Greek GSX-R forum
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
JIMK7
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
nasos-v
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
T.R.E
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
k8 600 kk
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
kostaskr6
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
Leroy
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
ripper
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_l10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_c10Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Poll_r10 

 

 Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ

Πήγαινε κάτω 
+30
usabug
kouzinas
ripseventh
bolek76
gkourv
AggelosK8
nasos-v
STELIOS
katath
κολτρέϊν
17inchwheeler
Valentino Rossi
panosk8
Miou
Aristosk8
thodorisk
teo46
magiaklaniakeksatmisi
stam911
spyroszx
louk6
GP44
-=UNSEEN=-
kontos 750
Vortex
k8 600 kk
gixxermak
mistiriodis_tsantakias
filippos
WotU777
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 01:41

σορρυ.θα το θυμαμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 01:45

louk εχεις pit bulaki να υιοθετησω??pit bull δεν ειναι αυτο στην photo ? το ασχετο τελειως lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
17inchwheeler
Jr.gixxer
17inchwheeler


Άντρας Τόπος : downunder
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Αγωνιζόμενος : απο κουνια
Hμερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 01:48

-=UNSEEN=- έγραψε:
louk6 έγραψε:
ποιος το κλείδωσε ρε; θέλετε να ερθω να σας σπάσω όλους; έχετε όλοι πμ. Πείτε μου που μένετε και θα σας πιάσω όλους ένα έναν. Είπα να πω και γω καμία βλακιουλα να σπασει ο παγος:-)

Φέρε εσυ το σκύλο της φωτο και τα υπόλοιπα θα γίνουν απο μόνα τους. Του φευγάτου η μάνα..... Laughing Laughing Laughing Laughing

εκτος απο τετραπληγικος,διανοητικα αναπηρος και ολες τις πληγες του φαραω...εισαι και κτηνοβατης...ολα τα καλα του θεου...πολυ χαιρομαι που σέχω φιλο μου tralala tralala tralala tralala

υγ.ασχετο αλλα ο γαμηκος θα σας ξαναρθει....η βλακεια ειναι ανικητη...μη το αφησετε να χαλασει την καλη παρεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 01:54

-=UNSEEN=- έγραψε:
louk6 έγραψε:
ποιος το κλείδωσε ρε; θέλετε να ερθω να σας σπάσω όλους; έχετε όλοι πμ. Πείτε μου που μένετε και θα σας πιάσω όλους ένα έναν. Είπα να πω και γω καμία βλακιουλα να σπασει ο παγος:-)

Φέρε εσυ το σκύλο της φωτο και τα υπόλοιπα θα γίνουν απο μόνα τους. Του φευγάτου η μάνα..... Laughing Laughing Laughing Laughing
κατσε να φερω και τα παιδακια της γιατι το κοριτσι μου ειναι 10 χρονων και θα κουραστει να αρπαζει για πολυ ωρα να συνεχισουν τα παιδακια της... Δε θα μεινει κανενας εδω μεσα!!! Σας εφαγα ολους!!! Εχετε παλι ολοι σας ΠΜ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodorisk
Normal gixxer
Normal gixxer
thodorisk


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης
Τόπος : Κορυδαλλος......εξω...
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Αγωνιζόμενος : Στις μπυρες.....
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:02

kawa rules file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:04

Bazeis fitylies bradiatika xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:05

stam911 έγραψε:
louk εχεις pit bulaki να υιοθετησω??pit bull δεν ειναι αυτο στην photo ? το ασχετο τελειως lol!
οχι φιλε μου δεν εχω ειναι γιαγιακα η σκυλιτσα μου και εχω πολλα χρονια να τη ζευγαρωσω.. Ναι pit bull ειναι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:16

ZUNDAPP rules................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodorisk
Normal gixxer
Normal gixxer
thodorisk


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης
Τόπος : Κορυδαλλος......εξω...
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Αγωνιζόμενος : Στις μπυρες.....
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:17

ripseventh έγραψε:
Bazeis fitylies bradiatika xaxa xaxa xaxa

Κυριε δικαστα μου δεν φταιω που αυτος ηταν μαυρος lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodorisk
Normal gixxer
Normal gixxer
thodorisk


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης
Τόπος : Κορυδαλλος......εξω...
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Αγωνιζόμενος : Στις μπυρες.....
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:17

louk6 έγραψε:
ZUNDAPP rules................

Παρακαλω να κλειδωθει...Ξεπερασαμε τα ορια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:25

thodorisk έγραψε:
louk6 έγραψε:
ZUNDAPP rules................

Παρακαλω να κλειδωθει...Ξεπερασαμε τα ορια....
και που να σου πω και το αλλο μοτορι. Θα κλειδωσετε και το φορουμ!!!!! PUCH rules...... Και εχω βαλει και πιδαλια τιτανιου.... Κλειδωστε με!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 02:54

thodorisk έγραψε:
kawa rules file

ειχαμε τα ντουβαργια κ μιλανε και τα καφασια....και μετα λετε για εμενα οτι κανο αντιπαραθεσεις...
οστοσο ειμαι κατα του delete και lock post δεν υπαρχι λογος ...το καλητερο ειναι να ζουμε κ να θυμομαστε τι εγινε για μελοντικες αναφορες ...
επισις κακος βλεπο το μπαν στον φιλο αντρεα ....οτι και να λεει πιστευο λινετε με καπια πμ και οχι με μπαν .....

και για να ειμαι ον τοπικ.....
καφτε τους ματρακαδες .-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 05:23

+1000 στον mistiriodis_tsantakias

και κατι τελευταιο απο μερια μου χωρις να εχω προθεση να αναζωπυρωσω την κατασταση

τι να πω ο ενας που δεν προκαλεσε δημοσια αλλα με pm o WotU777 εφαγε ban
θα ηταν χοντρο το pm απο οτι φανηκε παω πασο με τον admin μας ελπιζω να μην ειναι μονιμο γιατι ειναι βαρυ και αδικο πιστευω σε σχεσει μο τον 17inchwheeler που μας κατεβασε ολοκριρο κατεβατο και εφαγε παρατηρηση

17inchwheeler....
παραγεμισατε mal@kies mal@kies εδω μεσα ... και εξαγετε και στα αλλα φορουμ???

κρατηστε τα κομπλεξ σας για την καφετερια και την μαγκια για τις σερβιτορες

μεγαλη τιμη να εχετε τετοιους στο φορουμ σας....αλλα να τους κρατατε για παρτυ σας,

ηρθε ενα @@ απο την "παρεα" σας...και πεταχτηκε σα σφηνοπουτσα μεσα σε μια αλλη παρεα...σ'ενα θεμα...για το οποιο κανεις δεν τον ρωτησε...για να σκοτισει τα@@ τζαμπα και βερεσε,

φιλε μου καλε....
δεν ειμαι φορουμακιας & δε θα με ενδοιεφερε να γινω μελος του φορουμ σας εαν ενας απο την "παρεα"σας δεν ενοχλουσε...κατανοητο??

οταν μπαινεις νεος σε μια ξενη παρεα...σεβεσε τον χωρο και δεν ψωλαρεις με το καλημερα σαν τον κυρ μαλακα σας,

κρατηστε τους κυρμαλακες σας εδω,για να κρατησουμε τους δικους μας στο φορουμ μας...

ειμουν κοσμιος...σε αντιθεση με τον κυρμαλακα σας...αλλα 8α'ναι δειγμα του κομπλεξισμου σας,

το να πεταγετε το καθε @ σα κλανια και να γκαριζει σε αλλουνου χωραφι ειναι μαλακια....μαζεψτε τους,

εμεις...οι δικυλινδροι
ειμαστε αλλο...ειμαστε πιο ροπατοι...σκαβουμε απο χαμηλα...ασε μας αφου δε σου κανουμε και αραξε εδω γεια τωρα,εδω θα μου επιτρεψεις να γελασω λιγοxaxa

η εκφραση με το κοκκινο παει στον "φιλο"σας,τον γαμηκο....τον ανδρεα,

κρατηστε τους "κομπλεξικους σας" μαζεμενους,

τοσο σας κοβει αυτα κανετε,

...ειναι προφανες οτι μας παιρνει σβαρνα ολους και οχι τον WotU777 η τον GP44

17inchwheeler μου ειπαν οτι εισαι οκ ατομο αλλα ρε φιλε θα στο πω επειδη δεν στο ειπε αλλος και πρεπει, μας σκοτισες τα @@ μαζεψτε τους και μαζεψτε τους ο WotU777 ειναι κανενα 2μηνο γραμμενος εδω και ο GP44 κατι μερες ο ενας ειχε ducati ο αλλος εχει,

βαλε ταξη στο forum σου αφου εισαι και σιντονιστης και ασε μας ησυχους αυτη την απαντηση επρεπε να παρεις απο δικο μας συντονιστη.

ειμαι και εγω γραμμενος εκει απο 8-2010 αλλα δεν ποσταρω δεν χρειαζετε να σου πω τι εχω διαβασει για τα gsxr ο κομπλεξισμος στα μεγαλια του τωρα αμα δεν αντεξε καποιος και σας τα ψαλε δεν φταιμε εμεις.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 05:31

ετσι οπος τα λεει ο φιλος στελιος.....ανεπιτρεπτο να πευτουνε τετια μπαν.....ιδικα οταν μπενουνε αλλοι και προκαλουνε....
και αν διβαζης δημητρη αυτο ακρηβος ενοουσα στο πμ που σου εστιλα....

σιγνομη αλλα οπος ειπε κ αλλος συμφορουμιτης εκκλησια το ακνατε εδω και μην πο φιλανθροπικο υδριμα...μπαναρουμε τους δικουσμας για μαλακιες αλλονον που ερχοντε απο αλλο φορουμ...απλος ανεπιτρεπτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 06:29

Δηλαδή Στέλιο και Στέφανε θα στελνατε ποτέ κατεβατό ολόκληρο με οτι πιο χυδαίο σε βρισιές με κεντρικό θέμα τη μάνα του άλλου και μάλιστα σε δυο εκδόσεις για να πιάνουν είτε είναι ζψντανή είτε νεκρή? ΚΑι φυσικά ηταν το κεντρικό θέμα γιατί μαζί της έπαιζε και αδελφή, πατέρας και οτι άλλο σκέφτηκε. Είπαμε. Αλλο το να σκοτωθείς με ωραίο τρόπο κα καυστικό και άλλο αυτά και οι απειλές που μένεις να έθρω και τέτοια μπινελίκια.... Σε αυτά πιστευω δεν έχει δικούς μας και δικούς σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 07:28

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
thodorisk έγραψε:
kawa rules file

ειχαμε τα ντουβαργια κ μιλανε και τα καφασια....και μετα λετε για εμενα οτι κανο αντιπαραθεσεις...
οστοσο ειμαι κατα του delete και lock post δεν υπαρχι λογος ...το καλητερο ειναι να ζουμε κ να θυμομαστε τι εγινε για μελοντικες αναφορες ...
επισις κακος βλεπο το μπαν στον φιλο αντρεα ....οτι και να λεει πιστευο λινετε με καπια πμ και οχι με μπαν .....

και για να ειμαι ον τοπικ.....
καφτε τους ματρακαδες .-


μονο και μονο για σενα το αφησα ξεκλειδωτο στεφανε. για τα παραπονα που εχεις κανει κατα καιρους και κανεις ακομα.

σου αρεσει η καταληξη??

ειμαστε μια ωραια παρεα , εεεε????

τωρα εμεις ειμαστε μηχανοβιοι και γουσταρουμε τα ιδια πραγματα?

διασκεδαζετε με αυτα που διαβασατε? ελειπα ολη μερα και μπηκα το βραδυ να δω τι γινετε και ξενερωσα!

το BAN εγινε γιατι το συνεχιζε και τα πμ μου του ηταν για εξοφρενικα.....


δεν ξερω αν εσεις μπενεται για να βγαλετε τα νευρα της ημερας σας εδω μεσα, αλλα δεν ειναι αυτος ο λογος δημιουργιας του και λειτουργειας του. οποτε καλητερα εκκλησια απο να ειναι καπως ετσι ολα τα θεματα.

το γιατι δεν εφαγαν οι υπολοιποι νομιζω ειναι προφανες. οταν του μηλας του αλλου και σου λεει "οκ, μαλακια εγινε, τελος" και το πρατει, να τον μπαναρω???


στεφανε και στελιο ,βλεπεται οτι το θεμα εχει σταματισει και το ξαναξεκηνατε.................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 07:35

ΞΕΝΕΡΩΣΑ αφανταστα






απο εδω και περα απλος χρηστης

δεν μπορω ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του!!
οι δικαστές στα δικαστήρια και εγω στο μαγαζάκι μου και στην πίστα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 08:24

τα μηχανακια ειναι σαν το αλκοολ-ναρκωτικα,δεν γενανε προβληματα,απλα τα πολλαπλασιαζουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GP44
Jr.gixxer
GP44


Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : ΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ.
Hμερομηνία εγγραφής : 01/01/2012

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 08:54

καλημερα.
δεν θελω να το παρατραβηξω ουτε να κρινω αποφασεις.αλλωστε χθες τα ειπαμε με τον Νασο και πιστευω καταλαβε ο ενας τον αλλον.την γνωμη μου ομως κοσμια μπορω να την πω.
κατα πρωτον yioupi στον Σπυρο απο πανω.σωστος
βρισκομαστε σε ενα φορουμ Α η Β.και γραφουμε ετσι απο το πουθενα οτι το ταδε μηχανακι ειναι μπουρουχα αφου εχουμε ομως ξεχασει πρωτα να κανουμε αυτοκριτικη για τον ευατο μας ετσι ωστε ο αλλος να καταλαβει οτι ειμαστε αδεκαστοι.
δευτερον θιγουμε ανθρωπους που ουτε καν γνωριζουμε.και εγω περνω τηλεφωνο τον Ιντζε και τον μπινελικιαζω για το μηχανακι του και αυτος το ιδιο αλλα ειμαστε φιλοι.δευτερον υπαρχει αλληλοσεβασμος.αν του πω κατι η μου πει κατι το σκεφτομαστε καλα γιατι υπαρχουν τα εφοδια για να μου κανει κριτικη.
και αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα.επειδη πολλους απο το αλλο φορουμ πηγα και τους ειδα στις Σερρες(αφου πρωτα απο αυτα που ακουγα νομιζα οτι ηταν παγκοσμιοι) και μου πεσανε τα μουτρα.εεεεεεεε δεν μπορεις ρε φιλε να λες μπουρουχα το Α η το Β μηχανακι αφου δεν εχεις τα εφοδια.να εισαι λιγο σεμνος και ταπεινος.
τωρα για τον Ανδρεα.δεν το ξερω το παιδι και δεν μπορω να πω κατι.του εγραψα ομως οτι καπου το εχασε (λιγα ειναι τα ποστ μου σαν νεος εδω μεσα) και οτι δεν αξιζει να χαλιεται.
και τελος το πρωτο μου Ντουκατι το αποκτησα το 87.πηγα τοτε στο κλαμπ στην καλλιροης με τον προεδρο τον εφρεμιδη αν τον θυμαμαι καλα εκανα φιλους αλλοι χαθηκαν απο την ζωη αλλα την εκανα γιατι δεν μπορουσα αυτα τα κοκκινα γυαλια.πηγα τοτε στο PENIGALE στην BOLONGIA τοτε που ηταν βιοτεχνια μιλησα εκει με τους ανθρωπους(ουτε αυτοι δεν ειναι τοσο παθιασμενοι)
και γενικα καταλαβα οτι οι πιο ανεβασμενοι μοτοσυκλετιστικα ευπωπαιοι βλεπουν τα πραγματα πιο σφερικα και ακομπλεξαριστα.εμεις σαν ρατσα εχουμε στο DNA μας το ΟΣΦΠ ΠΑΟ ΑΕΚ και το "ξερεις ποιος ειμαι εγω" που μαζι παει και η προεκταση του ευατου μας το μηχανακι μας το αμαξι μας η δουλεια μας τα λεφτα μας και γενικα οτι μας κανει (νομιζουμε) να ξεχωριζουμε απο τον σωρο.
εφτασα 46 και δεν μπορω πια να ακουω μακακιες.
αυτα και σορρυ αν σας κουρασα για ενα θεμα ηλιθιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 09:05

ετσι για τον χαβαλε να πω οτι εχω παει και εγω στη BOLONIA στο PANIGALE το 2004 και δεν ηταν αμεροληπτοι οι εκει υπαληλοι ,ειμασταν 20 μηχανακια τα 2 ηταν DUCATI,μπηκαμε στο περκιν της εταιρειας και ο υπευθηνος που μας υποδεχθηκε εβαλε ολους μας να παρκαρουμε στην μια μερια του παρκιν,και τα 2 DUCATI σε ενα αλλο σημειο που εγραφε VIP ,βεβαια ηταν εμφανες το υφος του οτι εκανε μια ατυπη πλακα[μας περιμεναν για ξεναγηση στη γραμμη παραγωγης,και το μουσειο],
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 09:55

nasos-v έγραψε:
ΞΕΝΕΡΩΣΑ αφανταστα






απο εδω και περα απλος χρηστης

δεν μπορω ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του!!
οι δικαστές στα δικαστήρια και εγω στο μαγαζάκι μου και στην πίστα μου.

mprabo mprabo mprabo

αγγελε...σταματα ρε το ποστ για το χαμογελο του παιδιου... ιδρυμα το καναμε...εκκλησια ο αλλος, mprabo παιδια!!!

εδω το φορουμ ειναι για να βριζουμε τους αλλους με διαφορετικα μηχανακια και να λεμε μονο για τα γαμαω τα suzuki

και οποιος δεν εχει σουζουκι ειναι τριμαλακας και ετσι γιατι αυτο πιστευει ο τσαντακιας...που τα ξερει ολα και πρεπει να καθομαστε κλαρινο oooyes oooyes

οπα παιδια μια χαρα βλεπω τα φιλαρακια μου στην πιστα ειτε εχουν σουζουκι ειτε ποδηλατα δεν θα μου το χαλασετε εσεις...

kapelo kapelo kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 10:22


αγγελε...σταματα ρε το ποστ για το χαμογελο του παιδιου... ιδρυμα το καναμε...εκκλησια ο αλλος, mprabo παιδια!!!

εδω το φορουμ ειναι για να βριζουμε τους αλλους με διαφορετικα μηχανακια και να λεμε μονο για τα γαμαω τα suzuki

και οποιος δεν εχει σουζουκι ειναι τριμαλακας και ετσι γιατι αυτο πιστευει ο τσαντακιας...που τα ξερει ολα και πρεπει να καθομαστε κλαρινο oooyes oooyes

οπα παιδια μια χαρα βλεπω τα φιλαρακια μου στην πιστα ειτε εχουν σουζουκι ειτε ποδηλατα δεν θα μου το χαλασετε εσεις...

kapelo kapelo kapelo
[/quote] kapelo mprabo respekt eeee eeee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 11:47

Εγω τελκα τι να κανω με τα σκυλια??? να τα φερω να σας διλυσω ολους εδω μεσα, η την σβυσατε??? να ξερω τι να κανω!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 13:34

-=UNSEEN=- έγραψε:
Δηλαδή Στέλιο και Στέφανε θα στελνατε ποτέ κατεβατό ολόκληρο με οτι πιο χυδαίο σε βρισιές με κεντρικό θέμα τη μάνα του άλλου και μάλιστα σε δυο εκδόσεις για να πιάνουν είτε είναι ζψντανή είτε νεκρή? ΚΑι φυσικά ηταν το κεντρικό θέμα γιατί μαζί της έπαιζε και αδελφή, πατέρας και οτι άλλο σκέφτηκε. Είπαμε. Αλλο το να σκοτωθείς με ωραίο τρόπο κα καυστικό και άλλο αυτά και οι απειλές που μένεις να έθρω και τέτοια μπινελίκια.... Σε αυτά πιστευω δεν έχει δικούς μας και δικούς σας.

τα πμ ειναι πμ γιαυτο λεγοντε ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ....η αντμινς εδω δεν ειναι μπατση ...αυτα τα βρισκουνε μεταξι τους η δυο εναπλεκομενο ....νομιζο οτι αυτο που σου λεο εινα πολυ ξεκαθαρο κακος οτι κ να εγινε στα πμ να πεση μπαν το τι λετε μεταξυσας δεν ενδιαφερει κανενα ....
δλδ αμα βρεθουνε και τηςς πεξουνε εμεις θα πρεπει να τον διαγραψουμε απο το φορουμ? ο καθενας εχει κριση δικιατου αμα δεν θελει δεν του ξανα μιλαει αλλα μπαν για πμ δεν θα το εκανα με τπτ και δεν γινετε και σε κανενα φορουμε βεβεα .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ   Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ - Σελίδα 7 EmptyΤετ 04 Ιαν 2012, 13:42

τεο και νασσο ....
οχι δεν ειπα να μην κανεις λοκ ειπα να μην κανεις αλλα πραγματα λοκ...εδω ειθελε τους ντουβαριστι μπανεντ γιατι ειναι προφανες η προθεσις που μπικανε ...
αυτο λεο τπτ αλλο ...και οπος ειδες δεν εγραψα πουθενα τπτ σε αυτο το θεμα μονο οταν εγραφε ο GP44 που τα ελεγε πολυ ορεα και συμφονουσαμε ...φυσικα και δεν μου αρεσει αλλα φυσικα δεν με νιαζει κ τη υποθικε σε πμ...εκτος αν ειτανε προς εσενα νασσο ...
εχετε φαει κολιμα και νομιζετε οτι δεν χονεβο καμια αλλη μαρκα και οτι τα λεο σοβαρα ολα ...

τορα για το καφασακι το ειπα για πλακα στον θοδορα που και αυτος για πλακα εγραψε οτι εγραψε Wink
πραγματικα δεν ειπαμε να αφηνης τετια ποστ ...αφου απο μονος μου δεν πιστεψα οτι δεν κλιδοθικε αυτι εδω προπολου....

εγω δεν ειμαι ποτε ειρονας με εσας η προσβλητικος και δεν το βρισκο σοστο να ειστε και εσυς με εμενα μαρεσουνε η αντιπαραθεσεις μεταξυ σοβαρου κ αστιου και ιδικα οταν υπαρχουνε επιχιριματα ....οταν καπιος το παει στο προσοπικο περιμενο απο τον αντμιν να συνετισι αυτο που το αρχισε προτος...

και επισεις δεν μπορει 1-2 αντμιν να αποφασιζουνε για το πος θα ειναι το φοορουμ ειμαστε τοσα μελη εδω μεσα ας κανουμε κατι με ψηφοφορια η παρεμφερες ολοι γνοριζομαστε και πιστευο ειναι το πιο δημοκρατικο που μπορει να γινει ...αλλα αυτο ειναι μια αλλη συζητηση για αλλο θεμα Smile

εγω να ξερετε σας αγαπαω ολους οπος και ολους οσους οδιγανε μηχανες ...απλος οταν βλεπο καπιον κολιμενο/στεροτυπο τυπο εε μαρεσι να τον κοντραρο πολυ απλο ....αφου ξερετε οτι ειμαι στον χαβαλε 99%

τορα πος απο αυτο το θεμα που δεν συμετιχα βρεθικα να απολογουμε εγω δεν ξερω αλλα σας αγαπαο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
Ο βαλλε και ο Στονερ στο ντουκατι φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Casey Stoner αποσυρεται απο το Moto Gp
» καλησπερα σε ολο το φορουμ!
» Καλημερα στο φορουμ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com