Greek GSX-R forum
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_l10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_c10ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....

Πήγαινε κάτω 
+16
Antonios_gsxr
boutser
kouzinas
T.R.E
fotis_rizla
tati
Miou
maikstain
k8 600 kk
giannisK6
BillyGsxR
black rider
kentaurosk8
mistiriodis_tsantakias
ronnie_10
frozen
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012, 12:41

Κάτι τέτοιες περίεργες βραδιές παιδιά, που είμαστε σκασμένοι από διάφορα θέματα με την σύντροφο κτλ, εφόσον δεν γνωρίζουμε τον εαυτό μας και πως θα πηγαίνουμε αν ανεβούμε στην μηχανή για βόλτα, καλό είναι να μην την βάζουμε καν μπροστά, εφόσον έχουμε σκοπό να να ξεδώσουμε - ξεσπάσουμε πάνω της......

Χθες το βράδυ, μιας που στο μυαλό μου γύριζαν 1002 διαφορετικά πράγματα, εικόνες περίεργες, ένιωθα και κάτι συναισθήματα ακόμα πιο περίεργα, πήρα το k9 τελικά κατά τις 2 τα ξημερώματα και πήγα μέχρι την θεσσαλονίκη, να χαλαρώσω στην διαδρομή, να σκεφτώ, να ηρεμήσω λίγο και να δω τα φώτα της συμπρωτεύουσας απ' έξω.......

Απλά για το "ταξίδι"...

Αν έχουμε σκοπό να πάρουμε το εργαλείο πάντως σε τέτοιες περιπτώσεις και το γνωρίζουμε από πριν πως το κοντέρ θα δείχνει συχνά 299, πως αυτοί που θα προσπερνάμε θα κάνουν τον σταυρό τους οι άνθρωποι κτλ, καλύτερα να την αφήνουμε κλειδωμένη στην αποθήκη και να επιλέγουμε κάποιον άλλο τρόπο για να αδειάσει το μυαλό μας, από όσα μας απασχολούν και μας κάνουν να νιώθουμε άσχημα...

Αυτά τα λίγα από μένα..

Ήθελα να το γράψω εδώ, μιας που όπως είχε γράψει και ο δημιουργός του θέματος, μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τι μας προσφέρει αυτό που καβαλάμε, είτε σε όμορφες, είτε σε άσχημες βραδίες...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012, 16:44

Αντωνη αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι οταν δεν εισαι στα καλα σου λογο ψυχολογιας κουρασεις κτλ....πας χαλαρα...εγω τουλαχιστο αυτο κανω...μια χαλαρη βολτουλα με φτιαχνει και αδειαζει το μυαλο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012, 16:45

ήρθες απο λάρισα θεσσαλονίκη? affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012, 18:32

paul22 έγραψε:
ήρθες απο λάρισα θεσσαλονίκη? affraid

Ναι φίλε..

Εντάξει, δεν είναι καμιά απόσταση..

Εφόσον δεν μπεις και μέσα στο κέντρο, ούτε 150 χιλιόμετρα δεν είναι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012, 18:56

Εγω ειμαι της αποψης οτι αν εχεις νευρα το μωρο πρεπει να καθετε αραγμενο γιατι ολο και καποια μ@μ@κια θα κανουμε στο τελος!
Αλλα αν ειναι θεμα κουρασεις μια χαλαρη βολτιτσα ειναι οτι πρεπει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012, 19:23

Antonios_gsxr έγραψε:
paul22 έγραψε:
ήρθες απο λάρισα θεσσαλονίκη? affraid

Ναι φίλε..

Εντάξει, δεν είναι καμιά απόσταση..

Εφόσον δεν μπεις και μέσα στο κέντρο, ούτε 150 χιλιόμετρα δεν είναι..

ήμουνα φοιτητής στην λάρισα και έτυχε να έρθω 2 φορές με την μηχανή εντάξει με 1000 είναι πιο κοντά αλλά και πάλι,εγώ απο θεσσαλονίκη στα ζόρια πάω καμια βέροια ή καμιά έδεσσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 15 Οκτ 2012, 12:46

kontos 750 έγραψε:
Αντωνη αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι οταν δεν εισαι στα καλα σου λογο ψυχολογιας κουρασεις κτλ....πας χαλαρα...εγω τουλαχιστο αυτο κανω...μια χαλαρη βολτουλα με φτιαχνει και αδειαζει το μυαλο.....

Θα συμφωνησω...θα μου πεις καθε ανθρωπος διαφορετικος φυσικα!

Και εγω χαλαρη βολτουλα...ετσι για να σε βαρεσει λιγο το αερακι (αν και με κρανος) και να ξεφυγει η σκεψη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....   ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις..... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 15 Οκτ 2012, 15:47

Δεν είπα ρε παιδιά ότι πήγαινα τάπα..

Μια ώρα και ένα τέταρτο έκανα να πάω και δεν μπήκα μέσα..

Στα πρώτα φανάρια έξω από την πόλη έφτασα, σε μια μεγάλη διασταύρωση, που στήνουν συχνά για μπλόκο..

Όπως είπε και ο Δημήτρης παραπάνω, απλά για να σε χτυπήσει ο αέρας και να ξεφύγεις λίγο, να ταξιδέψεις..

Γι' αυτό ανέφερα πως αν είναι να ξεφύγουμε, καλό είναι να μην την βάλουμε καν μπροστά, γιατί και εγώ ήθελα πολύ να κάνω μ@λ@κίες και να τρέξω κτλ, αλλά κατάφερα να κρατηθώ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Μονο καποιος με...KAWASAKI θα το εκανε αυτο.....
» Εχετε κι εσεις προβλημα???
» I'M IN LOVE!!!ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΕΩΤΕΥΤΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com