Greek GSX-R forum
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
JIMK7
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
nasos-v
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
T.R.E
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
k8 600 kk
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
kostaskr6
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
κολτρέϊν
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
Leroy
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
ripper
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Poll_r10 

 

 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2

Πήγαινε κάτω 
+39
nasos-v
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
rsv4aprc
vagos gixxer
drakos
usabug
maikstain
potis
GSX-R 1000
ghost
sxlogo
nktr
Black Eagle
bolek76
Schumi
mike
AggelosK8
sofia_gsxr
alaska
kentaurosk8
lakisman46
spastos
varypiniths
panikas
kapnias
demk6
Vortex
κολτρέϊν
k8 600 kk
ripper
Aristosk8
cb130081
magfaria
Miou
sporoskaterini
gsxrk71000
louk6
gixxermak
kostaskr6
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 09:40

gsxrk71000 έγραψε:
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779
Όταν οι δουλειές λέει δεν πήγαιναν καλά, αλλάζαμε τις π@υτάνες όχι τις μοκέτες!"
καλόοοο!!


σιγα ρε 10 χρονια κοντευει να κλεισει αυτο το ανεκδοτο.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 12:51

Miou έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779
Όταν οι δουλειές λέει δεν πήγαιναν καλά, αλλάζαμε τις π@υτάνες όχι τις μοκέτες!"
καλόοοο!!


σιγα ρε 10 χρονια κοντευει να κλεισει αυτο το ανεκδοτο.....
καλά μην βαράς εγώ δεν το είχα ακούσει!!! sorry sorry sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 13:31

gsxrk71000 έγραψε:
Miou έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 612779
Όταν οι δουλειές λέει δεν πήγαιναν καλά, αλλάζαμε τις π@υτάνες όχι τις μοκέτες!"
καλόοοο!!


σιγα ρε 10 χρονια κοντευει να κλεισει αυτο το ανεκδοτο.....
καλά μην βαράς εγώ δεν το είχα ακούσει!!! ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 796657 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 796657 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 796657


ναι ρε αφου το ειχα ακουσει οταν ανελαβε ο μπουλης να μας οδηγησει εκει που μας οδηγησε....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 14:33

- Μωρό μου, θα βγάλω βόλτα το σκύλο.
- Μα δεν έχουμε σκυλο..
- Ε, πάω να πετάξω τα σκουπίδια.
- Τα πέταξα ηδη..
- Καλα, πάω στη γκόμενα.
- Έλα, σταμάτα να με πειράζεις...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 14:33

Τ΄όνομά σας;
- Παπαπαδαδάκης.
- Ω! Τραυλίζετε???
- Εγώ; Οχι, καθόλου! Ο πατέρας μου ήταν τραυλός & ο ληξίαρχος μ@λάκας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 14:35

Δυο φίλοι συζητούν:
- Έλαβες το γράμμα μου; ρωτάει ο ένας.
- Ποιο γράμμα; Αυτό που ζητούσες πίσω τα 100 ευρώ που μου δάνεισες;
- Ακριβώς αυτό.
- Όχι, δεν το έλαβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 15:59

Ποιος θέλει να παίξει με αυτό το χειριστήριο..??
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 420648_272454692829112_119299701477946_636882_959017749_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 16:01

Μία κυρία επισκέπτεται το γιατρό.

Κυρία : Γιατρέ μου πείτε μου σας παρακαλώ ένα τρόπο να κάνω τον άντρα μου «ταύρο».

Γιατρός : Παρακαλώ κυρία μου γδυθείτε και πλησιάστε.

Κυρία : Γιατρέ μου δεν καταλάβατε καλά, για το άντρα πρόκειται και όχι για μένα.

Γιατρός : Κατάλαβα πολύ καλά κυρία μου αλλά αφού πρόκειται να τον κάνουμε «ταύρο», είπα να αρχίσουμε πρώτα από τα κέρατα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 16:04

Ένας τύπος τηλεφωνεί σε ραδιοφωνικό σταθμό και ζητάει να βγει στον αέρα για να κάνει μια ανακοίνωση...
- Καλησπέρα σε όλους τους ακροατές! Σήμερα το πρωί κατά τις 10 βρήκα ένα αντρικό μαύρο δερμάτινο τσαντάκι στο πεζοδρόμιο της οδού Κάλβου στου Γκύζη.
- Και τί είχε μέσα το τσαντάκι, αγαπητέ;
- Το τσαντάκι είχε μέσα ένα πορτοφόλι με περίπου 2.000 ευρώ, 2 πιστωτικές κάρτες και διάφορα άλλα χαρτιά.
- Αγαπητέ μου, σας συγχαίρω για την τιμιότητά σας! Τέτοιοι άνθρωποι σπανίζουν σήμερα!
- Μισό λεπτό, δεν τελείωσα! Στο τσαντάκι υπήρχε επίσης ένα iPhone τελευταίο μοντέλο καθώς και ένα κινητό Blackberry.
- Τί να πω! Χίλια μπράβο σας! Όταν βρεθεί ο κάτοχος, σίγουρα θα σας δώσει μια γερή αμοιβή.
- Μα γνωρίζω ήδη τον κάτοχο, είναι ο κ. Φανφάρας, δικηγόρος στο επάγγελμα, μένει στην οδό Παραδάκη στο Ψυχικό. Στο πορτοφόλι είχε και ταυτότητα με όλα τα στοιχεία!
- Έ; Δεν καταλαβαίνω τότε γιατί μας πήρατε!
- Θα ήθελα απλώς να του αφιερώσω ένα τραγούδι, είχα τόσο ανάγκη αυτά τα λεφτά..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 16:44

ripper έγραψε:
Δυο φίλοι συζητούν:
- Έλαβες το γράμμα μου; ρωτάει ο ένας.
- Ποιο γράμμα; Αυτό που ζητούσες πίσω τα 100 ευρώ που μου δάνεισες;
- Ακριβώς αυτό.
- Όχι, δεν το έλαβα.
είναι εποχές για να δανείζεις..??? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 20:36

ripper έγραψε:
Ποιος θέλει να παίξει με αυτό το χειριστήριο..??
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 420648_272454692829112_119299701477946_636882_959017749_n

εεεε ναι ρε φιλε!!!
κυκλικες κινησεις! smileee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 20:54

ripper έγραψε:
Ένας τύπος τηλεφωνεί σε ραδιοφωνικό σταθμό και ζητάει να βγει στον αέρα για να κάνει μια ανακοίνωση...
- Καλησπέρα σε όλους τους ακροατές! Σήμερα το πρωί κατά τις 10 βρήκα ένα αντρικό μαύρο δερμάτινο τσαντάκι στο πεζοδρόμιο της οδού Κάλβου στου Γκύζη.
- Και τί είχε μέσα το τσαντάκι, αγαπητέ;
- Το τσαντάκι είχε μέσα ένα πορτοφόλι με περίπου 2.000 ευρώ, 2 πιστωτικές κάρτες και διάφορα άλλα χαρτιά.
- Αγαπητέ μου, σας συγχαίρω για την τιμιότητά σας! Τέτοιοι άνθρωποι σπανίζουν σήμερα!
- Μισό λεπτό, δεν τελείωσα! Στο τσαντάκι υπήρχε επίσης ένα iPhone τελευταίο μοντέλο καθώς και ένα κινητό Blackberry.
- Τί να πω! Χίλια μπράβο σας! Όταν βρεθεί ο κάτοχος, σίγουρα θα σας δώσει μια γερή αμοιβή.
- Μα γνωρίζω ήδη τον κάτοχο, είναι ο κ. Φανφάρας, δικηγόρος στο επάγγελμα, μένει στην οδό Παραδάκη στο Ψυχικό. Στο πορτοφόλι είχε και ταυτότητα με όλα τα στοιχεία!
- Έ; Δεν καταλαβαίνω τότε γιατί μας πήρατε!
- Θα ήθελα απλώς να του αφιερώσω ένα τραγούδι, είχα τόσο ανάγκη αυτά τα λεφτά..!!!



xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 22:20

Πάει κάποιος στο γιατρό κι εκεί που περίμενε όλο αγωνία, ρωτάει έναν άλλον ασθενή:
"Ρε φίλε, λες να γίνω καλά;"
"Τι έχεις;", του λέει ο άλλος.
"H π@ύτσα μου είναι πράσινη!"
"Ναι ρε;", του απαντάει ο άλλος, "Μην ανησυχείς.
Και η δικιά μου που ήταν κόκκινη θεραπεύτηκε αμέσως."
Μπαίνει λοιπόν μέσα στο ιατρείο, τον εξετάζει ο γιατρός και του λέει: "Είστε πολύ σοβαρά."
"Μα τι σοβαρά γιατρέ; Εδώ ο άλλος που την είχε κόκκινη έγινε αμέσως καλά."
"Ακου να δεις αγόρι μου", του λέει ο γιατρός, "άλλο κόκκινη απ` το κραγιόν κι άλλο πράσινη απ` τη μούχλα."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 22:21

Σε μια χώρα της ανατολής το κράτος για να καταπολεμήσει τον μεγάλο αριθμό βιασμών αποφάσισε να τιμωρεί τους δράστες με ευνουχισμό. Έτσι μάζεψαν όλους τους κατάδικους για το συγκεκριμένο αδίκημα και άρχισαν να εκτελούν την ποινή. Μπαίνει ο πρώτος στο δωμάτιο του γιατρού και ακούγονται σπαρακτικές κραυγές πόνου. Στον δεύτερο ακόμη περισσότερες κραυγές. Ρωτάει λοιπόν ο τρίτος τον τέταρτο.
- "Ο δεύτερος γιατί πόνεσε πιο πολύ από τον πρώτο;
Και ο άλλος απαντά:
- "Αυτό συμβαίνει γιατί τους την κόβουν σύμφωνα με το επάγγελμα τους. Ο πρώτος ήταν χασάπης και του την έκοψαν με μπαϊλντά ενώ ο άλλος ήταν ξυλοκόπος και του την πριόνισαν." Τότε ο άλλος άρχισε να γελά δυνατά.
- "Γιατί γελάς", τον ρωτάνε οι άλλοι.
- "Γιατί εγώ είμαι παγωτατζής. Τι θα κάνουν, θα μου τη γλύφουν μέχρι να λιώσει;"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 22:22

Ο υπουργός του κυβερνώντος κόμματος κάνει περιοδεία. Επισκέπτεται ένα σχολικό συγκρότημα και ακούει τα παράπονα των δασκάλων και των μαθητών:
- Κύριε υπουργέ, δεν έχουμε πετρέλαιο για θέρμανση και έρχεται βαρύς χειμώνας...
- Κύριε υπουργέ, δεν μας χωράνε οι αίθουσες, τα μισά θρανία είναι χαλασμένα, τα περισσότερα τζάμια είναι σπασμένα...
Αφού ακούει διάφορα τέτοια, τους λέει:
- Μήν ανησυχείτε όλα θα γίνουν το συντομότερο δυνατόν.
Μπαίνει στην Mερσεντές και πάει στον επόμενο σταθμό, στις τοπικές φυλακές. Ακούει και εκεί πολλά παράπονα.
- Κύριε υπουργέ, θέλουμε καλύτερο φαγητό, περισσότερα κλινοσκεπάσματα, πιο πολύ προσωπικό γιατί δεν επαρκούμε...
- Θα γίνουν όλα όσα ζητάτε, μην ανησυχείτε.
Μπαίνει στην Μερσεντές και καθώς φεύγουν αρχίζει να δίνει οδηγίες στον γραμματέα του.
- Λοιπόν, Κωστάκη. Στο σχολείο στείλε ένα συνεργείο να μπαλώσει μερικές τρύπες, και να βάλει μερικά τζάμια, αλλά τίποτε άλλο. Μετά στείλε ένα συνεργείο στις φυλακές να φτιάξει: πισίνα, χαμάμ, τζακούζι, σάουνα, αίθουσα για διασκέδαση με 50άρα τηλεόραση, φλίπερ...
Μένει κάγκελο ο γραμματέας.
- Μα κύριε υπουργέ, τί είναι αυτά που λέτε;
Και απαντά ο υπουργός:
- Κοίτα Κωστάκη. Σχολείο πήγαμε και δεν θα ξαναπάμε. Στην φυλακή όμως σίγουρα θα πάμε... Κατάλαβες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 22:22

Είναι ο Superman και θέλει απεγνωσμένα να κάνει σεξ.
Εκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman και του λέει:
- Εεε, φίλε μου Batman, πρέπει κάτι να κάνω, έχω τρελαθεί.
- Γιατί δεν δοκιμάζεις την Wonder Woman; Κάνει το καλύτερο κρεβάτι.
- Μμμ, είναι καλή μου φίλη, δεν γίνεται.
Φεύγοντας, παρακάτω βρίσκει τον Spider man, του λέει το δράμα του και ο Spider man του προτείνει και αυτός την Wonder Woman.
Τί διάολο, σκέφτεται πετώντας, όλους τους έχει πάρει; Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder woman σε ένα χωράφι, με ανοιχτά τα πόδια και αυτή είναι σε φάση έκστασης. Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό.
Δε βαριέσαι, σκέφτεται, φίλοι φίλοι, αλλά και η ανάγκη μεγάλη. Θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου και πριν το καταλάβει θα έχω φύγει. Πράγματι, πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder woman τελειώνει και φεύγει σαν πύραυλος.
- Τί στο διάολο ήταν αυτό, λέει η Wonder woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.
- Δεν ξέρω, λέει ο Αόρατος Ανθρωπος, αλλά ξαφνικά με πονάει ο κώλος μου

-------

https://gixxer.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=6245
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΣαβ 29 Δεκ 2012, 11:30

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 184476_398681990211167_2029547466_n

Twisted Evil albino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΣαβ 29 Δεκ 2012, 12:07

ripper έγραψε:
Είναι ο Superman και θέλει απεγνωσμένα να κάνει σεξ.
Εκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman και του λέει:
- Εεε, φίλε μου Batman, πρέπει κάτι να κάνω, έχω τρελαθεί.
- Γιατί δεν δοκιμάζεις την Wonder Woman; Κάνει το καλύτερο κρεβάτι.
- Μμμ, είναι καλή μου φίλη, δεν γίνεται.
Φεύγοντας, παρακάτω βρίσκει τον Spider man, του λέει το δράμα του και ο Spider man του προτείνει και αυτός την Wonder Woman.
Τί διάολο, σκέφτεται πετώντας, όλους τους έχει πάρει; Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder woman σε ένα χωράφι, με ανοιχτά τα πόδια και αυτή είναι σε φάση έκστασης. Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό.
Δε βαριέσαι, σκέφτεται, φίλοι φίλοι, αλλά και η ανάγκη μεγάλη. Θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου και πριν το καταλάβει θα έχω φύγει. Πράγματι, πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder woman τελειώνει και φεύγει σαν πύραυλος.
- Τί στο διάολο ήταν αυτό, λέει η Wonder woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.
- Δεν ξέρω, λέει ο Αόρατος Ανθρωπος, αλλά ξαφνικά με πονάει ο κώλος μου

-------

https://gixxer.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=6245
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΚυρ 30 Δεκ 2012, 08:05

Μπαμπα μπαμπα τα παιδια στο σχολειο με φωναζουν μαφιοζο...
Καλα θα περασω να το κανισω
Ναι ναι απλα κοιτα να φανει σαν ατυχημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 31 Δεκ 2012, 12:05

ο μ@λ@κας της χρονιας!

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Papakonstantinou05



ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Papakonstantinou07



ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Gpapak1


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΤετ 02 Ιαν 2013, 20:08

+1000 τωρα θα δεις που θα φαει το κ@υλι θα τα ομολογησει ολα..ηδη προδωσε τον χοντρο kolos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΔευ 22 Απρ 2013, 22:54

Παίρνει τηλέφωνο ένας τύπος πρωί-πρωί την ρεσεψιόν του ξενοδοχείου και ρωτά:
- Τι ώρα ανοίγει το μπαρ;
- Το μπαρ ανοίγει αργά, λέει εκνευρισμένη η ρεσεψιονίστ και κλείνει το τηλέφωνο.
Μετά από λίγη ώρα ο τύπος ξαναπαίρνει και ρωτά πάλι το ίδιο και παίρνει την ίδια απάντηση.
Το ίδιο συνεχίζεται επί ώρες και κάθε φορά ο τύπος ακούγεται όλο και πιο μεθυσμένος.
- Μα τι θέλετε επιτέλους; ρωτά η ρεσεψιονίστ. Τι στο καλό σας ενδιαφέρει τι ώρα ανοίγει το μπαρ;
- Εεεε, από χθες κλείστηκα μέσα και περιμένω τον μπάρμαν να έρθει να με βγάλει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΤρι 23 Απρ 2013, 00:22

Δηλώσεις στα καλλιστεία:

* Έχω ύψος 1,75 ---> Είμαι 1,60 με τακούνια.
* Έχω εργαστεί σε δημόσιες σχέσεις ---> Δούλευα μπαργούμαν σε κωλάδικο .
* Σπουδάζω μπαλέτο ---> Χορεύω Παρασκευές και Σάββατα σε σκυλάδικο.
* Μιλάω ισπανικά ---> Με τα βυζιά μου.
* Σπουδάζω δημοσιογραφία ---> Με πηδ@ει ο αρχισυντάκτης του καναλιού .
* Στον ελεύθερο χρόνο μου κάνω ιππασία ---> Αλλά οχι σε άλογα.
* Έχω τελειώσει οικιακή οικονομία ---> Ειδικότητά μου να κλείνω σπίτια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΤρι 23 Απρ 2013, 11:47

Καθώς οδηγούσα στο κέντρο της πόλης μας βρήκα τον Πέτρο, ένα από τους πιο διάσημους μπάρμεν, να κάθεται στο πεζοδρόμιο και να κλαίει με λυγμούς.

Σταμάτησα, βγήκα από το αυτοκίνητο, τον πλησίασα και τού είπα:

Γεια σου Πέτρο, τι συνέβη;

Μέσα από τα κλάματα αναστέναξε και είπε:

Κοίτα το καινούριο μου αυτοκίνητο και μου έδειξε μία Φερράρι κατεστραμμένη σε μια κολόνα.

Έλα ρε, πως κάνεις έτσι! Πάρε την ασφάλεια και αγόρασε ένα άλλο προσπάθησα να τον παρηγορήσω.

Για κοίτα και μέσα στο αυτοκίνητο

...αναστέναξε πάλι ο Πέτρος.

Έριξα μια ματιά και του λέω:

Ε, έτσι είναι η ζωή, θα βρεις μια άλλη ξανθιά γκόμενα.

Τότε με κοίταξε και είπε με αγωνία:

Για κοίτα και μέσα στο στόμα της!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2 - Σελίδα 40 EmptyΤρι 23 Απρ 2013, 13:31

k8 600 kk έγραψε:
Δηλώσεις στα καλλιστεία:

* Μιλάω ισπανικά ---> Με τα βυζιά μου.

θελω να μαθω Ισπανικααα! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 40 από 41Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 3
» ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1
» ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com