Greek GSX-R forum
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_l10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_c10Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα

Πήγαινε κάτω 
+39
Vortex
etien_k3
Gixxerm@n
topetwrx
kouzinas
gsxr power k8
Opeth
bougas13
KoSToM
vatraxos
racer75
Miou
Kourdistos
Black Eagle
magfaria
R43
bonepeeler
kostaskr6
giannis_suzuki
gixxermak
noodles
arturo
Leroy
amstaff
T.R.E
terrorzone
poulitzer
varypiniths
kentaurosk8
Koyfo
JIMK7
vasilis987
christos_drifter
ghost
Zuki
lotinia
DrIoannis
jimff1
TheVeteran
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 13 Σεπ 2015, 00:33

amstaff έγραψε:
οχι δεν ζηταει τηλ, οταν φτανω να πληρωσω μου λεει να επιλεξω pay pal η πιστωτικη, επιλεγω pay pal μπαινω στον λογαριασμο μου κανω επιβεβαιωση της πληρωμης και μου βγαζει οτι απορριφθηκε αυτος ο τροπος πληρωμης και να επιλεξω αλλον τροπο, επιλεγω πληρωμη με πιστωτικη εκτος pay pal και βγαζει το ιδιο μηνυμα παλι


Το δοκίμασα 3-4 φορες σήμερα και δούλεψε μια χαρά.Μια φορά μόνο μου έβγαλε να κάνω επιβεβαίωση με το τηλέφωνο   και μετα συνέχισε κανονικά.Ίσως κάτι έχεις κάνει λάθος... scratch

______________________________________________________
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Ae255310

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 13 Σεπ 2015, 10:18

Very Happy εκανα τελικα αγορα απο Αγγλια και το δεχτηκε Very Happy , χθες προσπαθουσα να αγορασω απο κινα και δεν με αφηνε,δεν ξερω εαν εφταιγε η χωρα προελευσης, το προιον επειδη ειχα ξαναπροσπαθησει να το παρω εν μεσω capital παντως σημερα ψωνισα, ολα καλα thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 13 Σεπ 2015, 11:18

Κ γω πηρα κατι αεροπορικα απο ryanair μεσω paypal....Δεν ξερω αν μετραει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 13 Σεπ 2015, 11:39

Εκανα αγορα απο Κινα (geekbuying) και δούλεψε κανονικά...cheers

______________________________________________________
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Ae255310

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 13 Σεπ 2015, 12:17

Εγώ από fasttech (κίνα) προσπαθώ αλλά δεν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΔευ 14 Σεπ 2015, 16:56

έχω την αίσθηση ότι ξεμπλοκάρανε τις πληρωμές εξωτερικού.πρίν απο λίγο παρήγγειλα κανονικά αλυσίδα για φίλο με vfr με τον γνωστό παλιό τρόπο όπως κάναμε τόσα χρόνια.παρήγγειλα απο motowebshop
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 12:21

arturo έγραψε:
έχω την αίσθηση ότι ξεμπλοκάρανε τις πληρωμές εξωτερικού.πρίν απο λίγο παρήγγειλα κανονικά αλυσίδα για φίλο με vfr με τον γνωστό παλιό τρόπο όπως κάναμε τόσα χρόνια.παρήγγειλα απο motowebshop


Αρχιδι@ σημερα το δοκιμασα με το παλιο τροπο και τιποτα Crying or Very sad ειπα κι εγω tongue

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 10p7ousΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Icnsl4Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2dhxn3kΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2lbdx0jΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 12:25

Δημητρη και εγω με τον παλιο δοκιμασα την τελευταια φορα και εγινε δουλεια, δεν μπηκα στην διαδικασια με τον αλλο τροπο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 13:09

τι σκατα γινεται τοτε και δεν μπορω ουτε εγω αλλα και ο αδερφος που δοκιμασε μια από τα ιδια scratch

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 10p7ousΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Icnsl4Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2dhxn3kΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2lbdx0jΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 13:30

δέν ξέρω μήπως έχει να κάνει με την ηλεκτρονική πλατφόρμα του ebay ή amazon κλπ.εκτός άν παίζει το συστημικό χρηματικό όριο για κάθε τράπεζα.εγώ αυτό που παρήγγειλα πάντως ήταν εκτός ebay
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 13:31

amstaff έγραψε:
οχι δεν ζηταει τηλ, οταν φτανω να πληρωσω μου λεει να επιλεξω pay pal η πιστωτικη, επιλεγω pay pal μπαινω στον λογαριασμο μου κανω επιβεβαιωση της πληρωμης και μου βγαζει οτι απορριφθηκε αυτος ο τροπος πληρωμης και να επιλεξω αλλον τροπο, επιλεγω πληρωμη με πιστωτικη εκτος pay pal και βγαζει το ιδιο μηνυμα παλι

TA ιδια ακριβως και σε εμενα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 13:39

τι να σου πω scratch το μονο που αλλαξα ηταν το οτι ενω στην αρχη προσπαθουσα να αγορασω ενα προιον απο Κινα μεσω ebay (ειχα κανει προσπαθεια και εν μεσω capital) δεν με αφηνε, την ακριβως επομενη μερα αγορασα απο Αγγλια ενα προιον μεσω ebay.Η διαφορα θεωρω στην δικη μου περιπτωση (μπορει να λεω και mal@kies ) ηταν πως το Κινεζικο ειχε περασει στην μνημη του ebay - pay pal σαν μη επιτρεπτη συναλλαγη και δεν με αφηνε ουτε μετα τα capital
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 20:00

amstaff έγραψε:
τι να σου πω scratch  το μονο που αλλαξα ηταν το οτι ενω στην  αρχη προσπαθουσα να αγορασω ενα προιον απο Κινα μεσω ebay (ειχα κανει προσπαθεια και εν μεσω capital) δεν με αφηνε, την ακριβως επομενη μερα  αγορασα απο Αγγλια ενα προιον μεσω ebay.Η διαφορα θεωρω στην δικη μου περιπτωση (μπορει να λεω και mal@kies ) ηταν πως το Κινεζικο ειχε περασει στην μνημη του ebay - pay pal σαν μη επιτρεπτη συναλλαγη και δεν με αφηνε ουτε μετα τα capital

Mε τι καρτα μπορεις και αγοράζεις, πιστωτικη η χρεωστικη και με ποια τραπεαζα ?

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 10p7ousΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Icnsl4Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2dhxn3kΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2lbdx0jΕπαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 17 Σεπ 2015, 22:07

εχω συνδεσει μια prepaid και μια visa της Πειραιως στο pay pal, με την visa μεσω pay pal ψωνισα προχθες μετα τα capital, μεχρι τοτε μονο την prepaid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 03:35

ρε παιδια μηπως η αγορες επιτρεπονται μονο εντος ευροπαικης ενωσεις κ οχι εκτος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΤετ 23 Σεπ 2015, 18:54

Παρηγγειλα απο αμερικη μεσω χρεωστικης. Δουλεψε.
Παρηγγειλα απο γερμανια μεσω paypal. Δουλεψε.
Παρηγγειλα απο αγγλια με χρεωστικη μεσω εταιρειας που κανονιζει τραπεζικες συναλλαγες (sagepay). Δουλεψε.
Ολες οι παραγγελιες εγιναν χθες με συνολικο κοστος 370 ευρω.
Ολα οκ. Λογαριασμος και καρτα πειραιως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
R43
Jr.gixxer



Άντρας Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 27/01/2009

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΤετ 23 Σεπ 2015, 19:59

Μιλώντας σήμερα με το τμήμα καρτών της Εθνικής, μου απέκλεισαν, προς το παρόν, κάθε συναλλαγή αγοράς μέσω PayPal με εξωτερικό, είτε με πιστωτική είτε με χρεωστική. Για το εσωτερικό, κανένα πρόβλημα.
Από Eurobank, μου είπανε ακριβώς τα ίδια, αλλά συνάδελφος κατάφερε με πιστωτική να αγοράσει από Αγγλία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 24 Σεπ 2015, 13:11

παιδια μου ηρθε μαιλ σημερα το πρωι οτι η paysafe ξαναηρθε ελλαδα αλλα μπορεις να εφαργυρωσης εξευτελιστικο ποσο.προς ενημερωση ασχετο με το θεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 24 Σεπ 2015, 18:16

εγω σημερα αγορασα καπνο απο αμερικη με βιζα !

ποσο καιρο δεν με άφηνε σημερα δουλεψε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 24 Σεπ 2015, 21:39

χθες ηρθε η παραγγελια απο Αγγλια η οποια ειχε γινει την προηγουμενη εβδομαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 27 Σεπ 2015, 02:09

Πλέον δουλεύει κανονικά παίδες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 27 Σεπ 2015, 14:48

Αγορές μέσω PayPal ΔΕΝ δουλεύουν κανονικά αν δεν έχεις balance μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 27 Σεπ 2015, 15:03

kentaurosk8 έγραψε:
Αγορές μέσω PayPal ΔΕΝ δουλεύουν κανονικά αν δεν έχεις balance μέσα.

μέχρι και προχθές ΝΑΙ


Εχθές έκανα κανονικά αγορά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 27 Σεπ 2015, 16:22

Με τι την έχεις συνδέσει για τις πληρωμές? Εγώ με Mastercard Πειραιώς και debit Εθνική πάντως τα @@ μου παίρνω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα    Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα  - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 27 Σεπ 2015, 17:36

Η αγορά έγινε μέσω ebay->paypal->προπληρωμένη της πειραιώς!

Και δεν έκανα κάτι καινούργιο ούτε άλλαξα ρυθμίσεις ούτε τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επαναλειτουργία της PayPal στην Ελλάδα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
» minigp τώρα και στην Ελλάδα
» ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΠΕΡΙ ΜΟΤΟGP ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com