Greek GSX-R forum
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 περι dunlop ο λογος.........

Πήγαινε κάτω 
+20
Darksoul
T.R.E
AggelosK8
spyroszx
babis k8
opoulian
papagym
ripseventh
Oikopedofagos
JIMK7
TheVeteran
nktr
teo46
panosk8
Miou
dimdoc
gianni
Hamamatsu
DrIoannis
thodoris
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 17:58

Καταρχην δεν πηγε κανεις να πουλησει 200ρι να το ξεκαθαρισουμε αυτο...η προσωπικη μου απορια ηταν εαν μπαινει kr σε 5,5 ζαντα (που δεν τα εβαλα κι'ολας).

Οσο για τα dunlop και εχοντας λιγοτερη επαφη απο εσας αφου εχω φαει μονο ενα ζευγαρι καταλαβαινω απολυτα τι λεει ο tasos1984. Κλεβει εκκλησια το λαστιχο κανονικα oooyes oooyes . Σε κανει καλυτερο οδηγο απλα απ'οτι επιπεδο και να εχεις ηδη φτασει με αλλα λαστιχα.Σα να σε τραβαει να εξελιχθεις ενα πραμα fafoutis fafoutis

Εσυ opoulian εχεις δουλεψει αρκετα και εισαι σε ενα πολυ καλο επιπεδο και γυρνας 25ρια και 26αρια με gp racer. Επισης καταλαβαινεις πως εχουν και αλλο γι'αυτο σωστα λες οτι μεχρι 24 παει ανετα....Ενας χαμηλοτερου επιπεδου ομως αναβατης οπως και γω θα εξελιχθει πιο γρηγορα βαζοντας GP ή ΚR (εφοσων το αντεχει η τσεπη του).Οπως φυσικα και συ που θα κατεβαινες ανετα αλλα 2".

Ειναι οπως αμα λεγαμε οτι μαμα 1000ρι εχει κανει 22 στις σερρες οποτε ποιος ο λογος αμα δε γυρνας στο 22 να αλλαξεις κατι πανω στη μηχανη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 18:03

Ξεχασα να πω βεβαια πως εαν ειναι 1η σου φορα στη πιστα τοτε τα gp racer κανουν και με το παραπανω εαν και δεν εχω ακουσει ποτε για 180 διασταση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 18:53

το gp racer βγαινει σε 180 μιας και το εχω πανω στο μηχανακι.
τωρα οτι ενα τετοιο λαστιχο (kr-gp) θα μας δωσει περισσοτερη αυτοπεποιθηση ειναι σιγουρο αλλα δεν νομιζω να χρειαζεται σε ενα απλο τρακ ντει και οταν δεν κυνηγαμε τους χρονους.οπως ξερεις το μηχανακι μου ειναι σχεδον νορμαλ γι αυτο ακριβως το λογο.Και δεν εψω δουλεψει καθολου αρκετα οταν εχω κανει μονο 25 τρακ ντει οσο καιρο ασχολουμαι με το σπορ.

ο καθε ενας κανει οτι νομιζει εγω εκφερω μια αποψη δικη μου και μονο
ολα αυτα τα λεω γιατι ολοι τρεχουν με το που κατεβασουν λιγο χρονο και πετανε μια περιουσια σε λαστιχα και βελτιωσεις αντι να κοιταξουν να γινουν οι ιδιοι καλυτεροι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 23:27

ρε το γ@μησατε αααχχχααχ ειπαμε ενταξει καλα τα gpracer δε λεω αλλα γτ να μην δοκιμασουμε κ slick ετσι κ αλλιως ολοι οσοι δοκιμασαν επαθαν πλακα κ τα kr παιζει να ρθουν 185 (π ολοι λενε οτι εινα τοπ) αν ερθουν πριν παω θα τα δοκιμασω ετσι κ αλλιως τι gpracer βαλω τι slick φιτιλια θα ρθουν μετα το 2μερο κ στο 2λεπτο να γυρναω με τετοια πιστα που χουν κανει πανω!!κλαι μαι οβερλαι!!αν δεν εχω γκαφρα θα βλαω ταπινα gpracer που τα ξερω πολυ καλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
περι dunlop ο λογος.........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» περι ελαστικων ο λογος (dunlop)
» περι βολτομετρου ο λογος
» Περί αλόγων ο λόγος...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com