Greek GSX-R forum
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
JIMK7
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
nasos-v
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
T.R.E
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
k8 600 kk
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
kostaskr6
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
κολτρέϊν
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
Leroy
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
ripper
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_l10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_c10ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Poll_r10 

 

 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1

Πήγαινε κάτω 
+94
-=UNSEEN=-
strofakias
GP44
Aristosk8
drakos
Bozos
ripper
Schumi
demk6
louk6
lakou636
magfaria
chris gsxr
kostas-1000k9
kentaurosk8
spyroszx
InSaNeRiDeR
panikas
varypiniths
Bachis
gsxrk71000
Darksoul
frozen
gixxermak
k8 600 kk
alhthrios
chris8790
black rider
boutser
giXXXer
spastos
ENDURASX
pelopidas
Black Eagle
kouzinas
immunity
TheoDo R
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
landen
Transporter
PORDALAS69
sfikaaa
mike
Miou
ghost
potis
taurus
thodoris
kostaskr6
martza
tati
GhostRideR
tiger6
AggelosK8
valentino46
Sotoner
1ndianos
maikstain
rising
stavrosrodo
R evolution
petrospropo
geotzim
lakisman46
Leroy
Chris71
G.E.B. R-09
crockh2001
mhtsosman
Zuki
valentinosgsxr
okeanos
Painterz
nktr
kahi
teo46
GSXR
STELIOS
gat0s
κωστας
Jpan
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
cyberia
JIMK7
FnS
sporoskaterini
nasos-v
blade 750
biker
DENNIS
nirve
GSX-R 1000
GIXXERAKIAS
κολτρέϊν
98 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Normal gixxer
Normal gixxer
ΣΚΟΡΠΙΟΣ


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : ???Πού τέτοια τύχη!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 24/05/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 13:53

...σε ένα αεροπλάνο συνταξιδεύουν ένας μωαμεθανός , ένας κινέζος και ένας Ελληνας...κάποια στιγμή πέφτουν σε καταιγίδα και το αεροπλάνο συντρίβεται......απο τα συντρίμια βγαίνει ο μωαμεθανός που του έχει κοπεί το ένα χέρι και λέει ''δοξασμένος ο Αλλάχ...έχασα ένα χέρι αλλά έζησα...'' , βγαίνει και ο κινέζος που του έχει κοπεί το ένα πόδι και λέει ''δοξασμένο το όνομα το Βούδα....έχασα το ένα πόδι , αλλά ευτυχώς ζώ...'' και βγαίνει και ο Έλληνας χώρις γρατζουνιά πάνω του , ψάχνεται καλά καλά βλέπει ότι είναι αρτιμελής , αρχίζει να ξεσκονίζεται και λέει '' γ###ω το Χριστό μου πάλι σήμερα ....κόντεψε να σκοτωθούμε...''ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 573915
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Normal gixxer
Normal gixxer
ΣΚΟΡΠΙΟΣ


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : ???Πού τέτοια τύχη!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 24/05/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 14:15

....συζητούν ο μωαμεθανός , ο κινέζος και ο Έλληνας για το ποιά θρησκείαανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 109959 είναι η καλύτερη απο όλες...

λέει πρώτος ο μωαμεθανός , ''μια φορά στην έρημο , έπεσα σε μια αμμοθύελλα φοβερή...δεν μπορούσες να αναπνεύσεις....τι να κάνω , τι να κάνω..απλώνω το κιλίμι μου αρχίζω τις μετάνοιες...σε ένα λεπτό , εκεί που ήμουν εγώ νηνεμία τελείως και γύρω-γύρω της π:idea: :idea: τάνας...και έτσι σώθηκα''....

....του λέει ο κινέζος ''αυτό δεν είναι τίποτα ...εγώ ήμουν μέσα σε ένα αλιευτικό , ανοιχτά στον ωκεανό , ξαφνικά πιάνει μια καταιγίδα...15 μέτρα τα κύματα....κάνω μια προσευχή στο βούδα και σε μισό λεπτό εκεί που βρισκόμουνα γίνεται η θάλασσα λάδι και γύρω-γύρω πανικός...''.....

...σκεύεται καλά-καλά και Έλληνας και τους λέει..''μάγκες ότι και να μου λέτε δεν είναι τίποτα...εμένα μια φορά μου έτυχε Μεγάλο Σάββατο , εκεί που έπινα ένα καφέ και έρχεται ένα θεόμο:idea: νο ξανθό , δίμετρο και αρχίζει να με παίζει και μου ρίχνεται....την παίρνω να πάμε στο ξενοδοχείο , και εκείνη την στιγμή σκέφτομαι ότι είναι αμαρτία και ντροπή Μ.Σαββατο να κάνω σεξ...και κάνω το σταυρό μου...''

...:?: :?: και που είναι το θαύμα τον ρωτάνε οι άλλοι ????

....''μάγκες , επιτόπου εκεί που πηδούσα έγινε Κυριακή ενώ γύρω-γύρω ήταν Σάββατο...''Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 14:24

κλαιω δεν υπαρχει ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125 ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 60125
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 17:34

ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
....συζητούν ο μωαμεθανός , ο κινέζος και ο Έλληνας για το ποιά θρησκείαανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 109959 είναι η καλύτερη απο όλες...

λέει πρώτος ο μωαμεθανός , ''μια φορά στην έρημο , έπεσα σε μια αμμοθύελλα φοβερή...δεν μπορούσες να αναπνεύσεις....τι να κάνω , τι να κάνω..απλώνω το κιλίμι μου αρχίζω τις μετάνοιες...σε ένα λεπτό , εκεί που ήμουν εγώ νηνεμία τελείως και γύρω-γύρω της π:idea: :idea: τάνας...και έτσι σώθηκα''....

....του λέει ο κινέζος ''αυτό δεν είναι τίποτα ...εγώ ήμουν μέσα σε ένα αλιευτικό , ανοιχτά στον ωκεανό , ξαφνικά πιάνει μια καταιγίδα...15 μέτρα τα κύματα....κάνω μια προσευχή στο βούδα και σε μισό λεπτό εκεί που βρισκόμουνα γίνεται η θάλασσα λάδι και γύρω-γύρω πανικός...''.....

...σκεύεται καλά-καλά και Έλληνας και τους λέει..''μάγκες ότι και να μου λέτε δεν είναι τίποτα...εμένα μια φορά μου έτυχε Μεγάλο Σάββατο , εκεί που έπινα ένα καφέ και έρχεται ένα θεόμο:idea: νο ξανθό , δίμετρο και αρχίζει να με παίζει και μου ρίχνεται....την παίρνω να πάμε στο ξενοδοχείο , και εκείνη την στιγμή σκέφτομαι ότι είναι αμαρτία και ντροπή Μ.Σαββατο να κάνω σεξ...και κάνω το σταυρό μου...''

...:?: :?: και που είναι το θαύμα τον ρωτάνε οι άλλοι ????

....''μάγκες , επιτόπου εκεί που πηδούσα έγινε Κυριακή ενώ γύρω-γύρω ήταν Σάββατο...''Wink


fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 18:32

ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
....συζητούν ο μωαμεθανός , ο κινέζος και ο Έλληνας για το ποιά θρησκείαανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 109959 είναι η καλύτερη απο όλες...

λέει πρώτος ο μωαμεθανός , ''μια φορά στην έρημο , έπεσα σε μια αμμοθύελλα φοβερή...δεν μπορούσες να αναπνεύσεις....τι να κάνω , τι να κάνω..απλώνω το κιλίμι μου αρχίζω τις μετάνοιες...σε ένα λεπτό , εκεί που ήμουν εγώ νηνεμία τελείως και γύρω-γύρω της π:idea: :idea: τάνας...και έτσι σώθηκα''....

....του λέει ο κινέζος ''αυτό δεν είναι τίποτα ...εγώ ήμουν μέσα σε ένα αλιευτικό , ανοιχτά στον ωκεανό , ξαφνικά πιάνει μια καταιγίδα...15 μέτρα τα κύματα....κάνω μια προσευχή στο βούδα και σε μισό λεπτό εκεί που βρισκόμουνα γίνεται η θάλασσα λάδι και γύρω-γύρω πανικός...''.....

...σκεύεται καλά-καλά και Έλληνας και τους λέει..''μάγκες ότι και να μου λέτε δεν είναι τίποτα...εμένα μια φορά μου έτυχε Μεγάλο Σάββατο , εκεί που έπινα ένα καφέ και έρχεται ένα θεόμο:idea: νο ξανθό , δίμετρο και αρχίζει να με παίζει και μου ρίχνεται....την παίρνω να πάμε στο ξενοδοχείο , και εκείνη την στιγμή σκέφτομαι ότι είναι αμαρτία και ντροπή Μ.Σαββατο να κάνω σεξ...και κάνω το σταυρό μου...''

...:?: :?: και που είναι το θαύμα τον ρωτάνε οι άλλοι ????

....''μάγκες , επιτόπου εκεί που πηδούσα έγινε Κυριακή ενώ γύρω-γύρω ήταν Σάββατο...''Wink
γ@ματο! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 18:38

O Tσακ Νόρις αγόρασε από ζαχαροπλαστείο...όνειρα γλυκά!

Ο Τσακ Νόρις έχει προπονήσει ομάδα αίματος!

Ο Τσακ Νόρις ανάβει κουνουπάκι για να διώξει τα φίδια

Ο Τσακ Νόρις έκανε προσπέραση στον χρυσό οδηγό!

Ο Τσακ Νόρις έχει κινητό θυροτηλέφωνο

Ο Τσακ Νόρις λέει τα κάλαντα με το τρίγωνο των βερμούδων

O Τσακ Νόρις έχει παίξει pro με τιμονιέρα!

Ο Τσακ Νόρις γελάει καλύτερα από τον τελευταίο
.
.
παλια αλλα καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 18:40

ο τσακ ειχει μαυρο αναπτηρα απο τα hondos center
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 19:39

aristos750 έγραψε:
O Tσακ Νόρις αγόρασε από ζαχαροπλαστείο...όνειρα γλυκά!

Ο Τσακ Νόρις έχει προπονήσει ομάδα αίματος!

Ο Τσακ Νόρις ανάβει κουνουπάκι για να διώξει τα φίδια

Ο Τσακ Νόρις έκανε προσπέραση στον χρυσό οδηγό!

Ο Τσακ Νόρις έχει κινητό θυροτηλέφωνο

Ο Τσακ Νόρις λέει τα κάλαντα με το τρίγωνο των βερμούδων

O Τσακ Νόρις έχει παίξει pro με τιμονιέρα!

Ο Τσακ Νόρις γελάει καλύτερα από τον τελευταίο
.
.
παλια αλλα καλα!

Τσέκαρε την προηγούμενη σελίδα. ssss file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 21:05

Schumi έγραψε:
aristos750 έγραψε:
O Tσακ Νόρις αγόρασε από ζαχαροπλαστείο...όνειρα γλυκά!

Ο Τσακ Νόρις έχει προπονήσει ομάδα αίματος!

Ο Τσακ Νόρις ανάβει κουνουπάκι για να διώξει τα φίδια

Ο Τσακ Νόρις έκανε προσπέραση στον χρυσό οδηγό!

Ο Τσακ Νόρις έχει κινητό θυροτηλέφωνο

Ο Τσακ Νόρις λέει τα κάλαντα με το τρίγωνο των βερμούδων

O Τσακ Νόρις έχει παίξει pro με τιμονιέρα!

Ο Τσακ Νόρις γελάει καλύτερα από τον τελευταίο
.
.
παλια αλλα καλα!

Τσέκαρε την προηγούμενη σελίδα. ssss file
Πλακα κανεις?????? affraid μου τα εστειλαν σημερα στο mail μου και οπως ηταν τα ποσταρα...
sorry ρε Οδυσσεα....ουτε καν το προσεξα...παρολο που παρακολουθω το συγκεκριμενο θεμα.
Προφανως κοιμαμαι ορθιος Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 21:27

Σε
μια μεγάλη ευθεία της εθνικής οδού, ένα σπουργιτάκι χτυπάει με δύναμη
στο παρμπρίζ μίας νταλίκας που έτρεχε. Πέφτει αναίσθητο στην άσφαλτο και
ο νταλικιέρης, γεμάτος τύψεις, βγαίνει να δει αν είναι το πουλάκι
ζωντανό. Το παίρνει στο χέρι του και διαπιστώνει ότι η καρδιά του
χτυπάει αμυδρά. Το πηγαίνει γρήγορα στο σπίτι του να το φροντίσει και
αναίσθητο ακόμα το βάζει σε ένα κλουβί με τροφή και νερό.
Το πρωί, το σπουργιτάκι ξυπνάει και, βλέποντας γύρω του κάγκελα, φωνάζει:

-Όχι, Θεέ μου! Τον σκότωσα τον άνθρωπο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 23:54

aristos750 έγραψε:
Schumi έγραψε:
aristos750 έγραψε:
O Tσακ Νόρις αγόρασε από ζαχαροπλαστείο...όνειρα γλυκά!

Ο Τσακ Νόρις έχει προπονήσει ομάδα αίματος!

Ο Τσακ Νόρις ανάβει κουνουπάκι για να διώξει τα φίδια

Ο Τσακ Νόρις έκανε προσπέραση στον χρυσό οδηγό!

Ο Τσακ Νόρις έχει κινητό θυροτηλέφωνο

Ο Τσακ Νόρις λέει τα κάλαντα με το τρίγωνο των βερμούδων

O Τσακ Νόρις έχει παίξει pro με τιμονιέρα!

Ο Τσακ Νόρις γελάει καλύτερα από τον τελευταίο
.
.
παλια αλλα καλα!

Τσέκαρε την προηγούμενη σελίδα. ssss file
Πλακα κανεις?????? affraid μου τα εστειλαν σημερα στο mail μου και οπως ηταν τα ποσταρα...
sorry ρε Οδυσσεα....ουτε καν το προσεξα...παρολο που παρακολουθω το συγκεκριμενο θεμα.
Προφανως κοιμαμαι ορθιος Sleep Sleep Sleep

Καλά δεν υπάρχει θέμα. Απλά μία επισήμανση έκανα. No problemo mi amigo! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2011, 11:51

ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
...σε ένα αεροπλάνο συνταξιδεύουν ένας μωαμεθανός , ένας κινέζος και ένας Ελληνας...κάποια στιγμή πέφτουν σε καταιγίδα και το αεροπλάνο συντρίβεται......απο τα συντρίμια βγαίνει ο μωαμεθανός που του έχει κοπεί το ένα χέρι και λέει ''δοξασμένος ο Αλλάχ...έχασα ένα χέρι αλλά έζησα...'' , βγαίνει και ο κινέζος που του έχει κοπεί το ένα πόδι και λέει ''δοξασμένο το όνομα το Βούδα....έχασα το ένα πόδι , αλλά ευτυχώς ζώ...'' και βγαίνει και ο Έλληνας χώρις γρατζουνιά πάνω του , ψάχνεται καλά καλά βλέπει ότι είναι αρτιμελής , αρχίζει να ξεσκονίζεται και λέει '' γ###ω το Χριστό μου πάλι σήμερα ....κόντεψε να σκοτωθούμε...''ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 573915

xaxa xaxa xaxa xaxa
ο σωστός πρόστυχος ελληνάρας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2011, 11:55

ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
....συζητούν ο μωαμεθανός , ο κινέζος και ο Έλληνας για το ποιά θρησκείαανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 109959 είναι η καλύτερη απο όλες...

λέει πρώτος ο μωαμεθανός , ''μια φορά στην έρημο , έπεσα σε μια αμμοθύελλα φοβερή...δεν μπορούσες να αναπνεύσεις....τι να κάνω , τι να κάνω..απλώνω το κιλίμι μου αρχίζω τις μετάνοιες...σε ένα λεπτό , εκεί που ήμουν εγώ νηνεμία τελείως και γύρω-γύρω της π:idea: :idea: τάνας...και έτσι σώθηκα''....

....του λέει ο κινέζος ''αυτό δεν είναι τίποτα ...εγώ ήμουν μέσα σε ένα αλιευτικό , ανοιχτά στον ωκεανό , ξαφνικά πιάνει μια καταιγίδα...15 μέτρα τα κύματα....κάνω μια προσευχή στο βούδα και σε μισό λεπτό εκεί που βρισκόμουνα γίνεται η θάλασσα λάδι και γύρω-γύρω πανικός...''.....

...σκεύεται καλά-καλά και Έλληνας και τους λέει..''μάγκες ότι και να μου λέτε δεν είναι τίποτα...εμένα μια φορά μου έτυχε Μεγάλο Σάββατο , εκεί που έπινα ένα καφέ και έρχεται ένα θεόμο:idea: νο ξανθό , δίμετρο και αρχίζει να με παίζει και μου ρίχνεται....την παίρνω να πάμε στο ξενοδοχείο , και εκείνη την στιγμή σκέφτομαι ότι είναι αμαρτία και ντροπή Μ.Σαββατο να κάνω σεξ...και κάνω το σταυρό μου...''

...:?: :?: και που είναι το θαύμα τον ρωτάνε οι άλλοι ????

....''μάγκες , επιτόπου εκεί που πηδούσα έγινε Κυριακή ενώ γύρω-γύρω ήταν Σάββατο...''Wink


παλιό κλασικό!πολύ γέλιο!
το είχαν κάνει και βιντεάκι οι αμάν!
δείτε!!https://www.youtube.com/watch?v=TVjGbwIbxZk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2011, 13:12

gsxrk71000 έγραψε:
ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
...σε ένα αεροπλάνο συνταξιδεύουν ένας μωαμεθανός , ένας κινέζος και ένας Ελληνας...κάποια στιγμή πέφτουν σε καταιγίδα και το αεροπλάνο συντρίβεται......απο τα συντρίμια βγαίνει ο μωαμεθανός που του έχει κοπεί το ένα χέρι και λέει ''δοξασμένος ο Αλλάχ...έχασα ένα χέρι αλλά έζησα...'' , βγαίνει και ο κινέζος που του έχει κοπεί το ένα πόδι και λέει ''δοξασμένο το όνομα το Βούδα....έχασα το ένα πόδι , αλλά ευτυχώς ζώ...'' και βγαίνει και ο Έλληνας χώρις γρατζουνιά πάνω του , ψάχνεται καλά καλά βλέπει ότι είναι αρτιμελής , αρχίζει να ξεσκονίζεται και λέει '' γ###ω το Χριστό μου πάλι σήμερα ....κόντεψε να σκοτωθούμε...''ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 573915

xaxa xaxa xaxa xaxa
ο σωστός πρόστυχος ελληνάρας!!!
οσον αφορα την αντιδραση του Ελληνα ,δεν μου φαινεται ανεκδοτο...αλλα πραγματικοτητα win
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κωστας
Normal gixxer
Normal gixxer
κωστας


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : κομοτηνη
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Αγωνιζόμενος : gsxr 600 k8
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2011, 19:35

μια και ειναι και η μερες γιορτινες και λενε καιτα καλαντα Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=3o4Kvtr-gXk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2011, 21:23

Είναι βράδυ και το ζευγάρι μόλις έχει κάνει έρωτα και χαλαρώνει. Η γυναίκα λέει στον άντρα της: - 'Πεινάω, τι θα έλεγες για κανένα σουβλάκι;' - 'Και γω πεινάω, λέει ο άντρας, 'θα πεταχτώ να πάρω από τον κυρ Μήτσο'. Μια και δυο, φοράει πρόχειρα κάποια ρούχα και ξεκινά για το σουβλατζίδικο. Την ώρα που ετοιμαζόταν να μπει στο αμάξι του, σταματάει δίπλα του ένα αυτοκίνητο και βγαίνει από μέσα μια κουκλάρα - δίμετρη - ξανθιά - η φαντασίωση κάθε άντρα - κλπ και λέει: - 'Σας παρακαλώ, μήπως ξέρετε πως θα πάω στην οδό ΤΑΔΕ 15;' Κόκαλο ο τύπος της ψελλίζει: - 'Θα πάτε ίσια, δύο στενά μετά δεξιά και στο τρίτο αριστερά.' Η κούκλα: - 'Αχ, δεν μπορώ να προσανατολιστώ εύκολα τη νύχτα, σας παρακαλώ μπορείτε να με πάτε, θα σας ήμουν υπόχρεη.' Αν και ο δρόμος δεν είχε καμιά σχέση με το σουβλατζίδικο, δέχτηκε (χωρίς πολλά-πολλά) να την εξυπηρετήσει. Φτάνοντας στην οδό ΤΑΔΕ 15 του λέει η κούκλα: - 'Ξέρετε, είναι μερικές μέρες που έχω μετακομίσει εδώ και δεν βρίσκω εύκολα το σπίτι τα βράδια. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την εξυπηρέτηση, θα ήθελα να έρθετε πάνω να σας κεράσω κάτι, οπωσδήποτε.' - Όχι, ε εευχαριστώ, είναι αργά μια άλλη φορά ίσως', είπε ο τύπος. - 'Όχι, επιμένω να έρθετε', είπε αυτή. Με τα πολλά ανεβαίνουν επάνω, το σπίτι ήταν τεράστιο και όμορφο και η κοπέλα του προτείνει να βάλει κάτι να πιει μέχρι να φορέσει κάτι πιο άνετο!! Ο τύπος δεν κατάλαβε πότε έβαλε το ποτό να πιει, πότε είδε την τύπισσα να εμφανίζεται σας θεά, πότε βρέθηκαν στο κρεβάτι για τα ακατονόμαστα... Κάποια στιγμή, μέσα από την γλυκιά χαύνωση, άνοιξε το μάτι του και είδε από το παράθυρο να μπαίνει το πρώτο φως της ημέρας (τον είχε πάρει ο ύπνος). 'ΩΧ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ', είπε και έφυγε τρέχοντας ψάχνοντας για μια ΚΑΛΗ δικαιολογία. Στον δρόμο της επιστροφής, έκανε παράκαμψη και μπήκε σε ένα χαρτοπωλείο και αγόρασε ένα τεμπεσίρι με το οποίο και έτριψε τα χέρια του. Φτάνοντας στο σπίτι βρήκε την γυναίκα του να ωρύεται. - 'Που ήσουνα βρε παλιοτόμαρο, που στο διάολο πήγες παλιοαλήτη, πες μου, που κοπροσκύλιαζες όλο το βράδυ και πήγα να τρελαθώ!' - 'Που να στα λέω, δεν θα το πιστέψεις αγάπη μου. Την ώρα που έφυγα από εδώ και πριν μπω στο αμάξι, σταματά ένα αυτοκίνητο δίπλα μου και κατεβαίνει μία θεογκόμενα που με ρώτησε για κάποια οδό. Της είπα πως ακριβώς θα πάει μα δεν κατάλαβε και με παρακάλεσε να την συνοδεύσω μέχρι εκεί για να μην χαθεί.' - 'Και μετά, τι έγινε;' ρώτησε η γυναίκα του, διατηρώντας κάποια αμφιβολία για τα λεγόμενα του άντρα της. - 'Την συνόδευσα μέχρι το σπίτι της και μου ζήτησε να ανέβω επάνω για ένα ποτό για να με ευχαριστήσει. Δέχτηκα και την ώρα που έπινα το ποτό μου αυτή πήγε να αλλάξει και γύρισε με ένα ημιδιάφανο ρούχο και μου την έπεσε, εγώ δεν μπορούσα να αντισταθώ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι να κάνουμε έρωτα, μετά με πήρε ο ύπνος... Έτσι έγιναν τα πράγματα γλυκιά μου και γι αυτό άργησα.' - 'Βρε αλήτη', είπε η γυναίκα του, 'θες να πιστέψω αυτές τις μαλακίες που μου λες; Για να δω τα χέρια σου!' - 'Ορίστε', κάνει αυτός... - 'Α ρε χαμένο κορμί, όλο ψέματα μου λες, πάλι για μπιλιάρδο είχες πάει...'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2011, 21:27

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα ! Λέει στον μπάρμαν - 'Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!' Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις ομορφότερες γυναίκες Αφήνει 200 ευρώ, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει... Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ... Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει: - 'Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...' - 'Κοίταξε Τάκη', του λέει ο τύπος 'Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά... Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...' - 'Και το τρίτο';' τον ρωτάει ο μπάρμαν - 'Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί... ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ !!!'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΣαβ 24 Δεκ 2011, 00:04

demk6 έγραψε:
Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα ! Λέει στον μπάρμαν - 'Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!' Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις ομορφότερες γυναίκες Αφήνει 200 ευρώ, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει... Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ... Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει: - 'Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...' - 'Κοίταξε Τάκη', του λέει ο τύπος 'Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά... Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...' - 'Και το τρίτο';' τον ρωτάει ο μπάρμαν - 'Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί... ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ !!!'


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΣαβ 24 Δεκ 2011, 00:42

Ο Γερμανός βγαίνει μ ένα λύκο-”όνειρο”. Βγάζει 10…
ευρώ, του τα βάζει στο στόμα και του λέει: “Αντε,αγόρι μου. Κάνε αυτό που ξέρεις”. Φσσστ, βολίδα ο σκύλος, εξαφανίζεται. Ύστερα από δύο λεπτά γυρίζει με… τσιγάρα, εφημερίδα, καραμέλες και τα… ρέστα. Ο Αγγλος βγαίνει μ ένα υπέροχο
σέτερ. Του δίνει 30 ευρώ και του λέει: “Αντε, αγόρι μου, κάνε αυτό που ξέρεις”. Ο σκύλος γυρίζει ύστερα από 10 λεπτά με… τσιγάρα, εφημερίδα, δύο σακούλες σούπερ μάρκετ γεμάτες αλλαντικά, τα ρέστα και την… απόδειξη. Ο Έλληνας βγαίνει μ ένα μούργο… Του δίνει 40 ευρώ και του λέει: “Αντε, αγόρι μου, κάνε αυτό που ξέρεις”. Περνάει μισή ώρα, μία, δύο, ρε που ναι ο σκύλος, τέλος πάντων, βγαίνουν να τον ψάξουν και τι να δουν; “Καβάλα” σε μια σκύλα ο μούργος, κάνει… αμέριμνος τη δουλειά του. Οπότε πετιέται ο Έλληνας και λέει: “Γι αυτό, ρε γαμώτο, δεν του δίνω λεφτά. Όλα οι… πουτ@νες του τα τρώνε…”.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΣαβ 24 Δεκ 2011, 12:11

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 L
epic fail.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΣαβ 24 Δεκ 2011, 12:17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΚυρ 25 Δεκ 2011, 09:19

Η μερκελ εξηγει γιατι δεν παει τους Ελληνες...
αν δεν αρχισουν αυτοματα οι ελληνικοι υποτιτλοι πατηστε το cc

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΚυρ 25 Δεκ 2011, 12:12

Πρωθυπουργικό ανέκδοτο...
Απο που προκυπτει το ονομα ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ...?
.
.
Απο το:
ΠΑΠΑ-νδρεου και το
ΔΗΜΟ-ψηφισμα... ti?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΤρι 27 Δεκ 2011, 12:40

epic fail....lololol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1   ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1 - Σελίδα 30 EmptyΤρι 27 Δεκ 2011, 19:03

affraid xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa πρεπει να εφαγε πολυ ξενερωμα το γατι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 1
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 2
» ανεκδοτακια-φωτος και video Νο. 3
» ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com