Greek GSX-R forum
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_l10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_c10Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Αναρτησεις Μπρος-Πισω

Πήγαινε κάτω 
+8
T.R.E
ΘΑΝΟΣ27
JIMK7
tasos1984
Miou
Darksoul
k8 600 kk
krosfala
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 28 Φεβ 2017, 17:47

Σουπερ.Βρηκα και το μαμα λαδι,το βγαζει η showa για την
kawasaki.Ελπιζω να μη χαλασει που θα του βαλω πραμα απο
kawasaki Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΔευ 03 Απρ 2017, 01:35

lospsi έγραψε:
Και μόλις σκεφτόμουν να ρωτήσω αν το πίσω αμορτισέρ ρυθμίζεται σε ύψος...
Προφανώς λοιπόν δεν ρυθμίζεται , είναι μια σκέψη μου και εμένα να το σηκώσω λίγο πίσω μιας και λόγω του τιμονιού το κατέβασα μπροστά 15 χιλιοστά και θα ήθελα να το αντιστρέψω, δηλαδή να το σηκώσω λίγο πίσω και αντίστοιχα να το βάλω στην μαμά θέση μπροστά.
Αμα το κατεβασες μπροστα κ το σηκωσεις και πισω,δε το αντιστρεφεις το κανεις ακομη πιο αποτομο μαν,να ξες.

Και μια ερωτηση ακομη ρε τσακαλια,γνωριζουμε ποσα Ν ειναι τα
μπροστινα ελατηρια στο κ8 750?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lospsi
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 68
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2016

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΔευ 03 Απρ 2017, 07:30

Ναι, ξέρω, γι'αυτό είπα να το ανεβάσω πίσω και να το βάλω στην μαμά θέση μπροστά. Όπως και να έχει, τελικά επέστρεψα στο στάνταρ ύψος στα μπροστινά καλάμια και νομίζω ότι είναι καλύτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 00:26

Ήρθε η ώρα για να φτιάξουμε την πίσω ανάρτηση...κ επειδή λεφτά για κάνα καλό μοντελακι αφτεραδικο δεν παίζουν θα πάμε στο κλασικό (άνοιγμα, συντήρηση κλπ κλπ).
Θεωρείτε ότι αξίζει να κάνω κ revalving η πεταμένα λεφτά? Αλλά από την άλλη θα πάει κ κάνα 150αρι...
Κ μετά που πάμε...στον γνωστό (k-shock) ?
Έχω ακούσει διάφορα παραπονακια τελευταία κ έχω προβληματιστεί.
Οι ασχολουντες του θέματος ας ρίξουν καμία πρόταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 12:46

αξιζει και με το παραπανω
να το κανεις

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 12:58

Έχεις κάνει κ που?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 15:39

Chrisk6 έγραψε:
Ήρθε η ώρα για να φτιάξουμε την πίσω ανάρτηση...κ επειδή λεφτά για κάνα καλό μοντελακι αφτεραδικο δεν παίζουν θα πάμε στο κλασικό (άνοιγμα, συντήρηση κλπ κλπ).
Θεωρείτε ότι αξίζει να κάνω κ revalving η πεταμένα λεφτά? Αλλά από την άλλη θα πάει κ κάνα 150αρι...
Κ μετά που πάμε...στον γνωστό (k-shock) ?
Έχω ακούσει διάφορα παραπονακια τελευταία κ έχω προβληματιστεί.
Οι  ασχολουντες του θέματος ας ρίξουν καμία πρόταση.

Χρήστο καλησπέρα,
επειδή είχα παλιότερα το συγκεκριμένο μηχανάκι που οδηγάς η λύση στην πίσω ανάρτηση είναι καταρχήν τα κιλά σου αν καλύπτουν το ελατήριο της ανάρτησης που φοράς, απο εκεί ξεκινάς, μετά λές Race Use or All Around? Δευτερον οταν τελειώσεις με το ελατήριο κάνεις Service σε ανάρτηση με λάδι το οποίο θα είναι καλύτερης ιξότητας (εγω προσωπικά χρησιμοποίησα Motocrossαδικο) ωστε να έχει διάρκεια στο χρόνο αλλα και στην πίεση. 3ον θα πρέπει να κάνεις 20% Valving την επαναφορά και ενα 20% την συμπίεση έτσι ώστε τα ρυθμιστικά σου να μην δουλευουν κλειδωμένα και να έχεις το απαραίτητο ευρος ρυθμίσεων σε περίπτωση που χρειαστείς το κάτι παραπάνω. Προσωπικά επειδή ετρεξα κάποιους αγώνες η πίσω ανάρτηση είναι άξια και δεν την ακούει γενικά σε οποιαδήποτε περίπτωση οδήγησης.
Ελπίζω να σε κάλυψα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 15:40

εχω παει και στον τασουλη που του ειχα ζητησει να αλλαξει και τις τσιμουχες και μετα απο 1 εβδομαδα εχανε παλι λαδια το καλαμι
φυσικα και τις ειχε χρεωσει ... αλλα δεν νομιζω οτι τις ειχε αλλαξει ...

εχω παει και στον γεωργοπουλο? - γεωργακοπουλο ? κατι τετοιο (στον ν κοσμο αρχες βουλιαγμενης στο αριστερο σου χερι)
αλλα ο ανθρωπος μαλλον δεν γουσταρε την φατσα μου γιαυτο μου ειχε ζητησει ενα εξωφρενικο ποσο
και ηθελε και πανω απο 1 εβδομαδα για να κανει σερβις την πισω

και τελικα εδω και χρονια εχω καταληξει στον κ σοκ και σε γενικες γραμμες δεν εχω θεμα
(το μονο που εχει συμβει ειναι μια φορα να μου "φαει" ενα κλικ )

παλια παλι εκει πηγαινα που ειχα εντουραδικα και ειχα γνωρισει τον αντωνη στο βουνο και πολλες φορες βγαιναμε παρεα
απλα οταν το γυρισα στα σσ ειπα να δοκιμασω τον τασουλη αλλα τελικα εφυγα τρεχοντας

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 15:46

Καλησπέρα Τάσο.
Το sag δείχνει ότι με δέχεται το ελατήριο ακόμα. Είμαι καμία 80αρια κιλά...
Οι ρυθμίσεις πλέον δεν παίρνουν ρύθμιση γιατί είναι σωβρακα το αμορτισέρ κ όπου δίνεις σε επαναφορά η συμπίεση χάνεις μετά γιατί φτάνει στο.τερμα πλέον.
Η χρήση θα είναι πιο all around παρά racing καταστάσεις.
Με.ενα παιδί πλέον λίγες ειναι οι βόλτες αλλά τουλάχιστον να είναι αξιοπρεπές στο δρομο κ αν κάτσει κ κάνα trackday να γυρνάμε νορμάλ κ.χοι στο κυνήγι του απόλυτου.
Το θέμα είναι ποιος μπορεί να το κάνει σωστά το revalving...?
Δεννεχω θέμα να δώσω το.ποσο που χρειάζεται αλλά μην μας πουλήσουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Καταλαβαίνεις τι εννοώ.
Προφανώς κ βοηθάει (πολύ) η γνώμη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 15:49

Ο Miou σου έδωσε την απάντηση που πρέπει να πας.
Ο K-Shock είναι απόλυτα της εμπιστοσύνης μου τα τελευταία χρόνια, αρκεί να ξέρεις τι θέλεις.
Εγώ σου είπα πόσο τις % να παίξεις για την πίσω ανάρτηση οπότε αν το πάρεις απόφαση προχώρα άφοβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 15:57

tasos1984 έγραψε:
Ο Miou σου έδωσε την απάντηση που πρέπει να πας.
Ο K-Shock είναι απόλυτα της εμπιστοσύνης μου τα τελευταία χρόνια, αρκεί να ξέρεις τι θέλεις.
Εγώ σου είπα πόσο τις % να παίξεις για την πίσω ανάρτηση οπότε αν το πάρεις απόφαση προχώρα άφοβα.

Μωρέ κ γω για εκεί είμαι αλλά είπα να μάθω 2-3 γνώμες παραπάνω.
Έχουμε πάει αρκετες αναρτήσεις για Service στο παρελθόν αλλά δεν ήξερα αν αλλάξει κάτι γιατί δυστυχώς τα τελευταία χρόνια η εξυπηρέτηση/ποιότητα σε αρκετά συνεργεία/μαγαζιά έχει πέσει κ το κακό είναι πως δεν έχεις θεμα να πληρώσεις γιβαυτο που θα κάνει αλλά να το κάνει σωστά .
Μόλις παραλάβω την "νέα" μου ανάρτηση θα ενημερώσω.
Μπροστά σκέφτομαι για spectro η Maxima λαδακια (5αρι η 7.5αρι).
Τα 10αρια τα online μου φάνηκαν πολύ σκληρά για την χρήση μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Ιουλ 2017, 16:00

Miou έγραψε:
εχω παει και στον τασουλη που του ειχα ζητησει να αλλαξει και τις τσιμουχες και μετα απο 1 εβδομαδα εχανε παλι λαδια το καλαμι
φυσικα και τις ειχε χρεωσει ... αλλα δεν νομιζω οτι τις ειχε αλλαξει ...

εχω παει και στον γεωργοπουλο? - γεωργακοπουλο ? κατι τετοιο (στον ν κοσμο αρχες βουλιαγμενης στο αριστερο σου χερι)
αλλα ο ανθρωπος μαλλον δεν γουσταρε την φατσα μου γιαυτο μου ειχε ζητησει ενα εξωφρενικο ποσο
και ηθελε και πανω απο 1 εβδομαδα για να κανει σερβις την πισω

και τελικα εδω και χρονια εχω καταληξει στον κ σοκ και σε γενικες γραμμες δεν εχω θεμα
(το μονο που εχει συμβει ειναι μια φορα να μου "φαει" ενα κλικ )

παλια παλι εκει πηγαινα που ειχα εντουραδικα και ειχα γνωρισει τον αντωνη στο βουνο και πολλες φορες βγαιναμε παρεα
απλα οταν το γυρισα στα σσ ειπα να δοκιμασω τον τασουλη αλλα τελικα εφυγα τρεχοντας

Πέραν από αυτούς παλιά είχα πάει κ στον Γεωργόπουλο στους Αμπελόκηπους που είναι Ohlins "approved". Θα δείξει πως θα εξελιχθεί το θέμα... Σε λίγες μέρες λύνω κ του το δίνω στο χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤρι 24 Απρ 2018, 23:27

Ανοιξα το αμορτισερ για καθαρισμα σερβις.

Το καπακι του δοχειου αζωτου ειναι με τρυπα στη μεση,απο πισω πλευρα

εχει το λαστιχακι που το ξετρυπας με βελονα για πληρωση αζωτου

κ ξανακλεινει μονο του.Το αλουμινενιο καπακι εχει μια κυλινδρικη φωλεια που μπαινει

αυτο το λαστιχακι.Βαζωντας τη βελονα αυτο βγηκε κ δε λεει να κατσει στη θεση του.

Μπαινει σφηνωτα αλλα μολις το σπρωξεις με τη βελονα φευγει πισω.

Και η ερωτηση,καμια ιδεα πως να κολλησουμε λαστιχο σε αλουμινιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 10:51

Πετραν παιζουν κατι κολλες δυο συστατικων.δηλαδη ειναι διπλη συριγκα και οταν πατας βγαινουν μαζι οι κολλες.υπαρχει μια που κανει δε θυμαμε μαρκα.αλλα ειναι τοσο ψιλοδουλεια αυτο που θες να κανεις που δε νομιζω να τα καταφερεις με κολλα.αλλα εισαι καλλιτεχνοπουλο εσυ.ψαχτη στα ςργαλεια/βιομηχανικα site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναρτησεις Μπρος-Πισω   Αναρτησεις Μπρος-Πισω - Σελίδα 3 EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 22:14

Ναι τις ξερω Τεο,πηγα σημερα μιλησα μ εναν επιστημονα.Το πορισμα ειναι οτι αυτο
το λαστιχακι με τα χρονια μαζεψε ελαχιστα κ δε σφηνωνει οσο στην αρχη.
Θα κανω δοκιμη τωρα με μια παρομοια κολλα,αλλα κ να μη γινει βρεθηκε κι
αλλη λυση.Πιστευω θα γινει δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αναρτησεις Μπρος-Πισω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» sos αναρτηση μπρος
» Ερωτηση για αναρτησεις?????
» Πως να ρυθμισουμε της αναρτησεις μας...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com