Greek GSX-R forum
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+45
gixxermak
futuristic
No Fear
geopar
ripper
Sotoner
GIXXERAKIAS
stam911
Bozos
spastos
chris8790
ktm_21
nasos-v
Darksoul
Aristosk8
platonas
sporoskaterini
kantalis
kapamarou85
ripseventh
AggelosK8
demk6
JIMK7
alhthrios
NIKOSSITIA
[alex]
x4m3n0s
gsxrk71000
SuzukaK4
kostas-1000k9
louk6
carlos
totoulis
boutser
black rider
frozen
tiger6
kostaskr6
κολτρέϊν
k8 600 kk
Black Eagle
kentaurosk8
thodoris
Miou
kontos 750
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 18:46

κολτρέϊν έγραψε:
παιδια, εγω λεω αφου θα κανουμε ομαδικη να ειναι ολα ιδια.
μαυρο μπλουζακι, με ασπρα γραμματα και το R κοκκινο. οποιος θελει να βαλει γραψει και την μηχανη του ας το κανει, αν και δεν ειναι καλο να γινει γιατι αυριο μεθαυριο θα το πουλησεις και θα σου μεινει στο μπλουζακι. τεσπα, οποιος θελει ας το κανει.
κατι ακομα, μιας και ο καιρος ειναι κρυος, λεω να βγαλουμε και μακριμανικα μπλουζακια και να γινει κατι σαν ''πακετο'' ο καθενας να παρει ενα κοντομανικο και ενα μακριμανικο.

Χρηστο καλη η ιδεα σου....ρωταμε και για μακριμανικο...και εγω ειμαι της γνωμης να βαλουμε λευκα η ασημι γραμματα με κοκκινο το R



οσο αφορα το που θα γραψουμε - πως θα γινει το καθε μπλουζακι.....ΡΙΞΤΕ ΙΔΕΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! gsxr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
carlos
Jr.gixxer
carlos


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 19:21

παιδια ειχαμε τιποτα νεοτερο με το θεμα με τα μπλουζακια???? τελικα θα βγαλουμε κ εγω μεσα ειμαι παντως.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 20:03

λογω του οτι ειμαι απο βολο, εγω θα το φτιαξω εδω. να μπορω να δοκιμασω και τι γραμμη εχει το μεγεθος. εγω βρηκα και εναν που τα κανει ραφτα τα σχεδια.. μοιαζει πιο original δουλεια και σιγουρα ειναι πιο ανθεκτικο απο το σιδεροτυπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 20:51

Παιδιά και εγώ μέσα αν προχωρήσει το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 21:03

Και εγω εννοειται!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 21:06

black rider έγραψε:
παιδες εννοειτε πως ειμαι μεσα.ξερω το παιδι που μου φτιαχνει τα μπλουζακια κ τα αυτοκολλητα κ κανει εξαιρετικη δουλεια.τον ρωταω τι τιμη μας κανει αν ειναι για πολλες μπλουζες.κ κατα την γνωμη μου καλυτερα να δωσω 20 ευρω κ να εχω ενα σενιο μπλουζακι που θα μου μεινει παρα 10 κ να ειναι καραβοπανο.

φυσικά!αν είναι να το πλένουμε 2-3 φορές και να μαδήσει τι να το κάνουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
x4m3n0s
Normal gixxer
Normal gixxer
x4m3n0s


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 21:39

Μεσα και εγω .....οσο για την ποιοτητα οσο καλυτερη τοσο καλυτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 21:43

Παιδιά και εγώ μέσα!

Πολύ καλή ιδέα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOSSITIA
Normal gixxer
Normal gixxer
NIKOSSITIA


Άντρας Τόπος : ΣΗΤΕΙΑ / ΚΡΗΤΗ
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 19/04/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 21:59

Και εγω μεσα ειμαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alhthrios
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Δεκ 2011, 23:31

μεσα κι εγω παιδια...η πληρωμη πως θα γινει???γτ με τα paypal κι αυτα δεν τα παω καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 00:34

μεσα κι εγω αλλα το χρωμα στη μπλουζα θα ηθελα να ειναι μπλε τα γραμματα ασπρα και το R κοκκινο Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 10p7ousΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Icnsl4ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 2dhxn3kΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 2lbdx0jΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 00:42

κ εγω μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 00:55

JIMK7 έγραψε:
μεσα κι εγω αλλα το χρωμα στη μπλουζα θα ηθελα να ειναι μπλε τα γραμματα ασπρα και το R κοκκινο Very Happy

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172

παλικαρια το λογοτυπο πρεπει να ειναι τα γραμματα ασπρα και το R κοκκινο

τωρα το μπλουζακι αν ειναι μαυρο η σκουρο μπλε δεν με πειραζει γιατι εχει αλλαξει κ το φορουμ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 01:22

kostaskr6 έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
μεσα κι εγω αλλα το χρωμα στη μπλουζα θα ηθελα να ειναι μπλε τα γραμματα ασπρα και το R κοκκινο Very Happy

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 1719136172

παλικαρια το λογοτυπο πρεπει να ειναι τα γραμματα ασπρα και το R κοκκινο

τωρα το μπλουζακι αν ειναι μαυρο η σκουρο μπλε δεν με πειραζει γιατι εχει αλλαξει κ το φορουμ Wink

+1000 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 01:38

πιστευω μεσα στην εβδομαδα να εχω φτιαξει 2 μπλουζακια για εμενα και τον Αλεξανδρο (μιου)...θα ανεβασει φωτο ο Αλεξ για να δειτε σχεδιο...απο τιμη το παλικαρι που θα τα φτιαξει ειπε 10 ευρω αν η σταμπες εχουν 2 χρωματα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 01:42

kontos 750 έγραψε:
λοιπον κυριοι ρωτησα σημερα καποιον γνωστο μου και ειπε 10 ευρα τα μακο κοντομανικα με 2 χρωματα να γινουν τα λογοτυπα πχ ''GIXXER.GR'' ,μπροστα ''GSXR k8 750'' και μπροστα δεξια'' kontos750''.και 16 ευρα τα μπλουζακια τυπου polo κοντομανικα.αν θελουμε παραπανω χρωματα οπως λεει ο Κωστας η τιμη αλλαζει.

Τα R κοκκινα και τα υπολοιπα γραμματα λευκα η ασημι

καπως ετσι θα ειναι το σχεδιο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 10:17

και εγω θελω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 10:36

kontos 750 έγραψε:
πιστευω μεσα στην εβδομαδα να εχω φτιαξει 2 μπλουζακια για εμενα και τον Αλεξανδρο (μιου)...θα ανεβασει φωτο ο Αλεξ για να δειτε σχεδιο...απο τιμη το παλικαρι που θα τα φτιαξει ειπε 10 ευρω αν η σταμπες εχουν 2 χρωματα....

Μια χαρα ρε!!! πιστευω οτι και αν γινει μαζικη παραγγελια αρκετα ομως θα κανουν και καλυτερη τιμη!!!
ερωτηση... πανω θα γραφει το φορουμ..!! δλδ gixxeR.gr???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 10:43

SuzukaK4 έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
πιστευω μεσα στην εβδομαδα να εχω φτιαξει 2 μπλουζακια για εμενα και τον Αλεξανδρο (μιου)...θα ανεβασει φωτο ο Αλεξ για να δειτε σχεδιο...απο τιμη το παλικαρι που θα τα φτιαξει ειπε 10 ευρω αν η σταμπες εχουν 2 χρωματα....

Μια χαρα ρε!!! πιστευω οτι και αν γινει μαζικη παραγγελια αρκετα ομως θα κανουν και καλυτερη τιμη!!!
ερωτηση... πανω θα γραφει το φορουμ..!! δλδ gixxeR.gr???
ναι θα το γραφει πισω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 11:03

Αυριο θα σας βαλω φωτογραφιες για κατι μπλουζακια που ειχαμε φτιαξει με το Νασο,τεο,τρε
και αν σας αρεσει σας δινω το τηλ. του παιδιου που μας τα ειχε φτιαξει.Ειναι ο ιδιος με τα
αυτοκολλητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 12:18

Παιδια αν καποιος εχει προσβαση ευκολη και για αυτοκολλητα θελω και 2 αυτοκολλητα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 12:29

AggelosK8 έγραψε:
Αυριο θα σας βαλω φωτογραφιες για κατι μπλουζακια που ειχαμε φτιαξει με το Νασο,τεο,τρε
και αν σας αρεσει σας δινω το τηλ. του παιδιου που μας τα ειχε φτιαξει.Ειναι ο ιδιος με τα
αυτοκολλητα!
τιμη??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 16:10

gia t-shirt j ego mesa paidia!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapamarou85
Normal gixxer
Normal gixxer
kapamarou85


Άντρας Όνομα: : γρηγορης
Τόπος : καπαμαρουπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 286
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 16:37

για μπλουζακια με τα τσαρουχια κι εγω μεσα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2011, 16:48

kontos 750 έγραψε:
AggelosK8 έγραψε:
Αυριο θα σας βαλω φωτογραφιες για κατι μπλουζακια που ειχαμε φτιαξει με το Νασο,τεο,τρε
και αν σας αρεσει σας δινω το τηλ. του παιδιου που μας τα ειχε φτιαξει.Ειναι ο ιδιος με τα
αυτοκολλητα!
τιμη??????


χωρις να ειμαι σιγουρος εκει στο 10αρικο πρεπει να τις ειχαμε παρει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» Αγανακτησμενοι Gixxer's.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com