Greek GSX-R forum
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 προβλημα κατα το ξεκινημα

Πήγαινε κάτω 
+8
T.R.E
Miou
ghost
8annos
ripseventh
JIMK7
GIXXERAKIAS
alfa156
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 15:45

Μην πειραξεις καμια βιδα.
Σου εχουν αλαξει την ISC valve?
Ειναι η βαλβηδα απο το ρελαντι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfa156
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 39
Hμερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 15:49

οχι το μηχανακι ειναι καινουργιο το πηρα με 1300 κμ ,αυτος που το ειχε με το που το αγορασε δεν μπορεσε να το οδηγησει και το κλειδωσε. δεν ειχε γινει ουτε το πρωτο σερβις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 15:53

μπουζι και πίπες +1000 το εχω πάθει και εγώ σε ένα 400 που είχα παλιά. Σίγουρα αλλιός θα ήταν βαλβίδες αλλά δεν υπάρχει περίπτωση απ τα 5000 χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 15:54

alfa156 έγραψε:
σημερα μου το εκανε το πρωι παλι στο ξεκινημα και μου το ξαναεκανε οταν πηγα να το ξαναπαρω μετα απο 2 ωρες που ειχε ξανακρυωσει χωρις υγρασιες και νερα αρα δεν ειναι θεμα υγρασιας υγρων και τετοια.....
Συγνωμη φιλε μου την μηχανη που την αφηνεις?και λες (χωρις υγρασιες και νερα)γιατι μονο και μονο να την αφηνεις εξω χωρις να βρεχεται φτανει να γινει αυτο που σου συμβαινει! kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfa156
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 39
Hμερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 16:08

ναι εξω την αφηνω,απλα το πρωι που την βαζω μπροστα εχουν μεσολαβησει τοσες ωρες απο την νυχτα,μολις την κανω βολτα και την ξαναβζω μπροστα μετα απο καμια ωρα το ξαναεκανε σημερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 20:11

Εξωωωωωω :?: :?: affraid affraid affraid με τετοια εργαλεια δεν κανουν τετοια λαθη!Σχετικα με το προβλημα,γιατι δεν το πας σ'ενα εξουσιοδοτημενο συνεργειο να το κοιταξει?λογικα πρεπει να ειναι μες την εγγυηση ακομα οπτε καλυπτεσαι οτι και να εχει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cube Capacity
Normal gixxer
Normal gixxer
Cube Capacity


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 212
Αγωνιζόμενος : Μπα!Κατι ψιλα μονο...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2008

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 20:42

Αλλαξε μπουζι και ριξε και σπρευ αφυγκρατικο στις ''πιπες'' εμενα αυτη η ''πιπα'' η οποια ειναι και πολλαπλασιαστης κοστιζει 150€ η μια...οποτε μην το αφηνεις...

Προσφατος διαβασα οτι τα ιριδιου τα μπουζι εχουν μια ευαισθησια στις υγρασιες,γενικος ειναι ευαισθητα,εαν εσενα ειναι ιριδιου κοιτα τα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekbusas.forumotion.com
alfa156
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 39
Hμερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 21:50

εγγυηση δεν παιζει γιατι αφενος εχει ληξει,αφετερου δεν εχεο γιατι ειναι παραεισαγωγης.σε εξουσιοδοτημενο δεν παω γιατι δεν εμπιστευμαι κανενα τετοιο,εχω δικο μου μηχανικο στον πειραια,αλλα θα κανω υπομονη μεχρι να συμπληρωσω τα κμ για αλλαγη λαδιων για να τα τσεκαρω ολα μαζι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 15:05

8annos έγραψε:
Οι βίδες 1 και 2 στην φωτο πρέπει να είναι οι συγκεκριμένες που ανέφερα αρχικά αν όχι ας με διορθώσει κάποιος.

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 46856421

Oι βιδες υπαρχουν αλλα οσο και να τις πειραξεις αν δεν δωσεις εντολη απο τον εγκεφαλο δεν θα κανεις τιποτα και το μονο που θα καταφερεις ειναι να το κανεις χειροτερο ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 17:01

Αρα το καλυτερο ειναι να το πας στον δικο σου μηχανικο να του ριξει μια ματια το συντομοτερο,μην σου κανει καμια αλλη ζημια! file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alfa156
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 39
Hμερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα κατα το ξεκινημα   προβλημα κατα το ξεκινημα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 01:35

λοιπον μετα απο μια "καταδρομικη"που εκανε ο φιλος μου ο νικος (nktr) στο σπιτι μου για να ρυθμισουμε αναρτησεις,τον βλεπω και αφου γυριζει το κλειδι να βαλει μπροστα ,παταει την μιζα αφου ακουσε τον γνωστο θορυβο της τρομπας ,καια φου εκανε τσεκ ολα τα ηλεκτορνικα ...
και του λεω,καλα ρε συ ετσι πρπει να βαζουμε μπροστα?και μου λεει ναι....απο τοτε λοιπον που βαζω το κλειδι στο "ον" και κανει ολα τα τσεκ και παταω την μιζα μετα,δεν ξαναακουσα βραχνιασμα,γουργουρισμα κλπ.....κουφο ε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα κατα το ξεκινημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» προβλημα! προβλημα?
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ Κ4
» Πρόβλημα με SD

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com