Greek GSX-R forum
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
JIMK7
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
nasos-v
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
T.R.E
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
k8 600 kk
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
kostaskr6
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
Leroy
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
ripper
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_l10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_c10ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Poll_r10 

 

 ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!

Πήγαινε κάτω 
+4
k8 600 kk
Aristosk8
louk6
ktm_21
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠεμ 12 Απρ 2012, 05:49

Γεια σας και πάλι μετά απο πολύ καιρό! Μετά απο μαι σοβαρή εγχειρηση που έκανα και πλεον έχοντας αναρώσει σε μεγάλο βαθμό έιπα να ασχοληθώ με τα μηχανάκκια μου.

Επειδή όπως όλοι γνωρίζοθμε οι καιρεί είναι δύσκολοι και τα λ7 λιγοστά πλέον στις τσέπες μας αποφάσισα να ασχοληθώ από μόνος μου με την πιο ειδικευμένη φροντίιδα της μηχανής όσον αφορά την καθαριοτητα και την αναζωογόνηση των πλαστικών γι αυτό και έχω μερικές απορείες.

θέλω να μου προτέινετε μάρκες και απο που αγοράζετε:

- Σιλικόνη για την προστασια των πλαστικών
- -Αλοιφή για την αφαιρεση γρατζουνιων (των επιφανιακών που φάινονται στον ήλιο) και αποκατάσταση γυαλάδας στο βερνίκι.
- Αντίστοιχη αλοιφή για την ζελατίνα.

Γενικά πως μπορώ και ποια είναι τα στάδια για να επαναφέρω την μηχανή μου όσο πιο κοντά γίνεται σε κατάσταση καινούργιου.

Τα μόνα που ββρίσκω είνα ισκόρπιες μάρκες και κυρίως απο εξωτερικό. Απο ελλάδα καμιά καλή μάρκα που να ειδικευεται στην περιποιηση μηχανης υπάρχει ?

Ευχαριστώ εκ των προτερων. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠεμ 12 Απρ 2012, 09:28

μη πηγαινεις μακρια και μη ψαχνεσαι σε μαρκες... ειχα δουλεψει sonax και διαφορες αλλες με καλα αποτελεσματα... αλλα και παλι τα λεφτα ειναι πολλα... εγω τα τελευταια 4 χρονια στο μηχανακι μου, (βλεπε avatar) χρησιμοποιω το γνωστο overlay σε σπρει που ειναι γυιαλιστικο περιποιησης επιπλων... για τα πλαστικα και τη ζελατινα βαλε αυτο και θα με θυμηθεις... οσο για τα σαγρε πλαστικα τα σπριπ κτλ. θα πας και θα αγορασεις ενα σπρει σιλικονης απο χρωματοπωλειο.. ολλα την ιδια δουλεια κανουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠεμ 12 Απρ 2012, 10:49

καλημερα φιλε και περαστικα!
για το overlay που σου ειπε ο Γιαννης το εχω ξανακουσει και απο αλλους και οι γνωμες ολων ηταν παρομοιες....οταν το θυμηθω θα το παρω κ εγω.
απο προσωπικη εμπειρια καναδυο κρεμες για γυαλισμα και ''θωρακιση'' του χρωματος που εχω ψωνισει κατα καιρους απο γνωστα καταστηματα στην Καλλιρρόης εκαναν δουλιτσα αλλα οχι κατι τρελο...και τις ειχα πληρωσει καλα!
για τετοια ψωνια απευθηνσου σε χρωματοπωλειο.
okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠεμ 12 Απρ 2012, 11:00

για το καλοκαιρι προσοχη στα σπρευ που εχουν λαδι γιατι πιανουν πολυ μεγαλη θερμοκρασια τα πλαστικα οταν ειναι στον ηλιο και εξω εχει 40 βαθμους

καλυτερα σπρευ σιλικονης
το χειμωνα βαλτε οτι θελετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠεμ 12 Απρ 2012, 15:00

Εγω εχω παρει αλοιφη απο την Autoglym απο eBay
Ειναι πολυ καλη και αρκετα οικονoμικη σε σχεση με αλλες. Την χρησιμοποιω καιρο και δεν εχω δει ποτε προβλημα με τα χρωματα στα πλαστικα. Αυτη που χρησιμοποιω δινει γυαλαδα και δεν φαινονται οι μικρογρατζουνιτσες απο την τριβη πχ στο ρεζερβουαρ απο τα ρουχα και απο μικρονυχιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠεμ 12 Απρ 2012, 18:31

ARMOR ALL εχει εξαιρετικη σειρα για ολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠαρ 13 Απρ 2012, 02:08

ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας ! αυτό με το overlay πρώτη φορά το ακουω ! armor all και autoglum υπαρχει επισημος αντιπροσωπος ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠαρ 13 Απρ 2012, 11:33

σιδερενιος Αλεξ

οντως το overlay ειναι πολυ καλο για να δειχνει σαν καινουργια η μηχανη (και οι ζαντες)

για ελαφριες γρατζουνιες χρησιμοποιησε αλοιφη ασημικων με βαμβακι. καθαριζει και δεν γρατζουναει το βερνικι (και τη ζελατινα)

τα ερασιτεχνικα σπρευ σιλικονης δεν θα στα συνιστουσα επειδη η "σιλικονη" "καιει" και ασπριζει τα πλαστικα σε βαθος χρονου

τα λαστιχα για να γυαλιζουν χωρις να γλυστρανε, περασε τα με πινελο, αφου το εχεις βρεξει πρωτα σε διαλυμα απο νερο+ζαχαρη!!!!!

εννοειται ο,τι αλλο επαγγελματικης σειρας πως ειναι ανωτερο

καλη Ανασταση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!   ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!! EmptyΠαρ 13 Απρ 2012, 18:59

Ριξε μια ματια σε αυτη τη σελιδα http://www.shinearama.co.uk εχει πολλα προιοντα και πολλες μαρκες σε πολυ καλες τιμες! Σε συμφερει αν θελεις να παρεις πανω απο ενα προιον γιατι τα ελαχιστα μεταφορικα ειναι 6 λιρες! Σου προτεινω ενα κιτ της autoglym που πιστευω οτι θα σε βολεψει: http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=AGL-KIT-VC Επισης η meguiars εχει προιοντα αποκλειστικα για μοτοσυκλετες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ HELP!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βιδες ζελαtινας στο Φερινγκ απορειες
» Αλλαγη μηχανης
» Αγορά μηχανής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com