρατημα τους για τουριστικο ελαστικο ειναι καταπληκτικο...τα δοκιμασα σε βρεγμενο και η αισθηση που
δινουν ειναι παρα πολυ καλη και μπορεις να τα εμπιστευτεις...σε στεγνο δεν κανουν αυτα τα χαζογλυστριματα
που ειχαν τα πρωτα ST και κρατανε αρκετα...η κορωνα τους ειναι πολυ γρηγορη, και πρωτη φορα βλεπω τετοια
κορωνα σε touring ελαστικο...για να μην παρεξηγηθω, δεν λεω οτι ειναι το super ελαστικο που ''γ@μει'' και δερνει,
απλως πρωτη φορα βλεπω τετοια συμπεριφορα και κρατημα απο τουριστικο ελαστικο...λογικα θα βγαλουν και
αρκετα χιλιομετρα, αρα εγω προσωπικα εχω βρει το ελαστικο μου για τη χρηση που κανω που ειναι ταξιδια, τις
περισσοτερες φορες με δευτερο ατομο και με ταχυτητες κοντα στα 240km/h max (δικαβαλος, γιατι μονος gun1 )

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Photo0322

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Photo0321

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Photo0349

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Photo0348
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 07 Απρ 2012, 09:51

chris8790 έγραψε:
το απλο με το pro εχει καμια τρελη διαφορα..? γιατι εγω δεν ξετρελαθηκα κιολας. το μονο καλο ειναι οτι εβγαλε 8000 χλμ Εθνικη. βεβαια ειμαι πολυ αρχαριος για να κρινω. ΔΕΝ εχω δοκιμασει και αλλα για να ξερω :p γι αυτο και σας ρωταω.


λενε οτι εχει μεγαλη διαφορα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 08 Απρ 2012, 21:27

μαλιστα. και εχουμε κανα μαγαζι αθηνα να παω να κοιταξω..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 09:51

μιλησα με μερικους και μ ειπαν για το s-20.το καινουριο της bridgestone. εξελιξη τυ 016...? για πειτε για πειτε...!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 09:53

επισης το battlax απο το απλο τι διαφορα εχει..? και στο 016 το εχει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 13:51

γιατι δεν κανεις αυτες τις ερωτησεις στους λαστιχαδες????
καθε φορα που σου λεμε κατι μας ρωτας και κατι αλλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....   ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 14:00

γιατι ρε αλεξ μου λενε αυτοι μου λετε και εσεις αλλα 30 λαστιχα και δεν μπορω να αποφασισω τελικα. χεχεχε. tralala
οχι ρε. απλα ο λογος ειναι οτι πιθανον καποιος να το εχει δοκιμασει. και να ξερει.
για να καταληξουμε το ερωτημα ειναι ενα bt016 pro η τα καινουρια s-20.?
στην ιδια τιμη ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γνώμες για αγορά μοτο ss.
» Γνώμες για GSR...
» γνωμες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com