Greek GSX-R forum
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!

Πήγαινε κάτω 
+19
cpantelo
boutser
GsxrPower
harbo
Opeth
magfaria
kostasva
gsxrk71000
kostaskr6
mistiriodis_tsantakias
SuzukaK4
thodoris
kontos 750
k8 600 kk
DrIoannis
Schumi
Aristosk8
Miou
andreasarxo
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 14:29

Opeth έγραψε:
ειναι ακριβως οτι παθαινει κ μια τσιχλα αμα τη χωσεις στην καταψυξη, χανει τις ελλαστικες ιδιοτητες..

οταν ανεβηκες στη μηχανη τα λαστιχα σου ηταν υπερπαγωμμενα και ετσι δε μπορεσαν να αποροφησουν το βαρος σου και ΚΡΑΚ...



μα τι λες τωρα ... δεν στεκει αυτο καθολου.... δλδ τα μηχανακια τα εχουμε μονο σε κλειστο γκαραζ και με θερμοκρασια μεχρι 10 βαθμους κελσιου??
οταν ετρεχα εντουρο περιμεναμε σαν τρελοι ποτε θα χιονισει να παμε στην παρνηθα να παιξουμε στα χιονια σαν παιδια ...
εχω περασει αλπεις με χιονια και ενα σκασμο εκδρομες στην ελλαδα να παταμε χιονι κατω...
περισυ 28οκτωβριου ειχα παει φλωρινα-νυμφαιο-καστορια-γιαννενα-μετσοβο και η μηχανη εμενε εξω καθε βραδυ στα χιονια και δεν χαλασε σε κανεναν το λαστιχο ποτε....
δεν ισχυει αυτο που λες ... κατι αλλο ειναι ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 14:45

δεν ξερω κατα ποσο σωστο ειναι αυτο που θα πω αλλα το λαστιχο εχει προδιαγραφες για αλλες θερμοκρασιες και οχι για -2. δν λεω οτι ολα επρεπε να παθενουνε ετσι αλλα λιγο ελατοματικο απο το εργοστασιο λιγο το κρυο λιγο η πιεση λιγο ο δρομος της ελλαδιτσας μας λογικο μ φενετε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 14:57

αυτο το ειχα πα8ει και εγω στ ζχ 400 στο μπρωστινο λαστιχο αλα σε ενα σημειο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 15:18

boutser έγραψε:
αυτο το ειχα πα8ει και εγω στ ζχ 400 στο μπρωστινο λαστιχο αλα σε ενα σημειο!


το ζχ 4000 εχει την ηλικια μου .... αν και το λαστιχο ειχε την ηλικια μου τι περιμενες να γινει????

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 18:11

τρομακτικο!!! παλι καλα που δεν επαθες τπτ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 18:16

πω ρε φιλε... πως εγινε αυτο; καλα που το ειδες γρηγορα.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 18:49

Ερωτηση: Ριχνοντας τοσο πολυ τις τιμες μηπως εχουν ριξει και την ποιοτητα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 18:55

.....
μαλλον για αστοχια υλικου παει το θεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 19:42

Αστοχία υλικού, στην προκειμένη περίπτωση θα ήταν αν ενώ πήγαινε, ξαφνικά έκανε ένα μπαμ και έσκαγε το λάστιχο. Εδώ υπάρχει ο παράγοντας ψύχος. Αυτές τις μέρες στη Θεσσαλονίκη κάνει πολύ κρύο. Και ο Εύοσμος δεν είναι και δίπλα στη θάλασσα ή στο κέντρο. Είναι πιο ψηλά και το κρύο είναι δριμύ. Πάντως ότι και να είναι ή όσους βαθμούς κελσίου να έχει έξω, τόσα χρόνια με τις μηχανές εγώ πρώτη φορά το είδα το συγκεκριμένο. Για εμένα παραμένει μυστήριο το πως έγινε. Αλλά προφανώς, έγινε από το πολύ κρύο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 01:35

κατι παρομοιο ειχε παθει και ο πατερας μου με τα λαστιχα στο σκουτερ του . 3 μηνων λαστιχα και ξεφλουδηδε η γομα λες και ειχες κανει αναγομοση. πηγαμε απο εκει που τα πηραμε και τα τοποθετησαμε και μας τα αλλαξαν,τσαμπα. μας ειπε ο καταστηματαρχης οτι ολη η συγκεκριμενη παρτιδα ηταν ετσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 12:22

Με απαντησαν απο την dunlop οτι πρέπει να απευθυνθώ στο κατάστημα της περιοχής μου. Με εδωσαν ενα ελληνικο εμαιλ. Πηγα σήμερα στο συνεργειο να βαλω ενα pirrelaki να ησυχάσει το κεφαλι μου και μεχρι να φτασω το λαστιχο χειροτερεψε, σχιστικε γυρο γυρο ολο... Αν με απαντησουν απο την ελληνικη αντιπροσωπια θα ενημερώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 13:35

andreasarxo έγραψε:
Με απαντησαν απο την dunlop οτι πρέπει να απευθυνθώ στο κατάστημα της περιοχής μου. Με εδωσαν ενα ελληνικο εμαιλ. Πηγα σήμερα στο συνεργειο να βαλω ενα pirrelaki να ησυχάσει το κεφαλι μου και μεχρι να φτασω το λαστιχο χειροτερεψε, σχιστικε γυρο γυρο ολο... Αν με απαντησουν απο την ελληνικη αντιπροσωπια θα ενημερώσω.


οτι θα σου απαντησουν ειναι σιγουρο.... τι θα σου πουνε ειναι το θεμα... ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα σου πουνε πως κατι εκανες εσυ και χαλασε το λαστιχο....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 13:47

Ε ναι ρε σιγα μν τον πουν ελα να σε βαλουμε ενα ζευγαρι τσαμπα...
Τι να πω.. και ηθελα και εγω να βαλω gp racer... τωρα το σκεφτομαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 14:00

SuzukaK4 έγραψε:
Ε ναι ρε σιγα μν τον πουν ελα να σε βαλουμε ενα ζευγαρι τσαμπα...
Τι να πω.. και ηθελα και εγω να βαλω gp racer... τωρα το σκεφτομαι....

φιλε παρολα αυτα που επαθα το συνηστω αυτο το λαστιχο. ειναι ισως το καλυτερο λαστιχο που εχω βαλει. μπορει να επεσα σε ελατωματικο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!   ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 19:25

Και εγώ αυτά ήθελα να βάλω... Καλά από την Ελληνική αντιπροσωπία περιμένω πολύ λιγότερα. Μακάρι να βγω ψεύτης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Το έπαθα και αυτό το κουφό!!!
» Απίστευτο ατύχημα!!!!!!!!
» ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com