Greek GSX-R forum
προβλημα με κοντερ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
προβλημα με κοντερ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
προβλημα με κοντερ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
JIMK7
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
nasos-v
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
T.R.E
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
k8 600 kk
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
kostaskr6
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
κολτρέϊν
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
Leroy
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
ripper
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
προβλημα με κοντερ Poll_l10προβλημα με κοντερ Poll_c10προβλημα με κοντερ Poll_r10 

 

 προβλημα με κοντερ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alhthrios
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2011

προβλημα με κοντερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβλημα με κοντερ   προβλημα με κοντερ EmptyΣαβ 09 Ιουν 2012, 14:08

καλησπερα παιδια!!!χθες το βραδυ που γυρναγα σπιτι καποια στιγμη το στροφομετρο,η οθονουλα που δειχνει τα χιλιομετρα και τις ταχυτητες σταματησαν να δουλευουν...καποια στιγμη συνηρθε αλλα μετα 3αναεσβησε...το κοκκινο φως(φοντο) ειναι κομπλε οι αριθμοι δεν φαινονται...πειρα3α λιγο τα καλωδια αλλα τιποτα... sos sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

προβλημα με κοντερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με κοντερ   προβλημα με κοντερ EmptyΣαβ 09 Ιουν 2012, 18:52

μια φορα που μου το ειχε κανει και εμενα το κοντερ ηταν γιατι ειχα κομενα τα καλωδια απο τισ φυσεσ των φλασ μπροστα και δεν τα ειχα μονωσει και βραχηκυκλωναν και εσβηνε το οργανο τελειωσ.(το μηχανακι δουλευε κανονικα)
νομιζω μου ειχε καψει και ασφαλεια.
τα μονωσα αλλαξα ασφαλεια και δεν ειχα ξανα θεμα.
ελπιζω να ειναι κατι τοσο απλο και το δικο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

προβλημα με κοντερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με κοντερ   προβλημα με κοντερ EmptyΣαβ 09 Ιουν 2012, 19:02

Εμενα μου μυριζει προβλημα με ρευματα.Επειδη προσφατα μου εκανα και εμενα το ιδιο προβλημα και μετα απο λιγο εμεινα απο μπαταρια, τσεκαρε τα καλωδια στις δυο φυσσες του ανορθωτη.Εμενα ειχαν λυωσει λιγο οι φυσσες και δεν εμεναν στη θεση τους τα καλωδια με αποτελεσμα να μην κανουν επαφη να μην φορτιζει η μπαταρια και να μεινω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alhthrios
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2011

προβλημα με κοντερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με κοντερ   προβλημα με κοντερ EmptyΚυρ 10 Ιουν 2012, 01:59

μολις γυρισα απ τη δουλεια και 3ανα ειναι κομπλε...μαλλον με τις φυσσες στα φλας πρεπει να ειναι γτ εχω βγαλει καθρεφτες και μπορει να βραχηκκαν...αυριο θα το ψαξω..ελπιζω να μην ειναι σοβαρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα με κοντερ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» προβλημα με το κοντερ
» Πρόβλημα στο κοντέρ
» Πρόβλημα με κοντέρ-αριστερούς διακόπτες.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com