Greek GSX-R forum
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_l10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_c10Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20

Πήγαινε κάτω 
+5
topetwrx
brwmogazos
Miou
Leroy
No Fear
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rizla k6
Jr.gixxer
rizla k6


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2011

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 06 Ιουλ 2013, 21:13

ρε παιδια επειδη το να λυσω εξισωση μου φενεται πιο ευκολο απο το τι λαστιχα να βαλω μονο μια ερωτηση εχω βασικα 2
1)τα pirelli supercorsa v2 ειναι διαφορετικα απο τα pirelli rosso corsa ???
2)λεω να τα βαλω σε κ6 1000 με 55 προφιλ τι λετε?
ξερω τα 8εματα με τα λαστιχα τα εχετε εξαντλιση
κα8ε απαντηση σασ ειναι ευπροσδεκτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rizla k6
Jr.gixxer
rizla k6


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2011

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 06 Ιουλ 2013, 21:27

και επισησ ξερετε ποια ειναι η διαφορα sc me v2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 06 Ιουλ 2013, 21:31

rizla k6 έγραψε:
ρε παιδια επειδη το να λυσω εξισωση μου φενεται πιο ευκολο απο το τι λαστιχα να βαλω μονο μια ερωτηση εχω βασικα 2
1)τα pirelli supercorsa v2 ειναι διαφορετικα απο τα pirelli rosso corsa ???
2)λεω να τα βαλω σε κ6 1000 με 55 προφιλ τι λετε?
ξερω τα 8εματα με τα λαστιχα τα εχετε εξαντλιση
κα8ε απαντηση σασ ειναι ευπροσδεκτη

ουτε που τα ξερω αυτα
αλλα γενικα εαν εισαι του στριψιματος να βαλεις 55ρι

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rizla k6
Jr.gixxer
rizla k6


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2011

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 06 Ιουλ 2013, 21:49

ειναι λιγο περιεργη η κατασταση μου!!
Για αρχη να αναφερω οτι μενω μοναχο!!το καλοκαιρι 8α κατεβω οδικοσ μεχρι ανκονα 800χλ απο κει πλοιο πατρα και μετα α8ηνα σκοπευω 1 track day μπορει και 2 πολλεσ βολτεσ και επιστροφη με τον ιδιο τροπο!!!δλδ κοντα στα 3000 χιλιομετρα συνολο!!!!μετα κουκουλα και κλαμα μεχρι του χρονου τον απριλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rizla k6
Jr.gixxer
rizla k6


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2011

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 07 Ιουλ 2013, 09:27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΔευ 08 Ιουλ 2013, 07:19

Eγω λεω να παρεις τα S20,καινουργια λαστιχα ειναι,ζεσταινονται γρηγορα και εχω διαβασει μονο θετικα σχολια.
Εγω τα εβαλα πριν 1 μηνα,δεν εχω κανει πολλα χιλιομετρα αλλα εμπνεουν εμπιστοσυνη και εως τωρα ειμαι ευχαριστημενος!
Ψαξε και λιγο στο internet για reviews!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rizla k6
Jr.gixxer
rizla k6


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2011

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΔευ 08 Ιουλ 2013, 18:23

τα εχω ψάξει στα συγκριτικά που έχουν κάνει εδώ πρώτα βγαίνουν τα bridgestone με ένα πόντο διαφορά -Επίσης να αναφέρω ότι v2 είναι η τελευταία έκδοση των pirelli και κάτι τελευταίο λίγο παράλογο τα pirelli εδώ κάνουν 260 τα bridgestone 240 κ τα dunlop 315 στις τιμές προσθέστε και 50 τοποθέτηση πάντα 55 πίσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20   Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20 - Σελίδα 3 EmptyΤετ 10 Ιουλ 2013, 14:03

Εδω αλλου τα Pirelli ειναι ακριβοτερα,αλλου εχουν την ιδια τιμη με τα Bridgestone.
Ελεγα να βαλω τα Pirelli αλλα μιας και ρωτησα τον Ανδρεα Ψυχογιο και μου προτεινε τα Bridgestone,δεν ηθελα δευτερη σκεψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Pirelli Diablo Rosso II vs Bridgestone S20
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Pirelli dragon pro,Diablo super corsa η Diablo Rosso 2 ???
» Diablo rosso 2
» ROSSO CORSA PIRELLI

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com