Greek GSX-R forum
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!

Πήγαινε κάτω 
+14
panosk8
kouzinas
Vourk™
kapnias
T.R.E
Darksoul
mistiriodis_tsantakias
mitsos
NikosKallithea
κολτρέϊν
Cube Capacity
DimSTriple
JIMK7
nktr
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 14:08

στο car.gr εχει μανο με 50 ευρο. δεν ειναι κ τζαμπα αλλα ουτε πανακριβα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 14:35

panosk8 έγραψε:
στο car.gr εχει μανο με 50 ευρο. δεν ειναι κ τζαμπα αλλα ουτε πανακριβα Wink

τι έχει Πάνο? Ζάντα ολόκληρη ή αγγελία για ίσιωμα? Ο Νίκος πάντως μου έιχε πάρει ένα 60άρι για την μπροστινή (1,5 χρόνο πίσω) και πρίν 15 μέρες που άλλαξα λάστιχα και την είδα είναι ακόμη ολόισια και έχει φάει και λίγο καφριλίκι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popay
Normal gixxer
Normal gixxer
popay


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Βόλος Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 263
Hμερομηνία εγγραφής : 23/03/2010

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 15:01

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 15:03

kentaurosk8 έγραψε:
panosk8 έγραψε:
στο car.gr εχει μανο με 50 ευρο. δεν ειναι κ τζαμπα αλλα ουτε πανακριβα Wink

τι έχει Πάνο? Ζάντα ολόκληρη ή αγγελία για ίσιωμα? Ο Νίκος πάντως μου έιχε πάρει ένα 60άρι για την μπροστινή (1,5 χρόνο πίσω) και πρίν 15 μέρες που άλλαξα λάστιχα και την είδα είναι ακόμη ολόισια και έχει φάει και λίγο καφριλίκι....

σταντ εχει με 50 ευρο,οχι ζαντες.
παντως και οι επισκευες παιζουν στο 50αρικο κ γινεται η ζαντα καινουργια.
ακομα κ αν εχει καποια γρατζουνια στη γεμιζουν κ τη κανουν λεια στο τορνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 16:31

kouzinas έγραψε:
ξεθάβω το θέμα καθώς πρέπει να επισκευάσω την πίσω ζάντα μου.. Κανα καλό παιδί να δανειστώ το σταντ του ή να μου προτείνετε κανα φτηνιάρικο να αγοράσω? (no money ,no honey....) Embarassed Embarassed Embarassed

πέρνα το απόγευμα να το πάρεις
έχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 17:03

kouzinas έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
mitsos έγραψε:
NikosKallithea έγραψε:


Το ερώτημα ειναι παω την ζαντα εγω ή μπορω να παω με την μοτοσικλέτα και να βγαλει-βαλει αυτος την ζάντα

και εμενα αυτο ειναι το μεγαλυτερο μου προβλημα

γιατι τοσο μεγαλω προβλημα ρε παιδια ? μια ζαντα θα βγαλετε ...στην τελικη ζιτιστε βοηθια απο καπιον απο το φορουμ ολοι μπωρουμε να σας βοηθισουμε ...αν ειστε αθηνα προσφερομε οποτε θελετε Wink

ξεθάβω το θέμα καθώς πρέπει να επισκευάσω την πίσω ζάντα μου.. Κανα καλό παιδί να δανειστώ το σταντ του ή να μου προτείνετε κανα φτηνιάρικο να αγοράσω? (no money ,no honey....) Embarassed Embarassed Embarassed


ρε βλαμενε γιατι δεν με περνεις ενα τηλ να σου δανεισω το δικο μου???? ή αμα θες ελα απο το σπιτι να την βγαλουμε μαζι επιτοπου και φευγεις με το δικο μου μοτο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 17:05

popay έγραψε:
http://www.ricambiweiss.de/index.php/cat/c190_PADDOCK-STAND.html/XTCsid/pgj1v6pm3f8ohi0o9271sq6h64

τσάμπα λέμε! hallo


σε αυτες τις τιμες υπολογισε +12€ τα μεταφορικα και να εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου οτι
οταν ερθουν τα πραγματα μπορει και να λειπει κανενα εξαρτημα ... και οσα μαιλ και να του στειλεις δεν θα παρεις απαντηση ποτε... εγινε με εμενα και ακομα δεν εχω ξεμπερδεψει εδω και 2 σχεδον 3 εβδομαδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Νοε 2011, 18:04

Miou έγραψε:
ρε βλαμενε γιατι δεν με περνεις ενα τηλ να σου δανεισω το δικο μου???? ή αμα θες ελα απο το σπιτι να την βγαλουμε μαζι επιτοπου και φευγεις με το δικο μου μοτο....
Δεν ήξερα καρΝΤιά μου ότι έχεις πάρει σταντ!!οεο!!Θα περάσω το βράδυ να το τσιμπήσω, εάν καταφέρουμε να συντονιστούμε με τα τηλέφωνα απο το πρωί!


nktr έγραψε:
πέρνα το απόγευμα να το πάρεις
έχεις πμ
Νίκοοοοοοο respekt ,ΠΑΝΤΑ πρόθυμος να βοηθήσεις!!!!! respekt2
όπως σου είπα και στο τηλ θα δανειστώ από τον Αλεξ.Και πάλι thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 29 Ιουν 2018, 22:55

kapnias έγραψε:
Εγω εστειλα στον πεττα (θα κανω δυσφημιση και ας με παει στα δικαστηρια) τις ζαντες ενος φιλου που του στραβωσε το χειλος δεξια μπρος και πισω.
Πολυ εξυπηρετικος ο Μακης (υπαλληλος) στο τηλεφωνο.Θα χαλασει το χρωμα? Οχι μην στεναχωριεσαι! Θα ισιώσουν οι ζάντες? Τζάμι θα γίνουν! Οκ!
Τις στέλνω και μια εβδομαδα μετα μου γυρίζουν πίσω βαμένες με ένα γκρί σπρέι και με σχισμένες τσιμουχες(Πρίν την επισκευή ήταν χρυσαφι !!!!)
Τον παίρνω τηλέφωνο και του ζητάω τα ρέστα.
Μου ζηταει συγνωμη και μου λέει στειλ' τες πισω  να τις δω.
Αποφάσισα να φεσωθω τη χασουρα του βαψίματος και των τσιμουχών και λέω δεν βαριέσαι πλήρωνε!
Μόλις ζύγισα τις ζαντες μετα το βάψιμο και τις μοντάρισα στο φιλο τις κάνω μια σβούρα και βλέπω οτι είναι θεόστραβες.Τηλέφωνο στον πεττα,τα λεφτα μου πίσω κτλ και μου λέει στείλ'τες πισω.Ξανα ξεζαντάρισμα,ξανα οι ζάντες αποστολή στον Πέττα, ξανα  στο τηλέφωνο ο Μάκης "προσοχή στο χρώμα Μάκη!!" Μην στεναχωριέσαι θα το προσέξουμε,ο Μάκης.
Μια εβδομάδα μετα,πίσω οι ζάντες.Χρυσαφί χρωμα φύγανε ,ασημί γυρίσανε!!
Για ζύγισμα οι ζάντες,παραλίγο να φύγουν απο το μηχάνημα οι ζαντες απο το στράβωμα!!Οι χρυσαφί ζάντες με στράβωμα στο χείλος μετα απο ΔΥΟ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΤΤΑ έγιναν ασημι εκκεντρα που κάνουν οχταρια!!!
ΜΕ ΑΓΑΠΗ!!!!!!

Επειδη εχω ζαντα για επισκευη στελνω μυνημα στον Αλεξ (Mιου) μου προτεινει αυτον τον απ οτι καταλαβα σοβαροτατο επαγγελματια (Νικο) ...

Φανταστηκα οτι στο φορουμ  θα υπαρχει κατι σχετικο να χαζεψω οποτε μπαινω κ πεφτω πανω σ αυτο το ποστ ...
Σορρυ συμφορουμιτη -kapnias- αλλα πραγματικα πεθανα στα γελια  lol!  lol!  !!!!!!!!!
(Εχω ακουσει βεβαια διαφορα απ οταν ψαχνομουν για το αμαξι καποτε αλλα οχι κ ετσι!!!)

xaxa xaxa


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Thodoros1369 στις Σαβ 30 Ιουν 2018, 16:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2018, 11:47

μην μπερδευεις τον νικο που σου ειπα με τον πετα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!   ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2018, 16:35

Miou έγραψε:
μην μπερδευεις τον νικο που σου ειπα με τον πετα

Tους εχω ξεχωρησει βρε scratch scratch

Τον πετα τον ηξερα απ οταν ψαχνομουν για το αμαξι απο παλια ... κ αυτον κ τα κατορθωματα του.

Ο σοβαροτατος επαγγελματιας που περιγραφω ειναι ο Νικος που μου συστησες. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΑΜΑ & ΤΟΡΝΙΡΙΣΜΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» επισκευές πλαστικών Plastic Repairs the Master !!!
» Στροφες και ζεσταμα του κινητηρα
» Χωρις σχολιο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com