Greek GSX-R forum
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
JIMK7
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
nasos-v
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
T.R.E
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
k8 600 kk
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
kostaskr6
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
κολτρέϊν
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
Leroy
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
ripper
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_l10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_c10πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Poll_r10 

 

 πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+39
Vortex
Barberis
Darksoul
dimdoc
kostaskr6
kouzinas
gnisios
ripseventh
ninja
kawasos
valentino46
liotis
pehlis
King
Lelos69
papagym
kawa14
JIMK7
Ondrift
Sotoner
karagio
stavrosrodo
Black Eagle
T.R.E
gkourv
teo46
potis
jimmyjp
kapamarou85
magiaklaniakeksatmisi
fox
1ndianos
kentaurosk8
thanasis gixxer
nasos-v
FOTIS
valentinosgsxr
mistiriodis_tsantakias
goctor
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 04:10

ακομα δεν εχει γινει lock αυτο το θεμα ??? το τι εγινε δεν μπορουμε να το κρινουμε ....αλλα το να φτανουμε στο συμπερασμα οτι πιο ευκολο ειναι να σπαση το πλαισιο σε μια στροφη και να πεση καπιος απο το να του εφιγε απο γλυστριμα κ να εσπασε μετα ΠΑΡΑΠΑΕΙ ...ελεος το αλουμινιο ΔΕΝ κοβη μια κ εξω ...θα πρεπει να εχει κανει σιμαδια στην αρχη και δεν μπορει να μην καταλαβεις στην πορια οτι εχει ραγιση γιατι θα εχει ελαστικοτιτα ολο το μηχανακη λιγο πρην κοψη ....απλη γνοσι μεταλον θελει .....κληστετο το θεμα μην πο delete τελιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 08:54

την στιγμη που δεν ειμαι εκει και δεν ξερω το μηχανακι δεν φερω γνωμη για το περιστατικο αλλα δεν εχω και λογο να μην το πιστεψω αν εχει γινει ετσι



εγω αυτο που παρατηρω ειναι οτι οσες φοτο εχουν μπει με αναλογα περηστατικα
το πλαισιο ειναι κομμενο στο ιδιο σημειο ακριβως!!! τυχαιο?????


και στο κ9 η suzuki αλαξε το σημειο που γινετε η κοληση.... τυχαιο????

ευχομαι περαστικα στο παιδι και να βρει οσο γινετε πιο ευκολα και γρηγορα ακρη...

απο εκει και περα ο θεος μαζι μας..eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 09:06

Eδω βλεπω μερικοι καθεστε και αμφισβητειτε την ιδια την εταιρια, η οποια ανακαλει εκ των υστερων τα Κ5/6 για να μπουν ενισχυσεις.
Μπροστα μου κοπηκε Κ5 μετα απο σουζα στη πιστα των Σερρρων. Ο αναβατης/αγωνιζομενος το κρατησε και δεν επεσε. Ειχε ανοιξει εκει στη ραφη που ειδαμε και αλλα σε φωτογραφιες, αλλα λιγοτερο, δεν ειχε κοπει περα ως περα. Τοτε δεν ειχε βγει η ανακληση ακομα και ο ανθρωπος αγορασε καινουργιο σασι και το εστειλε σε ενα ειδικο αλουμινα πλαισιων να το ενισχυσει, ειχε παθει σοκ...

Ελαστικοτητα λιγο πριν κοψει σε πορεια μπορει να εχει, αλλα αυτο θα ειναι δεκατα δευτερολεπτου πριν τη καταστροφη, κανενας δεν μπορει να το καταλαβει αυτο.

Παντως για Κ7 και μετα δεν εχω ακουσει ουτε δει κανενα και το πλαισιο τους απο κει και περα ειναι και βαρυτερο, αρα θα το ενισχυσαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 09:12

dimdoc έγραψε:
Eδω βλεπω μερικοι καθεστε και αμφισβητειτε την ιδια την εταιρια, η οποια ανακαλει εκ των υστερων τα Κ5/6 για να μπουν ενισχυσεις.
Μπροστα μου κοπηκε Κ5 μετα απο σουζα στη πιστα των Σερρρων. Ο αναβατης/αγωνιζομενος το κρατησε και δεν επεσε. Ειχε ανοιξει εκει στη ραφη που ειδαμε και αλλα σε φωτογραφιες, αλλα λιγοτερο, δεν ειχε κοπει περα ως περα. Τοτε δεν ειχε βγει η ανακληση ακομα και ο ανθρωπος αγορασε καινουργιο σασι και το εστειλε σε ενα ειδικο αλουμινα πλαισιων να το ενισχυσει, ειχε παθει σοκ...

Ελαστικοτητα λιγο πριν κοψει σε πορεια μπορει να εχει, αλλα αυτο θα ειναι δεκατα δευτερολεπτου πριν τη καταστροφη, κανενας δεν μπορει να το καταλαβει αυτο.

Παντως για Κ7 και μετα δεν εχω ακουσει ουτε δει κανενα και το πλαισιο τους απο κει και περα ειναι και βαρυτερο, αρα θα το ενισχυσαν.


θεωρεις οτι κακος?? τωρα καταλαβα τι εγραψες...Wink

το οτι ολα κοβονται εκει , εμενα με κανει και ανησυχώ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 10:04

nasos-v έγραψε:
την στιγμη που δεν ειμαι εκει και δεν ξερω το μηχανακι δεν φερω γνωμη για το περιστατικο αλλα δεν εχω και λογο να μην το πιστεψω αν εχει γινει ετσι



εγω αυτο που παρατηρω ειναι οτι οσες φοτο εχουν μπει με αναλογα περηστατικα
το πλαισιο ειναι κομμενο στο ιδιο σημειο ακριβως!!! τυχαιο?????


και στο κ9 η suzuki αλαξε το σημειο που γινετε η κοληση.... τυχαιο????

ευχομαι περαστικα στο παιδι και να βρει οσο γινετε πιο ευκολα και γρηγορα ακρη...

απο εκει και περα ο θεος μαζι μας..eleison

και στα 600750 εχουν γινει αλλαγες στις ραφες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 10:18

Νασο...τα πιο ευαισθητα σημεια καθε πλαισιου ειναι στις κολλησεις. Δεν ειναι παραξενο που κοβονται ολα εκει. Κοβει πρωτα μια κολληση και μετα μπορει να καταρευσει σε ασχετο σημειο αναλογα με τις δυναμεις που θα παρει το πλαισιο μετα το κοψιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 10:35

Ανεξαρτητος αν εσπασε απο την συγκρουση ή πριν την συγκρουση ομως, αυτο που μου κανει ξανα εντυπωση ειναι οτι και αυτη η ραφη δεν εχει περασει απο την μεσα πλευρα του πλαισιου. Σε μια συνηθησμενη αλουμινοκολληση θα επρεπε το "βουναλακι" που κανει η ραφη απο εξω, να υπαρχει και απο την μεσα πλευρα. Εκτος κι αν υπαρχουν τετοιου ειδους ραφες και δεν το γνωριζω. Θα κανω μια μικρη ερευνα σ αυτο το θεμα για να βρω ολους τους τυπους ραφων στα αλουμινια και θα επανελθω. Να ξεσκονισω και λιγο τα βιβλια του ΤΕΙ...αν βρω που τα χω καταχωνιασει χεχε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Barberis
Normal gixxer
Normal gixxer
Barberis


Άντρας Όνομα: : BilltheBarber
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Hμερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 14:55

Κατ' αρχήν περαστικα στο παλικαρι,σιδερενιος και καλα ξεμπερδεματα.

Δευτερον αν αυτο που βλεπουμε ειναι "αποτελεσμα" συνδιασμένων γεγονότων εχει καλως.. αν όμως είναι η "αιτία" και γεγονος τα αποτελεσματα αυτης,τοτε παυει να είναι στα όρια του σοβαρού και γίνεται ακρως τραγικο.

Καλυτερα να βρισκομαι καθε δευτερα μαστορα,παρα να βρισκομαι να κοιτω τα ραδίκια αναποδα.

Αν είναι δυνατον,καλο θα ήταν να μας μιλησει το ίδιο το παλικαρι και σαφως να αναλαβει την ευθύνη και την βαρύτητα των γεγονότων όπως πραγματικα έγιναν... (ξαναλεω αλλιως είναι να είναι το "αποτελεσμα" και αλλιως η "αιτια").
xmmm kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 16:07

Εγω χθες εκλασα στο μηχανακι πανω κ μου εκοψε πλαισιο .... hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kawasos
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 17:24

Σοβαρευτειτε μερικοι.Αυτα τα θεματα δεν ειναι για γελια.Αν καποιος δεν εχει να πει κατι σοβαρο να λειπουν οι ειρωνειες.Η υποθεση πλεον εχει παρει τον δρομο της δικαιοσυνης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 18:14

Τουλαχιστον εδω στη Κρητη αν και εχουν πουληθει πολλαααα GSXR file δεν εχω ακουσει κανενα τετοιο κρουσμα αλλα KAWASAKI ZX9 εχουν κοψει απο οσο ξερω δυο ssss και ειναι λιγα τα ατιμα φανταστειτε να ηταν και πολλα toixos toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 20:05

kawasos έγραψε:
Σοβαρευτειτε μερικοι.Αυτα τα θεματα δεν ειναι για γελια.Αν καποιος δεν εχει να πει κατι σοβαρο να λειπουν οι ειρωνειες.Η υποθεση πλεον εχει παρει τον δρομο της δικαιοσυνης.

Δεν υπαρχει ιχνος ειρωνιας. Shocked

Εκει που πηγαινα μου ηρθαν αερια. Λεω "να βγαλω το ποπομερι απο δεξια?" η "την αφηνω ετσι?"
Ε την αφησα και ακουω ενα ΚΡΑΑΑΚ.Παει το εσωρουχο...Το λερωσα...Αλλα τι βλεπω?!?!
Κοπηκε το πλαισιο!

Ωραιο nickname παντως Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 01:22

Jester έγραψε:
kawasos έγραψε:
Σοβαρευτειτε μερικοι.Αυτα τα θεματα δεν ειναι για γελια.Αν καποιος δεν εχει να πει κατι σοβαρο να λειπουν οι ειρωνειες.Η υποθεση πλεον εχει παρει τον δρομο της δικαιοσυνης.

Δεν υπαρχει ιχνος ειρωνιας. Shocked

Εκει που πηγαινα μου ηρθαν αερια. Λεω "να βγαλω το ποπομερι απο δεξια?" η "την αφηνω ετσι?"
Ε την αφησα και ακουω ενα ΚΡΑΑΑΚ.Παει το εσωρουχο...Το λερωσα...Αλλα τι βλεπω?!?!
Κοπηκε το πλαισιο!

Ωραιο nickname παντως Wink

xaxaxaxa ετσι ρε σπυρακο :P

Αντεεεεε ...lock/delete /block/ban(ip) και σεξ :P συγνομη αν ειμαι κακος συγνομη αν με μισισετε ....στα τελευτεα 4 χρονια εχω αλλαξει 7 γσχρ και σιγουρα δεν φερθικα σε κανενα σαν φλουφλις καφετεριας ....και τρακαρα και επεσα και τα εριξα σε μπαργιερες και τα εβαλα πιστα και τα εριξα ξανα και τα χαιδεψα κ τα ξεκολιασα σε σοουζες ...μαλον ειμαι πολυ κολοφαρδος που περνο ολα τα καλα ......

οπιος θελει να αγοραση μηχανακη να ερχετε σε εμενα να του το αγοραζω με μικρο + στο κοστος γιατι ειμαι χερας :P xaxaxa
SEX SEX SEX
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
greenthing
Normal gixxer
Normal gixxer
greenthing


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 02:19

καλο θα ειναι να μην δημιουργουνται τετοιου ειδους διαμαχες. στον καθενα μπορει να συμβει και απλα ευχομαι σε κανεναν μας να μην κατσει τετοια στραβη.

δεν υπαρχει λογος για φανατισμο με την καθε εταιρια. πανω απο ολα μοτοσυκλετιστες ειμαστε. αυτα απο μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 03:15

οχι δεν ειναι θεμα φανατισμου ειναι θεμα οτι μας ζαλισανε τα ουμπαλα ...τουλαχιστον προσοπικα εμενα ...γιατι τορα μπορει να ειναι 1 θεμα αλλα οταν ξεκινισε αυτο το θεμα ειχανε ξεκινισει κ αλλα 2 ταυτοχρονα ....και αν οχι αυτο αλλα τα αλλα δυο κατα εμε ειτανε καθαρα για να ειρονεφτουνε ...κριμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Jpan
Normal gixxer
Normal gixxer
Jpan


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 09:34

Υπαρχει ενα σχετικο θεματακι ΕΔΩ με ενα ατυχημα στην εθνικη,και σε αυτο συνεπλακη ενα gsxr rizla.
Ποσα gsxr rizla υπαρχουν?
Λετε να ειναι τυχαιο? scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 10:58

δημητρη ...τι θες να πεις με αυτο το θεμα ? ουτε για σκελετους λενε ουτε τπτ ...και βασικα απλος τσακονοντε ...κλασικο μοτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 15:54

Εγώ απ' ότι κατάλαβα από αυτά που μας είπε ο Άκης, τράκαραν μεταξύ τους 2 αυτοκίνητα πάνω στην στροφή που η Τριπόλεως - Κορίνθου βγαίνει στην Αθηνών - Κορίνθου, οι μηχανές πήγαιναν τάπα, δε τους είδαν εγκαίρως και ........

Τα παραπάνω με επιφύλαξη, γιατί δεν ήμουν μπροστά. Καλύτερα θα τα περιγράψει ο Άκης.

Κρίμα πάντως

Ξέρει κανείς τι έγινε με τα παιδιά που χτύπησαν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jpan
Normal gixxer
Normal gixxer
Jpan


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 15:59

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
δημητρη ...τι θες να πεις με αυτο το θεμα ? ουτε για σκελετους λενε ουτε τπτ ...και βασικα απλος τσακονοντε ...κλασικο μοτο

Αν το διαβασεις λεει για ενα gsxr rizla διαλυμενο που καρφωσε πανω σε ενα ibiza.
Για να λεει διαλυμενο δεν θα εχει σπασει μια μενετα του μονο,ουτε θα εχει μονο μια γρατζουνια.
Μηπως αυτο το rizla ειναι αυτο εδω του φιλου και επαθε αυτη τη ζημια καρφωνοντας στο ibiza? (Λεω εγω τωρα!!!!)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kawasos
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 16:41

Άπιστοι Θωμάδες ορίστε φωτογραφία τπυ περιβόητου σακατεμένου ιμπιζα. Ένα ψιλοτσαλακωμα έχει απο την προσγείωση πάνω σε αυτο του ιπτάμενου οδηγού της μηχανης.

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Imag0299g

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 16:43

kawasos έγραψε:
Άπιστοι Θωμάδες ορίστε φωτογραφία τπυ περιβόητου σακατεμένου ιμπιζα. Ένα ψιλοτσαλακωμα έχει απο την προσγείωση πάνω σε αυτο του ιπτάμενου οδηγού της μηχανης.

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Imag0299g


Ρε Κωστα Πρεκα εσυ το εβγαλες εκεινη την ωρα η πηγες σπιτι του τυπου κ το εβγαλες??Το λεω επειδη εχει καπακια της ΕΥΔΑΠ και στην εθνικη δεν εχει τετοια...Ουτε πεζοδρομια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kawasos
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 16:45

Δεν το έπιασα νεαρέ το υπονοούμενο. Το που τραβήχτηκε η φωτογραφία σε μάρανε ή το γεγονός καθε αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 17:04

Κωστας Πρεκας

Παλιος ηθοποιος του ελληνικου κινηματογραφου.Επαιζε σε ταινιες με πολεμικο περιεχομενο.Μερικες απο αυτες ειναι οι εξης

Εσχάτη προδοσια
Ο Επαναστατης Ποπολαρος
Οχι
Η Μεσογειος φλεγεται

Την περιοδο που ηταν νεος περναγε η μπογια του στις κυριες της εποχης και ηταν πουλμουρ... (πουλαγε μουρη ΣτΜ)

Οταν γερασε και δεν ηταν πλεον πουλμουρ (πουλαγε μουρη ΣτΜ) αρχισε να το χανει.Εμφανισεις σε παραθυρα,σε κιτρινες εκπομπες.Εκραζε τα παντα που ηταν αντιθετα με το ηθος του.

Κατα καποιο τροπο εγινε κατι που θα λεγαμε Troll.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FATSASGSXR
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : KOSTAS
Τόπος : TRIPOLH
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Αγωνιζόμενος : OXI
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2010

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 17:09

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΜΙΧΑΝΑΚΙ ΕΠΕΣΕ ΜΕ 70ΧΙΛ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!   πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!! - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 21 Νοε 2010, 17:42

O ενας εχει Rizla...O αλλος μπαινει 1η φορα στο gixxer κ το πρωτο του μνμ ηταν σ αυτο το θεμα και εχει κ Κ5...

Οτι να ναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πλαισιο
» Νέο πλαίσιο για Suzuki
» πλαισιο κ8 ερωτηση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ GSXR-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com