Greek GSX-R forum
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
JIMK7
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
nasos-v
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
T.R.E
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
kostaskr6
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
Leroy
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
ripper
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Poll_r10 

 

 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+45
gixxermak
futuristic
No Fear
geopar
ripper
Sotoner
GIXXERAKIAS
stam911
Bozos
spastos
chris8790
ktm_21
nasos-v
Darksoul
Aristosk8
platonas
sporoskaterini
kantalis
kapamarou85
ripseventh
AggelosK8
demk6
JIMK7
alhthrios
NIKOSSITIA
[alex]
x4m3n0s
gsxrk71000
SuzukaK4
kostas-1000k9
louk6
carlos
totoulis
boutser
black rider
frozen
tiger6
kostaskr6
κολτρέϊν
k8 600 kk
Black Eagle
kentaurosk8
thodoris
Miou
kontos 750
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΔευ 11 Ιουν 2012, 17:54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geopar
Jr.gixxer
geopar


Άντρας Όνομα: : γιωργος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 58
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : μια ζωη
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΔευ 11 Ιουν 2012, 18:12

ωραια ειναι και αυτη , την ειδα και εγω στο ebay , ποια ειναι η γνωμη σου σε σχεση με αυτη που φτιαχνουν τα παιδια ? δεν ειναι ποιο ωραια ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΔευ 11 Ιουν 2012, 19:26

Ωρια ειναι και αυτη των παιδιων,απλα εγω θα προτιμουσα να εχει και το logo της Yoshimura.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΔευ 11 Ιουν 2012, 21:14

εαν ειχατε διαβασει το ποστ απο την αρχη θα ξερατε οτι η ιδεα ηταν να φτιαξουμε ενα μπλουζακι οσο το δυνατον πιο απλο ...
χωρις "πολλα πολλα" ...

file beer

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geopar
Jr.gixxer
geopar


Άντρας Όνομα: : γιωργος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 58
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : μια ζωη
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 12 Ιουν 2012, 16:56

εγω προσωπικα εχω διαβασει το ποστ απο την αρχη , ωραια ειναι και η απλη , αλλα να ρωτησω ? γιατι παντα θελετε να φτιαχνουμε κατι χωρις πολλα-πολλα ?
δεν το βαρεθηκατε τοσα χρονια ? εμενα δεν μου αρεσε το απλο και εφτιαξα αυτα και οπως λεει και ο φιλος No Fear και συμφωνω μαζι του θα ηθελε κατι διαφορετικο και η προταση του να εχει το yoshimura πανω το μπλουζακι ειναι αριστη , απο την αλλη βεβαια γουστα ειναι αυτα , συμφωνω και με τα παιδια που θελουν κατι πολυ απλο και με τα παιδια που θελουν κατι πιο φανταχτερο souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 12 Ιουν 2012, 17:20

Και εγω ειχα διαβασει τα ποστ απο την αρχη,αλλα ηθελα να εχει και κατι παραπανω,το Yoshimura logo μου αρεσει πολυ,ισως παρω κανενα κοντομανικο στο μελλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 12 Ιουν 2012, 17:38

geopar έγραψε:
εγω προσωπικα εχω διαβασει το ποστ απο την αρχη , ωραια ειναι και η απλη , αλλα να ρωτησω ? γιατι παντα θελετε να φτιαχνουμε κατι χωρις πολλα-πολλα ?
δεν το βαρεθηκατε τοσα χρονια ? εμενα δεν μου αρεσε το απλο και εφτιαξα αυτα και οπως λεει και ο φιλος No Fear και συμφωνω μαζι του θα ηθελε κατι διαφορετικο και η προταση του να εχει το yoshimura πανω το μπλουζακι ειναι αριστη , απο την αλλη βεβαια γουστα ειναι αυτα , συμφωνω και με τα παιδια που θελουν κατι πολυ απλο και με τα παιδια που θελουν κατι πιο φανταχτερο souza



γιατι οπως λες και εσυ ο ιδιος γουστα ειναι αυτα.....
αλλος θελει ξανθιες , αλλος μελαχρινες , αλλος χοντρες, αλλος λεπτες ... κτλ κτλ ....
και οσα χρονια και εαν περασουν δεν αλλαζουν καποια πραγματα ....

εξαλλου οποιος ηθελε μπορουσε να ζητησει απο το παιδι που μας τα τυπωσε να του τυπωσει πανω ο,τι ηθελε .... καποια παιδια το εκαναν δλδ ....
αλλος ηθελε ελληνικη σημαια , αλλος ηθελε Monster αλλος ηθελε το κοντο του και το μακρυ του .... καταλαβες τωρα????
βγαλαμε το αρχικο -βασικο απλο σχεδιο και ο καθενας το εκανε οπως ηθελε......

file beer beer

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geopar
Jr.gixxer
geopar


Άντρας Όνομα: : γιωργος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 58
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : μια ζωη
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 12 Ιουν 2012, 18:01

οκ κανενα προβλημα !!! εκεινο που δεν καταλαβα ειναι ( οσα χρονια και να περασουν δεν αλλαζουν καποια πραγματα ) εγω τα αλλαζω , δεν γουσταρω τα ιδια και τα ιδια και γιαυτο φτιαχνω καθε χρονο και κατι διαφορετικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 12 Ιουν 2012, 18:04

geopar έγραψε:
οκ κανενα προβλημα !!! εκεινο που δεν καταλαβα ειναι ( οσα χρονια και να περασουν δεν αλλαζουν καποια πραγματα ) εγω τα αλλαζω , δεν γουσταρω τα ιδια και τα ιδια και γιαυτο φτιαχνω καθε χρονο και κατι διαφορετικο


δεν εχεις αδικο δε αυτο που λες .... και εγω αμα τα βαρεθω μπορει να φτιαξω κατι αλλο ....

αλλα παλι κατι απλο θα φτιαξω εγω , απλα θα ειναι λιγο διαφορετικο ....

προβλημα γιατι να υπαρχει ανθρωπε μου ? συζητηση κανουμε ...και μαλιστα για μπλουζακια fafoutis

beer beer

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geopar
Jr.gixxer
geopar


Άντρας Όνομα: : γιωργος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 58
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : μια ζωη
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 12 Ιουν 2012, 18:45

δεν παρεξηγηθηκα , φυσικα κανουμε συζητηση αν ειναι δυνατον να παρεξηγηθουμε για τα μπλουζακια ? και επι της ευκαιριας ασχετα αν ειμαι of topic θελω να συγχαρω ολα τα μελη που διατυπονουν αποριες και αυτα που απαντουν σε τεχνικα και οχι μονο θεματα , εμενα προσωπικα μου ελυσαν καποιες αποριες και με γλυτωσαν απο ενα λαμογιο τεχνικο εξουσιοδωτημενο της SUZUKI που ηθελε να κανει εργασιες στα φρενα της μοτο μου χωρις να χρειαζεται !!! ευχαριστω πολυ παιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
futuristic
Normal gixxer
Normal gixxer
futuristic


Άντρας Όνομα: : Μίλτος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 66
Hμερομηνία εγγραφής : 31/07/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 14:00

geopar έγραψε:

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Shirtyoshimura

Ντάξει σόρρυ κι όλας, αλλά υπάρχει αυτό τώρα; Δεν υπάρχει... Ο χάρτης της Αθήνας λείπει (έγχρωμος φυσικά) και απορώ επίσης πως κι έμειναν τα μανίκια άθικτα... Σόρρυ για την κριτική αλλά δεν είναι τυχαίο που στους αγώνες οι μηχανικοί και όλοι φοράνε κάτι σεμνό-διακριτικό και τίποτα στο κέντρο σαν στάμπα; Κάποια πράγματα όντως δεν αλλάζουν όμως, όπως είναι π.χ. οι θέσεις από τους καθρεπτες, το τι θα καύπτουν τα φαίρινγκ ας πούμε; Πες ότι κι αυτό είναι κάπως έτσι..! Χωρίς παρεξήγηση έτσι αλλά νομίζω είναι λίγο καγκούρικο.

Να σου θυμίσω λίγο το official

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 41GyZPiOfTL._AA300_

Τελικά τα φτιάξαμε τα μπλουζάκια σε ομαδική; Έχω φίλο που μπορεί να κάνει ακόμη και κεντητά (ανάγλυφα δηλαδή) σήματα αν θέλουμε. Θεική ποιότητα, δοκιμασμένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geopar
Jr.gixxer
geopar


Άντρας Όνομα: : γιωργος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 58
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : μια ζωη
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 21:49

φιλε Μιλτο εγω προσωπικα δεν παιρνω παραδειγμα απο το τι φορανε οι μηχανικοι -αγωνιζομενοι κλπ. φτιαχνω και φοραω οτι μου αρεσει και καθε χρονο διαφορετικο σχεδιο , γουστα ειναι αυτα , δεν μου αρεσει η τυποποιηση γιαυτο δεν κανω αντιγραφη των φουτερ και των t-shirts της suzuki , φτιαχνω φουτερ και μπλουζες για λεσχες μοτοσυκλετων -μηχανικους-κριτες- απλους φιλους των μοτο -ιδιοκτητες συνεργειων μοτο και κανενας δεν μου ειπε αυτα που λες περι καγκουργιας κλπ , απλα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι , δεκτη η γνωμη ολων , εξαλλου δεν ζητησα απο κανεναν εδω μεσα να του το φτιαξω για να το φοραει με το ζορι , οσοι θελουν ξερουν πως θα με βρουν . και τελος επειδη καταλαβα οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα οικονομικα συμφεροντα με την αναθεση κατασκευης φουτερ και t-shirts με αποτελεσμα απαραδεκτα σχολια-απειλες ο μονος λογος που μπαινω στο site αραια και που βεβαια ειναι τα τεχνικα θεματα για τα οποια ευχαριστησα και το κανω ξανα τα μελη για τις απειρες συμβουλες τους , Παρακληση δεν επιθυμω την συνεχιση οποιασδηποτε αντιδικιας , Καλες Διαδρομες .............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι 21 Αυγ 2012, 23:32

geopar έγραψε:
φιλε Μιλτο εγω προσωπικα δεν παιρνω παραδειγμα απο το τι φορανε οι μηχανικοι -αγωνιζομενοι κλπ. φτιαχνω και φοραω οτι μου αρεσει και καθε χρονο διαφορετικο σχεδιο , γουστα ειναι αυτα , δεν μου αρεσει η τυποποιηση γιαυτο δεν κανω αντιγραφη των φουτερ και των t-shirts της suzuki , φτιαχνω φουτερ και μπλουζες για λεσχες μοτοσυκλετων -μηχανικους-κριτες- απλους φιλους των μοτο -ιδιοκτητες συνεργειων μοτο και κανενας δεν μου ειπε αυτα που λες περι καγκουργιας κλπ , απλα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι , δεκτη η γνωμη ολων , εξαλλου δεν ζητησα απο κανεναν εδω μεσα να του το φτιαξω για να το φοραει με το ζορι , οσοι θελουν ξερουν πως θα με βρουν . και τελος επειδη καταλαβα οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα οικονομικα συμφεροντα με την αναθεση κατασκευης φουτερ και t-shirts με αποτελεσμα απαραδεκτα σχολια-απειλες ο μονος λογος που μπαινω στο site αραια και που βεβαια ειναι τα τεχνικα θεματα για τα οποια ευχαριστησα και το κανω ξανα τα μελη για τις απειρες συμβουλες τους , Παρακληση δεν επιθυμω την συνεχιση οποιασδηποτε αντιδικιας , Καλες Διαδρομες .............

εδω εισαι λαθος!!!!!!τα προηγουμενα μπλουζακια γινανε με πρωτοβουλια δικια μου και του Αλεξ (miou) χωρις να εμπλακουμε πουθενα στο οικονομικο κομματι...απλα ψαξαμε πειραμε τιμες και τα φτιαξαμε εκει που βρικαμε πιο φτηνα και ποιοτηκα καλυτερα.....

δεν υποχρεωσαμε κανενα να φτιαξει μπλουζακια και το τονιζω ολοι οσοι πειρανε πηγανε και τα παραγκειλανε μονοι τους,τα παραλαβανε μονοι τους και τα Π Λ Η Ρ Ω Σ Α Ν Ε μονοι τους....ολοι γραφουνε και αν δεν εγιναν ετσι τα πραγματα να βγουνε και να μιλησουνε...

οπως λες δεν γραφεις τακτικα...αλλα εγω που ειμαι μελος και γραφω αρκετα συχνα ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.....

οσο για τις απειλες γραψε ανοιχτα ποιος σε απειλησε.....οι γενικολογιες πιστευω οτι θιγουνε αν οχι ολους,τους περισσοτερους εδω μεσα...

η κουβεντα γινεται παντα φιλικα και προσπαθω να γνωρισω αρκετα απο τα μελη και οσοι με ξερουνε εχουν σχηματισει γνωμη σχετικα με το αν εχω μπει εδω για να τα οικονομισω εις βαρος των υπολοιπων!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΤετ 22 Αυγ 2012, 01:13

Θα συμφωνισω με τον γιάννη (kontos 750). Εγω τα 2 δικα μου και το 1 της γυναίκας τα έφτιαξα με την μαζική παραγγελία,όμως πηγα και τα πήρα ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ και τα πλήρωσα ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ .η μαζική παραγγελία ηταν για να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε και να πάρουμε μια καλύτερη τιμή. Μετά απο αρκετούς μήνες (είχαμε παραλάβει όλοι τα μπλουζάκι μας) θέλησα να φτιάξω αλλα 2. Πήρα τηλεφωνο το παλικάρι ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ και του παραγγείλα αλλα 2. Πηγα και τα πήρα ΕΓΩ και τα πλήρωσα ΕΓΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 01:44

Miou έγραψε:
geopar έγραψε:
οκ κανενα προβλημα !!! εκεινο που δεν καταλαβα ειναι ( οσα χρονια και να περασουν δεν αλλαζουν καποια πραγματα ) εγω τα αλλαζω , δεν γουσταρω τα ιδια και τα ιδια και γιαυτο φτιαχνω καθε χρονο και κατι διαφορετικο


δεν εχεις αδικο δε αυτο που λες .... και εγω αμα τα βαρεθω μπορει να φτιαξω κατι αλλο ....

αλλα παλι κατι απλο θα φτιαξω εγω , απλα θα ειναι λιγο διαφορετικο ....

προβλημα γιατι να υπαρχει ανθρωπε μου ? συζητηση κανουμε ...και μαλιστα για μπλουζακια fafoutis

beer beer

geopar έγραψε:
δεν παρεξηγηθηκα , φυσικα κανουμε συζητηση αν ειναι δυνατον να παρεξηγηθουμε για τα μπλουζακια ? και επι της ευκαιριας ασχετα αν ειμαι of topic θελω να συγχαρω ολα τα μελη που διατυπονουν αποριες και αυτα που απαντουν σε τεχνικα και οχι μονο θεματα , εμενα προσωπικα μου ελυσαν καποιες αποριες και με γλυτωσαν απο ενα λαμογιο τεχνικο εξουσιοδωτημενο της SUZUKI που ηθελε να κανει εργασιες στα φρενα της μοτο μου χωρις να χρειαζεται !!! ευχαριστω πολυ παιδια

kontos 750 έγραψε:
geopar έγραψε:
φιλε Μιλτο εγω προσωπικα δεν παιρνω παραδειγμα απο το τι φορανε οι μηχανικοι -αγωνιζομενοι κλπ. φτιαχνω και φοραω οτι μου αρεσει και καθε χρονο διαφορετικο σχεδιο , γουστα ειναι αυτα , δεν μου αρεσει η τυποποιηση γιαυτο δεν κανω αντιγραφη των φουτερ και των t-shirts της suzuki , φτιαχνω φουτερ και μπλουζες για λεσχες μοτοσυκλετων -μηχανικους-κριτες- απλους φιλους των μοτο -ιδιοκτητες συνεργειων μοτο και κανενας δεν μου ειπε αυτα που λες περι καγκουργιας κλπ , απλα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι , δεκτη η γνωμη ολων , εξαλλου δεν ζητησα απο κανεναν εδω μεσα να του το φτιαξω για να το φοραει με το ζορι , οσοι θελουν ξερουν πως θα με βρουν . και τελος επειδη καταλαβα οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα οικονομικα συμφεροντα με την αναθεση κατασκευης φουτερ και t-shirts με αποτελεσμα απαραδεκτα σχολια-απειλες ο μονος λογος που μπαινω στο site αραια και που βεβαια ειναι τα τεχνικα θεματα για τα οποια ευχαριστησα και το κανω ξανα τα μελη για τις απειρες συμβουλες τους , Παρακληση δεν επιθυμω την συνεχιση οποιασδηποτε αντιδικιας , Καλες Διαδρομες .............

εδω εισαι λαθος!!!!!!τα προηγουμενα μπλουζακια γινανε με πρωτοβουλια δικια μου και του Αλεξ (miou) χωρις να εμπλακουμε πουθενα στο οικονομικο κομματι...απλα ψαξαμε πειραμε τιμες και τα φτιαξαμε εκει που βρικαμε πιο φτηνα και ποιοτηκα καλυτερα.....

δεν υποχρεωσαμε κανενα να φτιαξει μπλουζακια και το τονιζω ολοι οσοι πειρανε πηγανε και τα παραγκειλανε μονοι τους,τα παραλαβανε μονοι τους και τα Π Λ Η Ρ Ω Σ Α Ν Ε μονοι τους....ολοι γραφουνε και αν δεν εγιναν ετσι τα πραγματα να βγουνε και να μιλησουνε...

οπως λες δεν γραφεις τακτικα...αλλα εγω που ειμαι μελος και γραφω αρκετα συχνα ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.....

οσο για τις απειλες γραψε ανοιχτα ποιος σε απειλησε.....οι γενικολογιες πιστευω οτι θιγουνε αν οχι ολους,τους περισσοτερους εδω μεσα...

η κουβεντα γινεται παντα φιλικα και προσπαθω να γνωρισω αρκετα απο τα μελη και οσοι με ξερουνε εχουν σχηματισει γνωμη σχετικα με το αν εχω μπει εδω για να τα οικονομισω εις βαρος των υπολοιπων!!!!!!


Με ευκαιρία αυτό το θεματάκι,αλλα και άλλων παλαιοτέρων που έπεσαν στην αντίληψή μου(περί κονόμας κτλ κτλ),ας ξεκαθαρίσω τον ρόλο των moderators/admins στο gixxer.gr!
Το forum αυτό λειτουργεί γύρω από διάφορους άξονες, αλλά η βασική του θεματολογία ειναι οι μηχανές GSXR!!!
Μέσα σε αυτό το πλαίσιο, έχουν τεθεί εκατοντάδες ερωτήματα, με την συντριπτική τους πλειονότητα να έχει απαντηθεί αποτελεσματικά μέσα σε λίγα λεπτά, κάποια μάλιστα παίρνουν και διαφορετικές απαντήσεις που καλύπτουν πληθώρα προσεγγίσεων στο θέμα. Έτσι,πιστεύω ότι αποτελεί το πληρέστερο (Ελληνικό) σημείο αναφοράς γύρω απο τα GSXR.

Η παρακολούθηση και ο συντονισμός των συζητήσεων σε πραγματικό χρόνο, 24 ώρες την ημέρα, 7 μέρες την εβδομάδα, θα ήταν ανθρωπίνως αδύνατη αν προσπαθούσα να κάνω τα πάντα μόνος μου. Για το λόγο αυτό ευχαριστώ τους φίλους και moderators που από τον προσωπικό τους χρόνο και χωρίς κανένα ατομικό όφελος βοηθούν να διατηρηθεί αυτή η κοινότητα στο εξαιρετικό επίπεδο που βρίσκεται σήμερα, και το forum καθαρό και χρήσιμο.

Οι moderators/admins γνωρίζουν τις βασικές αρχές λειτουργίας της κοινότητας, έχουν το ελεύθερο να λειτουργούν αυτοβούλως και έχουν την πλήρη υποστήριξή μου στις ενέργειές τους.

Αν οποιοσδήποτε θέλει να εκφράσει αντίρρηση ή να ζητήσει διευκρινίσεις σχετικά με οποιαδήποτε ενέργεια των moderators παρακαλείται να επικοινωνεί απευθείας μαζί μου με pm ή μέσω της φόρμας επικοινωνίας του forum και θα χαρώ να βοηθήσω.

Όμως, η φραστική επίθεση κατά οποιουδήποτε μέλους, όχι μόνο των moderators, αλλά ιδιαιτέρως κατά moderators, είτε σε προσωπικό είτε σε δημόσιο επίπεδο, αντίκειται στον κανονισμό λειτουργίας της κοινότητας που αποδεχτήκαμε όλοι κατά την εγγραφή μας και δεν είναι αποδεκτή.

Θυμηθείτε: στο forum αυτό αναζητάμε στήριξη από όμοιούς μας που μας την παρέχουν αφιλοκερδώς, με καλή θέληση και από τον προσωπικό του χρόνο ο καθένας ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ!!!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 04:50

ορεα φιλε δημητρη οταν ομος σου ειπα εγω να μιλισουμε τηλεφονικος για το θεμα δεν δεχτικες ....και δεν απαντισες κιολας θα σου εστελνα πμ αλλα οπος βλεπεις ο τυπος ειναι αδιστακτος επαγγελματιας και με μαλαγανιες προσπαθη να πουληση μπλουζακια ...
και λεει οτι τον απιλουμε κιολας ενο σε αντιθεση ο "κυριος"αυτος εχει απιλιση εμενα με μινησης και το γνοριζουνε και αντιμνις ...

σε χαλαρο λυπον υφος αν ο κυριος γιοργος θελει να γραφει στο φορουμ με γουστοτου με καπελοτου αλλα θα παρακαλεσο να μην ξαναδω καμια αναφορα σχετικα με το θεμα γιατι εγω προσοπικα δεν θα το αφησο ΑΚΡΑΧΤΟ ....
το θεμα φιλε δημητρη εχει συζητηθη ουκ ολιγες φορες σε καφεδες και ολοι συμφονουνε μαζιμου αλλα οχι με τον "τροπο μου" ...

οποτε νομιζο οτι ειναι δουλια σας σαν μοντερ να λαβετε τα ινια οταν βλεπετε προσπαθια ικονομικης εκμεταλευσης του χορου ...και ιδιετερα οταν γινετε κατα εξακολουθηση ...

και για τους κυριους κυριους εγω δεν κριβομε πισο απο τπτ το τηλεφονομου ειναι δημοσια σε πολες αγγελιες οπος η περιοχη που μενο και το ονομαμου οπιος ΛΟΓΙΚΟΣ ανθροπος εχει καπιο προβλημα μπορει να μου τηλεφονιση η να κανονιση και συναντιση για καφε ...δυστιχος αυτοιι που δεν εχουνε επιχιριματα και τους ξεμπροστιαζο δεν δεχοντε κατι τετιο γιατι απλος δεν εχουνε τπτ να πουνε ...ουτε σε εμενα ουτε στην μιζερη ζωη τους ...
παρολα αυτα εγω ειμαι ακομα και ετσι διατεθημενος να λυσο οπιαδιποτε παρεξιγιση μαζιτους σε μια συναντιση του φορουμ οστε να δουμε αν εγω λεο ΜΑΛΑΚΙΕΣ η εχω δικιο ...το οτι οι περισοτεροι απο εδω μεσα δεν ασχολουντε με τα ποστ καπιον δεν παει να πει οτι δεν ενοχλουντε ...
και πιστευο οτι για το παρον θεμα ο user θα επρεπε να ειχε διαγραφτη οπος το θεορουνε και οι περισοτεροι απο εδω μεσα ....

λυπαμε αλλα θα επεκταθο και παρακατο αν δω αναλογα ποστ οπος την προιγουμενη φορα και θα ειμαι αμιλικτος αυτην την φορα προηδοπιο ...ξιγουμαστε για να μην παρεξιγουμαστε ....

Ευχαριστο εκ τον προτερον για την κατανοιση ...

π.σ. εσεις λαμογια που περιμενετε ξεκατινιασμα και δεν μιλατε στο μαιν και στελνετε πμ και περιμενετε ποτε θα σας χαρισο λιγες στιγμες γελιου ΕΤΙΜΑΣΤΙΤΕ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 04:51

+1 Δημητρη συμφωνω απολυτα μαζι σου.....εδω ειμαστε για τα μοτο που καβαλαμε και γουσταρουμε και οχι για να προωθουμε προιοντα και υπηρεσιες που τυχων ζουμε απο αυτες επαγγελματικα.για αυτο υπαρχει και ξεχωριστο μερος οπου οσοι θελουν κανουν την προσφορα τους για το φορουμ και σε αυτο εχουν κανει πολλα παιδια απο εδω και εγω προσωπικα τους ευχαριστω για αυτο, ειδικα στις μερες τις οποιες ζουμε.....


αλλα θεωρω λαθος καποιοι να γενικολογουν και να λενε οτι με μια κινηση που σκεφτηκαμε και καναμε καποιοι οτι τα οικονομησαμε ειδικα οταν ολα γινανε με τροπο ωστε να μην εχουμε οσοι εμπλακηκαμε καμια σχεση με το οικονομικο κομματι....και αυτο δεν το λεω εγω αλλα τα παιδια που προμηθευτηκανε και συμμετηχανε στο εν λογο θεμα....

δεν εχω να αποδειξω τιποτα σε κανενα, οσοι με γνωρισανε εχουν την γνωμη τους....προσωπικα με πειραξε που καποιος το υποννοησε αυτο και ιδιαιτερα οταν γραφει ελαχιστα και δεν συμμετεχει....παρα μονο ασκει κριτικη για πραγματα τα οποια εχουνε γινει πριν καν γινει μελος, αν δεν κανω λαθος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 04:59

και τον απιλουμε κιολας γιαννη μην το ξεχνας αυτο

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 06:12

Εχω παρακολουθησει ολη τη συζητηση...δεν νομιζω να υπαρχουν απειλες Στεφ απο την πλευρα σου ειδικα σε κατι που δεν εχεις λαβει μερος...(δεν εχεις παρει μπλουζακι)επειδη βλεπεις κατι το οποιο χτυπα ασχημα και το σχολιαζεις εγω δεν το βλεπω να ειναι κακο η απειλη...ουτε μαγαζι εχεις και στο φιναλε οπως λενε στο χωριο μου...απο πιτα που δεν τρως τι σε νοιαζει αν καει...εδω μας τη λενε ατομα που δεν ηταν καν μελη τοτε...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 12:37

επειδη και εμενα το θεμα αρχισε να με ψιλοενοχλει,
θα πω το εξης.....

αν καποιος θελει να διαφημησει τη δουλεια του μπορει να το κανει με ενα ποστ εκπτωσης προς τα μελη του gixxer οπως πολυ σωστα κοσμια και επαγγελματικα εχουν κανει αρκετοι απο εδω, και με τις διαφημησεις που εχουν στο τελος της πρωτης σελιδας.

καποιος που δεν εχει πατησει ποτε και πουθενα σε συναντηση καφε βολτα δεν ξερει καν τις φατσες μας ουτε και εμεις τη δικια του, και στη τελικη δε ξερουμε αν εχει καν μηχνακι, να τον επιασε η ορεξη να φτιαξει μπλουζακια για το φορουμ και τη παρεα....σορρυ αλλα και εμενα κατι δε μου παει !

Δε θελω να κανω debate με κανενα απλα εκφραζω την αποψη μου και το κοβω εδω !!!

Ο μιου και ο γιαννης (που ειναι ενεργα μελη του φορουμ, και της παρεας) πηραν τη πρωτοβουλια ετρεξαν πηραν προσφορες κατεληξαν σε σχεδιο με τη συνενοηση ολων ξαναετρεξαν και πηραν δειγμα, το εφεραν σε συναντησεις να το δουμε, εφεραν αλλα μετα, μιλαγαν με το παιδι μου μας τα εφτιαξε και εκαναν up για το ποιος ειχε παρει και ποιος οχι χωρις να ασχοληθουν και να εμπλακουν καθολου με το οικονομικο κομματι και δε δεχομαι κουβεντα για κανεναν απο τους 2 οτι υπαρχει υποψια να ειχαν καποιο οφελος ! ισα ισα που με τοσα τηλεφωνα και πηγαινε ελα με βενζινες εβαλαν απο τη τσεπη τους !

και στο παλιοτερο ποστ του Στεφανου δεν εγραψα κατι γιατι ειχε λιγο επιθετικο τονο αλλα αυτα που εγραψε ηταν απολυτως σωστα, και για να πω την αληθεια το εχω μετανιωσει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 12:43

geopar έγραψε:
φιλε Μιλτο εγω προσωπικα δεν παιρνω παραδειγμα απο το τι φορανε οι μηχανικοι -αγωνιζομενοι κλπ. φτιαχνω και φοραω οτι μου αρεσει και καθε χρονο διαφορετικο σχεδιο , γουστα ειναι αυτα , δεν μου αρεσει η τυποποιηση γιαυτο δεν κανω αντιγραφη των φουτερ και των t-shirts της suzuki , φτιαχνω φουτερ και μπλουζες για λεσχες μοτοσυκλετων -μηχανικους-κριτες- απλους φιλους των μοτο -ιδιοκτητες συνεργειων μοτο και κανενας δεν μου ειπε αυτα που λες περι καγκουργιας κλπ , απλα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι , δεκτη η γνωμη ολων , εξαλλου δεν ζητησα απο κανεναν εδω μεσα να του το φτιαξω για να το φοραει με το ζορι , οσοι θελουν ξερουν πως θα με βρουν . και τελος επειδη καταλαβα οτι εδω μεσα παιζονται διαφορα οικονομικα συμφεροντα με την αναθεση κατασκευης φουτερ και t-shirts με αποτελεσμα απαραδεκτα σχολια-απειλες ο μονος λογος που μπαινω στο site αραια και που βεβαια ειναι τα τεχνικα θεματα για τα οποια ευχαριστησα και το κανω ξανα τα μελη για τις απειρες συμβουλες τους , Παρακληση δεν επιθυμω την συνεχιση οποιασδηποτε αντιδικιας , Καλες Διαδρομες .............

Σορρυ φιλε μου αλλα εισαι πολυ λαθος εδω ! και θυγεις ατομα που ειναι φιλοι μου και για το ποιοι ειναι και το αν εχουν οικονομικο οφελος αυτο ασε να το κρινουν αυτοι που τους γνωριζουν αρκετα μεσα απο το φορουμ αλλα και προσωπικα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 23 Αυγ 2012, 13:28

k8 600 kk έγραψε:
επειδη και εμενα το θεμα αρχισε να με ψιλοενοχλει,
θα πω το εξης.....

αν καποιος θελει να διαφημησει τη δουλεια του μπορει να το κανει με ενα ποστ εκπτωσης προς τα μελη του gixxer οπως πολυ σωστα κοσμια και επαγγελματικα εχουν κανει αρκετοι απο εδω, και με τις διαφημησεις που εχουν στο τελος της πρωτης σελιδας.

καποιος που δεν εχει πατησει ποτε και πουθενα σε συναντηση καφε βολτα δεν ξερει καν τις φατσες μας ουτε και εμεις τη δικια του, και στη τελικη δε ξερουμε αν εχει καν μηχνακι, να τον επιασε η ορεξη να φτιαξει μπλουζακια για το φορουμ και τη παρεα....σορρυ αλλα και εμενα κατι δε μου παει !

Δε θελω να κανω debate με κανενα απλα εκφραζω την αποψη μου και το κοβω εδω !!!

Ο μιου και ο γιαννης (που ειναι ενεργα μελη του φορουμ, και της παρεας) πηραν τη πρωτοβουλια ετρεξαν πηραν προσφορες κατεληξαν σε σχεδιο με τη συνενοηση ολων ξαναετρεξαν και πηραν δειγμα, το εφεραν σε συναντησεις να το δουμε, εφεραν αλλα μετα, μιλαγαν με το παιδι μου μας τα εφτιαξε και εκαναν up για το ποιος ειχε παρει και ποιος οχι χωρις να ασχοληθουν και να εμπλακουν καθολου με το οικονομικο κομματι και δε δεχομαι κουβεντα για κανεναν απο τους 2 οτι υπαρχει υποψια να ειχαν καποιο οφελος ! ισα ισα που με τοσα τηλεφωνα και πηγαινε ελα με βενζινες εβαλαν απο τη τσεπη τους !

και στο παλιοτερο ποστ του Στεφανου δεν εγραψα κατι γιατι ειχε λιγο επιθετικο τονο αλλα αυτα που εγραψε ηταν απολυτως σωστα, και για να πω την αληθεια το εχω μετανιωσει !


+750

συνφωνω με τον κωστα απόλυτα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DK
Jr.gixxer
DK


Άντρας Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : gsxr k7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2012

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012, 04:40

[quote="KARDITSARA"]
k8 600 kk έγραψε:
επειδη και εμενα το θεμα αρχισε να με ψιλοενοχλει,
θα πω το εξης.....

αν καποιος θελει να διαφημησει τη δουλεια του μπορει να το κανει με ενα ποστ εκπτωσης προς τα μελη του gixxer οπως πολυ σωστα κοσμια και επαγγελματικα εχουν κανει αρκετοι απο εδω, και με τις διαφημησεις που εχουν στο τελος της πρωτης σελιδας.

καποιος που δεν εχει πατησει ποτε και πουθενα σε συναντηση καφε βολτα δεν ξερει καν τις φατσες μας ουτε και εμεις τη δικια του, και στη τελικη δε ξερουμε αν εχει καν μηχνακι, να τον επιασε η ορεξη να φτιαξει μπλουζακια για το φορουμ και τη παρεα....σορρυ αλλα και εμενα κατι δε μου παει !

Δε θελω να κανω debate με κανενα απλα εκφραζω την αποψη μου και το κοβω εδω !!!

Ο μιου και ο γιαννης (που ειναι ενεργα μελη του φορουμ, και της παρεας) πηραν τη πρωτοβουλια ετρεξαν πηραν προσφορες κατεληξαν σε σχεδιο με τη συνενοηση ολων ξαναετρεξαν και πηραν δειγμα, το εφεραν σε συναντησεις να το δουμε, εφεραν αλλα μετα, μιλαγαν με το παιδι μου μας τα εφτιαξε και εκαναν up για το ποιος ειχε παρει και ποιος οχι χωρις να ασχοληθουν και να εμπλακουν καθολου με το οικονομικο κομματι και δε δεχομαι κουβεντα για κανεναν απο τους 2 οτι υπαρχει υποψια να ειχαν καποιο οφελος ! ισα ισα που με τοσα τηλεφωνα και πηγαινε ελα με βενζινες εβαλαν απο τη τσεπη τους !

και στο παλιοτερο ποστ του Στεφανου δεν εγραψα κατι γιατι ειχε λιγο επιθετικο τονο αλλα αυτα που εγραψε ηταν απολυτως σωστα, και για να πω την αληθεια το εχω μετανιωσει !


+750

συνφωνω με τον κωστα απόλυτα !!

+600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012, 10:33

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
ορεα φιλε δημητρη οταν ομος σου ειπα εγω να μιλισουμε τηλεφονικος για το θεμα δεν δεχτικες ....και δεν απαντισες κιολας θα σου εστελνα πμ αλλα οπος βλεπεις ο τυπος ειναι αδιστακτος επαγγελματιας και με μαλαγανιες προσπαθη να πουληση μπλουζακια ...
και λεει οτι τον απιλουμε κιολας ενο σε αντιθεση ο "κυριος"αυτος εχει απιλιση εμενα με μινησης και το γνοριζουνε και αντιμνις ...

σε χαλαρο λυπον υφος αν ο κυριος γιοργος θελει να γραφει στο φορουμ με γουστοτου με καπελοτου αλλα θα παρακαλεσο να μην ξαναδω καμια αναφορα σχετικα με το θεμα γιατι εγω προσοπικα δεν θα το αφησο ΑΚΡΑΧΤΟ ....
το θεμα φιλε δημητρη εχει συζητηθη ουκ ολιγες φορες σε καφεδες και ολοι συμφονουνε μαζιμου αλλα οχι με τον "τροπο μου" ...

οποτε νομιζο οτι ειναι δουλια σας σαν μοντερ να λαβετε τα ινια οταν βλεπετε προσπαθια ικονομικης εκμεταλευσης του χορου ...και ιδιετερα οταν γινετε κατα εξακολουθηση ...

και για τους κυριους κυριους εγω δεν κριβομε πισο απο τπτ το τηλεφονομου ειναι δημοσια σε πολες αγγελιες οπος η περιοχη που μενο και το ονομαμου οπιος ΛΟΓΙΚΟΣ ανθροπος εχει καπιο προβλημα μπορει να μου τηλεφονιση η να κανονιση και συναντιση για καφε ...δυστιχος αυτοιι που δεν εχουνε επιχιριματα και τους ξεμπροστιαζο δεν δεχοντε κατι τετιο γιατι απλος δεν εχουνε τπτ να πουνε ...ουτε σε εμενα ουτε στην μιζερη ζωη τους ...
παρολα αυτα εγω ειμαι ακομα και ετσι διατεθημενος να λυσο οπιαδιποτε παρεξιγιση μαζιτους σε μια συναντιση του φορουμ οστε να δουμε αν εγω λεο ΜΑΛΑΚΙΕΣ η εχω δικιο ...το οτι οι περισοτεροι απο εδω μεσα δεν ασχολουντε με τα ποστ καπιον δεν παει να πει οτι δεν ενοχλουντε ...
και πιστευο οτι για το παρον θεμα ο user θα επρεπε να ειχε διαγραφτη οπος το θεορουνε και οι περισοτεροι απο εδω μεσα ....

λυπαμε αλλα θα επεκταθο και παρακατο αν δω αναλογα ποστ οπος την προιγουμενη φορα και θα ειμαι αμιλικτος αυτην την φορα προηδοπιο ...ξιγουμαστε για να μην παρεξιγουμαστε ....

Ευχαριστο εκ τον προτερον για την κατανοιση ...

π.σ. εσεις λαμογια που περιμενετε ξεκατινιασμα και δεν μιλατε στο μαιν και στελνετε πμ και περιμενετε ποτε θα σας χαρισο λιγες στιγμες γελιου ΕΤΙΜΑΣΤΙΤΕ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ


Στέφανε,επειδή μπαίνεις καθημερινά εδώ μέσα,θα έχει πέσει στην αντίληψη σου πόσες φορες έμμεσα η άμεσα έχει αναφερθεί ότι κάποιοι τα κονομάμε από το forum!!Από αυτό και μονο δεν αξίζει να σχολιάσουμε τίποτα....!!!
Τωρα...,δεν είναι ότι δεν δέχτηκα να σου μιλήσω,απλά θεώρησα ότι δεν έπρεπε να δώσουμε συνεχεια σε ένα θέμα που δεν άξιζε κανένα σχόλιο(δικαιολογώ σε προηγούμενο post το λόγο)!!!!!

Για το θέμα με τις μηνύσεις,τις αγωγές,τις απειλές κτλ κτλ,τα θεωρώ τουλάχιστον αστεία να λέγονται σε ένα forum.....!! Very Happy

______________________________________________________
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Ae255310

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012, 14:15

ευχαριστω τα παιδια που γραψανε την αληθεια σχετικα με το θεμα....εμενα μου αρκει οτι οσοι με ξερουνε αναγνωριζουν πως οτι προσπαθω να κανω γινεται για την παρεα...παρακαλω το θεμα να κλειδωσει γιατι οπως λες Δημητρη δεν αξιζει τον κοπο να ασχολουμαστε,αλλα οταν καποιος σε προσβαλει πρεπει να του απαντησεις και χαιρομαι που πηρε απαντηση και απο αλλα μελη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» Αγανακτησμενοι Gixxer's.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com